Jumta lūka

Profila bilde
djjys
Ziņojumi: 616
Pievienojies: 21 Okt 2011, 22:39
Braucu ar: Atejvaku

03 Feb 2013, 21:09

te bus infa!!!
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
Profila bilde
Shreks
Ziņojumi: 702
Pievienojies: 13 Nov 2012, 20:20
Braucu ar: 325i un Fionu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 

03 Feb 2013, 21:21

Es taču teicu, ka nav man komforta bloks, google bildītes pats māku atrast un iepriekšējā postā jau uzrakstīju,ka atradu visu informāciju
m50b25 + getrag s6s 420g + 3.73 lsd = way to go
Profila bilde
djjys
Ziņojumi: 616
Pievienojies: 21 Okt 2011, 22:39
Braucu ar: Atejvaku

03 Feb 2013, 21:24

ka var but tev ka vinja nav? kas tev kontrole to ka ataisot durvis logs paiet uz leju, viens sez bagaznieka un spaida up down??
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
Profila bilde
Shreks
Ziņojumi: 702
Pievienojies: 13 Nov 2012, 20:20
Braucu ar: 325i un Fionu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 

03 Feb 2013, 21:28

Tur ir releji

http://www.bimmerforums.co.uk/forum/f74 ... re-t86506/
m50b25 + getrag s6s 420g + 3.73 lsd = way to go
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

29 Mar 2013, 13:25

ega rakstīja:jautasu tepat! tatad lukai ir divas funkcijas tipa kad ielien jumta, un ir kad pacelas aizmugure, tatad otra funciju izpildot ir lukas salona apdarei japabidas jumta kadus 10- 15 cm, bet tasd vairs nestrada, kas butu par saizi?
Man ar tāda pati problēma ar lūku.Lūkas ārējā daļa paceļas tā kā tam jabūt,bet lūkas salona apdare neceļas ne parko.To lūkas salona apdari varu stumdīt,kā patīk,uz priekšu un atpakaļ,bet uz augšu neceļas :sad:
Attēls
he9600
Ziņojumi: 2050
Pievienojies: 03 Apr 2011, 20:22
Braucu ar: e36 323
Reputācija: 37
 

29 Mar 2013, 14:15

apdare uz augšu arī necelsies, tai ir jāiebīdas jumtā.
m50/m52/m54 un n42/n46 timing tūļu noma
Ms41/ms42/ms43 ews atslēgšana.
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

29 Mar 2013, 15:26

Nu,taisot lūku pilnībā vaļā,viss strādā,bet kā lūku taisa uz augšu vaļā,salona apdare neko nedara.noteikti,kautkas ir atlūzis,bet kas?kur meklēt vainu?
Attēls
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

29 Mar 2013, 15:28

he9600 rakstīja:apdare uz augšu arī necelsies, tai ir jāiebīdas jumtā.
jā,sory,mazliet sajaucu :giggle:
Attēls
Profila bilde
gin4a
Ziņojumi: 69
Pievienojies: 07 Okt 2011, 20:33
Braucu ar: 318i
Atrašanās vieta: Limbaži, Smiltenes nov.

29 Mar 2013, 16:25

Problēma ar lūku..(jau baigi sen, bet bij po*uj)
Ir tā, ka lūka reizēm darbojas un lielāko daļu laika nedarbojas. Dažreiz piefiksēju, ka ar atvērtām durvīm strādā un ar aizvērtām uzreiz nestrādā.. atveru un strādā utt... bet reizēm arī tas nelīdz... Naktī braucot var redzēt, ka apgaismojums lūkas pogai iedegas, liekas, ka ies, bet spiežot uzreiz nodziest un nekas nenotiek...
Kur varētu būt problēma? Daži saka, ka nav pietiekoši daudz strāvas, varot ievilkt vadu papildus vai ko tur, bet es izpētot lūku esmu ticis pie viena releja, kas ir zem stūres, kad darbojas lūka, spiežot ir tāds kā klikšķis no tā releja.
relejs attēlā..
idejas studijā lūdzu.. :hahaha:
IMAG0864.jpg
IMAG0863.jpg
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

29 Mar 2013, 16:37

relejs var but tads kas zem slodzes atsledzas. vari pamainit to releju un tad skaties talak. pameri stravu luukai bez slodzes un slodzee, vai ir kritums pameri pirms/pec releja.
putns26 rakstīja:Nu,taisot lūku pilnībā vaļā,viss strādā,bet kā lūku taisa uz augšu vaļā,salona apdare neko nedara.noteikti,kautkas ir atlūzis,bet kas?kur meklēt vainu?
apsifka ir izgajusi araa no sliedites vietaa kur taa fiksejas. vai ari taa plastmasa sliedite ir saplisusi, tapec taisot valjaa luuku, apsifka tiek aizstumta lidz galam, bet taisot ciet, sliedite vinju nepanjem lidz un vinja paliek ieksaa.
ja velak vakaraa nebus slinkums iemetishu paris bildes lai saprastu par ko es runaaju. lai salabotu luuka janjem nost shavaitaa.
...
Profila bilde
Shreks
Ziņojumi: 702
Pievienojies: 13 Nov 2012, 20:20
Braucu ar: 325i un Fionu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 

29 Mar 2013, 17:13

gin4a rakstīja:Problēma ar lūku..(jau baigi sen, bet bij po*uj)
Ir tā, ka lūka reizēm darbojas un lielāko daļu laika nedarbojas. Dažreiz piefiksēju, ka ar atvērtām durvīm strādā un ar aizvērtām uzreiz nestrādā.. atveru un strādā utt... bet reizēm arī tas nelīdz... Naktī braucot var redzēt, ka apgaismojums lūkas pogai iedegas, liekas, ka ies, bet spiežot uzreiz nodziest un nekas nenotiek...
Kur varētu būt problēma? Daži saka, ka nav pietiekoši daudz strāvas, varot ievilkt vadu papildus vai ko tur, bet es izpētot lūku esmu ticis pie viena releja, kas ir zem stūres, kad darbojas lūka, spiežot ir tāds kā klikšķis no tā releja.
relejs attēlā..
idejas studijā lūdzu.. :hahaha:
maini nost releju, tikai - atrodi tādu releju, jo auto virs 95 (vai kura tur gada) tas viss pasaakums ir komforta blokā. šis skaitās ''komforta relejs'' :D
m50b25 + getrag s6s 420g + 3.73 lsd = way to go
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

29 Mar 2013, 17:17

Armando rakstīja:relejs var but tads kas zem slodzes atsledzas. vari pamainit to releju un tad skaties talak. pameri stravu luukai bez slodzes un slodzee, vai ir kritums pameri pirms/pec releja.
putns26 rakstīja:Nu,taisot lūku pilnībā vaļā,viss strādā,bet kā lūku taisa uz augšu vaļā,salona apdare neko nedara.noteikti,kautkas ir atlūzis,bet kas?kur meklēt vainu?
apsifka ir izgajusi araa no sliedites vietaa kur taa fiksejas. vai ari taa plastmasa sliedite ir saplisusi, tapec taisot valjaa luuku, apsifka tiek aizstumta lidz galam, bet taisot ciet, sliedite vinju nepanjem lidz un vinja paliek ieksaa.
ja velak vakaraa nebus slinkums iemetishu paris bildes lai saprastu par ko es runaaju. lai salabotu luuka janjem nost shavaitaa.
Paldies.Nu,kad es lūku attaisu uz augšu vaļā,iekšējā apšifka paliek ciet,man viņa neiebīdas iekšā,bet es viņu varu bīdīt ar roku,pilnībā vaļā,vai ciet.Ja nav slinkums,iemet lūdzu kādu bildi,ok?Paldies :sarunats:
Attēls
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

30 Mar 2013, 00:24

putns26 rakstīja:
Armando rakstīja:relejs var but tads kas zem slodzes atsledzas. vari pamainit to releju un tad skaties talak. pameri stravu luukai bez slodzes un slodzee, vai ir kritums pameri pirms/pec releja.
putns26 rakstīja:Nu,taisot lūku pilnībā vaļā,viss strādā,bet kā lūku taisa uz augšu vaļā,salona apdare neko nedara.noteikti,kautkas ir atlūzis,bet kas?kur meklēt vainu?
apsifka ir izgajusi araa no sliedites vietaa kur taa fiksejas. vai ari taa plastmasa sliedite ir saplisusi, tapec taisot valjaa luuku, apsifka tiek aizstumta lidz galam, bet taisot ciet, sliedite vinju nepanjem lidz un vinja paliek ieksaa.
ja velak vakaraa nebus slinkums iemetishu paris bildes lai saprastu par ko es runaaju. lai salabotu luuka janjem nost shavaitaa.
Paldies.Nu,kad es lūku attaisu uz augšu vaļā,iekšējā apšifka paliek ciet,man viņa neiebīdas iekšā,bet es viņu varu bīdīt ar roku,pilnībā vaļā,vai ciet.Ja nav slinkums,iemet lūdzu kādu bildi,ok?Paldies :sarunats:

