digitālā un analogā klimata kontrole

Profila bilde
martini
Ziņojumi: 168
Pievienojies: 01 Nov 2013, 23:45
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Rīga
Ok, liels paldies :clap: :super: Ar vadiem jau likās ka nebūs tik viegli :sad: bet neko darīt. būs vien jācīnās :yes:
Profila bilde
trakaiszinatnieks
Ziņojumi: 231
Pievienojies: 11 Okt 2014, 16:53
Braucu ar: ziemas ļerkatu
kasp1js rakstīja:Ko dara tas štekeris? Vecajam panelim tur nāca pievienots vads, jaunajam tur nav kur vienot.
Attēls
man atkal savādāks jautājums, melnais maziņais štekeris ar 3 vadiem. man viņi nav pievienoti panelim jo nav tā plastmasas štekera, tikai 3 vadi, atradu štekeri kas der panelim, bet nezinu kādā secībā jāvieno, divi ir melni un viens ar baltu svītriņu, no kuriem vienam ir dzeltena izolenta virsū vienam sarkana(ja tas ko maina).

p.s pečka pūš tikai uz logiem, regulējot uz seju vai kājām pat nedzird kad lāpstiņas staigātu.
P.P.S ar karsto/auksto un ātrumu viss ok.

varbūt kāds GURU vai level ASIAN var palīdzēt.
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 
paskaties el shēmas šajā adresē tur būs saprotami kur un kas. http://www.autolib.diakom.ru/CAR/BMW/
Mazkalns
Ziņojumi: 4
Pievienojies: 02 Okt 2014, 22:11
Labs vakars!
Mazliet apjautāties lasīju tēmu izlasīju lielāko daļu visas lapaspuses, be tnekur neatradu vajadzigo info, iespējams bija ,bet nepielieca un lai nebojātu domu gājienu uzjautāšu.
Antifrīzs ir
Atgaisots ir
Termostats nomainits ir.
Man ir dalītā klima un silda tikai blakus sēdētāja pusi. mana pusē pūš aukstu blakus sēdētājam siltu

Idejas vai ieteikumi pie kā ķerties?
Profila bilde
essential
Ziņojumi: 160
Pievienojies: 22 Jūn 2014, 12:09
Braucu ar: 318i Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Mazkalns rakstīja:Labs vakars!
Mazliet apjautāties lasīju tēmu izlasīju lielāko daļu visas lapaspuses, be tnekur neatradu vajadzigo info, iespējams bija ,bet nepielieca un lai nebojātu domu gājienu uzjautāšu.
Antifrīzs ir
Atgaisots ir
Termostats nomainits ir.
Man ir dalītā klima un silda tikai blakus sēdētāja pusi. mana pusē pūš aukstu blakus sēdētājam siltu

Idejas vai ieteikumi pie kā ķerties?
Pečkas vārsti, kuri ir motortelpā.
Viens no vārstiem ir nomiris un nekustās
reku var dabūt citu, cena laba: http://goo.gl/hmL9xJ
bilde no neta:
Attēls
StikluMeistars.lv
Suņa monologs: “Kad es uztraucos, es svīstu. Kad es svīstu, es smirdu. Kad es smirdu, mani mazgā. Kad mani mazgā, es uztraucos…” :D
Profila bilde
Arturo
Ziņojumi: 77
Pievienojies: 22 Nov 2014, 12:59
noārdīju visu paneli, atslēdzu digitālo regulātoru, pastāvīgi darbojas pečka, kur meklēt to vainu? voaa :doh:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Kādu regulatoru atslēdzi? To digitālo paneli noņēmi?
Profila bilde
Arturo
Ziņojumi: 77
Pievienojies: 22 Nov 2014, 12:59
dogMa rakstīja:Kādu regulatoru atslēdzi? To digitālo paneli noņēmi?
ja būtu zinājis, ka būs tāds sex, uzgrieztu skaļāk muzonu un laistu dzīvē :doh: :D
ja pereizi saprotu, tad tu domā šo verķi
Attēls
nu jau noārdīju pilnīgi visu, vēlāk salikšu bildes kādas izskatās visas tās iekšas :bmw:
pieņemsim, ka gribēju satīrīt salonu :D
paldies tev DOGMA par info :sarunats:
Profila bilde
Martjus
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 22 Okt 2014, 21:51
Mazkalns rakstīja:Labs vakars!
Mazliet apjautāties lasīju tēmu izlasīju lielāko daļu visas lapaspuses, be tnekur neatradu vajadzigo info, iespējams bija ,bet nepielieca un lai nebojātu domu gājienu uzjautāšu.
Antifrīzs ir
Atgaisots ir
Termostats nomainits ir.
Man ir dalītā klima un silda tikai blakus sēdētāja pusi. mana pusē pūš aukstu blakus sēdētājam siltu

