Temperatūras kāpšana

Rūgtais
Ziņojumi: 105
Pievienojies: 28 Aug 2013, 10:16
Braucu ar: e46

10 Apr 2014, 21:51

Sveiki visiem, ceru, kad izpalīdzēsiet un pa visiem atradīsim problēmu :)
Motors 1.8is, bet pirms tam bija 1.8 (motoru nemainīju es, tpc nezinu neko kā džeks visu sariktējis - pareizi/nepareizi, bet mašīna iet) - bendzīns/gāze.
Lieta tāda, kad pāris reizes izbraucu ziemā paslidināties un konstatēju, ka kkā temperatūra nekāpj - vislaik virs zilā knapi bija. Izdomāju, ka ir beigts termostats un gribēju nomainīt to. Tiekot līdz termostatam, atklāju, ka man tāda vispār nav. Lab ieliku jaunu un braucu. Nākamajā dienā paņemu mašīnu, izdzenu no garāžas. Kamēr aizgāju aizslēgt durvis temperatūra jau uz sarkanā :O Radiātoru atgaisoju, viss kā nākas. LAb, domāju , ka galvas blīve beigta, arī nav. Nomainīju motra temperatūras dačiku, ar nekas nemainās un tpt kāpj uz sarkanā un nekrītas :@ Ko Jūs sakat, kas varētu būt pie vainas, man nav variantu ?!
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 

10 Apr 2014, 22:22

Varbut tu ieliki nepareizu thermostatu. Man ta bija kad ieliku 320 jaunu thermostatu saaka vaarities augssaa ieliku atpakalj veco nav probleemu
Instagram INDIGAIS
Rūgtais
Ziņojumi: 105
Pievienojies: 28 Aug 2013, 10:16
Braucu ar: e46

10 Apr 2014, 22:25

vai tad nepareizu termostatu var ielikt? Es domāju, ka nevar
Rūgtais
Ziņojumi: 105
Pievienojies: 28 Aug 2013, 10:16
Braucu ar: e46

10 Apr 2014, 22:41

aizmirstu piebilst, kad ilgāk pabrauka uz tā sarkanā, kad motora temperatūras dačiks rāda. Tad citreiz sāk lēkēt apgriezieni pa kādiem 200 apgriezieniem - augšā , lejā, augšā, lejā
Profila bilde
Wildutch
Ziņojumi: 969
Pievienojies: 06 Nov 2013, 18:36
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 1
 

10 Apr 2014, 22:58

Nebrauc, ja motors uz sarkano, traks:D Pārkarsēsi motoru un čava.
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

10 Apr 2014, 23:02

Rūgtais rakstīja:Sveiki visiem, ceru, kad izpalīdzēsiet un pa visiem atradīsim problēmu :)
Motors 1.8is, bet pirms tam bija 1.8 (motoru nemainīju es, tpc nezinu neko kā džeks visu sariktējis - pareizi/nepareizi, bet mašīna iet) - bendzīns/gāze.
Lieta tāda, kad pāris reizes izbraucu ziemā paslidināties un konstatēju, ka kkā temperatūra nekāpj - vislaik virs zilā knapi bija. Izdomāju, ka ir beigts termostats un gribēju nomainīt to. Tiekot līdz termostatam, atklāju, ka man tāda vispār nav. Lab ieliku jaunu un braucu. Nākamajā dienā paņemu mašīnu, izdzenu no garāžas. Kamēr aizgāju aizslēgt durvis temperatūra jau uz sarkanā :O Radiātoru atgaisoju, viss kā nākas. LAb, domāju , ka galvas blīve beigta, arī nav. Nomainīju motra temperatūras dačiku, ar nekas nemainās un tpt kāpj uz sarkanā un nekrītas :@ Ko Jūs sakat, kas varētu būt pie vainas, man nav variantu ?!
jaunais termostats ir mesls un neveras valjaa ;)
...
Profila bilde
DIF
Ziņojumi: 275
Pievienojies: 30 Jūl 2013, 18:47
Braucu ar: 318i sedan

