Krāsošana & Rūsas apstrāde

Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Puushamaa mastika protams ka ir 100 x labaaka!!!! (Nejaukt ar grubuli) Vieniigi puushamajai mastikai ir vajadziiga speciaala pistole!
Protams ,ka gruntij ir jaanozhuust un tad var straadaat taalaak ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Smishoshanai ir pieejamas arii mazaas rokas pistoliites ar spainiiti! Pats taadu darbaa izmantoju, un smiltis var dabuut Krautaa! (apmeeram 3Ls viens maiss)
http://www.semicom.lv/Instrumenti_Lod%C ... 0_713.html
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
bogdan99
Ziņojumi: 552
Pievienojies: 18 Sep 2011, 15:45
Braucu ar: Iešļūcenēm
Atrašanās vieta: Ikšķile
Orkaans rakstīja:Puushamaa mastika protams ka ir 100 x labaaka!!!! (Nejaukt ar grubuli) Vieniigi puushamajai mastikai ir vajadziiga speciaala pistole!
Protams ,ka gruntij ir jaanozhuust un tad var straadaat taalaak ;)
paldies.. ;) bet puusamaa mastika ta4u baloninos arii ir vai tad ne? a no ka atskiras grubulis no mastikas? biju domajis ka viens un tas pats tas ir..
Profila bilde
bogdan99
Ziņojumi: 552
Pievienojies: 18 Sep 2011, 15:45
Braucu ar: Iešļūcenēm
Atrašanās vieta: Ikšķile
Orkaans rakstīja:Smishoshanai ir pieejamas arii mazaas rokas pistoliites ar spainiiti! Pats taadu darbaa izmantoju, un smiltis var dabuut Krautaa! (apmeeram 3Ls viens maiss)
http://www.semicom.lv/Instrumenti_Lod%C ... 0_713.html
tik man pat kompresoora nav.. bet tnx. :super:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
bogdan99 rakstīja:
Orkaans rakstīja:Puushamaa mastika protams ka ir 100 x labaaka!!!! (Nejaukt ar grubuli) Vieniigi puushamajai mastikai ir vajadziiga speciaala pistole!
Protams ,ka gruntij ir jaanozhuust un tad var straadaat taalaak ;)
paldies.. ;) bet puusamaa mastika ta4u baloninos arii ir vai tad ne? a no ka atskiras grubulis no mastikas? biju domajis ka viens un tas pats tas ir..
Puushamo mastiku baloninjos gan neesmu redzeejis ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Bubulis
Ziņojumi: 863
Pievienojies: 06 Apr 2011, 10:42
Pusama mastika ir balonos un ir riktigi liels sūd**. :super: Neturās virsū, lobās nost. Un es nepuutu virsuu ruusai, lai kads neko gudru niepirž :D .
Someone who knows fuck all about he's BMW.
Profila bilde
bogdan99
Ziņojumi: 552
Pievienojies: 18 Sep 2011, 15:45
Braucu ar: Iešļūcenēm
Atrašanās vieta: Ikšķile
ne mastika..bet laikam tas p[arastais grubulis ir baloninjos... :hahaha:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Bubulis rakstīja:Pusama mastika ir balonos un ir riktigi liels sūd**. :super: Neturās virsū, lobās nost. Un es nepuutu virsuu ruusai, lai kads neko gudru niepirž :D .
Varu veelreiz pateikt ,ka puushamaa MASTIKA nenaak airosolos!!!!! Vinja ir paredzeeta tikai PRO lietoshanai ,un ir izpuushama ar speciaalu pistoli! Leetaakais variants pagaidaam ir 300Ml tulbinja apmeeram 6Ls
Veelreiz atkaartoju!!!!!!!!!!! Nejaukt ar grubuli!!!!! Taas ir 2 dazhaadas lietas!!!
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
bogdan99
Ziņojumi: 552
Pievienojies: 18 Sep 2011, 15:45
Braucu ar: Iešļūcenēm
Atrašanās vieta: Ikšķile
a kada atskiriba mastikai no grubula? tikai tas ka mastika ir daudz noturigaaka un elastigaaka?
Profila bilde
Gunjka
Ziņojumi: 575
Pievienojies: 30 Okt 2011, 19:59
Braucu ar: e39,e36,e32
Atrašanās vieta: Riga,Plavnieki
drikst uzzinat cik varetu izmaksat visas masinas parkrasosana????ljoti interesee si lieta.. saku domat varbut vajag manejo parkrasot.. jo izskatas savakta no vairakam masinam kopa.. av tik spidiga ka gribetos
Profila bilde
Rolands
Ziņojumi: 2500
Pievienojies: 13 Mar 2011, 17:49
Atrašanās vieta: Garkalne,Ādaži
Cik apmēram man būtu jāizmet nauda,lai pārkrāsotu pilnībā savu aparātu? Iespējams pat citā krāsā :D lab,par krāsas maiņu joks :) Bet nu tā kā ziemā netiks braukts,velos vinu sametināt vēl kur jāmetina un tad pārskrāsot :) Tātad,kādas cenas? :) un kam es to varētu uzticēt,lai būtu kvalitatīvs darbs? :)
Profila bilde
bogdan99
Ziņojumi: 552
Pievienojies: 18 Sep 2011, 15:45
Braucu ar: Iešļūcenēm
Atrašanās vieta: Ikšķile
visi saja forumaa labi atsaucas par orkaanu..cik noprotu vinjs ir auto krasotajs un domaju ka vismaz no 500 ls un uz augstu tads darbs maksatu..
Profila bilde
Rolands
Ziņojumi: 2500
Pievienojies: 13 Mar 2011, 17:49
Atrašanās vieta: Garkalne,Ādaži
orkān,taisniba? :D
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Ja jautaa par to vai esmu auto kraasotaajs ,tad varu atbildeet JAA un nu jau vismaz 15 gadinjus ;)
Izmaksas izreekjinaat ir vienkaarshi! Videejaa cena par detalju ir 65Ls, taatad saskaiti cik detaljas Tev ir jaakraaso un pareizini ar 65 ,tad arii dabuusi ciparu ar kuru apmeeram jaareekjinaas :yes:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 
nu tad jau tur cipars iegiriežās ne pa jokam! :doh:
nu tad nāksies eksperementēt :giggle: Home made un aizmugurē uz bampera uzrakstu,kā māku tā krāsoju :giggle:
coupe 2.8
Profila bilde
Rolands
Ziņojumi: 2500
Pievienojies: 13 Mar 2011, 17:49
Atrašanās vieta: Garkalne,Ādaži
bet ja es gribu kādu virsbūves daļu atsevišķi,krāsa neatišķirsies,nu tjip tad kad jaunāka virsū vai viņa tādi pati būs?
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Tas jaaskataas uz vietas ar kraasu paraudzinjiem. Sudrabam ir problemaatiski stikaa nokraasot!
Pastaav taads variants kaa iekraasoshana blakus detaljaa (tas nemaksaa 65Ls)
Man jaaredz auto un tad es vareeshu pateikt kur var iekraasoties ;)
Brauc ciemos un tad jau sarunaasim! Par konsultaaciju naff jaamaksaa :yes:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Rolands
Ziņojumi: 2500
Pievienojies: 13 Mar 2011, 17:49
Atrašanās vieta: Garkalne,Ādaži
kkad būs japamēgina saskrieties :)
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Meklēju kādu, kas varētu nostrūklot un nokrāsot ar pulverkrāsu divus (pagaidām) bremžu suportus. Rīgā. PM! ;)
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads
Orkaans rakstīja:Puushamaa mastika protams ka ir 100 x labaaka!!!! (Nejaukt ar grubuli) Vieniigi puushamajai mastikai ir vajadziiga speciaala pistole!
Protams ,ka gruntij ir jaanozhuust un tad var straadaat taalaak ;)
Man sodien masinas apaksei ar tadu pusamo pie pazinas servis aputa, vietas kur izskatijas ka varetu piesieties, pirmstam notirija ar gaisa spiedienu un drasu birsti uz fleksa biski :super: un maksa 5LS tas tovers kura skruvē pistoli specialo ieksa ;) Domaju ka nav dargi jo rezultats :super: