Pretrūsas apstrāde KROWN

Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas

14 Okt 2015, 15:06

Par cik Latvijā ļoti sāpīga tēma ir, sāls uz ceļiem ziemā, gribēju lai padalaties ar pieredzēm un iesakat ko darīt. Pirkt ziemas miseni, vai braukt ar tagadējo auto. Par cik autiņš ir svaigi krāsots sāku interesēties par pretrūsas apstrādi. Aizbraucu uz kantori un viņi man stāsta tikai labas lietas, bet kā ir patiesībā?
Te video kurus KROWN darbinieki ieteica man noskatīties!

Pirmā pretrūsas apstrāde maksā 135€ un nākamā vajadzīga tikai pēc diviem gadiem!
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
sandzhus
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 28 Jan 2014, 22:40
Reputācija: 1
 

14 Okt 2015, 15:18

Rēķinies ar to, ja vedīsi pie viņiem tad tavā auto borēs caurumus, lai tiktu klāt no iekšpuses.

Ja gribi full body apstrādāt tad droši.

Es personīgi nopirku šo līdzekli pats, 2 lielie baloniņi uz auto apakšu/arkām. izmaksāja ~15 eur.

Maisījums kas tur iekšā izskatījās interesants, ceru, ka savu darbu pildīs.

Par Krown tikai labas atsauksmes dzirdētas. :bmw:
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas

14 Okt 2015, 15:23

Tie caurumi arī visvairāk baida. Un ja dzīšu apstrādāt tad lai apstrādā cik vien iespējams.
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
CaK
Ziņojumi: 658
Pievienojies: 09 Jan 2015, 15:57
Braucu ar: 320 sedans

14 Okt 2015, 15:23

Es arī par Krown esmu dzirdējis tikai to labāko. Arī autožurnālisti, ar kuriem esmu kopā strādājis, uzslavēja šo produktu.
Profila bilde
I'm_Infinite
Ziņojumi: 488
Pievienojies: 16 Aug 2011, 17:28
Braucu ar: M54B30 -e46

14 Okt 2015, 15:38

Sencis savu veco Vectru bija dzinis pie viņiem kādas 3 reizes. Nezinu, vai tas ir Krown nopelns, bet pret rūsu turējās labi ņemot vērā, ka vecs opelis bija. :gigigi: Virspusēja rūsa gan pēc kāda laika sāka parādīties t.i. - Sliekšņi utt nesapuva, bet sāka uz virsbūves pleķi parādīties pēc kādas otrās apstrādes... Acīmredzot to tā iekšējā apstrāde opelim nevar nosargāt un ārpuse ilgi tos līdzekļus netur. Un pašam tā caurumu urbšana durvīs man liekas brutāla. Dīvaini ir tas, ka izurbj, iepūš, iesprauž korķi, bet metālu nenokrāso. :D
Cik pats esmu mēģinājis, tad tīrīšanas līdzekļi viņiem Ļoooti labi. Krown parts & brake cleaner točna iesaku, ja eļļas jānodzen no detaļām.

Bet es piemēram kad savējo pirms gadiem 3 metināju un piekrāsoju, tad pats sapūtu sliekšņos, haubēs, durvīs un visos iespējamos caurumos parastā auto krāsu veikalā nopērkamu aizsardzības līdzekli(Pēc konsistences izskatās identisks tam Krown vaskam.). Nezinu vai placebo, bet pašam liekas, ka bija to vērts - kaut kādi 30ls uz visu auto.
Profila bilde
rn94
Ziņojumi: 128
Pievienojies: 29 Jūl 2015, 12:39
Braucu ar: e36 sedanu

14 Okt 2015, 16:19

Pats arī lietoju, nevaru teikt ka baigi aizsarga bet par sliktu nenaks ;)
notieikti iesaku pašam nopirkt uz sapust visos caurumos kur vajag.
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas

14 Okt 2015, 16:22

rn94 rakstīja:Pats arī lietoju, nevaru teikt ka baigi aizsarga bet par sliktu nenaks ;)
notieikti iesaku pašam nopirkt uz sapust visos caurumos kur vajag.
Pats apstrādā vai dzen uz krown servisu lai džeki sapūš?
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q

14 Okt 2015, 16:46

I'm_Infinite rakstīja:Sencis savu veco Vectru bija dzinis pie viņiem kādas 3 reizes. Nezinu, vai tas ir Krown nopelns, bet pret rūsu turējās labi ņemot vērā, ka vecs opelis bija. :gigigi: Virspusēja rūsa gan pēc kāda laika sāka parādīties t.i. - Sliekšņi utt nesapuva, bet sāka uz virsbūves pleķi parādīties pēc kādas otrās apstrādes... Acīmredzot to tā iekšējā apstrāde opelim nevar nosargāt un ārpuse ilgi tos līdzekļus netur. Un pašam tā caurumu urbšana durvīs man liekas brutāla. Dīvaini ir tas, ka izurbj, iepūš, iesprauž korķi, bet metālu nenokrāso. :D
Cik pats esmu mēģinājis, tad tīrīšanas līdzekļi viņiem Ļoooti labi. Krown parts & brake cleaner točna iesaku, ja eļļas jānodzen no detaļām.

Bet es piemēram kad savējo pirms gadiem 3 metināju un piekrāsoju, tad pats sapūtu sliekšņos, haubēs, durvīs un visos iespējamos caurumos parastā auto krāsu veikalā nopērkamu aizsardzības līdzekli(Pēc konsistences izskatās identisks tam Krown vaskam.). Nezinu vai placebo, bet pašam liekas, ka bija to vērts - kaut kādi 30ls uz visu auto.
nu par krown break cleaner, biskin oponešu jo tas ir sliktākais kliners ko esmu izmantojis un izmantojis cleaner esmu daudz un dažādus! un sudigākais ir krown ! par pārējo produkciju nezināšu gan!
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol:
Profila bilde
I'm_Infinite
Ziņojumi: 488
Pievienojies: 16 Aug 2011, 17:28
Braucu ar: M54B30 -e46

14 Okt 2015, 16:56

Varbūt gaumes lieta. Es servisā nestrādāju. :gigigi:
Es vel 2 līdzekļus esmu mēģinājis - http://www.revalservice.ee/arvuti/prod_ ... reaser.jpg
un kaut kādu universālo lubrikantu(tipa WD-40 veidīgais.)... Šie abi nav nekas pārsteidzošs.

un ps. tikko uzdūros -> https://www.draugiem.lv/group/16000299/?f_tid=5560293
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q

14 Okt 2015, 17:04

I'm_Infinite rakstīja:Varbūt gaumes lieta. Es servisā nestrādāju. :gigigi:
Es vel 2 līdzekļus esmu mēģinājis - http://www.revalservice.ee/arvuti/prod_ ... reaser.jpg
un kaut kādu universālo lubrikantu(tipa WD-40 veidīgais.)... Šie abi nav nekas pārsteidzošs.
piekritišu kadam patik kādam nee! :super:
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol:
Profila bilde
edawards
Ziņojumi: 443
Pievienojies: 15 Dec 2013, 20:21
Braucu ar: BMW 328i,BMW 330d
Atrašanās vieta: Ropaži un rajons

14 Okt 2015, 17:15

Esmu par Krown savu BMW ari apstradeju pie viniem un nekadu rusas pazimju :bmw:
Profila bilde
AndrejCR
Ziņojumi: 486
Pievienojies: 01 Okt 2013, 09:03
Braucu ar: 325i+325ci+530D

14 Okt 2015, 17:30

Sorry bet tas krown ppc.
Urbsana caurumus tur kur jau ir caurumi no zavoda tas pilnais ppc. Servisa daudz masinu ar krown apstrade ar viniem nevar normali stradat. Vini mastiku lej ari uz dzineja plastmasiem, piekare jaunai masinai izskatas ta ka vinai jau ir 200k noskrejiens, ja nonemt nost podkriljniku nav nekadas apstrades viss skaisti tikai no puses.
Man viedoklis ir tads ja tev darga sava masina izdari to pasu pats ar minimaliem izmakajumus un bus daudz labak uz tu pats busi zinat ko izdarija labi vaj slikti.
Es izmantoju produkciju 4cr un polu firmas Boll . Ari labi strada APP produkcija.
Auto rezerves dalu pardosana
Auto/moto krasosana
Automobilu remonts

PM
Profila bilde
MārisK
Ziņojumi: 6
Pievienojies: 04 Okt 2015, 21:42
Braucu ar: Touring

14 Okt 2015, 18:25

Krown noteikti varu rekomendēt, sliktāk noteikti nebūs, esmu izmantojis uz saviem auto , pats nopirku izlejamo materiālu un ar karosola pistoli izpūt kur tev tīk un cik tev patīk, sliktais ir tikai tad ja apstrādātā vieta ir jāmetina pēc kāda laika, teiksim pipūsts slieksnis un metinot kūst un čurks, tek uz metinājuma vietas un dūmo.
Visādi citādi :super:
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 

14 Okt 2015, 18:30

tādēļ ieprieks ir ari jāpaskatas vai tev tur ir rusa vai ne, vjg notīrit to grīdu un savest kārtībā pirms put kaudzi ar visadiem aizsarglīdzekļiem, beigas bus tā kad grīda tikai no ta turēsies kopā. Pats labai apstrādei piemeram uz grīdas iesaku epoxīda grunti un šuvju mastiku. Sliekšņos pa lielam der jebkas kas ir ar līdzigu gonsistenci ka vasks, eļļa utml lai virsmai netiktu klāt mitrums un kas pret to aizsargātu. pats iepūtu sliekšņos speciāli tam paredzēto vasku. ;)
Profila bilde
Kaskadieris
Ziņojumi: 228
Pievienojies: 20 Mai 2012, 19:27
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Norway

14 Okt 2015, 18:46

AndrejCR rakstīja:Sorry bet tas krown ppc.
Urbsana caurumus tur kur jau ir caurumi no zavoda tas pilnais ppc. Servisa daudz masinu ar krown apstrade ar viniem nevar normali stradat. Vini mastiku lej ari uz dzineja plastmasiem, piekare jaunai masinai izskatas ta ka vinai jau ir 200k noskrejiens, ja nonemt nost podkriljniku nav nekadas apstrades viss skaisti tikai no puses.
Man viedoklis ir tads ja tev darga sava masina izdari to pasu pats ar minimaliem izmakajumus un bus daudz labak uz tu pats busi zinat ko izdarija labi vaj slikti.
Es izmantoju produkciju 4cr un polu firmas Boll . Ari labi strada APP produkcija.
Es ar par to pašu sasmējos - apstrādā podkriļņikus, lai nesarūsē! :giggle: Nez, varbūt uz cilvēkiem bez tehniskajām zināšanām tas reklāmas video iedarbojas, bet nu reāli tur parādītās darbības ir ''sunim centrā''! :lol:

Es pats arī izmēģināju to krown uz sava e46 pēc pārkrāsošanas. Es gan neizmantoju tik brutālas metodes - durvis izpūtu pa moldingu caurumiem, sliekšņus pa sliekšņu uzliku caurumiem, no iekšpuses apstrādāju bagāžnieku, tad vēl izpūtu visas paspārnes... Pēc kāda gada redzēšu vai šis brīnumlīdzeklis darbojas...

Interesanti, ka tas krown pretrūsas līdzeklis šķīst ūdenī:D Uz tausti viņš tāds glumš, kaut kur uzpūšot viņš pats izplešas, tā kā ''ielien'' visās šķirbās, ja uz apstrādātās virsmas notīra kādu pleķīti, tad pēc kāda laiciņa tā vieta atkal ir pārklājusies... Vienīgi kaitina, ka viņam patīk līst ārā no apstrādātajām detaļām, man piemēram, viņš lien ārā pa durvju apakšām, kur ir tie ūdens noteces caurumiņi, tad viņš notek uz leju pa slieksni un tā vieta, protams, apķepj ar netīrumiem un izskatās pretīgi, bet kā jau teicu, tā viela šķīst ūdenī un nav nekādu problēmu nomazgāt...

