KOMPJŪTERDIAGNOSTIKA

Profila bilde
activity
Ziņojumi: 364
Pievienojies: 18 Apr 2011, 00:33
Braucu ar: BMW 325T
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 4
 

16 Jan 2012, 12:55

Sveiki mīļie forumieši. :sarunats:

Rakstu saistībā par vadiem un datoru, kas palīdz risināt elektroniskas problēmas Jūsu spēkratā. Kā ik gadu iespēja pieslēgties pie datora un pārbaudīt vai viss darbojas, kā nepieciešams. Diangostika tiek veikta ar BOSCH KTS520 palīdzību. Tikai šonedēļ 16.01-20.01 par ļoti pievilcīgu cenu priekš forumiešiem: :clap:

1) Datora pieslēgšana un kļūdu nolasīšana: 5Ls
2) Datora pieslēgšana un kļūdu izdzēšana, zināšanu robežās arī konsultācija: 10Ls

Ja rodas interese, lai pieteiktos, rakstiet PM vai arī zvaniet 20076282.
Atrodamies netālu no Jūrmalas, ja precīzāk, tad Liepājas šosejas otrais kilometrs braucot no Rīgas.
Tiekamies. :bye:
ACTIVEPARTS FAMILY
Jaunas un lietotas auto rezerves daļas.
Servisa pakalpojumi.
Telefons: +371 20076282
E-pasts: [email protected] vai PM.
he9600
Ziņojumi: 2050
Pievienojies: 03 Apr 2011, 20:22
Braucu ar: e36 323
Reputācija: 37
 

16 Jan 2012, 19:40

Kas tajaa piedavaajumaa tavupraat ir pievilciigs, standarta izcenojums, otrais punkts (ja par 100% nevari pateikt kur ir vaina, tb nevis no seerijas "Tev tur kluuda uz klokenes deveeju, nomaini, tad skatiisimies vai pazudiis") es teiktu, ka pat pa daargo.
Un tas kts m52 dzineejam pat pusi faktiskajos neparaadiis, ko "redz" piem Vedis vai taa pasha inpa, nemaz nerunaajot par citiem mezgliem - zke, ihka utt.
m50/m52/m54 un n42/n46 timing tūļu noma
Ms41/ms42/ms43 ews atslēgšana.
Profila bilde
activity
Ziņojumi: 364
Pievienojies: 18 Apr 2011, 00:33
Braucu ar: BMW 325T
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 4
 

17 Jan 2012, 00:01

Sveiks, protams kartai programmatūrai ir savi plusi un mīnusi. Runājot par izcenojumu, cik esmu interesējies un arī šī foruma lietotāji ir stātījuši par saviem piedzīvojumiem par šo tēmu, tad 15Ls tā ir bijusi mazākā samaksa. Vai šis ir pievilcīgs vai nepievilcīgs piedāvājums, par to spriest katram pašam, uz doto momentu tas ir tas, ko varu no savas puses piedāvāt es. Par otro punktu runājot, katra kļūda kuru uzrādā diagnostika ir atšķirīga, kā ņemot piemēru ja kompjūters uzrāda augstspiediena sūkņa maģistrāles devēja kļūdu - problēmas var būt:

1) Devēja vaina
2) Degvielas filtrs ir nelietojams
3) Bākā nav degvielas
4) Kloķvārpstas devējs
5) Zemspiediena sūknis
6) Elektrības problēma, degvielas sistēmā u.t.t

Varu saukt vairākus piemērus, ir patiešām situācijas, kad 100% iespējams konstatēt problēmu, vai kā daudzos gadījumos, lai reāli saprastu problēmas sakni, ir jāpārbauda vairāki varianti un tas arī attiecīgi izveido šīs problēmas rezultāta ilgumu.
Kā šodien atmiņā stāv problēma ar E36 paneļa apgaismojumu, kad nedeg panelī neviena lampiņa, kurš varētu uzreiz iedomāties, dēļ tā, kā logu pacēlāja slēdža lampiņā ir izveidojies īssavienojums, kura rezultātā panelī nedeg neviena lampiņa.
Par to visu var runāt un diskutēt daudz, jautājums, vai kādam tas ir vajadzīgs, vai nē, tiem kam būs, tie atradīs un centīšos palīdzēt risināt problēmu, jo visiem mums nevar būt BOSCH, VEDIS vai INPA, lai veiktu diagnostiku paši sev.

P.S Priecāšos, ja ieteiktu arī kādu servisu, kur varētu veikt pilno diagnostiku par patīkamāku cenu ?
ACTIVEPARTS FAMILY
Jaunas un lietotas auto rezerves daļas.
Servisa pakalpojumi.
Telefons: +371 20076282
E-pasts: [email protected] vai PM.
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 

17 Jan 2012, 08:18

he9600 rakstīja:Kas tajaa piedavaajumaa tavupraat ir pievilciigs, standarta izcenojums, otrais punkts (ja par 100% nevari pateikt kur ir vaina, tb nevis no seerijas "Tev tur kluuda uz klokenes deveeju, nomaini, tad skatiisimies vai pazudiis") es teiktu, ka pat pa daargo.
Un tas kts m52 dzineejam pat pusi faktiskajos neparaadiis, ko "redz" piem Vedis vai taa pasha inpa, nemaz nerunaajot par citiem mezgliem - zke, ihka utt.
Es negribu kasīties, bet īsti nesapratu, vai tu domā, ka 5 lati par pieslēgšanu pie kompja un kļūdu nolasīšanu ir daudz ??? :o :giggle:
Ta uzreiz otrs jautājums, Cik ta tu būtu gatavs maxāt par to ? 2 lati ??? :giggle:
Piecīts par to vēl ir par maz, tā kā, ja vari atrast vēl lētāk, lai veicas meklējumos un pēc tam pastāsti arī pārējiem kur var vēl lētāk to visu sadarīt ;)
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 

17 Jan 2012, 09:26

Podziņa rakstīja:
he9600 rakstīja:Kas tajaa piedavaajumaa tavupraat ir pievilciigs, standarta izcenojums, otrais punkts (ja par 100% nevari pateikt kur ir vaina, tb nevis no seerijas "Tev tur kluuda uz klokenes deveeju, nomaini, tad skatiisimies vai pazudiis") es teiktu, ka pat pa daargo.
Un tas kts m52 dzineejam pat pusi faktiskajos neparaadiis, ko "redz" piem Vedis vai taa pasha inpa, nemaz nerunaajot par citiem mezgliem - zke, ihka utt.
Es negribu kasīties, bet īsti nesapratu, vai tu domā, ka 5 lati par pieslēgšanu pie kompja un kļūdu nolasīšanu ir daudz ??? :o :giggle:
Ta uzreiz otrs jautājums, Cik ta tu būtu gatavs maxāt par to ? 2 lati ??? :giggle:
Piecīts par to vēl ir par maz, tā kā, ja vari atrast vēl lētāk, lai veicas meklējumos un pēc tam pastāsti arī pārējiem kur var vēl lētāk to visu sadarīt ;)
Podziņ, lūk, piemērs: lietotājs x tīrot salonu aizķer netīšām vadus zem beņķa, hops iedegas airbag"s. x aizbrauc pie kļūdu lasītāja un 5 ls par kļūdu, un 5 ls par nodzēšanu (5+5=10) WTF ? tā ir zādzība..... par cenām vispār ir tā, kā Rīgas skursteņus vairs neredz, tad augstākminētās cenas ir reizināmas ar koeficientu 0,6~0,8. (nerunāju par iestādēm kuras godīgi atsmeļ valstij). grāmatu esmu lasījis un +- situāciju apzinos. ;)

p.s. ja čalim ar bmw pieredze liela, tad cena adekvāta. a savādāk, nekā pievilcīga. :yes:
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 

17 Jan 2012, 09:32

nu labi, bet man liekas, ka piečuks par pieslēgšanu un nolasīšanu nav daudz :sarunats:
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Jolcinja
Ziņojumi: 608
Pievienojies: 06 Nov 2011, 20:36
Braucu ar: Savu lillīgo... :-)
Atrašanās vieta: Piņķi
Reputācija: 1
 

17 Jan 2012, 09:55

Podziņ, lūk, piemērs: lietotājs x tīrot salonu aizķer netīšām vadus zem beņķa, hops iedegas airbag"s. x aizbrauc pie kļūdu lasītāja un 5 ls par kļūdu, un 5 ls par nodzēšanu (5+5=10) WTF ? tā ir zādzība..... par cenām vispār ir tā, kā Rīgas skursteņus vairs neredz, tad augstākminētās cenas ir reizināmas ar koeficientu 0,6~0,8. (nerunāju par iestādēm kuras godīgi atsmeļ valstij). grāmatu esmu lasījis un +- situāciju apzinos. ;)

p.s. ja čalim ar bmw pieredze liela, tad cena adekvāta. a savādāk, nekā pievilcīga. :yes:[/quote]

Augsti godātais Rons,
arī es atļaušos piebilst...
Iedomājies, ka Tu iegādājies diagnostikas programmatūru par pāris tūkstošiem un tagad visiem par 1-2 Ls veic diagnostiku, kad tad Tu atpelnīsi šo ieguldījumu??? :rolleyes:
Pie tam, katrs gadījums var būt nedaudz atšķirīgs, ne jau vienmēr par 1 kļūdas dzēšanu Tev paprasīs tos otrus 5 Ls. :sarunats:
Tāpēc nevajag vienmēr noniecināt cilvēkus, kas kautko dara, tā vietā, lai sēdētu mājās un čīkstētu, ka nevar atrast darbu, jo vienkārši nemeklē ne darbu ne kādas iespējas nopelnīt. :clap:

Nevēlos taisīt kašķi, taču, padomā vēlreiz, kā tad lai cilvēks pelna naudiņu, ja viss, ko viņš mēģina darīt tiek noniecināts un nolikts pateicoties dažiem indivīdiem... :sad:

Pie tam, nevarētu teikt, ka Activity neko nesaprot no BMW... :bmw:

Paldies, ka uzklausīji un ceru, ka neturpināsi kasīties... :bye:
:bmw:
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

17 Jan 2012, 10:17

Jebkurā gadījumā diagnostika ir tikai papildus fīča, ar kuru Tu nopelni papildus naudu. Pelna jau ar remontu.

Cena uzskatu ka ir ok, es savējam nolasīju kļūdas pa 10ls (pie cita cilvēka), cik atceros tad it nemaz nenožēloju tos 10ls, saņemot pretī precīzus tekstus, ka beigta zonde, bet pārējais viss ir tip top, kā arī nelielu konsultāciju. :yes:
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 

17 Jan 2012, 10:19

viedokļu apmaiņa nav kasīšanās un saprotu tevi, bet vienkārši uzjautrina tas cenu formulējums.
Pēdējais labojis Rons - 17 Jan 2012, 16:45, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 

17 Jan 2012, 10:22

tas tik tāds jautājums:
Piem m50 dzinējs nestabīli darbojās pie 1500 rpm. ja es ar tādu vainu grieztos diagnostikā un teiktu lai atrod vainu.
zinu ka kļūdāas 100% nekā nav.. tātad lietu atrisināt nevar. vai par šādu paklapojumu naudu paņemtu vai nē? ticu ka peļņas kantorī nokāstu visus 10. bet pie cilvēkiem?

Piem ko dod ja tu uzzini ka kļūda norāda uz zondi? tikpat labi tā nemaz nevar būt vainīga. tad sanāk ka zondes lasījumus nolasa tikai par 10 ls...

p.S domāju ka vajag atturēties no 5cīša varianta, lai nebojātu reputāciju, ka pateici nepareizi!
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

17 Jan 2012, 10:28

Rons rakstīja:viedokļu apmaiņa nav kasīšanās un saprotu tevi, bet vienkārši uzjautrina tas cenu formulējums.

p.s. tāpēc jau nav jācep jauns nickname, lai man atbildētu. ;)
Tici man, dažādi lietotāji :)
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 

17 Jan 2012, 10:29

nu tad +1
Pēdējais labojis Rons - 17 Jan 2012, 16:46, kopā labots 1 reizi.
Jolcinja
Ziņojumi: 608
Pievienojies: 06 Nov 2011, 20:36
Braucu ar: Savu lillīgo... :-)
Atrašanās vieta: Piņķi
Reputācija: 1
 

17 Jan 2012, 10:39

Rons rakstīja:viedokļu apmaiņa nav kasīšanās un saprotu tevi, bet vienkārši uzjautrina tas cenu formulējums.

p.s. tāpēc jau nav jācep jauns nickname, lai man atbildētu. ;)
Kāpēc Tu domā, ka uzcepu jaunu nickname? Es esmu pavisam cits cilvēks...
:bmw:
Jolcinja
Ziņojumi: 608
Pievienojies: 06 Nov 2011, 20:36
Braucu ar: Savu lillīgo... :-)
Atrašanās vieta: Piņķi
Reputācija: 1
 

17 Jan 2012, 10:43

Ruu rakstīja:Jebkurā gadījumā diagnostika ir tikai papildus fīča, ar kuru Tu nopelni papildus naudu. Pelna jau ar remontu.

Cena uzskatu ka ir ok, es savējam nolasīju kļūdas pa 10ls (pie cita cilvēka), cik atceros tad it nemaz nenožēloju tos 10ls, saņemot pretī precīzus tekstus, ka beigta zonde, bet pārējais viss ir tip top, kā arī nelielu konsultāciju. :yes:
Cienījamais Ruu, protams, ka diagnostika ir tikai papildus fīča, Activity var arī saremontēt... :clap:
:bmw:
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

17 Jan 2012, 10:44

Zinu, tik atpalicis jau no dzīves es neesmu. :hahaha:
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 

17 Jan 2012, 11:11

Rons rakstīja:varēji jau rakstīt no sava.
Viņa raxta no sava profila. Pazīstu Jolciņu personīgi un arī Activity pazīstu personīgi, tā kā , ja nezini, nerunā muļķības ;)
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
activity
Ziņojumi: 364
Pievienojies: 18 Apr 2011, 00:33
Braucu ar: BMW 325T
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 4
 

17 Jan 2012, 11:37

Agris rakstīja:tas tik tāds jautājums:
Piem m50 dzinējs nestabīli darbojās pie 1500 rpm. ja es ar tādu vainu grieztos diagnostikā un teiktu lai atrod vainu.
zinu ka kļūdāas 100% nekā nav.. tātad lietu atrisināt nevar. vai par šādu paklapojumu naudu paņemtu vai nē? ticu ka peļņas kantorī nokāstu visus 10. bet pie cilvēkiem?

Piem ko dod ja tu uzzini ka kļūda norāda uz zondi? tikpat labi tā nemaz nevar būt vainīga. tad sanāk ka zondes lasījumus nolasa tikai par 10 ls...

p.S domāju ka vajag atturēties no 5cīša varianta, lai nebojātu reputāciju, ka pateici nepareizi!
Protams jebkuram mūsu klientam netiek nauda prasīta, ja neesam varējuši izpalīdzēt. Par zondi piekrītu, kā arī par daudzām citām problēmām. Nevienmēr 100% uzreiz var saprast problēmu, jo parādot zondes kļudu tik pat labi var pietrūkt degmaisījums, kura rezultātā zonde nepareizi lasa rādītājus un tākā zonde ir elektroniskā daļa, dators uzskata to par vainu. Kaut arī varbūt degvielas sistēmā ir par mazu spiediens.

Ko nozīme vārds diagnostika - manā uztverē, ka ar šo paņēmienu, klientam sniedzam nedaudz šaurāku meklēšanas amplitūdu, lai nebūtu jāizjauc puse no mašīnas lai atrisinātu kādu no eletriskajām problēmā.

Par finansiālo pusi runājot, ir mūsu gājuma mašīnas, kuras diemžēl nevar iztikt bez šīs lietas. No prakses varu minēt piemēru - VW Passat, klients vēlas nomainīt bremžu klučus, īsumā sekojošas darbības:

1) Noņemam riteņus
2) Ar datora palīdzību atspiežam suporta virzuli
3) Samainam bremžu klučus
4) Ar datora palīdzību saspiežam suportu pēc datorā noteiktās normas, lai neķīlētos bremzū kluči t.i ievadam starta punktu

Nerunājot par to ka jāatslēdz ar datora palīdzību pneimo piekare, to neievērošanas gadījumā varam sabojāt sistēmu.

Laikam jau atkārtošos, bet par to varam runāt stundām, ir cilvēki kas to saprot un arī novērtē, jo draugs ir draugs, klients ir klients, bet ir arī vidusceļš. Kādu nu varu, tāda arī piedāvāju Jums. Neviens mēs neesam piedzimuši ģēniji un nevaram zināt pilnīgi visu, tādēļ arī ir tiek veidoti tik superīgi forumi, kā šis, kuros varam arī pēc diagnostikas ja nav kas skaidrs, padalīties ar idejām vai rezultātiem.
ACTIVEPARTS FAMILY
Jaunas un lietotas auto rezerves daļas.
Servisa pakalpojumi.
Telefons: +371 20076282
E-pasts: [email protected] vai PM.
he9600
Ziņojumi: 2050
Pievienojies: 03 Apr 2011, 20:22
Braucu ar: e36 323
Reputācija: 37
 

17 Jan 2012, 20:03

nu te man uzreiz saklupa virsuu.
Ka jau te mineja pirmais punkts vispar nah nav vajadzigs, otrais ar noformulets divaini (zināšanu robežās arī konsultācija: 10Ls), par to ari cepiens. Piemers: Kompis sudzas par zondi, vai pie sadas kludas 10ls ietvaros tiek parbaudits vai strada zondes apsilde, parbaudits signals? Ja ne, tad es ka klients nebutu priecigs samaksat 10ls, nomainit zondi un nakosaja diagnostikas parbaudee atklaatos taa pasa kluuda, jo ik pa laikam chakareejas zondes apsildes relejs.
Mana krajaa par tiem pasiem 10ls no darbinieka tiek prasita preciza defektacija, ja to nevari sniegt, tad par velti esi paspelejies ar diagnostikas iekartam, tiesa lidz rigai ir gabalins. :lol:
Par uzdoto jautajumu cik gribetu maksat/maksaju par diagnostiku, tad atbilde ir 0, jo saviem auto daru to pats. :hahaha:
m50/m52/m54 un n42/n46 timing tūļu noma
Ms41/ms42/ms43 ews atslēgšana.
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q

18 Jan 2012, 22:08

šodien pabuts pie activity un nesaprotu ko jus te cepaties! cilveks strada ka nakas ari galva aug no pareizas vietas! esmu apmierinats!
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol:
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 

18 Jan 2012, 22:33

vaitad nezini forumu, viens uztvēra tā otrs tā. tā jau diskusija rodas. Neviens jau nesaka ne neprot to lietu vai nemaak :) tā kā :super: