Automata vadi uz Manualas karbas

Profila bilde
ivars555
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 30 Mai 2013, 21:17
Braucu ar: e36 325i Saloon
Sveicinati es gribeju uzinat vai var ta but ka del ta ka nau pievienoti vadi pie karbas masinu nevar pielaist pagriezot aclegu iedegas lapinas un talak griezot nekas nenotiek servisa vini teica ka itka nevajagot neko vienot starters un vis parejais ies vienigi itka atruma nevares ielikt es domaju ka ta nevaretu but jo pirmstam vis gaja tagad neiet un tie gudrisi servisa panema un to vadu kas iet pie karbas pargrieza pie beigam tagad domaju varbut pameginat savienot vinus atpakal un tad meginat laist klat,bet gribu zinat vai tas ir pie vainas pac domaju ka del ta masina neiet
Profila bilde
Sancix
Ziņojumi: 1130
Pievienojies: 23 Aug 2012, 09:12
Braucu ar: ti
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 14
 
Muļķības, starters bloķēts, jāvieno vadi kopā automāta štekerī.
P.s paklausies vai ews noklikšķ tad kad pagriez aizdedzi.
Profila bilde
Sancix
Ziņojumi: 1130
Pievienojies: 23 Aug 2012, 09:12
Braucu ar: ti
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 14
 
Šeit atradīsi atbildi.
viewtopic.php?f=21&t=111
Profila bilde
ivars555
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 30 Mai 2013, 21:17
Braucu ar: e36 325i Saloon
Sancix rakstīja:Muļķības, starters bloķēts, jāvieno vadi kopā automāta štekerī.
P.s paklausies vai ews noklikšķ tad kad pagriez aizdedzi.
nokliksk tas ir labi vai slikti?
Profila bilde
ivars555
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 30 Mai 2013, 21:17
Braucu ar: e36 325i Saloon
Sancix rakstīja:Šeit atradīsi atbildi.
viewtopic.php?f=21&t=111
Man vis jau ir izdarits pareizi vnk 2 vadi nodega es vinus samainiju jo ieprieks ar tiem 2 vadiem nodegusajiem vis gaja vnk neleca vina klat jo dzirkstele nebija taja servisa vinus nonema nost un pargrieza vadu kas iet pie karbas tagad es vinus atpakal uzliku vienigi nepievienoju vadus pie karbas klat,bet man jau bija aizdomas ka del ta masina ari negrib iet brivaks bus pameginasu kautka pielikt jo vini negribot vinu celt augsa un neko tur darit man ari pasam vairs negribas viniem laut neko darit jo katru reizi vini kautko vairak saples neka sataisa un pectam saka ka jau ta bija butu vini tuvak pie motora nogriezusi tad nevajadzetu list apaksa,bet pie pasa gala nogrieza kur kontakts
Profila bilde
Sancix
Ziņojumi: 1130
Pievienojies: 23 Aug 2012, 09:12
Braucu ar: ti
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 14
 
