Dažādas problēmas ar elektroniku

Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
Taisāms, vai tikai maināms?

Kur viņš apmēram atrodas?
Profila bilde
Sancix
Ziņojumi: 1130
Pievienojies: 23 Aug 2012, 09:12
Braucu ar: ti
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 14
 
Šofera pusē, aiz plastmasām, tuvāk viduskonsulei.
Attēls
Profila bilde
Wildutch
Ziņojumi: 969
Pievienojies: 06 Nov 2013, 18:36
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 1
 
Rons rakstīja:
Wildutch rakstīja:
atslēga ir jāapmāca pie konkrēta auto.
nu man jau vina originaala, pasutiju jaunu apvalku, sheema paliek tapati. Bet hvz kpc nerukaa,var parprogrammet kaut ka oats jeb kadi vel varianti kpc neiet?


Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk
jā, to var bez datora izdarīt... lieto google.
http://www.programyourremote.com/classi ... .asp?id=85
Shi varetu but istaa pamaciba?
Jo atslegu ikdiena vislaik lietoju (lai pielaistu bembi), bet aizsledzu ar signalizacijas pulti, to gribu nahrenizet un stradat ar pogam, kas ir uz atslegas, ka tad vins pats vareja izprogrammeties, ka neiet tas pogas? :rolleyes:
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
Sancix rakstīja:Šofera pusē, aiz plastmasām, tuvāk viduskonsulei.
Attēls
A viņu var arī sataisīt? Jeb jāmaina un miers?
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
Sancix tur kkādu dumumu sadzinis... Parastai krāsniņai ir plika pretestību paka aka (trīs rezistori+termodrošinātājs).


izskatās savādāk... bildē ir - no klimas ezis.
Profila bilde
Wildutch
Ziņojumi: 969
Pievienojies: 06 Nov 2013, 18:36
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 1
 
Hey, kads pastastis, kaa un kur pieslegt M atrumparslegu ar ar gaismu? Nak no vina divi vadi (bruns un peleksarkans), pie ka pieslegt, piepipetaja, panela apgaismojuma. No elektronikas daudz nesaprotu, bet ja labi apskaidro tad varu visu izrevidet un atrast ko vajag:) :clap:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Brūns noteikti ir masa un tas ir jāskrūvē kautkur pie auto virsbūves, kur ir labs kontakts (zinu, ka viena vieta ir kautkur zem kosnoles pie ātrumkloķa)... Otrs vads pie strāvas, kuru es slēgtu pie pelnutrauka apgaismojuma, ja tāds ir.

Bet ja ar elektroniku esi uz Jūs, tad tāpat drošvien nesaproti kā to izdarīt. :hahaha:
Attēls
Profila bilde
Wildutch
Ziņojumi: 969
Pievienojies: 06 Nov 2013, 18:36
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 1
 
Ko saki? http://www.diymybmw.com/e46/wp-content/ ... ce3a62.jpg
No piepipetaja nak divi vadi, vismaz e46, ganjau e36 ari:D Tiesi tadaspasas krasas, man nevajag klokji ar to pelntrauku pareizajas kraasas vnk savienot un viss? Vai vajag to ground taisit tomer?:)
he9600
Ziņojumi: 2050
Pievienojies: 03 Apr 2011, 20:22
Braucu ar: e36 323
Reputācija: 37
 
nez kā oem, bet es ieteiktu labāk slēgties pie paneļa apgaismojuma (tb, lai degtu tad, kad ieslēgtas gaismas). Pelēks/sarkans vads, noteikti atradīsi kādā no sadales kastēm (vai nu aiz cimdu nodalījuma, vai kr. paneļa pusē virs pedāļiem), turpat arī varēsi pieslēgt masas vadu.
m50/m52/m54 un n42/n46 timing tūļu noma
Ms41/ms42/ms43 ews atslēgšana.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Pelnutrauka apgaismojums taču arī deg tikai tad, kad gaismas ieslēdz.
Attēls
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 
oriģināli tie vadi nāk pie slēdža kas regulē gaismas spilgtumu panelī. Nesaprotu kas tur ir tik grūts aizvilkt vadus uz turieni.
Profila bilde
Wildutch
Ziņojumi: 969
Pievienojies: 06 Nov 2013, 18:36
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 1
 
Aizvilksu, bet ka pieslegt pie tapasha sledza? To es nesaprotu, laikam tapec, ka vel neesmu ardijis to dalju ara un isti nezinu, ka tur izskatas no ieksas. :nenene:
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 
Wildutch rakstīja:Hey, kads pastastis, kaa un kur pieslegt M atrumparslegu ar ar gaismu? Nak no vina divi vadi (bruns un peleksarkans), pie ka pieslegt, piepipetaja, panela apgaismojuma. No elektronikas daudz nesaprotu, bet ja labi apskaidro tad varu visu izrevidet un atrast ko vajag:) :clap:
Ja notirgosi viņu man,tad parādīšu.kā pieslēgt pie mana auto :gigigi:
Attēls
Profila bilde
c1c1s
Ziņojumi: 299
Pievienojies: 07 Jan 2014, 08:38
Braucu ar: simtdivsimt km/h
Atrašanās vieta: Yes:
Reputācija: 2
 
Atverot, aizverot durvis logi nepaceļas un nenolaižas, salona apgaismojums arī neiedegas, drošinātāji veseli. Kur vēl ko meklēt? Itkā vainu varētu likt uz slēdzi,kas durvju iekšpusē nāk,bet tad sanāk, ka neviens no slēdžiem nestrādā.
Nepatīk kā es braucu?
Vācies nost no trotuāra!
Profila bilde
Steinbergs
Ziņojumi: 40
Pievienojies: 05 Nov 2013, 22:05
Braucu ar: stalli
visu laiku deg odometrs pie izslēgta aizdedzes. kontaktgrupa?
Profila bilde
green garage
Ziņojumi: 793
Pievienojies: 12 Apr 2013, 20:44
Braucu ar: Diesel
Atrašanās vieta: Jēkabpils
sveiki. :sarunats:
problēma tāda, ka kompaktam pie ieslēgtas aizdedzes un gaismām nedeg apgaismojums šīm 3 pogām. kur varētu meklēt vainu? izdegušas lampiņas?
Profila bilde
Kaats
Ziņojumi: 51
Pievienojies: 06 Okt 2013, 01:14
Braucu ar: e36 coupe
Sveiki tauta! Ir tāda problēma- Iedarbinot auto klima nepūš gaisu, bet pēc kāda nenoteikta laika sāk pūst.
Visas opcijas darbojas nevainojami (var dzirdēt kad pārslēdzas režīmi) jau no paša sākuma, izņemot pašu gaisa padevi neatkarīgi no iestatījumiem. Ir kāds sastapies ar šāda tipa problēmu? Kas varētu būt pie vainas?
Profila bilde
Wildutch
Ziņojumi: 969
Pievienojies: 06 Nov 2013, 18:36
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 1
 
Kaats rakstīja:Sveiki tauta! Ir tāda problēma- Iedarbinot auto klima nepūš gaisu, bet pēc kāda nenoteikta laika sāk pūst.
Visas opcijas darbojas nevainojami (var dzirdēt kad pārslēdzas režīmi) jau no paša sākuma, izņemot pašu gaisa padevi neatkarīgi no iestatījumiem. Ir kāds sastapies ar šāda tipa problēmu? Kas varētu būt pie vainas?
vai nu ezis vai pats motorinjsh pipjec.

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Dīzeļiem kvēlsvecēm tak ir kaut kāds savs relejs? :rolleyes: Ja tā, kurš tas ir? Aizdoma, ka nesen te visu pārcilājot ir kaut kas sagājis viņam crazy, tāpēc ar pielaišanu no rītiem pēkšņi palika smagi. Tak nevar būt ka 4as ejošas kvēlsveces pēkšņi nomirst?
Profila bilde
marens
Ziņojumi: 327
Pievienojies: 27 Jūl 2013, 20:35
Braucu ar: BMW
Reputācija: 1
 
var gan ta but.man darba kolegis ari vienu ritu ar grutibam dabuja pie dzivibas savejo,pec tam pamerija-izradijas 3 kvelsveces kirdik.pirmstam nekadu problemu.