e36 cabrio salona ietilpība.

Janisuk
Ziņojumi: 2
Pievienojies: 20 Aug 2014, 23:08

20 Aug 2014, 23:15

Sveiki! Domāju mainīt savu coupe pret cabrio, tākā augumā esmu diezgan garš gribeju pajautāt varbūt kāds zin, kā ir ar ietilpību cabrio salonā, vai salons ir vienādos izmēros ar coupe vai tomēr ir mazāks. Nekad nav gadijies sēdēt e36 cabrī. Paldies!
guile
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 27 Nov 2013, 18:35
Braucu ar: cabrio
Atrašanās vieta: jekabpils
kad mainisi tad iesedies un paskaties..nezinu kaa coupe, bet crabis man liekas ir priek;s diviem..aizmuguree vejtveris..
pats esmu diez gan gars un aiz manis ietas kajaam praktiski nav..ja kads sezas tad tik aplauz sedeklim apakshas plastmasus
Janisuk
Ziņojumi: 2
Pievienojies: 20 Aug 2014, 23:08
Nu jā drošvien jau ka vienādi tie izmēri man jau arī coupā aiz manis vietu nav.
Profila bilde
Laurix
Ziņojumi: 840
Pievienojies: 08 Aug 2013, 16:25
Braucu ar: Kabri 330
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 5
 
Kā arī kabrim ir tikai divas vietas aizmugurē. Pa pilsētu var vizināt cilvēkus aizmugurē, bet uz štrāses vēja siets un vietas vairs nav! :hahaha:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Beautiful Mechanical Wonder
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Ja priekšā sēž divas dāmas, tad aizmugurē diviem čaļiem vietas ir diezgan... :hahaha: Jo sievietēm ir paradums beņķi max tuvu pie stūres piegrūzt. :lol:
Ar uzlaistu jumtu aizmugurē ir ērtāk sēdēt, salīdzinājumā ar kupeju, jo galva griestos neiet.
Attēls
Profila bilde
Laurix
Ziņojumi: 840
Pievienojies: 08 Aug 2013, 16:25
Braucu ar: Kabri 330
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 5
 
Nixon rakstīja:...Ar uzlaistu jumtu aizmugurē ir ērtāk sēdēt, salīdzinājumā ar kupeju, jo galva griestos neiet.
Jo, ja vajag, tad jumts ieņem galvas formu! :hahaha: :lol:
Beautiful Mechanical Wonder
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Nē, nav tik traki... :lol: Kupejā ar saliektu muguru jāsēž aizmugurē, kabrī nav tik traki.
Attēls
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 
Autiņa izvēle pēc vietas salonā (starp 3er) :gigigi: - nu tas ņem 7er, ko te domāt! :hahaha:
Pēdējais labojis Dj Plosky - 21 Aug 2014, 00:01, kopā labots 1 reizi.
d[-_-]b
Profila bilde
Laurix
Ziņojumi: 840
Pievienojies: 08 Aug 2013, 16:25
Braucu ar: Kabri 330
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 5
 
Nu nezinu kā ir ar uzlaistu jumtu aizmugurē sēdēt, bet iekāp aizmugurē, kad nolaists jumts, ir vnk ideāli! :hahaha:
Beautiful Mechanical Wonder
Profila bilde
syecr
Ziņojumi: 123
Pievienojies: 26 Apr 2014, 14:17
Atrašanās vieta: Daugavpils
Aizmugure ari diezgan komforti ar uzlaistu jumtu, ja neesi zhirafe pec auguma :D
P.s. mans augums 181
( . Y . )
Profila bilde
c1c1s
Ziņojumi: 299
Pievienojies: 07 Jan 2014, 08:38
Braucu ar: simtdivsimt km/h
Atrašanās vieta: Yes:
Reputācija: 2
 
Gan aizmugurē,gan priekšā ērtāk kā coupe, vienalga vai jumts ir vai nav. Mans augums 1.91 un čoms ir 2.05 :hahaha: sūdzības nav bijušas.
Nepatīk kā es braucu?
Vācies nost no trotuāra!
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
man augums 197 aiz manis gandrīz neiespējami sēdēt....
Profila bilde
GF.
Ziņojumi: 517
Pievienojies: 03 Jan 2012, 22:03
Drošvien pēdas izmērs liels :D
Attēls
Profila bilde
Laurix
Ziņojumi: 840
Pievienojies: 08 Aug 2013, 16:25
Braucu ar: Kabri 330
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 5
 
