Avārijas seku likvidēšana 318is

Profila bilde
Ginekologs
Ziņojumi: 628
Pievienojies: 27 Dec 2011, 03:02
Braucu ar: F31 LCI
Tātad sanāca šaize un savu mazulīti sasitu :sad: :doh: Rezultāts bildēs:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... 3082766235
Komentārus par sludinājumu,cenu lūgums tagad neizpaust. Katrs savu auto vērtē pats.Par sviestmaizi atdot negribu,jo ir labs auto-tas,kas necieta negadījumā.
Tātad jautājums-ko darīt,jo glāze labajā pusē priekšā arī ir saliekta(var redzēt no motortelpas,ka nav kā otra).
Ir vērts celt augšā? Cik izmaksas?Cik reāli to vispār ir sataisīt? Varbūt kādam ir idejas,ko darīt ar to jumtu-jāmaina,jātaisno-man gan ienāca ziņas,ka starp lūku un stiklu ir cietākā vieta,tā kā iztaisnot varētu neizdoties. Palīdziet ar padomiem un idejām,lūdzu. Zinu es tikai vienu-nākamais auto būs e36. Šis vai jau cits,to rādīs laiks. :yes:
Pēdējais labojis Ginekologs - 17 Jan 2012, 23:22, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q
kka bildes nerāda!
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol:
Profila bilde
Ginekologs
Ziņojumi: 628
Pievienojies: 27 Dec 2011, 03:02
Braucu ar: F31 LCI
jā,man tur kkas nesanāk,tgd ir links uz sludinājumu. :bmw:
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q
tur jau tik reali jumts jamaina! domaju ka kulenojis esi, bet parejai jau tak labs!
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Uztaisiit protams ,ka var! Jumts un kapots mainaas ;) Remonts vareetu izmaksaat ,saakot no 500Ls ! Lai pateiktu preciizaak ,ir jaaredz auto dziivajaa! ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Ginekologs
Ziņojumi: 628
Pievienojies: 27 Dec 2011, 03:02
Braucu ar: F31 LCI
500 Ls tas ar visu darbu un tikai par jumtu,ja? Kas ar to glāzi,kā to labot,tur jau ģeomtrija ir cietusi(bilde ar dzinēju ir pirms avārijas)? Vieglāk nav visu pārkrāmēt citā būdā?
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Saakot no 500Ls tas ir par to lai tavs auto atkal buutu taads ,kaa pirms avaarijas!!! Tas ir nomainiit jumtu ,uzlikt uz stenda lai atjaunotu gjeometriju un kraassoshanas darbi!
Detalju cena tur neietilpst ;)
jumtu mosh Dogma veel nav paardevis no saveejaa ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
psih-arno
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 21 Mar 2011, 10:30
Braucu ar: 332
Reputācija: 2
 
Droši meklē citu e36 vai bundžu. Tas būs krietni vien prātīgāk un izdevīgāk
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
Es uzskatu ka ir tikai divi varianti:
1. Pērc jaunu bundžu un pārliec visu no vecās. Par šo Tevi var nokunsultēt Dogma, jo tagad to viņš dara ar savu auto.
2. Pārdod visu rezerves daļās.
Galvenais paskaiti visu naudās, kas ir izdevīgākais naudās.
Un noteikti taisīt šo bundžu būs pats neizdevīgākais
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Paarkraameet uz citu bundzhu izdeviigi ir tikai tai gadiijumaa ,ja tu pats pilniibaa visu vari izdariit! Ja dosi servisaa mainiit ,tad noteikti tas izmaksaas stingri daargaak.
Paarkraameejot uz citu atceries ,ka buus daudz jaakraaso ,kas arii maksaa lielu naudinju! Un veel gemorojs ar papiiriem!
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Lētāk par remontu tiešām nesanāks. Protams, ja atrod lagūnas krāsā, tepat LV reģistrētu jau, tad ar savu darbu sanāktu lētāk, bet mēs tak zinām, kā ir atrast normālu/labu lagūnas bundžu :)
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 
savā laikā ir jumti mainīti un tas ir vienas dienas darbs! no problem! tik taisnas rokas un šajos apstākļos telpas kur to darīt!
iesaku tiešām sarēķināt uz papīra kas cik izmaksās un ta izvērtē ko vēlies!
Moš vnk pirkt citu un šito kā donoru atstāj un lēnā garā pārlasi to ko vēlies ielikt jaunajā,a pārējo tepat foruma un ss notirgo un buņdžas atliekas bleķos!
coupe 2.8
Profila bilde
Beigtais
Ziņojumi: 328
Pievienojies: 26 Dec 2011, 21:51
Braucu ar: e46ci e36cabrio
Atrašanās vieta: Rīga Jaunjelgava Cēsu raj
Esmu redzējis kā čalis majās garāžā no 2viem saliek vienu,izgriež detaļas,sataisa samīcītus jumtus dupšus...sataisa tā ka nepateiksi un par mājas garāžas cenām...(vismaz agrāk tā bij cik tagad ņem nezinu) Ja vaig varu sadabūt viņa nr un iespējams vari vienoties kko... darbus veica TAurkalnē,tas ir ogres nov netālu no Jaunjelgavas...
Labāk ar di*** pa krūmiem nekā ar purnu pa kokiem... :latvia:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Ja taisies auto peec tam paardot ,tad garaazhas meistarinji derees :hahaha:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 
pēc kā spried ka glāze aizgāja?
neizskatās ka būtu baigi briesmīgi, ja būtu mans noteikti taisītu, kantori kuri ņemās ar ģeometriju katru dienu tādus taisno, kādā šrotā nozāģē jumtu ar visām stikām un brauc pie kāda laba garāžas bleķinieka, nepiekrītu tam ko orkāns teica, ka uz garāžu vari braukt tikai tad ja taisies pārdot, citreiz garāžās vaļera labāk strādā nekā džeki blig bling servisos
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
A vot njem tagad un uzmini cik labi tas garaazhas Valjera taisa ,bet servisam ir jaagarantee sava darba kvalitaate!
Reaali pie mums ir gads garantija!
Un cik zinu taas cenas pie tiem Valjeraam kas straadaa garazhaa kvalitatiivi ,iipashi neatshkjiraas no cenaam servisaa :hahaha:
Atshkjiriiba ir taada ,ka vinji visu iebaazh kabataa ,bet servisi veel baro valsti un pensionaarus ,jo maksaa nodokljus! ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 
ok, par nodokļiem tev piekrītu un ir arī servisi kas sataisa pa normālām cenām, tava darba kvalitate vispar nav apspriežama, tur tev cepuri nost, nepieļauju pat tādu domu ka tavā servisā nododot mašīnu būtu jāuztraucas par kvalitāti jeb jābrauc atpakaļ ar sūdzībām par visādiem kasjakiem, bet piemēram man kā studentam nolikt tā vienkārši 500ls nav tik vienkārši, es meklētu alternatīvas, cik šrotā paprasītu par jumtu man nav ne jausmas, bet nedomāju ka vairāk par latiem 70 un tas jaunu noteikti būtu maksimums ko piemēram es būtu gatavs maksāt par gabalu no jumta, vaļera no garažām par jumta nogriešanu un un cita gabala iemetināšanu arī 500ls neprasītu, sašpaktelēt un nogruntēt pats jau arī var ja rokas nav līkas un tad atliek dabūt kādu kas to gabalu nokrāso, domaju ka zem 500ls palīst var bez stresa
Profila bilde
Ginekologs
Ziņojumi: 628
Pievienojies: 27 Dec 2011, 03:02
Braucu ar: F31 LCI
kaliks rakstīja:pēc kā spried ka glāze aizgāja?
neizskatās ka būtu baigi briesmīgi, ja būtu mans noteikti taisītu, kantori kuri ņemās ar ģeometriju katru dienu tādus taisno, kādā šrotā nozāģē jumtu ar visām stikām un brauc pie kāda laba garāžas bleķinieka, nepiekrītu tam ko orkāns teica, ka uz garāžu vari braukt tikai tad ja taisies pārdot, citreiz garāžās vaļera labāk strādā nekā džeki blig bling servisos
Motortelpā var redzēt,ka šķība ir,rakstīju jau. Un stūre,kad ir taisna,rats skatās ārā no arkas. :sad:
Palasīju,ko ieteicāt,paldies. Tā kā esmu students un man tūlīt sāksies sesija+finanses ir tik,cik ir,tad citi varianti neatliek,kā tirgot nost un vasarā lūkot pēc cita. Tikai man nav iespējas viņu jaukt(auto Cēsīs,pats-Rīgā),tāpēc gribētu notirgot tādu,kāds ir-vienā gabalā. Braucams(pats noripināju 70 km pēc avārijas-iet tikpat labi,cik pirms :clap: ). Cena 500 Ls,paturu tikai mūziku. :rolleyes:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
kaliks rakstīja:ok, par nodokļiem tev piekrītu un ir arī servisi kas sataisa pa normālām cenām, tava darba kvalitate vispar nav apspriežama, tur tev cepuri nost, nepieļauju pat tādu domu ka tavā servisā nododot mašīnu būtu jāuztraucas par kvalitāti jeb jābrauc atpakaļ ar sūdzībām par visādiem kasjakiem, bet piemēram man kā studentam nolikt tā vienkārši 500ls nav tik vienkārši, es meklētu alternatīvas, cik šrotā paprasītu par jumtu man nav ne jausmas, bet nedomāju ka vairāk par latiem 70 un tas jaunu noteikti būtu maksimums ko piemēram es būtu gatavs maksāt par gabalu no jumta, vaļera no garažām par jumta nogriešanu un un cita gabala iemetināšanu arī 500ls neprasītu, sašpaktelēt un nogruntēt pats jau arī var ja rokas nav līkas un tad atliek dabūt kādu kas to gabalu nokrāso, domaju ka zem 500ls palīst var bez stresa
No kurienes zini par to kaa es straadaaju? Esi redzeejis kautko no maniem garadarbiem? :o
Ja nebuutu jaaliek uz stenda ,tad protams ,ka viss buutu leetaak ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 
nav sanācis, bet spriežot pēc tā ka nevienā forumā par tevi nav neviena slikta vārda, savam darbam dod reālu garantiju un palasot to ka visi kam kkas šajā forumā jākrāso taisās braukt pie tevis un atsauksmes arī lasītas tikai tās labākās, tāpēc arī ticu, ka ja apņemies autiņu sačinīt tad arī izdarīsi to ar kvalitāti

ja tas purns ir šķībs, tad tiešām žēl :sad: