Skaņas izolācija

Profila bilde
sometreet
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 22 Aug 2011, 01:52
Atrašanās vieta: Iecavas

11 Sep 2011, 21:52

Neatradu nevienu topicu par šo, bet iespējams jau apspriest, tādēļ laicīgi atvainošos ;) ..

Varbūt varat ieteikt materiālus, skaņas izolācijai, kur tādus dabūt, kādas tam ir izmaksas.. ? ..
Attēls
Profila bilde
sometreet
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 22 Aug 2011, 01:52
Atrašanās vieta: Iecavas

11 Sep 2011, 22:27

Cik noprotu, to nevaru panākt, lūdzams moderiem, adminiem pārvietot :) .. (atvainojos, par tēmas sākšanu, nepareizā vietā..)
Attēls
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

11 Sep 2011, 23:40

Lūk kā piemērs, pa izmaksām, cik, kas ko, maksā:
http://www.12volt-shop.lv/2/auto_audio/X0A=.html

Zinu, ka daudzi, kā skaņas/vibrāciju izolācijas materiālu izmanto vienkāršo paralonu, nu vienīgi, vai efekts (tas ir uz skaņu) tiešām ir ...
Profila bilde
sometreet
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 22 Aug 2011, 01:52
Atrašanās vieta: Iecavas

12 Sep 2011, 00:10

RENIO rakstīja:Lūk kā piemērs, pa izmaksām, cik, kas ko, maksā:
http://www.12volt-shop.lv/2/auto_audio/X0A=.html

Zinu, ka daudzi, kā skaņas/vibrāciju izolācijas materiālu izmanto vienkāršo paralonu, nu vienīgi, vai efekts (tas ir uz skaņu) tiešām ir ...
Paralons varētu būt lētākais un vienozīmīgi manā uztverē nevajadzīgs materiāls - prekš izolacījas, pietiek jau ar to, ka tas uzsūc mitrumu un cik nu viņs spēj izolēt skaņu :hahaha:

Paldies :) .. cik noprotu viņš pats par sevi, no vienas puses līmējams? ..

Citos forumos uzdūros, ka labākais variants, ir ar aluminija plāksnīti vienā pusē, pa vidu neatminos, kas bija un otrā pusē lipīga virsma.. (galvenā doma, par to aluminiju)..

Vel sapratu, ka neviens no šiem izolējošajiem mat. neuzsūc mitrumu, ir izņēmumi, bet viss atkarājoties no cenas..
Attēls
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

12 Sep 2011, 00:18

Pārsvarā arī liek to alumīnija izolāciju, jo tai vienā pusē ir līmējošais elements, līdz ar ko vienkārši uzlīmēt.
Kā arī ar šo ir iespējams aplīmet vienalga kādas formas - nav čakara.
Profila bilde
sometreet
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 22 Aug 2011, 01:52
Atrašanās vieta: Iecavas

12 Sep 2011, 06:11

skk, Paldies :)
Attēls
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

06 Mar 2012, 08:32

Man ir sekojošs jautājums:
Vai kāds ir mēģinājis visu salonu pārskrūvēt, lai tas vairs negrabētu? (a to braucot pa mūsu ceļiem manējais ir izgrabināts, gribas pirms pārdošanas visu smuki savilkt, lai nekur nekas negrab)
Kādi ieteikumi utt.?!
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 

06 Mar 2012, 09:11

kāpē tad tirgo? ko vietā?

Par tēmu domājams,ka tas ir iespējams,bet vai tiešām vēlies to darīt,domājams būtu labi,ja nomainītu tad visus klipšus un skrūvītes,lai viss jauns,lai nav izļurkājies!
coupe 2.8
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 

06 Mar 2012, 10:08

sometreet rakstīja:Neatradu nevienu topicu par šo, bet iespējams jau apspriest, tādēļ laicīgi atvainošos ;) ..

Varbūt varat ieteikt materiālus, skaņas izolācijai, kur tādus dabūt, kādas tam ir izmaksas.. ? ..
Vari pameiģināt šo variantu. Saucās bituma līmplēve jumtiem, var nopirkt Depo. Es slīmēju tādu, domāju, ka palīdzēs gan skaņas, gan mitruma izolācijai .. ;) Vairāk bildes vari aplūkot manā topikā ( Podziņas bembīts ) :sarunats:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

06 Mar 2012, 10:24

RENIO rakstīja:Man ir sekojošs jautājums:
Vai kāds ir mēģinājis visu salonu pārskrūvēt, lai tas vairs negrabētu? (a to braucot pa mūsu ceļiem manējais ir izgrabināts, gribas pirms pārdošanas visu smuki savilkt, lai nekur nekas negrab)
Kādi ieteikumi utt.?!
Līdz, līdz. Tikai tā precīzi jāsaskrūvē :) Pašam tā bija. Ar laiku pārskrūvējot - palika daudz labāk.
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

06 Mar 2012, 12:13

Martinez rakstīja:kāpē tad tirgo? ko vietā?

Par tēmu domājams,ka tas ir iespējams,bet vai tiešām vēlies to darīt,domājams būtu labi,ja nomainītu tad visus klipšus un skrūvītes,lai viss jauns,lai nav izļurkājies!
par auto noslēpums :lol:
bet šo domāju sataisīt ļoti labā stāvoklī uz pārdošanas brīdi.

Par klipšiem tā arī darīšu, par tām skrūvītēm gan nedomāju ka nepieciešams jaunas... vienīgi ir doma likt kaut kādas gumijas blīvītes, lai samazinātos šķīkstēšana.
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

06 Mar 2012, 12:14

dogMa rakstīja:
RENIO rakstīja:Man ir sekojošs jautājums:
Vai kāds ir mēģinājis visu salonu pārskrūvēt, lai tas vairs negrabētu? (a to braucot pa mūsu ceļiem manējais ir izgrabināts, gribas pirms pārdošanas visu smuki savilkt, lai nekur nekas negrab)
Kādi ieteikumi utt.?!
Līdz, līdz. Tikai tā precīzi jāsaskrūvē :) Pašam tā bija. Ar laiku pārskrūvējot - palika daudz labāk.
Nu man arī ir domā visu pilnībā izjaukt un salikt visu kārtīgi kopā + līdz ar ko riktīgi izmazgāt salonu (visu paklāju utt.).
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 

06 Mar 2012, 19:12

RENIO rakstīja:
dogMa rakstīja:
RENIO rakstīja:Man ir sekojošs jautājums:
Vai kāds ir mēģinājis visu salonu pārskrūvēt, lai tas vairs negrabētu? (a to braucot pa mūsu ceļiem manējais ir izgrabināts, gribas pirms pārdošanas visu smuki savilkt, lai nekur nekas negrab)
Kādi ieteikumi utt.?!
Līdz, līdz. Tikai tā precīzi jāsaskrūvē :) Pašam tā bija. Ar laiku pārskrūvējot - palika daudz labāk.
Nu man arī ir domā visu pilnībā izjaukt un salikt visu kārtīgi kopā + līdz ar ko riktīgi izmazgāt salonu (visu paklāju utt.).
vot izjaukt,samazgāt būtu super+klipši jauni! Ar skrūvēm nu jā,nafig viņas,bet varbūt tad tos dzelzīšus,kur skrūves skrūvējas iekšā var jaunu,nu vismaz izčekot,kuri stāv savā vietā normāli un kuri,tipa tur ir un kuri jau sen ir devušies kādās citā medību laukā!
coupe 2.8
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

06 Mar 2012, 21:38

Nu tā arī domāju.
Laikam neviens tā šim jautājum nav reāli gājis klāt...es domāju -skrùvējis
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

