Spraugas starp bamperi un brilli.

Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
Ievēroju, ka parādījās spraugas starp priekšējo bamperi un brilli, kā arī manas vainas pēc sprauga ir starp lukturi un brilli, kautkad nemākulīgi čakarējos tur.
Gribēju zināt no kā tās parādījās, un kā saregulēt tā lai nebūtu to spraugu?
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 
Man identiski. Es pieļauju, ka vienkārši saguris tur kaut kas ir un tā tam jābūt. :lol:
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
funkyasshit rakstīja:Man identiski. Es pieļauju, ka vienkārši saguris tur kaut kas ir un tā tam jābūt. :lol:
Nu a ja piemēram visu izjaukt un akurāti salikt atpakaļ, stingrāk saskrūvēt?
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Pasties vai tev visi klipši, kas tur bamperi pie balkas ir vietā, un turas, vai arī nav dauzīts kkad, jo pa lielam bampers un brille ir savienoti ar saucamo TV dzelzi.
- ikey07
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
ikey07 rakstīja:Pasties vai tev visi klipši, kas tur bamperi pie balkas ir vietā, un turas, vai arī nav dauzīts kkad, jo pa lielam bampers un brille ir savienoti ar saucamo TV dzelzi.
Neizjaucot jau nevarēs paskatīties?
Profila bilde
nleai
Ziņojumi: 513
Pievienojies: 08 Jūl 2014, 19:00
Braucu ar: e36
Reputācija: 2
 
Vienkārši zem moldingiem kur 4 skruves kas vispār tur buferi, palaid viņas vaļā un velkot atkal ciet buferi piecel uz augšu cik vajag, tur tajos caurumos nedaudz padodas viss.
@instagram - anrijs.v
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
nleai rakstīja:Vienkārši zem moldingiem kur 4 skruves kas vispār tur buferi, palaid viņas vaļā un velkot atkal ciet buferi piecel uz augšu cik vajag, tur tajos caurumos nedaudz padodas viss.
Biju mēģimājis tik ar vienu pusi, bet anyway drīz viss purns ņemsies nost, un motors celsies ārā :clap:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
Riks* rakstīja:
nleai rakstīja:Vienkārši zem moldingiem kur 4 skruves kas vispār tur buferi, palaid viņas vaļā un velkot atkal ciet buferi piecel uz augšu cik vajag, tur tajos caurumos nedaudz padodas viss.
Biju mēģimājis tik ar vienu pusi, bet anyway drīz viss purns ņemsies nost, un motors celsies ārā :clap:
Jā,kā jau teica,var spraugu samazināt paceļot balku uz augšu,ja balka to ļauj. Bet tā kā autiņš tpt izskatās :super: tpc domāju uz spraugu kura ir acīj maz redzama,neiespringsti! :yes: