Problemas ar jumtu, nekas nereage.

bonce93
Ziņojumi: 6
Pievienojies: 17 Apr 2017, 18:52
Braucu ar: e36 328i cabrio
Varbut kads var palidzet, lasiju vecakas temas, bija kadam jau problemas ar jumtu bet es isti skaidriba netiku.
Cik noprotu man jumtam ir pilna elektronika.
Parbaudijis esmu abus motorinus un abi strada, nezinu ko talak darit, galveno jumta pogu spiezot nekas nenotiek tikai reizem noraustas logi
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
bonce93 rakstīja:Varbut kads var palidzet, lasiju vecakas temas, bija kadam jau problemas ar jumtu bet es isti skaidriba netiku.
Cik noprotu man jumtam ir pilna elektronika.
Parbaudijis esmu abus motorinus un abi strada, nezinu ko talak darit, galveno jumta pogu spiezot nekas nenotiek tikai reizem noraustas logi
Laikam, ka Tev nav fully automatic. Iemet bildi ar jumta augšējo daļu, nofotogrāfē jumta pogu.
bonce93
Ziņojumi: 6
Pievienojies: 17 Apr 2017, 18:52
Braucu ar: e36 328i cabrio
Man anglis ir bet tas lietas butibu nemana
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga
Reset uztaisīt mēģināji? Sāksim ar to.

Un otra lieta - kas notika? pirms tam strādāja?
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
bonce93
Ziņojumi: 6
Pievienojies: 17 Apr 2017, 18:52
Braucu ar: e36 328i cabrio
Vai es nemaz nezinu ka var reset uztaisit :D

Bet nu ieprieks viss stradaja, nestradat saka pec taa kad liku koilas virsu, lai samainitu amisus jumts bija atverts lidz pusei lai aizmugure tiktu pie amartinu glazem, kad visu samainijam laidu jumtu atpakal un tas apstajas darboties ar paceltu priekas dalu, taa ari skaidriba netikam, sakam baudit motorisus tie stradaja un izdarijam vienkarsako ar vadiem pa taisno no akisa piesledzamies pie motorisa un aizveram ciet prieksu, taa ari viss palika vairak nekas nestrada, bet iespejams bija ari ta kad coms piespieda jumtu lai atrak laizas, bet nezinu vai tas ko mainija
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Man atkal problema,ka jumta piespiedej aaka motoriti nevaru nofikset pareizajaa pozicijaa un pats vaks shkjibi staav.viss saakas pec ta,ka nostavejis bija,akjits izladejies bija
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga
1. pārbaudi drošinātāju pie akumulatora.
2. jumtam ar roku palīdzēt nav veselīgi :D
3. pa taisno likt vadus pie motora arī nav veselīgi. Atceros kādreiz Driver mācija un stāstija kapēc tā nedarīt :D
4. reset šeit - https://youtu.be/boiybaJkMrI?list=PLF7q ... O13nXt6GIQ

Jebkuras manuālas darbības ar jumtu noteikt tikai un vienīgi atvienojot motorus ar kloķi kas zem pakaļējā krēsla, nevis vienojot vadus pa taisno pie motora.
80% ka esi jau saliecis kādu ķegu.

Realoem ir smukas shēmas, var saprast kas ko darbina. Kad nopirku pirmo kabri - likās kosmoss. pēc tam pa sīkumam gāju cauri, sapratu kas par ko atbild un vairs nelikās tik traki.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga
cipruss18 rakstīja:Man atkal problema,ka jumta piespiedej aaka motoriti nevaru nofikset pareizajaa pozicijaa un pats vaks shkjibi staav.viss saakas pec ta,ka nostavejis bija,akjits izladejies bija
Trosītes nav nekur aizķērušās?
1. pārbaudi augšējo motoru vai skrūves nav norautas vai vnk vaļīgas.
2. pārbaudi vertikālo motorīti kas par vāku atbild vai nav atskrūvējies - kronšteins pie kā turās nav deformējies. Tur vairākās vietās var būt brīvkustība.

Kabrioleta Jums vismaz reizi sezonā ir jāpārbauda, jāsaeļļo un jāpārvelk skrūves motoriem. Obligāti. Drošvien ka vajag pat biežāk, es iztiku ar reizi gadā pēc ziemas miega.
Gan jau te vēl kāds kabrio īpašnieks var padalīties ar pieredzi.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
bonce93
Ziņojumi: 6
Pievienojies: 17 Apr 2017, 18:52
Braucu ar: e36 328i cabrio
Pie aka nezin kapec man nau drosinataja bet vieta tam ir paredzeta
Jap zinu kad nau paredzets ar palidzibu ko darit jumtam :D Coms to nesaprata :D
Es ari dodu iespeju kad kas ir saliekts, bet vairak jau liejkas kad nee, galigi netieku gala ar to masinu :D meginasu tgd uztaisit to resetu bet domajuj kad ari n ekas nemainisies
Bet ir ari lieta tada kad pedejo reiz laidu jumtu leja akis bija sauss un dabujam iestumt un tad ari vairs nestradaja, bet drosi tas ari nau pie vainas
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga
Pēc jebkuras manuālas darbības jumts ir jāreseto. Neesmu drošs, bet ja nemaldos arī tukšs akumulators ir iemesls.

Pameklē to drošinātāju labāk. Ja viņa tur tiešām nav (karājas vadā un izrāvies no vietas), tad apsveicu - kāds tur jau ir kaut ko uzlabojis un visticamāk nekas labs nav gaidāms.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Fashion
Ziņojumi: 1920
Pievienojies: 15 Sep 2015, 12:37
Braucu ar: Ar pimpi pa Jāni
Atrašanās vieta: Rīga. KK
Reputācija: 5
 
Es kamer psihoju ar savam problemam tikmer censhos nedomat par jumtu jo man ar tur laikam visam pzda buus :emo:
Meklēju vīrieti nopietnām attiecībām :sarunats:
bonce93
Ziņojumi: 6
Pievienojies: 17 Apr 2017, 18:52
Braucu ar: e36 328i cabrio
Bet ka tur isti ir ar to resetu? video bija jumts nolaists, bet man jumts ir uzlaists un es vinu nolaist nevaru :(
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga
bonce93 rakstīja:Bet ka tur isti ir ar to resetu? video bija jumts nolaists, bet man jumts ir uzlaists un es vinu nolaist nevaru :(
Nu. Tā jau ir tava problēma ziemžēl. Vajadzēja jautāt pirms uz savu galvu kaut ko dariji.
Es Tev to neesmu ieteicis, bet kā dabuji viņu ciet, tā arī dabū atpakaļ.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
bonce93
Ziņojumi: 6
Pievienojies: 17 Apr 2017, 18:52
Braucu ar: e36 328i cabrio
nu oky meginasu ko darit bet domaju nekas neizdosies
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Ar domām ka neizdosies nav nemazākās jēgas sākt darīt...
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga
Nesaki viss.
Salīdzinot ar iepriekšējām darbībām šis jau ir progress.
DOMĀT pirms darīt. Pirms tam bija otrādi :gigigi:
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
janeks
Ziņojumi: 183
Pievienojies: 19 Nov 2012, 12:55
Braucu ar: Nolaistu jumtu.
Atrašanās vieta: Kolhoza
Augšèjo daļu var atskrūvēt ar seškanti,tālàk izrauj motorus,manuāli samet visu jumtu tur kur tam jāstāv,ņem palīgā kādu čomu kurš uzspiež uz tās palodzes un restartē.