Spuldzes un Xenoni

Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

10 Jūn 2011, 23:56

Xenons iekš E36 ir lauku šķūņa augstākā pakāpe :lol:
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

11 Jūn 2011, 00:05

Lūdzu pamato savu teikto!!! kādēļ Tev tā šķiet, vai domā?
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

11 Jūn 2011, 00:47

1. Tāpēc, ka RETI KURŠ ieliek xenonu pareizi. Un lukturos ar nobružātiem stikliņiem, netīriem reflektoriem vai bezlēcas lukturos. Rezultātā iegūstam ļoooti spīdīgu sūdiņu lukturos, kas pretimbraucējos rada gana daudz neapmierinātības.
2. Kādreiz xenons bija extra. Un, ieraugot xenona gaismas, visiem viss bija skaidrs - auto īpašnieks ir gana turīgs, lai varētu to atļauties. Tagad xenonu bāž iekšā visiem (vienīgi Moskviču ar xenoniem vēl neesmu redzējis) rūsas gabaliem. Auto dalās gabalos, riteņi krīt nost, bet viņam ir XENONS... Vnk no kkā īpaša šīs simpātiskās gaismiņas pamazām pārvēršas par masu produktu...
3. Vēlreiz par regulēšanu. Pats esmu laidis garām LĒNĀK braucošas mašīnas tikai tāpēc, ka caur spoguļiem tā spieda acīs, ka vnk nevarēja neko sev priekšā redzēt. Un, braucot aiz palaistajiem auto, varēju ceļmalas kokos vāveres pētīt viņu lukturu gaismā. Liekot xenonu, lukturus VAJAG paregulet zemāk - tā ir neatbilstoša (likumā neatļauta) gaismas ierīce, tāpēc jāciena citi satiksmes dalībnieki.
4. E36 ar parastajām gaismā izskatās daaaaudz elegantāk un skaistāk, nekā ar xenoniem.
5. Kreisais xenons neatbilsošos lukturos liecina par sliktu gaumi...

P.S. Tas viss ir balstīts tikai uz maniem personīgajiem novērojumiem un ir uzskatāms par subjektīvu viena indivīda viedokli, un nekādā gadījumā nav jāuztver kā objektīvs apkārtējās sabiedrības uzskatu un ētikas normu kopojums. :gigigi: :gigigi: :gigigi:
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

11 Jūn 2011, 00:54

To varētu pielīdzināt neonu laikiem. Nezinu, it kā jau pašam ļoti patīk kā izskatās tie xrenoni, bet nu čakarēties uz TA un tādā garā + regulēšanas un vēl sazin kas. Nu napig, labāk iepērku pēc iespējas baltākas lampačkas un rullēju bēdu nezinādams. :drink:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

11 Jūn 2011, 08:28

Kāpēc es ieliku xenonu.. Labi izskatās + labāka redzamība uz ceļa, it sevišķi slapjā un tumšā laikā. Tikai nevajag tagad pļūtīt par nopistiem lukturiem etc. :) Man lukturi ir labā stāvoklī :P
Kā es uzskatu.. Vai, nu, liec paredzētās H1 spuldzītes pa 1Ls/gb, vai ieliec xenonu, bet nekādus tur Ūber-pūper Super White-All-The-Day, kuras deg ārā pat ļoti ātri + maksā arī normāli :)
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

11 Jūn 2011, 10:45

Marux labi ka norādīji ka tas ir tavs individuālais skatījums! :super:
Redzi katram ir sava mēraukla, kas ir kas.

Varu vienu pateikt ieliekot xenonus nakti un ziemā noteikti redzamība ir daudz labāka nekā ar parastajām lampiņām.
NU par šķūni tad es varu teikt, ja Tev mašīnā nav ielikta pareizi akustika, tad tas arī ir šķūnis :doh: utt.

P.S man arī viss ir noregulēts čotka, lai nevienu neapžilbinātu utt.
Profila bilde
Sta4
Ziņojumi: 218
Pievienojies: 16 Apr 2011, 21:43
Braucu ar: BMW

11 Jūn 2011, 11:07

šis jautājums ir ļoti diskutējams :D
nu man tgd nav orģinālie lukturi iekšā, tpc ja gribētu labu ksenonu, tad jāpērk orģinālie lukturi un pluss vēl normāls ksenona komplekts, tā kā neuzskatu ksenonu par prioritāti, tad pie pagaidamajie finansiālajiem apstākļiem man viņš neder :gigigi:
skatos uz to Bemmbuku, kas te augšpusē spīd :bmw:
nu teikšu ka izskatās ļoti labi, bet tas jau katram savs viedoklis, jo "vienam patīk māte, otram meita un trešam kleita :D
Profila bilde
other
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 04 Jūn 2011, 22:44
Atrašanās vieta: LV

11 Jūn 2011, 13:19

Kārtējā diskusija par to kas kuram ir un cik glauni vai slikti izskatās. Marux tikpat labi var teikt ka tavs auto ir bīstams jo tev ir plikas vasarenes, aizmugurē ir melnas lampas kurām papildus ir jāliek atstarotāji, ja to nav tad tas arī ir bīstami...

Vismaz es ieliku xenonu tikai tāpēc ka mans mājupceļš ved pa Ērgļu šoseju bet ziemā tur vazājas gājēji pašnāvnieki kurus ar xenonu laicīgāk var pamanīt.
Profila bilde
putans
Ziņojumi: 273
Pievienojies: 19 Apr 2011, 14:32
Braucu ar: e36 2.5i cabrio
Atrašanās vieta: Rīga

11 Jūn 2011, 14:29

jaa ksenons tiesham tgd ir katram 1,5tajam vislabakais risinajums es domaju lai nevajadzetu likt kkadus blokus iekshaa un chakareeties ir vnk ielikt halogena spuldzites un tad gan izskataas un arii laba redzmiiba !!!
Profila bilde
Sta4
Ziņojumi: 218
Pievienojies: 16 Apr 2011, 21:43
Braucu ar: BMW

11 Jūn 2011, 18:08

vrb vari ieteikt tieši kādas spuldzes? :clap:
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 

11 Jūn 2011, 22:15

maruxam domaats-- es jau saaku uzskatiit ka arii engelji ir lauku skuunings :D:D tas taa :)

Zinu a smuki izskatiijas ka arii miglaasxenons bija utt, bet tas 4akars vinjas likt ieksaha un njemt aaraa.. nee nav vajadziigs... kautkaa iepatikaas dzeltenie gabariiti + miglas.

P.S ja kaadam ir velme, tad iemainiishu 1 gadu lietotu engeljus ar visiem esoshajiem bosch sitkliem pret jauniem Bosch luktura stikliem. maksaa laikam 10 ls gabalaa..
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

12 Jūn 2011, 00:16

other rakstīja:. Marux tikpat labi var teikt ka tavs auto ir bīstams jo tev ir plikas vasarenes, aizmugurē ir melnas lampas kurām papildus ir jāliek atstarotāji, ja to nav tad tas arī ir bīstami...
.
Kur tu rāvi, ka man ir plikas vasarenes? :o Un mani melnie lukturi netraucē citiem satiksmes dalībniekiem ;)
Agris rakstīja:maruxam domaats-- es jau saaku uzskatiit ka arii engelji ir lauku skuunings :D:D tas taa :)
Jā, piekrītu, ka eņģeļi arī vairs nav "labais tonis". Bet nu ielikti man viņi ir, slinkums ārā ravēt...

Xenona faniem uzdošu vēl tikai vienu nelielu jautājumu - ja jau viss ir tik vienkārši, tad kāpēc rūpnīcas xenonam nāk lukturu mazgātāji un lukturu līmeņotāji? :rolleyes:

Un vispār - bezjēdzīgi diskutēt par šo tēmu, vai ne? :gigigi:
Profila bilde
putans
Ziņojumi: 273
Pievienojies: 19 Apr 2011, 14:32
Braucu ar: e36 2.5i cabrio
Atrašanās vieta: Rīga

12 Jūn 2011, 11:39

Sta4 rakstīja:vrb vari ieteikt tieši kādas spuldzes? :clap:
tieshi kadas buutu labakas iisti nezinu neesmu ta peetiijis bet viennoziimiigi par parastajaam vinjas ir labakas un protams arii dargaakas !!!
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

12 Jūn 2011, 11:40

Agriežoties pie tehniskājiem jautājumiem
Kādēļ ražo šādus konkrēti led:
Attēls
ja reāli tas gaismas diametrs ir lielāks nekā caurums pa kuru var ielikt to lampiņu?
Varbūt dažām lampām var ielikt? Kā ir?
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

12 Jūn 2011, 13:11

marux rakstīja:Jā, piekrītu, ka eņģeļi arī vairs nav "labais tonis". Bet nu ielikti man viņi ir, slinkums ārā ravēt...

Xenona faniem uzdošu vēl tikai vienu nelielu jautājumu - ja jau viss ir tik vienkārši, tad kāpēc rūpnīcas xenonam nāk lukturu mazgātāji un lukturu līmeņotāji? :rolleyes:

Un vispār - bezjēdzīgi diskutēt par šo tēmu, vai ne? :gigigi:
Tad atbildi arī man uz vienu jautājumu - kāpēc nāk lukturu mazgātāji vecākiem modeļiem, kuriem xenons, nu, toč nebija, pat nebija tāds izdomāts? :)
Līmeņotāji nāk tagad arī ar parastajām spuldzēm, vienkārši tā sakrita, ka sāka likt rūpnīcas xenonu + līmeņotājus. Līmeņotāji domāti tikai tam, lai kalnā braucot nespiestu pretī braucošam, bet uz taisnas virsmas tie pat nestrādā.
Nepareizi noregulēts parastais lukturis arī izspiedīs acis no galvas :drink:
Profila bilde
Sta4
Ziņojumi: 218
Pievienojies: 16 Apr 2011, 21:43
Braucu ar: BMW

12 Jūn 2011, 14:41

putans rakstīja:
Sta4 rakstīja:vrb vari ieteikt tieši kādas spuldzes? :clap:
tieshi kadas buutu labakas iisti nezinu neesmu ta peetiijis bet viennoziimiigi par parastajaam vinjas ir labakas un protams arii dargaakas !!!


vrb zini netā kādu labu vietu kur tādas sakarīgas tās puldzes var iecelt? ;)
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

12 Jūn 2011, 14:54

Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

13 Jūn 2011, 09:25

marux rakstīja:
other rakstīja:. Marux tikpat labi var teikt ka tavs auto ir bīstams jo tev ir plikas vasarenes, aizmugurē ir melnas lampas kurām papildus ir jāliek atstarotāji, ja to nav tad tas arī ir bīstami...
.
Kur tu rāvi, ka man ir plikas vasarenes? :o Un mani melnie lukturi netraucē citiem satiksmes dalībniekiem ;)
Agris rakstīja:maruxam domaats-- es jau saaku uzskatiit ka arii engelji ir lauku skuunings :D:D tas taa :)
Jā, piekrītu, ka eņģeļi arī vairs nav "labais tonis". Bet nu ielikti man viņi ir, slinkums ārā ravēt...

Xenona faniem uzdošu vēl tikai vienu nelielu jautājumu - ja jau viss ir tik vienkārši, tad kāpēc rūpnīcas xenonam nāk lukturu mazgātāji un lukturu līmeņotāji? :rolleyes:

Un vispār - bezjēdzīgi diskutēt par šo tēmu, vai ne? :gigigi:
Neesmu xenonists, bet teikšu tā - visi tie līmeņotāji pie LV ceļiem ir s*di. Cik reizes ir bijušas dusmas, brauc krutais džips ar miljons xenoniem aizmugurē un pa bedrēm tā spiež acīs, ka nākas viņu laist garām, lai acis neiztek. Vienīgais kas man besī xenonistos ir tas, ka braukā pa tumsu ar tuvajiem + miglām, kurās arī ir xenons. Nu tādas z/s eglītes ka pipec, aizverot acis pat apžilbina. :doh:
Profila bilde
stella
Ziņojumi: 228
Pievienojies: 19 Apr 2011, 23:30
Braucu ar: bmw z3, e39,
Atrašanās vieta: Rīga

13 Jūn 2011, 12:22

marux rakstīja:Xenons iekš E36 ir lauku šķūņa augstākā pakāpe :lol:
Spēcīgs arguments :lol:

Bet lai nu kā, nekādā mērā nepiekrītu :bye:
Attēls
Profila bilde
KV_
Ziņojumi: 2628
Pievienojies: 06 Apr 2011, 14:00
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 

13 Jūn 2011, 16:33

jelgava nopirku xenon komplektu 2 bloki, 2 6000k spuldzes pa 25 ls, braucu un baudu celju naktii, zinu ka nav orginalais e36 apgasimojums un pretim braucoshiem spiez aciis xenons, bet tpt ari man spiez acis tadi pashi umnjiki kam ar neorginalais xenon uzstadijums...takaa what ewer :lol: