Kā pievienot elektrisko ventilatoru

Profila bilde
zeltinsh
Ziņojumi: 956
Pievienojies: 21 Mar 2012, 21:04
Braucu ar: E36
Reputācija: 3
 
Sveiki. Interesēja padomi no cilvēkim, kuri to jau ir darījuši. :lol:

Šodien gribēju mainīt ģeneratora siksnu, jo izskatās jau tāda paveca un negribās gaidīt, kamēr pārtrūkst. :gigigi: Konstotēju, ka ir neliela lufte termomuftē. Ir doma likt elektrisko ventilatoru muftes vietā, ja tas nav pārāk sarežģīti un sālīti. Normāla mufte tāpatās maksā sākot ar 30Ls.

Esmu atvērts ieteikumiem :hahaha: :supeer:
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
es domāju ka elektro ventilators kopā ar visiem pri4endāliem izmaksās tikpat :)
Profila bilde
zeltinsh
Ziņojumi: 956
Pievienojies: 21 Mar 2012, 21:04
Braucu ar: E36
Reputācija: 3
 
Cena varbūt arī būs tāda pati bet domāju, ka elektriskais būtu labāk nekā likt atkal mufti!
Profila bilde
zeltinsh
Ziņojumi: 956
Pievienojies: 21 Mar 2012, 21:04
Braucu ar: E36
Reputācija: 3
 
Gross auto ar zelta karti piedāvā gaidīt nedēļu un tad var kaut kādu ieķert pa aptuveni 20 naudiņām, bet tā ir nezināmas izcelsmes firma.
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
nu tu vari likt elektrisko bet tad bus jadabun vajadzigaas lietas un neko tur neietaupis tikunta, lieta neapstasies vien pie elektriskaa ventilatora iepirksanu, varesi urbt radiatoraa caurumu preks sledza, vai meklet radiatoru ar jau paredzet vietu, talak visi kronsteini utt lai turas tur kur vinam jaturas, es nezinu vai es to daritu.
...
Profila bilde
zeltinsh
Ziņojumi: 956
Pievienojies: 21 Mar 2012, 21:04
Braucu ar: E36
Reputācija: 3
 
Man visu laiku kaut kā bija licies, ka tas viss pasākums nav pārāk sarežģīts. Tas, ka nebūs lētāk, kā iepirkt mufti bija skaidrs, bet radiatorā caurumu gan negribu urbt. :doh:
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
nau jau sarezgiti, bet letak nesanaks nekadigi! izurbt caurumu ari nau nekada maksla tik talak adapterisi utt lai butu kur to sledzi ieskruvet, vieglak iepirkt radiatoru jau ar gatavu vietu sledzim, vai ari ja paveicas vari nopirkt jau visu radiatoru ar ventilatoru, bet vel jau vins tev japievieno pie stromes arii ;)
...
Profila bilde
zeltinsh
Ziņojumi: 956
Pievienojies: 21 Mar 2012, 21:04
Braucu ar: E36
Reputācija: 3
 
Njā. Tik pareizākais jau būtu laist caur drošinātāj kasti un arī tur mazliet sanāks pačakarēties.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Armando rakstīja:nu tu vari likt elektrisko bet tad bus jadabun vajadzigaas lietas un neko tur neietaupis tikunta, lieta neapstasies vien pie elektriskaa ventilatora iepirksanu, varesi urbt radiatoraa caurumu preks sledza, vai meklet radiatoru ar jau paredzet vietu, talak visi kronsteini utt lai turas tur kur vinam jaturas, es nezinu vai es to daritu.

Slēdzis salonā un lieta darīta. Protams, ja pats aizmirsti ieslēgt, tad nu par sekām neatbildam. :hahaha:
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
Ruu rakstīja:

Slēdzis salonā un lieta darīta. Protams, ja pats aizmirsti ieslēgt, tad nu par sekām neatbildam. :hahaha:
:D
...
Profila bilde
zeltinsh
Ziņojumi: 956
Pievienojies: 21 Mar 2012, 21:04
Braucu ar: E36
Reputācija: 3
 
Šis variants atkrīt! :D Var gadīties, ka kādreiz tomēr nenostrādā smadzenes un tad ir pi..ets :gigigi:
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
Armando rakstīja:nu tu vari likt elektrisko bet tad bus jadabun vajadzigaas lietas un neko tur neietaupis tikunta, lieta neapstasies vien pie elektriskaa ventilatora iepirksanu, varesi urbt radiatoraa caurumu preks sledza, vai meklet radiatoru ar jau paredzet vietu, talak visi kronsteini utt lai turas tur kur vinam jaturas, es nezinu vai es to daritu.
Kāda vēl urbšana :idiots: visiem e36 radiatoriem pasažiera pusē ir caurums ar vītni, tiem, kuriem ir kondicionieris, tur jau ir temperatūras slēdzis, pie kā var pieslēgties, citiem tur vienkārši bronzas korķis ir ieskrūvēts.
Kronšteini - radiatoram apakšā, augšā ir metāla maliņa uz augšu, apakšu, pie kuras var pieskrūvēt, ko vien sirds kāro.
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
kadu sviestu tu te runaa! nau visiem!!! ir kuriem ir un ir tadi kuriem nau :doh:
...
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
nezinu, neesmu redzējis kādu kam nav, visiem vai nu korķis vai temperatūras slēdzis.
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
personigi braucu ar tadu kuram nau ne korkis, ne vitnes, ne sledzis, neka nau, tapec ja neesi parliecinats par kauko,tad nevajag blausities tik skalji un maldinat citus :gigigi:
...
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
kā var nebūt pārliecināts, ja neesmu nevienam redzējis, kam nebūtu cauruma ar vītni tur un realoems arī rāda ka tur ir temperaturas sledzis/zagluška :gigigi:
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
cik tad radiatorus esi redzejis??? nau visiem radiatoriem jau caurumi tur un viss, un beidz te runat mulkibas vienreiz. ja buutu tad nebutu teicis ka citiem nau nau. kad mekleju sev radiatoru tad ari visu so izzondeju. nevajag iedomaties ka tu viszinosh esi un nau katraa topikaa jaieposto tik ponta pec, pat ja neesi parliecinats
...
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
eu beidzat dirsties, nebriinaaties ja juusu teksts te kaadu dienu pazudiis!
viduscelsh - taisniiba ir abiem. razots tiek viss visos galos, arii e36 bez zondes orginaali (iz dziives)
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
seeingman rakstīja:kā var nebūt pārliecināts, ja neesmu nevienam redzējis, kam nebūtu cauruma ar vītni tur un realoems arī rāda ka tur ir temperaturas sledzis/zagluška :gigigi:
ok kaa jau agris mineja beigsim strideties, un pie reizes seit bus iespeja tev apskatit pirmo orginalo e36 radiatoru bez cauruma/vitnes/korkja/sledzda! :drink:
radiators no mana auto
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
...
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 
Kurš var pieslēgt man elektro ventilātoru? vajag tikai vadus savlikt un slēdzi pielikt, parādā nepalikšu!
Šodien konstatēju ka man mufta iet uz beigām :sad: ex īpašnieks ir parūpējies un piestelējis elektro ventilātoru tik nav savilcis vadus līdz galam, jo dzesēšanai pilnībā pietika ar muftu.
Rīt paskatīšos kas tur ar to korķi ir :rolleyes:

*vai labāk nečakarēties un vienkārši sataisīt muftu? bet man gribās +1zs :lol: