Kraasot : Liimet

Kristaps85
Ziņojumi: 313
Pievienojies: 27 Feb 2016, 14:21

23 Nov 2016, 22:48

funkyasshit rakstīja:Krāsošana sākas no 1k. Būsim reāli. :lol:
Cik maksātu nokrāsot abus sānus kupejai, - 4 spārni + 2 durvis, pie kāda 'garažņika'?, ne uber kurtā krāsotavā ar kameru

*Vajadzēs pašpaktelēt protams :rolleyes:
Profila bilde
ValtersD
Ziņojumi: 576
Pievienojies: 29 Apr 2015, 17:04
Braucu ar: 177
Atrašanās vieta: Ādaži
Reputācija: 3
 

23 Nov 2016, 23:26

Kristaps85 rakstīja:
funkyasshit rakstīja:Krāsošana sākas no 1k. Būsim reāli. :lol:
Cik maksātu nokrāsot abus sānus kupejai, - 4 spārni + 2 durvis, pie kāda 'garažņika'?, ne uber kurtā krāsotavā ar kameru

*Vajadzēs pašpaktelēt protams :rolleyes:
Nezinu cik ļoti lielu garažņiku tu meklē, bet lēti skaitās 50eur/detaļa. Protams, ārpus rīgas rajona tās cenas paliek mazākas. :gigigi:
Lietotas E36 Rezerves daļas!
Attēls
Kristaps85
Ziņojumi: 313
Pievienojies: 27 Feb 2016, 14:21

23 Nov 2016, 23:44

sk. ~400e, par abiem sāniem, nav maz...
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 

24 Nov 2016, 00:30

Kristaps85 rakstīja:sk. ~400e, par abiem sāniem, nav maz...
Nu tad iefis tos ~400e sev pakala un kraso pats, besi sitie, kam pus masinu vajag parkrasot ar visu spaktelesanu, 90% kadu rusas burbuli gar arkam un durvju apaksam un 65eur par detalu liekas dārgi, beidzat mulkus meklēt, parasti šādi klienti ir viss piekasīgākie un krāsotājam fisīs prātu par putekli lakā un brauks ar rūsas burbuli pēc 3mēn un prasīs lai pārkrāso...
cilvēki jūs vispār stādaties priekšā un saprotat cik materiāls maksā???
Lai krāsotu mašīnu vajag :
grunti
smilšpapīrus
špakteles
kaudzi elektroinstrumentu vai pneimatiskos
krāsu
laku
abralonus
plēvi, papīru un dažādus skočus
skābās gruntis, epoksīdus, rūsas pārveidotājus un citus drankus
pulējamās pastas
telpu ar pienācīgiem apstākliem un temperatūru, kas maksā dārgi
krāsošanas pistoles (vairākas)
škidinatajus, attaukotajus, lupatinas
Daaaaudz elektrības

Un cik laika jāpatērē lai norāsotu abus sānus mašīnai?
par 400 eur tas meistars to dara jau uz sava rēkina
krāsu veikalā balonins, kur ir 100g grāsas maksā 10-12eur
bet krāsotāji redz esot dārgi....
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

24 Nov 2016, 00:40

Hz, man 4 gadus atpakaļ 400 eiro izmaksāja pilnībā pārkrāsot kompaktu. Protams bija mandarīns, bet kompakts vēl aizvien mētājas pļavā un nekādi kasjaki nekur nav izlīduši.
Kristaps85
Ziņojumi: 313
Pievienojies: 27 Feb 2016, 14:21

24 Nov 2016, 00:46

Man pietiktu ar viduvēju kvalitāti, galvenais lai neizskatās kā būtu krāsots ar baloniņu, garantiju nekādu neprasīšu, būšu priecīgs ja noturēsies 1 sezonu, pa ziemu nebraucu.

ZzevsS tu drošvien krāsoji pāķos?
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 

24 Nov 2016, 01:38

pirms čertiem gadiem mums bija lati, ja tik tiešām auto pārkrāsot sanāca par 280Lvl tad burvīgi :)
ja jāsaka godīgi, tad daudz maz normālu auto man personīgi būtu bail atstāt kādam, kurš solās par šādu summu veikt pilnu pārkrāsošanu
Profila bilde
kukulits
Ziņojumi: 45
Pievienojies: 04 Jūl 2016, 12:45
Braucu ar: e36 kabri e46 tourin