četrdesmitpēdējais :giggle:
Beautiful Mechanical Wonder
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
c1c1s rakstīja:Gan aizmugurē,gan priekšā ērtāk kā coupe, vienalga vai jumts ir vai nav. Mans augums 1.91 un čoms ir 2.05 :hahaha: sūdzības nav bijušas.
ka var but ka prieksa ertak nekaa coupe? :hahaha:
priekseja dalja ir tada pati ka coupe :doh:
Instagram INDIGAIS
Profila bilde
c1c1s
Ziņojumi: 299
Pievienojies: 07 Jan 2014, 08:38
Braucu ar: simtdivsimt km/h
Atrašanās vieta: Yes:
Reputācija: 2
 
Varbūt nepareizā coupe esmu sēdējis :lol:
Nepatīk kā es braucu?
Vācies nost no trotuāra!
Profila bilde
syecr
Ziņojumi: 123
Pievienojies: 26 Apr 2014, 14:17
Atrašanās vieta: Daugavpils
aivis328 rakstīja:
c1c1s rakstīja:Gan aizmugurē,gan priekšā ērtāk kā coupe, vienalga vai jumts ir vai nav. Mans augums 1.91 un čoms ir 2.05 :hahaha: sūdzības nav bijušas.
ka var but ka prieksa ertak nekaa coupe? :hahaha:
priekseja dalja ir tada pati ka coupe :doh:
Labs :D
( . Y . )
Profila bilde
BadToro
Ziņojumi: 154
Pievienojies: 27 Feb 2015, 00:38
Braucu ar: Lakotu D sildītāju
Atrašanās vieta: Gintermuižas
Reputācija: 1
 
četriem divmetriniekiem būs šauri, bet aizmugurē nav vieta vidējam cilvim tikai tad ja šoferis 190+ un brauc NEPAREIZI sēžot - atgāzies ar pilnībā taisnām rokām.

Man ir 193 un arī bišķi grēkoju braukdams ar nepietiekami saliektām rokām, bet sliedēs vēl ir vieta un ar grūtībām aiz manis var sēdēt - ja sabīdos uz priekšu vairāk kā pieradis (bet ne šausmīgi neērti priekš stūrēšanas) tad uz 1,7-1,8 cilvēku aiz manis var iebāzt.

Divatā braukt ir ok arī divmetriniekiem.

Jāsaprot, ka ar vaļā jumtu četri var braukt tikai pa pilsētu vai uz 80 ļoti siltā laikā - turbulence nenormāli pūš pakausī + pūš arī priekšējiem (tik stipri mazāk) - tādēļ lieto vēja sietu - ar to kaifojot var braukt no maija sākuma līdz oktobrim un ieslēdzot pečku un beņķus (visi logi augšā un vēja siets ar) var braukt arī janvāra vidū sniegotā peizāžā pie noteikuma, ka spīd saule - kā ir ēna (ja grādi zem +15) tā siltumnīcas efekta nav un pižiku vajag :D Virs plus 20 var gāzt ar visu nolaistu arī naktī - kkādās jūlija 33 grādu histērijās tīrā laime šāda virsbūve.

Kabriķis tā ir inde kas nelaiž vaļā jau gandrīz 10 gadus :)

Viss negatīvais (esot auksts, vējš rauj nost galvu, katrs bandīts garāmejot iedur nazi jumtā, salonu izzog, pie luksofora lec iekšā pārējie bandīti utt.) ir pilnīgi izdomāti murgi.

Negatīvais ir relatīvs - augstāks trokšņu līmenis, pa gruntenēm gāžot salons pēc vienas dienas jātīra, bez vējasieta neko vieglu nedrīkst atstāt uz pakaļējā beņķa (man ir čupa ar pavadzīmēm uzrauta debesīs un ielidojusi Likteņupē pēc iebēriena pār Salu tiltu...), vasaras vidū Rīgas korķī stāvot var Kamazs iepūst ar kvēpiem pa ausi :D Ja meitene blakus, tad mentiem sirds lūzt un var lieta līdz aptieciņas un trīsstūra pārbaudīšani nonākt - bet reti - pārsvarā pat tie ir pozitīvi.

Ka vākot nevajag jau nav jāpaskaidro.
Attēls