Vadītāja logs iet šķībi

Pauls
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 02 Dec 2014, 22:19

20 Mai 2015, 11:20

Sveiki, verot ciet vadītāja logu, pie pēdējiem 10 cm aptuveni, tas sāk iet šķībi nedaudz un aiz pretestības neļauj aizvērties līdz galam, Abās malējās sliedēs logs, cik redzams, iet, pašā šķērē arī viss turas, varbūt ir kāda populāra slimība šim? Ar roku palīdzību logu var aizvērt ciet.
Profila bilde
tomaats
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 01 Sep 2013, 14:53
Braucu ar: netīru kūti
Atrašanās vieta: Lielvārdes
Maini tos plastmasas štruntus kas slīd pa sliedi un pašu loga gumiju arī. Man palīdzēja.
Pauls
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 02 Dec 2014, 22:19
Kuru logu gumiju? Rāmi? Redzami ir divi plastmasas gabali, vai vel viena vieta nav paslepts vel viens? Aiz pašas sliedes, trešaja vieta?
Profila bilde
Agita
Ziņojumi: 56
Pievienojies: 13 Apr 2015, 22:00
Ja, man tas pats. Paspied ar roku un viss aiziet.
Servisa pateica- zurkai tas ir normali - un nelaboja
Profila bilde
kkk_24
Ziņojumi: 724
Pievienojies: 12 Mar 2012, 17:56
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Tukums/Rīga
Reputācija: 2
 
:lol:
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 
Sveiks ja logs iet skibi 1. paskaties vai kronsteins nav izmaucies ara no sliedes kas tiesi zem loga ( logu pacelaja gals kas ieiet plastmasa!) Ja tur viss ir ok tad iespejams ir saluzis ritentins kas staiga pa kronsteina sliedi..... Nonem nost apsuvumus un noteikti ieraudzisi kas parlietu..... :sarunats: Un normali tas nav to var- un vajag sataisit! :super:
Profila bilde
AUngers
Ziņojumi: 95
Pievienojies: 05 Mar 2014, 18:57
Braucu ar: 320
kur var nopirkt tos plastmasinjus kas slid pa loga sliedi?
Profila bilde
c1c1s
Ziņojumi: 299
Pievienojies: 07 Jan 2014, 08:38
Braucu ar: simtdivsimt km/h
Atrašanās vieta: Yes:
Reputācija: 2
 
Var nopirkt šeit: http://www.bimmershop.lv/lv/galvena?pag ... ory_id=873

Jautājums pa tēmu - loga mehānisms vislaik izlec ārā no viena, šī paša, stiprinājuma...wtf? saliekts mehānisms?
Nepatīk kā es braucu?
Vācies nost no trotuāra!
Profila bilde
pviljams
Ziņojumi: 147
Pievienojies: 28 Mar 2014, 20:34
Braucu ar: 320i
Ne tikai bimmershopā, bet diviauto (Ulbroka laikam sanāk) ir visi šitie plastmasas pričendāļi lielā daudzumā, nopērc jaunus.
Pamēģini arī varbūt paregulēt, rekur man viens laipns foruma lietotājs atsūtīja kā šis tika galā - regulē to sarkano apvilkto sviru. Man tā kā mazliet palīdzēja, bet ne līdz galam, jo pats loga mehānisms saliekts.
http://foto3.inbox.lv/rudzitismartins/07-09-2014/1.jpg
Ja nemaini uzreiz logu gumijas, uz īsu brīdi līdz iesmērēt :gaterisedition: :D
Profila bilde
tomaats
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 01 Sep 2013, 14:53
Braucu ar: netīru kūti
Atrašanās vieta: Lielvārdes
:lol:
c1c1s rakstīja:Var nopirkt šeit: http://www.bimmershop.lv/lv/galvena?pag ... ory_id=873

Jautājums pa tēmu - loga mehānisms vislaik izlec ārā no viena, šī paša, stiprinājuma...wtf? saliekts mehānisms?
Nomaini gumiju. Viņa ir noberzusies un neslīd , tāpēc liela slodze un lec ārā. Iespējams dēļ tā jau saliekusies.
Profila bilde
c1c1s
Ziņojumi: 299
Pievienojies: 07 Jan 2014, 08:38
Braucu ar: simtdivsimt km/h
Atrašanās vieta: Yes:
Reputācija: 2
 
kuras logu gumijas un kur viņas dabūt? :gigigi:
Nepatīk kā es braucu?
Vācies nost no trotuāra!
Profila bilde
Rubiins
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 11 Mai 2011, 15:17
Braucu ar: veciem šrotiem
Atrašanās vieta: Rīga
No savas pieredzes saku, ka vaina var būt pašā pacēlāja mehānismā. Dzelži bija saliekušies un loga aizmugure bija ap 1cm nobīdījusies uz priekšu. Ar cauruļu atslēgu paņemu un iztaisnoju.
ivoka1981
Ziņojumi: 564
Pievienojies: 01 Apr 2013, 21:29
Braucu ar: SDN M43B18
Atrašanās vieta: Riga
Reputācija: 4
 
Sveiks!
Man ir tadi stiprinajumi , 5gab komplekts.
AUngers rakstīja:kur var nopirkt tos plastmasinjus kas slid pa loga sliedi?
c1c1s rakstīja:Var nopirkt šeit: http://www.bimmershop.lv/lv/galvena?pag ... ory_id=873

Jautājums pa tēmu - loga mehānisms vislaik izlec ārā no viena, šī paša, stiprinājuma...wtf? saliekts mehānisms?
Pauls
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 02 Dec 2014, 22:19
Visas plastmasas vietā, bet nomainiju.. varbut sliede ar ritenīti līka, itkā viss okej..
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 
Veciit tev uzrakstija visus variantus kas var buut .... ja pats isti nesaproti dzen uz servisu - nonemot apsuvumus un skatoties uz pacelajiem celot logus visam jabuut skaidram - ja nav.... tad jadzen uz servisu:)
Pauls
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 02 Dec 2014, 22:19
Viss stāv savās vietās, man neticās, ka neliela brīvkustība vienā sliedē var radīt tādu gājienu. Vizuāli neko nevar pateikt. Pusatvērtu logu var nedaudz pakustināt ar roku.
kasp1js
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 09 Dec 2014, 17:36
Braucu ar: pieciem cilindriem
Reputācija: 13
 
Man bija pavisam nedaudz salocīta viena kāja kurai nāk tie plastmasas klipši virsū un logs šķībs tā ka nevar aizvērt...
To iztaisnojot un paregulējot ar to stieni kas iepriekš bildē bija parādīts viss strādā perfekti.
Profila bilde
Lavriks
Ziņojumi: 648
Pievienojies: 22 Okt 2014, 16:36
Braucu ar: M50
Atrašanās vieta: Rīga
Man tas pats bija pedejie 10 cm negaja normāli, gāja šķībi. Nomainīju gumiju iekšējo un sasmērēju ar silikonu priekš gumijām, tagad kā no konvejiera viss strādā! :super: :gigigi:
:lol:
Pauls
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 02 Dec 2014, 22:19
Laurikbmw rakstīja:Man tas pats bija pedejie 10 cm negaja normāli, gāja šķībi. Nomainīju gumiju iekšējo un sasmērēju ar silikonu priekš gumijām, tagad kā no konvejiera viss strādā! :super: :gigigi:

Gumiju šortā pirki?