Tāda tā mana pieredze krown! :super:
Profila bilde
Burvis
Ziņojumi: 160
Pievienojies: 20 Mar 2012, 16:44
Braucu ar: 320LPG un 344S

24 Okt 2015, 21:41

Krown ir mans šīs sezonas galvenais sponsors, tā ka ja kādam interesē pilna auto apstrāde tad caur mani - 20 eiro no pilnas cenas.
Ja kādi jautājumi PM :super:
Profila bilde
Artūrs.K.
Ziņojumi: 44
Pievienojies: 04 Mar 2015, 21:37
Braucu ar: E36 M52 B28
Atrašanās vieta: Rīga

25 Okt 2015, 09:06

Es strādaju auto krāsotavā, par gatavotāju visas mašīnas kas ir apstrādātas ar krown ir sarūsējušas. Tā ir lieka naudas izmešana. Nav jēgas iekša sapūst, ja rūsē no āras. Piemērs audi a3 2005 gada norusējusi arka un slieksnis, uz stoikas uzlime krown. Likvidēju rūsu uzgruntēju, lai kārtīgi sasēstos grunts pieliku infru. No tā liela karstuma pa visam sķirbām sāka tecēt tas krown. Tad kāda jēga no tā krown. Pa lielam mašinu tu vari apstrādat vienalga ar ko, agri vai vēlu viņa rūsēs.
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

25 Okt 2015, 10:27

viņi jau tjipa garantēja, ka gadu pēc apstrādes nesarūsēs nekas, pēc tam atkal jāapstrādā, savādāk sarūsēs...
ir vismaz kāds dzīvs piemērs, tiek rūsa uz tās miskastes tajā gada laikā virsū vai nē? :rolleyes:
Kalnz
Ziņojumi: 730
Pievienojies: 12 Aug 2011, 12:42
Braucu ar: 328i Cabrio
Reputācija: 2
 

25 Okt 2015, 12:16

seeingman rakstīja:viņi jau tjipa garantēja, ka gadu pēc apstrādes nesarūsēs nekas, pēc tam atkal jāapstrādā, savādāk sarūsēs...
ir vismaz kāds dzīvs piemērs, tiek rūsa uz tās miskastes tajā gada laikā virsū vai nē? :rolleyes:
Ko nozīmē garantē?
Ja aizdzenu uz apstrādi pārkrāsotu auto bez jebkādas rūsas un pēc ziemas vai divām kkas izlien, viņi ko dara? Tak nejau likvidē rūsu u.tml? Ir kādam pieredze?
Profila bilde
Artūrs.K.
Ziņojumi: 44
Pievienojies: 04 Mar 2015, 21:37
Braucu ar: E36 M52 B28
Atrašanās vieta: Rīga

25 Okt 2015, 13:12

Kalnz rakstīja:
seeingman rakstīja:viņi jau tjipa garantēja, ka gadu pēc apstrādes nesarūsēs nekas, pēc tam atkal jāapstrādā, savādāk sarūsēs...
ir vismaz kāds dzīvs piemērs, tiek rūsa uz tās miskastes tajā gada laikā virsū vai nē? :rolleyes:
Ko nozīmē garantē?
Ja aizdzenu uz apstrādi pārkrāsotu auto bez jebkādas rūsas un pēc ziemas vai divām kkas izlien, viņi ko dara? Tak nejau likvidē rūsu u.tml? Ir kādam pieredze?

Ja tev auto ir bijis rūsējis, tu likvidē rūsu un pilnībā pārkrāso, jebkurā gadījumā pec divi gadi rūsa parādīsies.

To ko viņi pūš iekšā , tas ir vasks, kurš lokalizē skābekļa piekļuvi metālam un rūsai.