Logs Kriit ieksaa

brauceejs
Ziņojumi: 5
Pievienojies: 15 Jūn 2012, 23:24
Braucu ar: e36

08 Sep 2014, 14:39

Sveiki tautiesi,man taada beeda kad logi abi divi pratiski vienaa diena,straadaja straadaja un tad vienu dienu veru valja un vnk iekriit ieksaa skiibi taa ,un pacelt augshaa nevaru tikai ar rokam un spiezot pogu.Respektiivi divi cilveeki darbiibai bez maz vai vajadzigi. Kaads varetu buut risinaajums? Nemot nost apsivku apraaavu taadus plastmasinus kas vinju tur apsivku tagad apsivka arii ka lupata turaas,mazie plastmasini var kads pateikt kur iegaadajami (tie kas tur apsivku).
Un tad veel tada lieta,kad autinju meginaaja atlauzt valjaa un izlauza sleedzeni ara,tagad es varu atsleegt-aizsleegt ar jebkaadu prieksmetu kas fiziski iet sleedzes vietaa ,man ir centraala atsleega vinja savu funkciju veic,tachu aizslegt un atsleegt ka jau mineeju var ar jebko,pirms tam es to dariiju ar atsleegu ar kuru darbinu auto.
Gaidisu jusu padomos,un ieprieksh paldies par attsaucibu ! :bmw:
Profila bilde
byrbyr
Ziņojumi: 1683
Pievienojies: 10 Apr 2013, 13:55
Braucu ar: GO1633

08 Sep 2014, 14:46

Nomaini slēdzeni un taisi durvis no otras puses vaļā.
Baltos kā OEM var nopirkt Senson auto, par apšifku turētājiem gan nezinu, var ebay, bet tie ir ķīnieši, mēsls, neiesaku.
Par logu, apskaties vai no gumijas iekšā nav izgājis laukā, jo tieši šā iemesla dēļ arī man viss liegs beidza strādāt un krita iekšā. :super:
brauceejs
Ziņojumi: 5
Pievienojies: 15 Jūn 2012, 23:24
Braucu ar: e36

08 Sep 2014, 14:52

baltos kaa OEM? ko tu biji domaajis ar to?
man ir taa kad otras durvis ar to atsleegu nesleedzas valjaa-ciet,iespeejams iepriekssejam saimniekam kkas lidzigs ar uzlausanu ir bijis...
apsivku tureetajus laikam srota tikai varees tad jau samekleet...
brauceejs
Ziņojumi: 5
Pievienojies: 15 Jūn 2012, 23:24
Braucu ar: e36

08 Sep 2014, 20:40

ja ne te tad ,kur diez veersties peec padoma?! :( Brrr :doh:
Profila bilde
tomaats
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 01 Sep 2013, 14:53
Braucu ar: netīru kūti
Atrašanās vieta: Lielvārdes

08 Sep 2014, 20:56

Klipšus var nopirkt jebkurā normālā auto veikalā. Es gan ieteiktu pirkt oriģinālos. Stikls krīt iekšā , jo iespējams , tev tas loga pacēlāja ābolītis izmaucies no tā plastmasa , kas slīd pa sliedi.
Profila bilde
Arturs...
Ziņojumi: 64
Pievienojies: 25 Aug 2014, 21:29

15 Sep 2014, 22:29

brauceejs rakstīja:Sveiki tautiesi,man taada beeda kad logi abi divi pratiski vienaa diena,straadaja straadaja un tad vienu dienu veru valja un vnk iekriit ieksaa skiibi taa ,un pacelt augshaa nevaru tikai ar rokam un spiezot pogu.Respektiivi divi cilveeki darbiibai bez maz vai vajadzigi. Kaads varetu buut risinaajums? Nemot nost apsivku apraaavu taadus plastmasinus kas vinju tur apsivku tagad apsivka arii ka lupata turaas,mazie plastmasini var kads pateikt kur iegaadajami (tie kas tur apsivku).
Un tad veel tada lieta,kad autinju meginaaja atlauzt valjaa un izlauza sleedzeni ara,tagad es varu atsleegt-aizsleegt ar jebkaadu prieksmetu kas fiziski iet sleedzes vietaa ,man ir centraala atsleega vinja savu funkciju veic,tachu aizslegt un atsleegt ka jau mineeju var ar jebko,pirms tam es to dariiju ar atsleegu ar kuru darbinu auto.
Gaidisu jusu padomos,un ieprieksh paldies par attsaucibu ! :bmw:
Apsivkam tos plastmasinus var nopirkt gandriz visos autoveikalos
ar sledzeni manam bija tapat ka vareja atslegt ar jebko ko var sledzene dabut :D paņem izkabini to stieniti no sledzenes ara lai vina nedarbojas un sledz ar pulti. Es savam ta izdariju.
unnn ar šofera durvju stiklu man arii taa bija ka krita iekšā, tas tapec ka izdilst tie plasmasini kas slid pa sliedi, tas mehanisms no viniem maucas araa, tos ar var nopirkt autoveikalos.
Profila bilde
raudzha
Ziņojumi: 649
Pievienojies: 04 Mai 2014, 14:25
Braucu ar: 2.5TDS
Atrašanās vieta: Saulkrasti

22 Sep 2014, 20:47

Vot man cita bēda , nopirku tos plastmasus kur maucas tas ābols iekkšā , bet tāpat , logs pie beigām negrib vērties ciet , uz riņķi motoriņš rauj , jo , sliedē negriežas tas puļķis viens , viņu izmaukt ārā arī nekādīgi nevar , mēģināju , tīrīt , eļļot nekā , kā negriežas tā negriežas, laikam cita sliede jāpērk , jo risinājumu citu neredzu. P.S un apšifkām tos klipšus labāk oriģinālos pirkt , ja nu vienīgi 100% parliecība ka nekad nevajadzēs vairs viņas raut nost , jo pasūtiju no ebay ķīniešu , viņas ir nenormāli stingras , ļoti labi turas klāt , bet ja ņem apšifku nost jārēķinās ar to ka tie klipši būs metami , vai arī sačakarēsi apšifku :D
Castroll rakstīja:nerauj stresu rauj dūrē
Profila bilde
raudzha
Ziņojumi: 649
Pievienojies: 04 Mai 2014, 14:25
Braucu ar: 2.5TDS
Atrašanās vieta: Saulkrasti

22 Sep 2014, 20:49

Vot man cita bēda , nopirku tos plastmasus kur maucas tas ābols iekkšā , bet tāpat , logs pie beigām negrib vērties ciet , uz riņķi motoriņš rauj , jo , sliedē negriežas tas puļķis viens , viņu izmaukt ārā arī nekādīgi nevar , mēģināju , tīrīt , eļļot nekā , kā negriežas tā negriežas, laikam cita sliede jāpērk , jo risinājumu citu neredzu. P.S un apšifkām tos klipšus labāk oriģinālos pirkt , ja nu vienīgi 100% parliecība ka nekad nevajadzēs vairs viņas raut nost , jo pasūtiju no ebay ķīniešu , viņas ir nenormāli stingras , ļoti labi turas klāt , bet ja ņem apšifku nost jārēķinās ar to ka tie klipši būs metami , vai arī sačakarēsi apšifku :D
Castroll rakstīja:nerauj stresu rauj dūrē