kapec taa notika/ dariji kko ar luuku? ja jaa mok vienk neesi ielicis apsifku pareizajaa vietaa lai vinja nofiksetos
ja neko nedariji tad saplisusi sii sliedite
Picture 004.jpg
Picture 005.jpg
bildee redzamaamelnaa detalja turas pie apsifkas, vinja spraushas uz mazu purpikji uz saluzushas plastmasas detaljas, kas savukart stiprinas pie sliedes. ja kada no tam komponentem nau savienota tad verot luuku valjaa sliedes staigajosha detalja aizstumj apsifku lidz galam valjaa bet ejot ciet nepanjem to lidz, respektivi aizbrauc vietaa bez apsifkas.
pirms ardi nost luuku dabun vietaa citu sliedi. ardot luuku nerocies parak dzilji vinjaa ieksaa tur ir augstumu regulejamie speicerishi, tos neaiztiec.
varbut ir vieglak sameklet un nomainit visu luuku un pectam dalju atpelnit atpakal kaukadaa ebejaa pardodot lukas motorinju, nekaa sameklet atsevinshi sliedi...
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
...
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

30 Mar 2013, 11:30

nop,ar lūku es neko nēsmu darījis.kā nopirku auto,tāda jau bija. :sarunats: Nu,ar sāku domāt,ka vienkāršāk būtu nomainīt visu lūku.paldies par info.kādu dienu būs jasariktē
Attēls
Profila bilde
huliits
Ziņojumi: 286
Pievienojies: 06 Jūn 2012, 23:35
Braucu ar: Coupe
Atrašanās vieta: Iecavas

13 Apr 2013, 12:05

Tā man ienācās jautājums,man ir mehāniskā lūka,un es gribu elektrisko,man jamaina viss,vai es varu nimainīt rokturi pret elektro motorinu,un ja var tad tur ir plug&play,vai vel kkas jāķīmiķo? :rolleyes:
P.s laikam nav pareizā sadaļa ,bet īsti nevienu citu neatradu par lūkām :sad:
Profila bilde
gin4a
Ziņojumi: 69
Pievienojies: 07 Okt 2011, 20:33
Braucu ar: 318i
Atrašanās vieta: Limbaži, Smiltenes nov.

28 Apr 2013, 20:50

gin4a rakstīja:Problēma ar lūku..(jau baigi sen, bet bij po*uj)
Ir tā, ka lūka reizēm darbojas un lielāko daļu laika nedarbojas. Dažreiz piefiksēju, ka ar atvērtām durvīm strādā un ar aizvērtām uzreiz nestrādā.. atveru un strādā utt... bet reizēm arī tas nelīdz... Naktī braucot var redzēt, ka apgaismojums lūkas pogai iedegas, liekas, ka ies, bet spiežot uzreiz nodziest un nekas nenotiek...
Kur varētu būt problēma? Daži saka, ka nav pietiekoši daudz strāvas, varot ievilkt vadu papildus vai ko tur, bet es izpētot lūku esmu ticis pie viena releja, kas ir zem stūres, kad darbojas lūka, spiežot ir tāds kā klikšķis no tā releja.
relejs attēlā..
idejas studijā lūdzu.. :hahaha:
IMAG0864.jpg
IMAG0863.jpg
nolēmu šodien padarboties un atradu pēc ilgajiem meklējumiem bimmerforum'ā diy, kā salabot šo manu problēmu un tagad viss iet ideāli... šī problēma ar releju var ne tikai lūkai radīt problēmas, bet arī elektriskajiem logiem...
kādam ganjau noderēs! :hahaha:
http://forums.bimmerforums.com/forum/sh ... -issue-fix
bet ja negrib lasīt, tad tā vnk - vajadzēja vienu lodējumu pielodēt, jo apkārt radušās plaisiņas un manējam arī tā bija ;)
IMAG1072.jpg
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Jānēns
Ziņojumi: 30
Pievienojies: 17 Jan 2013, 22:09
Braucu ar: 1.8is sedan
Atrašanās vieta: Rīga

18 Mai 2013, 20:15

Tātad.. Nomira lūkas relejs, lūka palika vaļā, varbūt kāds zin, kuri spraudņi ( blakus cipari rakstīti ) strādā tajā momentā, ka lūka taisa ciet? Doma uztaisīt "tiltiņu", bet nezinu kuros spraudņos likt iekšā vadiņu