11 Apr 2014, 04:05

Man ari pa ziemu tada fiča...Bet man kad mašina staveja iedarbinata tad temp kapa lidz pusei ka nakas,bet kad sak braukt krita lidz zilajai otmetkai...es domaju ka tas ir tas termostats...bet tagad kad silti gadas ka temp kap augstak par normu bet tad iesledzas vent. (bet kka pa velu viņš sledzas) un nokrit lidz normai...bet tagad uzzinaju kapec neuzreiz iesledzas vent. tas ir radiatora augšejais devejs man pateica...
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

11 Apr 2014, 09:18

Rūgtais rakstīja:Sveiki visiem, ceru, kad izpalīdzēsiet un pa visiem atradīsim problēmu :)
Motors 1.8is, bet pirms tam bija 1.8 (motoru nemainīju es, tpc nezinu neko kā džeks visu sariktējis - pareizi/nepareizi, bet mašīna iet) - bendzīns/gāze.
Lieta tāda, kad pāris reizes izbraucu ziemā paslidināties un konstatēju, ka kkā temperatūra nekāpj - vislaik virs zilā knapi bija. Izdomāju, ka ir beigts termostats un gribēju nomainīt to. Tiekot līdz termostatam, atklāju, ka man tāda vispār nav. Lab ieliku jaunu un braucu. Nākamajā dienā paņemu mašīnu, izdzenu no garāžas. Kamēr aizgāju aizslēgt durvis temperatūra jau uz sarkanā :O Radiātoru atgaisoju, viss kā nākas. LAb, domāju , ka galvas blīve beigta, arī nav. Nomainīju motra temperatūras dačiku, ar nekas nemainās un tpt kāpj uz sarkanā un nekrītas :@ Ko Jūs sakat, kas varētu būt pie vainas, man nav variantu ?!
1) .intresanti gan kapec tur nebija ieksa termostats ? :rolleyes: varbut tapec ka varijas dzinejs un vajadzeja vinu kadam iesmeret :lol: :gigigi:
2) kapec doma ka nav beikta galvas blive ? :rolleyes:

Ps: ja tu esi parliecinats ka tev motors nav varits un viss ir viss labakaja kartiba :D / ko es stipri apšaubu jau pec ta ka nebija termoststs ieksa / :giggle: tad ieteiktu pieversties termomuftai, udens suknim ;) tie vismaz ir ?un radiatora difuzors ventilatoram ? :D :gigigi: vispar man jau patik sita interneta diagnostika :lol: a varbut tas a varbut sitais :D
Rūgtais
Ziņojumi: 105
Pievienojies: 28 Aug 2013, 10:16
Braucu ar: e46

11 Apr 2014, 22:36

Galvas blīvi pārbaudīju pēc radiatora korķa attaisīšanas un uzdošanas ar gāzi - nebija nekāda strūklaka liela. Termomufta un ūdens sūknis protams , ka ir. Es domāju, ka vaina jāmeklē elektronikā :/ ar ko atšķirās motora zilais temperatūras devējs no melnā motora temperatūras devēja?
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

11 Apr 2014, 22:49

viens kompim otrs panelim, velak jau bija tikai viens t sensors.
vispar es isti nesapratu ko tu saki par to radiatora korkji :rolleyes:
ja atverot korkji un uzgazejot tu nekadu struklacinju neredzeji tad momentaa sledz araa un ej uz veikalu pec udens suuknja.
(ps. tu laikam runaji par udens velsanos araa no radiatora, tas nau viennozimigs faktors)
...
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

11 Apr 2014, 23:40

vot par to es ari runaju ka tu dari it ka, kaut ko mekle ,kas pie vainas bet tu pats nesaproti ka vispar ,kas strada ,vai ka ir jastrada ;) tapec mekle kadu kas tev to auto sataisis :giggle:

ps: tapec man vienmer ir fascinejusi ta interneta diagnostika :gigigi: protams ir iznemumi ja cilveks tehniski saprot un tiešam ir vajadzigs padoms ludzu tikai nepvainojies :sarunats: bet tu to auto diezvai sataisisi pats :gigigi: