El.shēmu apzīmējumi,skaidrojumi

Profila bilde
pipars
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 29 Apr 2011, 23:15
Braucu ar: 318is
Reputācija: 3
 
Sveiki biedri,šeit varētu padalīties ar el shēmās pielietoto apzīmējumu atsifrēšanu JA NU NODER!!! :super:

Par cik ir radusies arī nepieciešamība to visu atkartot(studiju laika matereāli,pieraksti ir noklīduši)un iegaumēt apzīmejumus lai varētu droši lasīt shēmas(laiks man to visu samacities vismaz pa lielam -nedela), bušu pateicīgs :supeer: par jebkuru palīdzošu info.

piem. http://www.kpsec.freeuk.com/symbol.htm
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Noderīga saite! :super:
Profila bilde
Skudraa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1317
Pievienojies: 30 Mar 2011, 20:08
Braucu ar: e36 2.5i Touringu
Atrašanās vieta: Rīga / More
Reputācija: 4
 
Trigeri :gigigi: :stupid:

bet jā, saite laba ;)
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
Skudraa rakstīja:Trigeri :gigigi: :stupid:

bet jā, saite laba ;)
Kas ir ar trigeriem ? saite pa visam nelaba , Latviešiem ...
Profila bilde
Skudraa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1317
Pievienojies: 30 Mar 2011, 20:08
Braucu ar: e36 2.5i Touringu
Atrašanās vieta: Rīga / More
Reputācija: 4
 
Trigeri atgādina mācību stundas :hahaha:
Profila bilde
pipars
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 29 Apr 2011, 23:15
Braucu ar: 318is
Reputācija: 3
 
trigeri ta trigeri bet vajadzība pēc šīm lietām dotajā brīdī ļoti aktuāla(bus darbs LATVIJĀ vai nē :latvia: )
varbūt seit rosās kads sava amata meistars un varētu sniegt labu privātstundu jo zināsanas ir tikai sen un dziļi nosēdušās! ja kas personigi ieteicams tad PM, :drink: ja kas visiem noderigs tad lādējam tik iekšā!

P.S Latviski netā neko prātīgu vel neesmu pagaidām atradis!
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Daudz noderīgas informācijas ir otras valsts valodas materiālos :lol:
Profila bilde
pipars
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 29 Apr 2011, 23:15
Braucu ar: 318is
Reputācija: 3
 
dogMa rakstīja:Daudz noderīgas informācijas ir otras valsts valodas materiālos :lol:
:D taa ir bet tā valoda svesāka pa Elizabetes :hahaha:
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
Ja vajadzīgais līmenis ir tāds kā augstāk minēts, tad tā ir pamatskolas viela... Var ņemt bibliotēkā grāmatiņas un uz priekšu. varu iedod norādi uz vienu lietotāju elektronikas forumā, kurš tev iedos piekļuvi savam serverim ar iesācēju grāmatiņām Lv valodā.
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
tiklidz redzeju ka tu esi pedejais rakstitajs sijaa teemaa, taa uzreiz zinaju ka kauko negativu busi uzrakstijis :gigigi: teu pasam neapniik?
...
Profila bilde
pipars
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 29 Apr 2011, 23:15
Braucu ar: 318is
Reputācija: 3
 
Rons rakstīja:Ja vajadzīgais līmenis ir tāds kā augstāk minēts, tad tā ir pamatskolas viela... Var ņemt bibliotēkā grāmatiņas un uz priekšu. varu iedod norādi uz vienu lietotāju elektronikas forumā, kurš tev iedos piekļuvi savam serverim ar iesācēju grāmatiņām Lv valodā.
es saprotu ka tu esi vnk izcils el shēmu lasīšanā un spēj izskaidrot visus apzimējumus un paskaidrot komponentu nepieciešamo atrašanos el shēmās saistībā ar mašīnbūvi tapēc padalies ar info nevis vērtē manu līmeni sajā sakarā! :hahaha: daudz no ta ir apguts bet viss pec LLU ir nosēdies,kaut gan pec viena vakara paburšanās pa dazādiem manuaļiem lieta jau ir skaidra.
elementaros apzimējumus ieliku priekš lietotājiem kam šī lieta ir ļoti tumša un tāpat nekad visu nevar atcerēties! ;)

nepārdzīvo ka es tev neuzbraucu! :lol:
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
Es laikam kaut ko pārpratu, jo domāju, ka ir nepieciešama palīdzība, kuru es piedāvāju. Varbūt laiki ir mainījušies, bet es pamatskolu beidzu ~20g atpakaļ un mums šo vielu mācija fizikā 8 vai 9 klasē. Labāk jau būtu norādījis, kas tieši interesē ?
Ļoti daudz pamācības ir iekš youtube, lai izprastu, kā tas strādā. p.s. nebij doma nevienam uzbrukt. ;)
Profila bilde
pipars
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 29 Apr 2011, 23:15
Braucu ar: 318is
Reputācija: 3
 
Rons rakstīja:Es laikam kaut ko pārpratu, jo domāju, ka ir nepieciešama palīdzība, kuru es piedāvāju. Varbūt laiki ir mainījušies, bet es pamatskolu beidzu ~20g atpakaļ un mums šo vielu mācija fizikā 8 vai 9 klasē. Labāk jau būtu norādījis, kas tieši interesē ?
Ļoti daudz pamācības ir iekš youtube, lai izprastu, kā tas strādā. p.s. nebij doma nevienam uzbrukt. ;)
vis kārtībā,man ar pamatskola jau sen aiz muguras(15 g.),bet ja ar tam lietaam nav sen nekas dariits tad tas viss piemirstas un jaa to maaca jau 7 klasee,kaut tam nav starpības,tā ka paldies :yes:
zubrīšanās tagat ne pa jokam jo jaapgust el shemu un hidrosistēmu darbības principi(smalki)

veči galva jau kūp :smoke:
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
Pie nākamā darba devēja kkāds eksāmens jākārto ? nedēļas laikā smadzenei būs grūti šito visu sagremot :yes: un kur nu vēl bez praktiskajām apmācībām. teoriju jau var tupi iekalt, bet ja darbā tas vajadzīgs, tad gan var sanākt aplauziens un jākasa pakausis. bet nu zinu cilvēkus kuri strādā datoru remontdarbnīcā un tos remontē pēc gatavām instrukcijām/ilustrācijām utt, bet nenojauš kas ir pusvadītājs un kā tas darbojas ( skumji bet fakts). tupi maina detaļas (arī veselas) un cer ka uztrāpīs uz īstās. :lol: te tikai atliek novēlēt veiksmi. ;)
Profila bilde
pipars
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 29 Apr 2011, 23:15
Braucu ar: 318is
Reputācija: 3
 
ne ne man ir mazliet savadak ,praktiski vis ir darīts un shēmas jalodē nebūs :hahaha: vienkarsi tehnika mainās un servisa meistaram shemas jāpārzin ,bet te vairak priekš sevis un jā majasdarbs no darba devēja puses. Darbs saistīts ar jaunu lauksaimniecibas tehniku!
jurizhs
Ziņojumi: 3
Pievienojies: 02 Jan 2012, 20:27
Braucu ar: autobusu
Atrašanās vieta: vidzeme
kur var atrast pilno e36 pravodku ar pamatkomponetiem? izrakājos pa googli un neko tā arī nemāku atrast, visur piedāvā tikai atsevišķi - el.logi, singalizācija utt...
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
jurizhs rakstīja:kur var atrast pilno e36 pravodku ar pamatkomponetiem? izrakājos pa googli un neko tā arī nemāku atrast, visur piedāvā tikai atsevišķi - el.logi, singalizācija utt...
mēģini torenti> bmw ETM. ;) ja nesanāk, tad es varētu mēģināt kautkur uploudot, bet ez nezinu, vai man sanāks. :gigigi:
jurizhs
Ziņojumi: 3
Pievienojies: 02 Jan 2012, 20:27
Braucu ar: autobusu
Atrašanās vieta: vidzeme
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117