Par kuriem vadiem Tu runā ?
Tas apaļais spraudnis kas ir pie kārbas nav vajadzīgs.
Viduskonsulē ir štekers, tur arī vadi jāsavieno lai ews nostrādā.
Ja noklikšķ tad viss OK, ews bloķē starteri.
Ievelc, ja iet tad meklē kuri vadi jāvieno kopā lai iet starteris.
Profila bilde
ivars555
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 30 Mai 2013, 21:17
Braucu ar: e36 325i Saloon
Sancix rakstīja:Par kuriem vadiem Tu runā ?
Tas apaļais spraudnis kas ir pie kārbas nav vajadzīgs.
Viduskonsulē ir štekers, tur arī vadi jāsavieno lai ews nostrādā.
Ja noklikšķ tad viss OK, ews bloķē starteri.
Ievelc, ja iet tad meklē kuri vadi jāvieno kopā lai iet starteris.
Pa tiem visiem kas aiziet uz karbu
Nu tas tikai nau pievienots
Es ari ta domaju
nu pie startera vis ir pievienots un parejie vadi ari pievienoti nau tikai pie karbas nekas pielikts
Profila bilde
ivars555
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 30 Mai 2013, 21:17
Braucu ar: e36 325i Saloon
Topica nosaukums nau pareiz jo es uzinaju ka motors iepreks bija ar automatisko karbu tika partaisits pa manual vadi tika jau partaisiti jo kad servisa uzlika motoru vis gaja ka vajag kad nodega tie 2 vadi tad ari sakas problemas,bet vini ir atjaunoti vajadzeja pec butibas visam iet vienigi tad problema ir pie karbas vadi jo citur nekur nevajadzetu but vaina jo no elektrinikas vis iet liekot pa taisno vadus pie startera vis iet vienigi neiet kad aclegu pagriezot vis ir noblokets jo man pazistamais teica tapat ir ar automatu kad ira atruma nevares vinu pielaist a man nekas tur pie karbas nau pievienots es domaju kompjuters nesaprot jo signal vins padod,bet atpakal neatnak pameginasu pielikt brivdienas vadus ja neies tad vieglakais variants butu mainit motoru jo nau parak daudz laika pasam tur neko darit un seit Anglijas servisos vini neko nesaprot
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Baigā putra šeit jau..
Tev pašam manuālā kārba?
Iepriekš tavai mašīnai bija automātiskā kārba?
Tev tiešām ir EWS? Cik saprotu, tev ir M50B25TU motors?
Profila bilde
ivars555
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 30 Mai 2013, 21:17
Braucu ar: e36 325i Saloon
dogMa rakstīja:Baigā putra šeit jau..
Tev pašam manuālā kārba?
Iepriekš tavai mašīnai bija automātiskā kārba?
Tev tiešām ir EWS? Cik saprotu, tev ir M50B25TU motors?
Masinai manai vienmer ir bijusi manuala karba vecajam motoram bija galva plaisa es izdomaju samainit motoru nopirku servisa vini uzlika vinu kad sadega tie divi vadi pectam kad vinus nonema es sapratu ka ieprieks tas motors bija ar automatisko karbu un tika partaisits pa manualo jo vareja redzet ka dazi vadi tika griesti nost un no Latvijas dabuju izstos vadus prieks manualas karbas,bet stekeri atskiras servisa pateica ka nau izstie un tie vadi kas atnaca no amerikas vini ir tiesi tadi pasi ka sitie kas sadega un tie vadi ir prieks automatiskas karbas
Man nau immobilisers
varetu ta but ka motors ir M50B25TU,bet nesmu dros nesmu redzejis motora kodu
Profila bilde
ivars555
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 30 Mai 2013, 21:17
Braucu ar: e36 325i Saloon
Sancix rakstīja:Par kuriem vadiem Tu runā ?
Tas apaļais spraudnis kas ir pie kārbas nav vajadzīgs.
Viduskonsulē ir štekers, tur arī vadi jāsavieno lai ews nostrādā.
Ja noklikšķ tad viss OK, ews bloķē starteri.
Ievelc, ja iet tad meklē kuri vadi jāvieno kopā lai iet starteris.
Cik saprotu tad ja man nau ews man tur nekas nau javieno japieliek vadi pie karbas un vis
Vienigi tad es nesaprotu no kurienes kliksk pagriezot aclegu
Ja godigi pac nesmu skatijies taja servisa vini visu parbaudija teica ka neatrada immobiliseru
Vienigi ko vini teica ka pa taisno vadus pieliek vis strada kad griez aclegu nekas nestrada signal aiziet,bet atpakal neatnak taka noblokejies vis tur ir un kad pie testera liek parada ka itka elektribu nepadod vai nepietiek elektribas,bet akumulators galigi jauns ir nopirkt un ielikts es pameginasu vel pievienot vadus pie karbas paskatisos ko masian teiks jo jocigi ir ieprieks gaja ar tiem pasiem vadiem tagad neiet,bet ieprieks bija vini visi pievienoti soreiz tikai nau pie karbas