Instrumentu panelis & spidometrs

Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Izskats var būt maldinošs tām lampiņām... :gigigi: Ieliec jaunas spuldzītes un tad skaties, kas notiek!
Attēls
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
Ginekologs rakstīja:Man nedeg spidometra apgaismojums,pilnīga tumsa panelī,visas mērierīces strādā. Lampiņas veselas likās,ja vien es pareizās izskrūvēju- zaļš plastmasiņš,3W,trīs tādas paneļa aizmugurē. Auto 318is `98.gads. Kāds padoms,bildīte? :rolleyes:
Tās 3 ar zaļo cokolu ir parastas T10 standarta spuldzītes, kuras no tā plastmasa izraujas ārā un viegli nomainas ar citu.
Tālāk - panelī tumšs, a citur? klimas bloks, OBC, gaismas slēdzis izgaismoti?
Profila bilde
Klavz
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 09 Jūl 2012, 16:47
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Limbaži
Reputācija: 1
 
Paskaties vai nēesi nogriezis apgaismojumu uz nulli, šitā ar ex mersi nočakarējos un beigās vienkārši bija nogriezts apgaismojums :doh:
:lol:
Profila bilde
G1RT5
Ziņojumi: 935
Pievienojies: 24 Dec 2011, 18:09
Braucu ar: RS
Jautājums... baigi smieklīgi a varbūt bēdīgi sanāca :doh:
parasti es tā nedaru, bet kaut kāds RUSH bija, pa garāžu ņemoties, telefons zvana, skrienu grābju, kaut kur jābrauc steigā, ielecu mašīnā, beidzu runāt pa mobīlo, uzmetu ģibiļņiku pie spidometra, pēc brītiņa šis tas atkal zvana un man visas strelkas sāk trakot no viena gala uz otru :D skats rēcīgs, bet nu fināls kāds, patēriņš tgd rāda kļūdaini, par 10litriem mazāk... ir iespēja sačinīt, jeb jāmeklē cita tā daļa tieši?
Vīrieši ir dzimuši starp sievietes kājām un pavada atlikušo mūžu lai tiktu atpakaļ starp tām!
Kapēc? Jo nav labākas vietas par mājām . :D
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
Ir dzirdēti šādi stāsti. pēc nostāstiem ir jāmaina viss spidometrs.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Tas ir kā? Telfonu nedrīkst turēt pie spidometra? :o
Attēls
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
tieši tā nedrīkstot.
Kaut vai es pats parasti tur turu
Profila bilde
Ginekologs
Ziņojumi: 628
Pievienojies: 27 Dec 2011, 03:02
Braucu ar: F31 LCI
seeingman rakstīja:
Ginekologs rakstīja:Man nedeg spidometra apgaismojums,pilnīga tumsa panelī,visas mērierīces strādā. Lampiņas veselas likās,ja vien es pareizās izskrūvēju- zaļš plastmasiņš,3W,trīs tādas paneļa aizmugurē. Auto 318is `98.gads. Kāds padoms,bildīte? :rolleyes:
Tās 3 ar zaļo cokolu ir parastas T10 standarta spuldzītes, kuras no tā plastmasa izraujas ārā un viegli nomainas ar citu.
Tālāk - panelī tumšs, a citur? klimas bloks, OBC, gaismas slēdzis izgaismoti?

Jā,lai gan lampiņām diedziņš izskatās vesels,paneli apgaismot viņām nesanāca. Nomainīju visas trīs spuldzītes un viss atkal strādā. Paldies! :bmw:
KauperX
Ziņojumi: 126
Pievienojies: 21 Jan 2012, 14:18
Ginekologs rakstīja:Man nedeg spidometra apgaismojums,pilnīga tumsa panelī,visas mērierīces strādā. Lampiņas veselas likās,ja vien es pareizās izskrūvēju- zaļš plastmasiņš,3W,trīs tādas paneļa aizmugurē. Auto 318is `98.gads. Kāds padoms,bildīte? :rolleyes:
Man ir tieši tas pats, vienīgi nedeg ne, spidometra, ne pulksteņa, nedz arī klimas gaismas, visas kā viena. Nedomāju, ka visas spuldzītes tā vienkārši ir izbeigušās. Kas varētu būt pa vainu?
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
KauperX rakstīja:
Ginekologs rakstīja:Man nedeg spidometra apgaismojums,pilnīga tumsa panelī,visas mērierīces strādā. Lampiņas veselas likās,ja vien es pareizās izskrūvēju- zaļš plastmasiņš,3W,trīs tādas paneļa aizmugurē. Auto 318is `98.gads. Kāds padoms,bildīte? :rolleyes:
Man ir tieši tas pats, vienīgi nedeg ne, spidometra, ne pulksteņa, nedz arī klimas gaismas, visas kā viena. Nedomāju, ka visas spuldzītes tā vienkārši ir izbeigušās. Kas varētu būt pa vainu?

drosinataji vainigi
...
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Vai otrs variants - DIM regulators, kas atrodas blakus lukturu augstuma regulētājam.
Pašam tā bija. Nedeg neviena no "oranžajām" lampiņām, nomainīju to regulatoru, viss sāka strādāt uz urrā ;)
KauperX
Ziņojumi: 126
Pievienojies: 21 Jan 2012, 14:18
šis jau ir ticamāk. būs ar testeri jāpāriet, vai vispār tur pienāk strāva ;)
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
Nixon rakstīja:Tas ir kā? Telfonu nedrīkst turēt pie spidometra? :o
man telefons bija nomests zem datora lcd 22"ekrāna un tas arī sāka normalus vijebonus rādīt, kad mobilais sāka zvanīt..
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
Problema ar apgaismojumu paneli un pe4kai, iesledzot gaismas noraustas un pazud, kas pa vianu varetu but? itka pargaju visus drosinatajus un visi veseli, domajat ta poga kas regule?/ un cik gruti izdabut ara vinju?
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
no ģeņģera jauda o.k.?
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
nav sobrid ar ko parbaudit, bet toreiz kad activity taisija diagnostiku, teica ka esot oke , ladejot ka nepieciesams..

nomainiju sledzus, pectam gaismas sledzi, regulatorus, parbaudiju visus drosinatajus, nekas nepalidz :@ awesome, ko lai dara? :S
Profila bilde
gastello
Ziņojumi: 417
Pievienojies: 11 Jūn 2012, 22:54
Braucu ar: Isku-e46
Atrašanās vieta: Ādažiem
ka bija nomest eļļas dačiku kad nomaini eļļu ?????????????
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
iej sadaljaa diy un izlasi teemu par to, palasi ari komentarus, lai pec tam nau jablauj ka tev nesanaak ar pirmo ;)
...
Profila bilde
psih-arno
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 21 Mar 2011, 10:30
Braucu ar: 332
Reputācija: 2
 
Interesē M3 spidometrs ar km/h.
Ja kādam ir pieejams, zin kur meklēt - PM
Profila bilde
energytt
Ziņojumi: 82
Pievienojies: 06 Mai 2011, 18:41
Braucu ar: 325
Atrašanās vieta: Riga-Jekabpils
sveiki, vai kompaktam der spidometrs no sedana vai kupejas?