Elektronikas gļuki diviem e36

Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

04 Nov 2012, 23:05

Sveika tauta,

pirms pāris nedēļām sencītis ieķēra salīdzinoši labu E36, par fantastiski labu ciparu.

Par 600Ls, manuprāt, ideāla komplektācija:

Elektro, apsildāmas Sportsitzes
7 pogu OBC
Grozāmpogu klima
Lūka
Airbagi
un mistiski foršā, taču, ne pārāk labi skanošā HiFi sistēma (ne HK)

Par pašu auto, laikam, būs jāuztaisa topiks, un jāpierunā sencis pievienoties forumiešiem :giggle:

jautājums ir par Hifi - no pastužā, aks ir grabažniekā, ir daudz apgriesti vadi, kā rezultātā neskan pāris tumbas, gribētos zināt, vai kādam ir bijusi ar šito mantu kāda sasarsme, un vai kāds nevarētu mani apdāvināt ar zināšanām un shēmām par visa pareizi salikšanu? :rolleyes:
EDIT: Shēmas atrastas ETM, nav aktuāli :hahaha:


Gūgles tante par shēmām neko nestāsta, tāpēc prasu te.

+ pie reizes par manu mistiku ar paneļa apgaismojumu - ieslēdzot lampas iedegas tikai km skaitītājs, visas lampiņas mirušas - nekas nespīd, ne klima, ne slēdži, nekas. Gūgles tante saka, ka vainīgam būtu jābūt "Dimmer" slēdzim, taču, pat apejot to, nekas nemainās. Lielais gaismu slēdzis arī funkcionē. Kādreiz vēl bija tā, ka paļurinot slēdzi viss aiziet, bet tagad čušš. Vai tam apgaismojumam bez drošinātājiem ir arī kādi releji?

Gūgle saka, ka vaina varot būt spidometrā, bet negribas ticēt.

Par spidometriem runājot - sencītim bija arī interesants gļuks - braucot vnk pa taisnu ceļu, viss spidometrs sāk ārdīties, visas lampiņas iedegas, bultiņas lēkā kā negudras, un nelīdz arī auto izslēgšana un ieslēgšana. Izravēju spidometru ārā, saliku visu pa jaunam, itkā viss strādā ok, bet tomēr gribu zināt, kāpēc kaut kas tāds notiek?
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Es lieku uz spidometru :) Tev tak 2 E36tie tagad. Ieliec ejošo spido iekš otra auto un skaties, kas notiek ;)
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 
Man bultinju trakumu un gaisminju neesamibu paneli atrisinaaja akjim vadu nonjemsana un uzliksana. Klimai un lampu sledzim man ari nedeg gaisminjas. Ipasi netraucee.
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 
V1Beta rakstīja:Man bultinju trakumu un gaisminju neesamibu paneli atrisinaaja akjim vadu nonjemsana un uzliksana. Klimai un lampu sledzim man ari nedeg gaisminjas. Ipasi netraucee.
Ja klemmes jāņem nost regulāri nav forši, īpaši, ja esi pusdienu čakarējies, lai saregulētu maģi :D

Nu pamēģinās, man tik joprojām interesē, kāpēc ir tas gļuks ar lampiņām...
Profila bilde
rokijs7777
Ziņojumi: 247
Pievienojies: 22 Apr 2012, 21:59
Braucu ar: Toyota Corolla
Atrašanās vieta: Jugla, Ādaži
interesanti, kā tu apgāji to DImmer...
tur nevar vnk vadus ieejošos kopā saslēgt.
Es nomainīju to slēdzi un tikai tad aizgāja...
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 
Instrumentu paneļa apgaismojuma gļuks novērsts - nomainīju gaismu slēdzi un viss aizgāja. Pārjaucu abus slēdžus, taču tā arī netiku skaidrībā, kāpēc tā notika :rolleyes: