Dažādas problēmas ar elektroniku

Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
Churchill rakstīja:
Rons rakstīja:
Churchill rakstīja:Par ko atbild Bremžu signāla slēdzis? (FEB-06036)
Loģiski izspiežot par bremžuguņiem un viss?
ček moduls un kruīzs ar.
Servisā pie kompja rādīja kļūdu tam bremžu slēdzim, bet bremžu uguņi strādāja. Ir tā ka kruīzkontrole niķojas.
Man vēl teica servisā, ka kompis domā ka ir uzspiestas bremzes tpc kompis lago un mašīna nekust normāli uz piekšu, tā ir taisnība?


Par kruīzu jā, tas nedarbosies. :yes:bet Kā tas ir nekust ?
Profila bilde
Churchill
Ziņojumi: 498
Pievienojies: 27 Jūn 2013, 14:16
Braucu ar: 1.8TDS
Atrašanās vieta: Lielvārdes, Jelgava
Rons rakstīja:

Par kruīzu jā, tas nedarbosies. :yes:bet Kā tas ir nekust ?
Nu neceļ. Itkā spiediens turbīna ir labs, bet neceļ, vēl ir tāda kā skaļa fēna skaņa, itkā man būtu 2.5td iekšā, skatījos -nekādu plīsumu pie turbīnes nebija, interkūleris vesels, visas trubiņas veselas.

Ar pedāli knapi uz 120km/h varu savu kūtiņu iestumt.
Attēls
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
Ja pušu gaisa caurules, tad melni dūmi kā kamazam... ventilatoru ar roku var apturēt ?
Profila bilde
Churchill
Ziņojumi: 498
Pievienojies: 27 Jūn 2013, 14:16
Braucu ar: 1.8TDS
Atrašanās vieta: Lielvārdes, Jelgava
Rons rakstīja:Ja pušu gaisa caurules, tad melni dūmi kā kamazam... ventilatoru ar roku var apturēt ?
Tur tā lieta, ka melnu dūmu vispār nav, pat kad slodzē dod, tur biš kaut kas padūmo, bet tā ka melnie (kā parasti dīzeļiem) nav. Es ventilatoru ar roku pagriezt pat nevaru, par apturēšanu nezinu. neesmu mēģinājis.
Attēls
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
termomufta varbūt noķīlējusi. neiedarbinātam dzinējam ir brīvi viņai jāgriežas.
Profila bilde
Churchill
Ziņojumi: 498
Pievienojies: 27 Jūn 2013, 14:16
Braucu ar: 1.8TDS
Atrašanās vieta: Lielvārdes, Jelgava
Rons rakstīja:termomufta varbūt noķīlējusi. neiedarbinātam dzinējam ir brīvi viņai jāgriežas.
https://www.youtube.com/watch?v=RpMTAhoMPzU

ir tā ka, ventilators griežas, dzesē dzinēju, tas ir ok. Es vnk nesaprotu kpc nav tā cēliena, kas parasti dīzeļiem rakstūrīgs...
Attēls
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 
e36 rāda kļūidu par bremžu slēdzi diagnostikā? kuru moduli testējot?
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
yanks rakstīja:e36 rāda kļūidu par bremžu slēdzi diagnostikā? kuru moduli testējot?


error 26 dme/dde. ;) tāpat redz statusu >f5 digital test
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 
palūrēju shēmu un sanāk laikam ka dīzelis kaut ko redz. benzīnam gan laikam nekāda infa uz dme neaiziet.
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
yanks rakstīja:palūrēju shēmu un sanāk laikam ka dīzelis kaut ko redz. benzīnam gan laikam nekāda infa uz dme neaiziet.


nu tad skaties kruīza blokā.
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 
man jau neko nevajag :D es te par to churchila problēmu brīnos :rolleyes:
to ka kruiza blokā rāda statusu zinu ;) BEt šaubos ka tur būs kļūda par bremzēm.
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
traktoriem šitā apmēram
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Churchill
Ziņojumi: 498
Pievienojies: 27 Jūn 2013, 14:16
Braucu ar: 1.8TDS
Atrašanās vieta: Lielvārdes, Jelgava
yanks rakstīja:man jau neko nevajag :D es te par to churchila problēmu brīnos :rolleyes:
to ka kruiza blokā rāda statusu zinu ;) BEt šaubos ka tur būs kļūda par bremzēm.
Bremzes strādā, bremžu uguņi ari strādā. Bet kruīzs dažreiz nešancē, tad var ieslegt tad nevar.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Attēls
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 
Sveiki!

Kas varētu būt par vainu, ka digitālā klima neprot pūst aukstu gaisu? Te neiet runa par kondišu, vienkārši, neatkarīgi no uzliktās temperatūras, pūtīs tik, cik silts ir pečkas radiators (lasi - motors) :D Pati klima saprot, cik ir temperatūra salonā, un tip cenšās uzturēt vajadzīgo temperatūru, tikai pati nerubī, ka visu laiku patiesībā žāvē mani. Vienīgais veids, kā dabūt kaut nedaudz vēsā gaisa salonā (neskaitot airīšus) ir tas temperatūras grozāmpuļķis virs maģa, kur sejā pūš gaisu no torpēdas. Ja to nogriež uz auksto, tad gan pa to caurumu pūš aukstu. Visur citur, protams, pirtiņa. Ārā paliek siltāks, līdz ar to tas mani sāk uztraukt. Kad atrisināšu šito, ķeršos klāt kondišam. Tur ventilatoru vajag atrast un piestutēt atpakaļ, pirms vispār par kko var sākt domāt.

Kā arī, lai nepostotu n-tās reizes pa lieko... Ar ko sākt problēmā, kad ripojot tukšgaitas apgriezieni ir daudz par daudz (1,5 k nereti pat, biežāk ap 1,2k turās)? Apstājoties, nokrīt zem 1k (lielākoties) - M43B18...
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
Akulis
Ziņojumi: 178
Pievienojies: 02 Dec 2013, 22:57
Braucu ar: E61, E36
Atrašanās vieta: Limbaži/Imanta
Problēma ar lūku: nevar atvērt, noņēmu motoriņu, tas strādā, pielieku motoriņu klāt, bet lūka tākā noķīlējusi, tas motoriņš grib itkā griezt, bet spēka nepietiek, ar se'\skanti mēģināju piepalīdzēt - nekas nesanāk tākā būtu piemetināta :grrr: Idejas, kur meklēt problēmu? iepriekš nav bijusi saskarsme ar tādām lietām, tāpēc bilde tumša :hahaha:
Profila bilde
Wildutch
Ziņojumi: 969
Pievienojies: 06 Nov 2013, 18:36
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 1
 
Skaties pashu sliedi, kaut kas bus aizkjeeries, ieklemejies.

Sent from my HUAWEI P6-U06
Profila bilde
Akulis
Ziņojumi: 178
Pievienojies: 02 Dec 2013, 22:57
Braucu ar: E61, E36
Atrašanās vieta: Limbaži/Imanta
griesti jārauj nost?
Profila bilde
Asnāts
Ziņojumi: 148
Pievienojies: 20 Jan 2014, 11:10
Braucu ar: Krabi
Humoru mīlot jāuzjautā būs šeit viena lietiņa.

Pēc garas vazāšanās vakar sanāca interesants gļuks. Braucot pēkšņi noģība akumulators. Panelī ļoti blāvas palika visas gaismas un motors vairs negriezās vairāk par 1800 - 2000 apgriezieniem. Apstājoties motors it kā nenoslāpa, bet braucot visu laiku raustījās. Izslēdzu visu kas patērē elektrību (tajā skaitā arī gaismas :lol:) un kaut kā tiku līdz galamērķim. Protams galā pilnīgs mironis.

Palādēju aķi pāris stundas un tad viss atkal aizgāja - tātad aķim viss daudzmaz ok. Šodien pieliku pie testera - 14. Tātad ģenerators arī dzīvs.

Protams, ka jaunnedēļ meklēšu vainu pie kāda elektroniķa, bet gribēju uzjautāt vai vēl kādam tā ir gadījies? Gribās zināt uz ko sevi morāli noskaņot! :lol:
Auto aplīmēšana - 2779 5009
http://www.aareklama.lv/
Profila bilde
ROYALTY
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 654
Pievienojies: 11 Nov 2013, 20:33
Braucu ar: 328lpg coupe
Atrašanās vieta: Cēsis
provodka līdz aķim? aķa klemmes pievilktas?
neesmu indigo bet man bija līdzīgi un vaina bija + izolacija parluzusi un uz vibracijam sita uz masu...
Attēls
Profila bilde
TheGatis
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 11 Jūn 2013, 22:31
Braucu ar: 328 coupe
liekot xenon lampas vakar iekshaa, izsaava drosinaataaju, nomainiiju, viss straadaaja, peec tam kkur vadi saskaaraas un vairs nedega xenoni, tikai visu laiku dega pagrieziens, atradu kur skaraas vadi, noveersu probleemu, viss ok, bet vairs nestraadaa pecka. pilniigs wtf.
ir kaadam varianti kas vareetu buut par probleemu?
Kurinam, kurinam