07 Mar 2012, 00:06

es esmu to darijis, saakumaa kad vel nebija doma mainit visu salonu. rezultaats protams ka bija labaks nekaa bija gaidits bet bija vairakas lietas kuraas bija gruti noverst grabonju, piemeram kaa drosibas jostu purcikji, bardacoka vaaks, aizmugurejais plaukts, parejo visu var saskruvet ciesak, salikt klipsus bet tas tris lietas ipasi krita uz nerviem, vel ari lukas apsifka tirinaaajaas kad bija pusverta (uz augsu paceltaa stavoklii) bet es peronigi visas grabosas lietas laika gaitaa esmu nomainijis uz citaam, labakaam, un sobrid cinos ar blakussedetaja drosibas jostas turetaju, jo tas kad neviens tur nesez gram maita, laikam naksies mainit vinu :super:
bet ja auto lai uz pardosanu visu var izdomat, bet ja pats preks sevim, tad taisi kartigi ;)
...
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

07 Mar 2012, 13:36

Ok, paldies par padomu ;)
Profila bilde
Emik
Ziņojumi: 216
Pievienojies: 04 Dec 2011, 09:13
Braucu ar: 318 e36,e46

08 Mar 2012, 19:05

RENIO rakstīja:Man ir sekojošs jautājums:
Vai kāds ir mēģinājis visu salonu pārskrūvēt, lai tas vairs negrabētu? (a to braucot pa mūsu ceļiem manējais ir izgrabināts, gribas pirms pārdošanas visu smuki savilkt, lai nekur nekas negrab)
Kādi ieteikumi utt.?!
Es tieši ar to pašlaik ari nodarbojos,jo bija t;ada pati sutiācija nu un pac redzēji manu auto pārlasu visu no nulles sāku jaukt ārā salonu takā jamaina panelis un pečka un parejais konstatēju ka dažas vietās jau tr'ūkst krūves nua brinums ka grab! :super:
Profila bilde
Emik
Ziņojumi: 216
Pievienojies: 04 Dec 2011, 09:13
Braucu ar: 318 e36,e46

08 Mar 2012, 19:06

Podziņa rakstīja:
sometreet rakstīja:Neatradu nevienu topicu par šo, bet iespējams jau apspriest, tādēļ laicīgi atvainošos ;) ..

Varbūt varat ieteikt materiālus, skaņas izolācijai, kur tādus dabūt, kādas tam ir izmaksas.. ? ..
Vari pameiģināt šo variantu. Saucās bituma līmplēve jumtiem, var nopirkt Depo. Es slīmēju tādu, domāju, ka palīdzēs gan skaņas, gan mitruma izolācijai .. ;) Vairāk bildes vari aplūkot manā topikā ( Podziņas bembīts ) :sarunats:
Labs variants bet pravotku vajadzeja izcelt arpusē!Mazums kas :nenene:
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži

13 Mar 2012, 23:07

bļāviens - esmu novērojis, ka braucot, sajūta tāda, ka kaut kur pr. panelī logā svilp, domāju no sākuma pečka, bet visu tur izslēdz āra - tāpat tāda jancīga skaņa.. :D logs atlīmējies.. :D
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 

14 Mar 2012, 09:05

Emik rakstīja:
Podziņa rakstīja:
sometreet rakstīja:Neatradu nevienu topicu par šo, bet iespējams jau apspriest, tādēļ laicīgi atvainošos ;) ..

Varbūt varat ieteikt materiālus, skaņas izolācijai, kur tādus dabūt, kādas tam ir izmaksas.. ? ..
Vari pameiģināt šo variantu. Saucās bituma līmplēve jumtiem, var nopirkt Depo. Es slīmēju tādu, domāju, ka palīdzēs gan skaņas, gan mitruma izolācijai .. ;) Vairāk bildes vari aplūkot manā topikā ( Podziņas bembīts ) :sarunats:
Labs variants bet pravotku vajadzeja izcelt arpusē!Mazums kas :nenene:
Kā to domāji ? man visi vadi ir virspusē, aplīmēta ir tikai plika grīda ;)
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641