Centrālās atslēgas kopēšana

Pauls
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 02 Dec 2014, 22:19
Čau, nopirku auto ar vienu atslēgu ar pulti. Atslēga, izskatas, ka neder durvīm, vai arī slēdzene ieķepusi. Atslēgt auto varu ar pulti, nokopēt šo pulti, cik man latbema un otrs dīleris teica - 350eur, kas ir galīgi ne manam maciņam. Kādi varianti man? Neiesakiet nēsāt šo vienīgo atslēgu pie krūts.
Profila bilde
Skudraa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1317
Pievienojies: 30 Mar 2011, 20:08
Braucu ar: e36 2.5i Touringu
Atrašanās vieta: Rīga / More
Reputācija: 4
 
Kura gada auto?
Vai nu tiešām durvju slēdzene bojāta, vai nu tā ir mainīta un durvju atslēgšanai būtu jābūt citām atslēgām. Ja Tev mašīnai ir EWS, tad, lai tiktu cauri pa lēto, nomaini durvju slēdzenes (vai slēdzeni) un durvīm būs Tev viena atslēga, bet aizdedzei otra. Ja EWS nav, tad nomaini durvju slēdzenes (vai slēdzeni) un aizdedzes slēdzeni, būs visam viena atslēga un viena pults. Ja gribi otru pulti, tad jāskatās, pirmkārt, vai Tev ir oriģinālā, vai nē.

Kas tad tas EWS tāds ir?
dogMa rakstīja: M40, M42, M50, M51 (līdz 95. gadam) dzinējiem nav EWS, bet M41, M43, M44, M52 un M51 pēc 95. gada ir EWS modulis.

EWS skaitās rūpnīcas imobilaizers, kurš liedz nesankcionētu dzinēja piedarbināšu, t.i., bez attiecīga čipa (atrodas aizdedzes atslēgā) nevar piedarbināt auto.
Profila bilde
Lacoste
Ziņojumi: 18
Pievienojies: 05 Jūn 2012, 12:29
Braucu ar: e36
Man ir mainiita aizdedze un ir ews. Liidz ar to aizdedzei ir cita atsleega. Un orginaalaa ir pasleepta un caur to rinkji izbaazta lai padod signaalu ews. Bet lieta taada, kad shkjiet kad shad tad winsh man gljuku uzmet un neljauj ar pirmo pielaist. Vai ir iespeeja atsleegt ews ?
Profila bilde
Skudraa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1317
Pievienojies: 30 Mar 2011, 20:08
Braucu ar: e36 2.5i Touringu
Atrašanās vieta: Rīga / More
Reputācija: 4
 
Vai Tu nevari vienkārši no vecās atslēgas izņemt no čipu un ielikt jaunajā korpusā?
EWS atslēgt var ar EWS emulatoru, cik tas maksā nezinu (kaut kur lasīju, ka ap 100 euro).
Profila bilde
siicic
Ziņojumi: 163
Pievienojies: 13 Mar 2015, 09:09
Braucu ar: E46 Touring
Atrašanās vieta: Sigulda
Man arī tāda pati problēma, dzinējs m52 95.gada, tātad man arī ir ews, ja?
I don`t like bass, I love it!
Pauls
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 02 Dec 2014, 22:19
Man ews nav, kādi tālāk varianti? Mainīt serdenes ar negribās. Vai nu var nokopēt pulti vai nomainīt (neesmu saskāries, nezinu) - nomainīt bloku, kas atbild par pults uztveršanu, respektīvi, nopirkt bloku, kuram jau ir piesaistītas divas pultis..
Profila bilde
ivars_e36
Ziņojumi: 336
Pievienojies: 06 Dec 2013, 12:32
Braucu ar: ratiņiem pa rimi
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 
Ja tev ir oriģinālā remote centrālā atslēga, kurai ir 3x pogas uz pašas aizdedzes atslēgas, tad viņu var nokopēt, bet pašam to izpildīt nav izdevies, vēl ir variants nopirkt šrotā atpakaļskata spoguli (tur iekšā ir uztvērējs ar visu bloku priekš tās pult) no auto kuram ir divas darnojošas atslēgas, pasūtīt no ebay atslēgu blankas, aizej pie atslēdznieka pievīlē, pārmet pašas pults iekšas un brauc laimīgs tālāk ar 2x pultīm.


Sent from my iPhone using Tapatalk