Idejas vai ieteikumi pie kā ķerties?
Drīzāk apskaties vai salona filtrs nav pilns ar mesliem . ;)
Man draugam tā volvo bija iztīrija salona filtru un viss aizgāja .:)
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Arturo rakstīja:
dogMa rakstīja:Kādu regulatoru atslēdzi? To digitālo paneli noņēmi?
ja būtu zinājis, ka būs tāds sex, uzgrieztu skaļāk muzonu un laistu dzīvē :doh: :D
ja pereizi saprotu, tad tu domā šo verķi
Attēls
nu jau noārdīju pilnīgi visu, vēlāk salikšu bildes kādas izskatās visas tās iekšas :bmw:
pieņemsim, ka gribēju satīrīt salonu :D
paldies tev DOGMA par info :sarunats:
JA nemaldos, tad digitālajai ir tā, ka, ja atvienots digitālais modulis, pečka strādā vienā noteiktā ātrumā, kaut kas tāds ir palicis atmiņā.
Profila bilde
Arturo
Ziņojumi: 77
Pievienojies: 22 Nov 2014, 12:59
dogMa rakstīja:
Arturo rakstīja:
dogMa rakstīja:Kādu regulatoru atslēdzi? To digitālo paneli noņēmi?
ja būtu zinājis, ka būs tāds sex, uzgrieztu skaļāk muzonu un laistu dzīvē :doh: :D
ja pereizi saprotu, tad tu domā šo verķi
Attēls
nu jau noārdīju pilnīgi visu, vēlāk salikšu bildes kādas izskatās visas tās iekšas :bmw:
pieņemsim, ka gribēju satīrīt salonu :D
paldies tev DOGMA par info :sarunats:
JA nemaldos, tad digitālajai ir tā, ka, ja atvienots digitālais modulis, pečka strādā vienā noteiktā ātrumā, kaut kas tāds ir palicis atmiņā.
tā bija jā, pahodu sasteidzu ar ārdīšanu :doh:
bet tā patās bija skaļš tas propeleris, hvz ko tagat
ar to dikitālo itkā viss man slēdzās, kad izslēdzu, tad panelī pārslēdzās, tik cik uz zemiem apgriezieniem darbojās
bet patstāvīgi strādāja :rolleyes:
man nau daudz jāsaka :D labākais būs visu salikt atpakaļ :supeer:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Nav tik traki :sarunats:
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 
dogMa rakstīja:+, ja ir pavisam parastā pečka, tad arī vajadzēs vilkt vadus u.t.t., tas vairs nav tik vienkārši, ka no analogas klimas pāriet uz digitālo, kur tikai skrūvēšana.
Sanāk, ka no analogas uz digitālo ir tikai jānojauc panelis, jāizceļ pecka, jāieliek digitāla un jāliek panelis atpakaļ?
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
Arturo
Ziņojumi: 77
Pievienojies: 22 Nov 2014, 12:59
sakiet man lūdzu, kādu funkciju pilda pečkas ezis? :bmw:
Attēls
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Kikaps rakstīja:
dogMa rakstīja:+, ja ir pavisam parastā pečka, tad arī vajadzēs vilkt vadus u.t.t., tas vairs nav tik vienkārši, ka no analogas klimas pāriet uz digitālo, kur tikai skrūvēšana.
Sanāk, ka no analogas uz digitālo ir tikai jānojauc panelis, jāizceļ pecka, jāieliek digitāla un jāliek panelis atpakaļ?
No analogās ar kondišku jā, bet, ja ir pavisam parastā ar 3 grozāmajiem, tad nē.
Arturo rakstīja:sakiet man lūdzu, kādu funkciju pilda pečkas ezis? :bmw:
Attēls
Savā ziņā sprieguma regulators, kas "regulē" pečkas motoriņa apgriezienus.
Profila bilde
Bubsons
Ziņojumi: 142
Pievienojies: 05 Jūn 2014, 12:37
Braucu ar: e36, e46
runājot par ežiem, digitālajai klimai kur lai dabon viņu, kāds ņēmis varbūt jaunu - kur un cik? :rolleyes:

p.s. varbūt ir kādam piedāvājumā :hahaha:
kaspijs
Ziņojumi: 36
Pievienojies: 23 Nov 2014, 14:43

25 Jan 2015, 00:05

Sveiki!
Iesēžos auto, uzsildu, uzgriežu pečku - bet pūš tikai auksto gaisu (atskaitot priekšējo vējstiklu, kur jūtams siltums)
Ieteikumi, risinājumi?
(e36 318d)
Profila bilde
Lavriks
Ziņojumi: 648
Pievienojies: 22 Okt 2014, 16:36
Braucu ar: M50
Atrašanās vieta: Rīga

25 Jan 2015, 03:56

Pečkas vārsts, kurš atrodas pie bremžu vakuma,viņam izdilst/aizdirsas vārsti karstais/aukstais :bye:
:lol:
Profila bilde
andrjuha37
Ziņojumi: 584
Pievienojies: 17 Jūn 2014, 22:03
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 3
 

25 Jan 2015, 05:19

Kada tev pecka ? Esu dzirdejis ka uz salonu silto gajsu pus tikaj digitalas klimas , ja maldos tad varsti , radiators , tosola cirkulacija motora , mozka vel kas :hahaha:
Pasam problema , digitala klima un viena puse pus silto gajsu a otra auksto , secinaju ka varsti greko , nenemos ardit jo nezinu ka atgajsot 2.5tds'u
Darkhawk
Ziņojumi: 1
Pievienojies: 26 Jan 2015, 20:35
Braucu ar: e36 318tds
Tada lieta nesen panemu 318tds, viss strada ka nakas, bet peksni saku spaidit digitalo klimu, un konstateju, ka spiezot podzzinjas, strada ta kas puss uz sejas un uzliekot uz auto, aizmugurejo logu apsildi nevar ieslegt uz prieksejo logu ari nevar ieslegt, bet viss pareijais strada, pie vainas ir klimat kontroles bloks?