Imobilaizera problēma 1.8is

Kklavinsh
Ziņojumi: 9
Pievienojies: 07 Okt 2014, 16:53

12 Jan 2015, 22:52

Sveiki kāds var palīdzēt imobilaizera problēmas atrisināšanā !
Tātad starteris griežas, bet benzīna sūknis nestrādā un dzirksteles uz svecēm nav!
Situācija šāda : ieliku 1.8is motoru , kuram nāca līdzi imobilaizers , respektīvi EWSII . Man mašīnā nebija pilnīgi nekas no imobilaizera pravotkas ! Viens izpalīdzīgš čalis salika tos EWS vadus tā, lai viss darbijas! nobraucu 2vus mēnešus un pēkšņi vienā vakarā pārstāja darboties! Tātad ļoti vēlaos lai mans E36 ir atpakaļ ielās! Varbūt kāds zin kā to imobilaizeru vispār izmest ārā! Kādam varbūt ir kādi kontakti kur vērstie pie kāda meistara kas kaut ko saprot no Imobilaizera!
Pieslēdzot diagnostikas kompi, tas rāda Imobilaizera kļūdu un nevar nodzēst. Motora kods M44.
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4214
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Ja kkad tev viņš ir darbojies, pasties vai nav kāds vads atnācis vaļā kkur.
- ikey07
Kklavinsh
Ziņojumi: 9
Pievienojies: 07 Okt 2014, 16:53
ikey07 rakstīja:Ja kkad tev viņš ir darbojies, pasties vai nav kāds vads atnācis vaļā kkur.
Visus vadus kad liku kopā salodēju kārtīgi un tagad arī esmu pārbaudijis, viss ir ok !
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Es ieteiktu pieslēgt pie doagnostikas. Protams, ews violeti/baltajam vadam jābūt pievienotam, lai to diagnosticētu. Sapratīsi, vai ews modulis "ņem" pretī čipu. Otrs čips nav? Vai arī otrs variants - kloķenes devējs.
Kklavinsh
Ziņojumi: 9
Pievienojies: 07 Okt 2014, 16:53
dogMa rakstīja:Es ieteiktu pieslēgt pie doagnostikas. Protams, ews violeti/baltajam vadam jābūt pievienotam, lai to diagnosticētu. Sapratīsi, vai ews modulis "ņem" pretī čipu. Otrs čips nav? Vai arī otrs variants - kloķenes devējs.
Kapēc kloķenes devējs ? ieslēdzot aizdedzi vajadzētu strādāt benzīna sūknim ! Ne tā? diemžēl otrs čips nav !
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Pag, tu esi bijis diagnostikā.. Pieslēdz EWS violeti/balto vadu sadalītāju kastē pie pārējiem violeti/baltiem, tad vēlreiz diagsnoticē. Tad varēs saprast, vai tiešām EWS problēma.