24 Nov 2016, 01:53

Lieta ir taada ka doma nav zelot naudu bet vairak par 1k eiro netaisos ziedot jo tas man ir tikai vasaras auto, plus es gribetu zinat no gudrajiem, vai ar 1k eiro es varu ieliist mashinas apstradee, ruusas nav daudz bet nedaudz ir uz arkas del sedinajuma bij noberzies, vairak domaju uz krasosanu jo tas liekas kkas nopietnaks un labaks
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

24 Nov 2016, 02:26

kukulits rakstīja:Lieta ir taada ka doma nav zelot naudu bet vairak par 1k eiro netaisos ziedot jo tas man ir tikai vasaras auto, plus es gribetu zinat no gudrajiem, vai ar 1k eiro es varu ieliist mashinas apstradee, ruusas nav daudz bet nedaudz ir uz arkas del sedinajuma bij noberzies, vairak domaju uz krasosanu jo tas liekas kkas nopietnaks un labaks
Gandrīz jebkurš normāls cilvēks Tev tagad atbildētu: "viss ir jāskatās uz vietas", un pareizi darīs. Un arī dzīvē redzot auto Tev meistars pateiks: "nu, kad pāries pāri ar fleksi, tad būs skaidrāka bilde", un arī nesamelos. Bet, tīri teorētiski, ar 1k kabatā droši var jau braukt runāt ar kaut cik sakarīgu meistaru, gan jau spēsiet atrast zelta vidusceļu starp to, kādu Tu gribi to auto redzēt un cik ļoti meistars pa 1k ir gatavs Tev tajā izpalīdzēt.
Profila bilde
guzlis
Ziņojumi: 705
Pievienojies: 29 Apr 2012, 23:11
Braucu ar: e91 LCI & Triumph
Reputācija: 1
 

24 Nov 2016, 03:00

Nu hvz hvz kas tur pa 1k labs var sanaakt :rolleyes:
Pusi no tās summas maksās daudz maz labi materiāli.
nu ja vienīgi ciprusa stilā krāso :lol: tobish samatee un aiziet pa vienu dienu gatavs.
Bet ja normāli ar jaukšanu u.t.t. nu nereāls cipars tad.
normāli viena detaļa iet virs 100eur. tas pa 50 60eur tas viss fufels acu aizmaaleeshanai liidz naakamajam pavasarim :D
un ja tā njem pat 2k vēl nav tas trakākais cipars.
Var uzjautāt speed, BR u.t.t. domāju visi 3k sanāks :lol:
ja nav atbilstoša budžeta tad netērē to kas tev ir brauc kamēr sapūs un līdz tam varbūt sakrāsi normālai mašīnai :hahaha:
Autobusu un Mikroautobusu noma
http://www.rptransports.lv
Attēls
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

24 Nov 2016, 03:05

Man Tu to visu vari nestāstīt. Pietiks vai nepietiks ar 1k - viss atkarīgs no klienta vēlmēm un meistara. Es tikai pateicu, ka ar 1k var braukt un vismaz sākt runāt, nevis, ka pa 1k viss būs zajebiss un stīgā :doh: :hahaha:
Kristaps85
Ziņojumi: 313
Pievienojies: 27 Feb 2016, 14:21

24 Nov 2016, 03:12

guzlis rakstīja:Nu hvz hvz kas tur pa 1k labs var sanaakt :rolleyes:
Pusi no tās summas maksās daudz maz labi materiāli.
nu ja vienīgi ciprusa stilā krāso :lol: tobish samatee un aiziet pa vienu dienu gatavs.
Bet ja normāli ar jaukšanu u.t.t. nu nereāls cipars tad.
normāli viena detaļa iet virs 100eur. tas pa 50 60eur tas viss fufels acu aizmaaleeshanai liidz naakamajam pavasarim :D
un ja tā njem pat 2k vēl nav tas trakākais cipars.
Var uzjautāt speed, BR u.t.t. domāju visi 3k sanāks :lol:
ja nav atbilstoša budžeta tad netērē to kas tev ir brauc kamēr sapūs un līdz tam varbūt sakrāsi normālai mašīnai :hahaha:
Izklausās ka lētāk ir citu bundžu atrast :lol:
Profila bilde
guzlis
Ziņojumi: 705
Pievienojies: 29 Apr 2012, 23:11
Braucu ar: e91 LCI & Triumph
Reputācija: 1
 

24 Nov 2016, 03:29

Domāju ka var kādā šķūni arī zem 1k palīst tik kāda jēga.
Nu žurka tomēr ir veca misene kuru vai nu taisi kārtīgi ja gribi lai ir stīgā un atiecīgi tērē daudznaudas
vai vienkārs pis kamēr iet un pa to 1k pēc tam paņem citu tādu.
Pārsvarā te visi grib ar savu stipendiju uztaisīt žurku par konču bet realitāte ir skarba un nekas tur daudz nesanāks ja pats visu nedara :D
es savā lamatā jau hvz cik esmu sagrūdis un jēga nulle jo tur var grūst un grūst to piķi bezgalīgi.
vienkārši vienā brīdī apnika iemetu garāžā lai gaida labākus laikus. Un jāsaka ka tas ir stipri atmaksājies.
Visdrīzāk tā arī viņa tur paliks ja nu vienīgi beidzot nesanjemshos pārdot vai nokaut pa trasi.
Autobusu un Mikroautobusu noma
http://www.rptransports.lv
Attēls
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

24 Nov 2016, 09:35

Jautājums kam to krāsojumu vajag - daily braukšanai un trasei ātrumu nemazina arī 300 eur krāsojums; tādu kas patiešām spīdēs, būs bez kāšiem utt., arī sastādīs tie 2+k. Viss elementāri - gribi kvalitāti maksā.

Guzli, Tevis minētas cenas ir ar iekļautiem materiāliem - krāsas, špaktele, papīri, gruntis utt., +pirmā pulēšana ? Respektīvi, aizbraucu, iebakstu ar pirkstu katalogā, viņi mašīnu, saliek atpakaļ, taisni protams, un pēc 2 nēdēļām tieku pie auto.
Ja tā, tad tā cena par izcilu kvalitāti izklausās pat tīri sakarīga, jo tāpat krāsojot arī pa lēto materiālos savi 300 eur aiziet...

Bet kopumā izcilu krāsotāju ir grūti atrast, pat auto exoticas stendā stāvējušie tikko pārkrāsotie ir gadījušies visai šausmīgā kvalitātē priekš izgrūstās naudas dj-zii, kupeja, piemēram.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
220volt
Ziņojumi: 147
Pievienojies: 07 Feb 2016, 16:43
Braucu ar: austin gelb 325
Reputācija: 5
 

25 Nov 2016, 17:16

Linda rakstīja:Nu katram savs, arī krāsojot auto gadās notecējumi utt., es gan nekad laikam ar plēvi nelīmētu noliktu savam krāsotājam 300 eur, lai nokrāso un pēc tam vēl 400, lai pulētājs to citronu izlabo un priekš manis neko vairāk nevajag. Bet plēvi ir vieglāk kopt, turklāt nevajag speciālas telpas un to visu ir vieglāk izdarīt nekā ņemties ar krāsošanu un pulēšanu.
aaaāāā :D gandrīz no krēsla nokritu , pulēšana ir dārgāka par pašu krāsošanu :D :D es pat negribētu to auto redzēt - pulē pati!
Ja gribi lētāk,labāk un ātrāk -dari pats!
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

25 Nov 2016, 17:50

Nu taču neskaties, man ta kas :lol: :hahaha:
Redz, ja čoms par darbu man paprasa 300 eur, bet aizbraucot pie pulētāja man pasaka, ka lakas kārta ir pietiekami bieza (vai kaut kas uz to pusi)un par 400 eur varu tikt pie pulējuma ar izcilu nobeigumu un neviens pat nepateiks, ka iepriekš apelsīns bijis, tad kāpēc, lai es to nedarītu?
Ā, jā es zinu, jo man pie vienas vietas, par 400 eur sanāk dbilas un tas citrons jaudu nemazina, galvenais, lai tas auto vienā krāsā :lol:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
220volt
Ziņojumi: 147
Pievienojies: 07 Feb 2016, 16:43
Braucu ar: austin gelb 325
Reputācija: 5
 

25 Nov 2016, 18:36

nu labi , labi bez stresa, vienkārši manā praksē tādu tik izteikti krasu ( naudas izteiksmē) gadījumu nav bijis krāsošana < pulēšana.
Ja gribi lētāk,labāk un ātrāk -dari pats!
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

25 Nov 2016, 18:41

:drink:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
220volt
Ziņojumi: 147
Pievienojies: 07 Feb 2016, 16:43
Braucu ar: austin gelb 325
Reputācija: 5
 

25 Nov 2016, 18:44

:drink:
ā un ja pa krāsošanu ko vajag droši jautā.
Ja gribi lētāk,labāk un ātrāk -dari pats!
Kneiks
Ziņojumi: 317
Pievienojies: 24 Okt 2014, 20:38
Reputācija: 1
 

26 Nov 2016, 02:03

Tik fantastiskus ciparus par krāsošanu vel laikam nebiju dzirdējis :hahaha: , vai arī tie 300/400 eur ir domāti tikai par darbu, nokrāsojot auto diezgan pašvakā kvalitātē?