Ādas salona kopšana un tīrīšana.

Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 
Riks* rakstīja:Visas bildes ir pēc tīrīšanas?
Jo neredzu izmaiņas
EDIT: Vēlreiz papētīju, izskatās, ka palika tumšāka un spīdīgāka..
Tikko pierakstīju zem attēliem, kas ir pirms un pēc, bet jā, uz melniem beņķiem īsti nevar manīt atšķirību, kā arī, pirms tam nebija īpaši sliktā stāvoklī.
Pēc apkopes, kā teici, palika nedaudz melnāki un spīdīgāki, šķiet ka arī mīkstāka āda, patīkamāk pieskarties :lol:
Redzēs, cik ilgi tas turēsies, un kā ilgtermiņā tas ietekmēs ādu.
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 
Šķiet, ka kādam nepatika manis ievietotās bildes un dalīšanās ar pieredzi to arī parādot, ka jāapdāvina mani ar negatīvu ''pieredzi'', brīnišķīgs te forums, sāk līdzināties poweram, kur pilns ar lohiem.
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
Rob rakstīja:Šķiet, ka kādam nepatika manis ievietotās bildes un dalīšanās ar pieredzi to arī parādot, ka jāapdāvina mani ar negatīvu ''pieredzi'', brīnišķīgs te forums, sāk līdzināties poweram, kur pilns ar lohiem.
Dirš tikai tie "gudrīši" kuriem rokas aug no vienas vietas, un paši nav spējigi izveidot pamācību, jeb padalīties ar pieredzi par kādu produktu!
+1
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2389
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Tīru ar OEM kopšanas līdzekļiem. Nesūdzos.
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
Hazard rakstīja:Tīru ar OEM kopšanas līdzekļiem. Nesūdzos.
Cik tāds maksā un kur var iegādāties?
Moš iemet kādu bildi?
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 
Riks* rakstīja:
Hazard rakstīja:Tīru ar OEM kopšanas līdzekļiem. Nesūdzos.
Cik tāds maksā un kur var iegādāties?
Moš iemet kādu bildi?
Tieši tā, kur var nopirkt, cik maksā, vai vismaz bilde, savādāk šiem postiem nav īpašas jēgas.
Principā, līdzekli ko atrādīju, nopirku Rimi, ieraudzīju uz skidoniem par 5 eināri. Šodien salons smaržoja patīkami, kā pēc ādas, vienīgi aizmugurējiem beņķiem nedaudz izceļas nolietojuma faktūras, nevar saprast, vai nu līdzeklis tika uzlikts par daudz, vai tieši par maz, lai gan visur liku vienādi.
Profila bilde
Inuta
Ziņojumi: 395
Pievienojies: 04 Mar 2013, 13:49
Braucu ar: darba auto
Tīru ar Turtle wax ādas tīræmo vienmēr. Esmu izmēğinājusi arī citus ,bet labākais, kas par saprāta cenu un un neprofesionals nopērkams. Bet vislabak atkartot procesu 2x,tad labi iztīra un piedod labu spīdumu.
Profila bilde
Devilangelo
Ziņojumi: 153
Pievienojies: 07 Sep 2013, 22:10
Braucu ar: E36 1.8is m42
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Rob rakstīja:Šodien izmēģināts viens tīrīšanas līdzeklis, kas aizsargā, mīkstina u.t.t, nolēmu atrādīt.
Cik ļoti iztīra, neņemos spriest, jo neesmu centies īpaši piesmērēt, kā arī, uz melna netīrumus īsti redzēt nevar.
Svarīgākais ir, saglabāt ādu, lai ilgāk kalpotu un neizskatītos, kā citiem, saplaisājusi u.t.t.

+100 :clap: :super: :supeer: turtle wax rulle...
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 
Inuta rakstīja:Tīru ar Turtle wax ādas tīræmo vienmēr. Esmu izmēğinājusi arī citus ,bet labākais, kas par saprāta cenu un un neprofesionals nopērkams. Bet vislabak atkartot procesu 2x,tad labi iztīra un piedod labu spīdumu.
Tāpēc man šķita, ka ar aizmugurējiem beņķiem kaut kas nav vēl līdz galam, būs jānopucē otreiz. :super:
Tev arī melnie beņķi?
Profila bilde
Inuta
Ziņojumi: 395
Pievienojies: 04 Mar 2013, 13:49
Braucu ar: darba auto
Esmu tīrījusi gan melnos,gan gaišos beņķus. Uz melnajiem gan izskatās spīdīgāk,it sevišķi ja vēl tā kā nopulē ar sausu lupatiņu pēc kāda laika.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Iesakiet ar ko iztirit gaisos adas benkjus.vinji man kkadi rozigi un ljoti netiri
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Grunte
Ziņojumi: 934
Pievienojies: 08 Okt 2014, 22:12
Braucu ar: 320icoupe
Reputācija: 2
 
cipruss18 rakstīja:Iesakiet ar ko iztirit gaisos adas benkjus.vinji man kkadi rozigi un ljoti netiri
Krown arī aUTO VEIKALOS Iespējams dabūt un jutīsi kvalitāti.Viss atkarīgs no paša spēkiem :super:
Maris
Ziņojumi: 20
Pievienojies: 20 Mai 2011, 09:38
cipruss18 rakstīja:Iesakiet ar ko iztirit gaisos adas benkjus.vinji man kkadi rozigi un ljoti netiri
Iztīrīsies perfekti ar Cleaner Active Plus (LCK GmbH- vācu ādas speciālistu izstrādāts tīrītājs. Starp citu tos rekomendē Audi, Posrche, VW un lieto BMW rūpnīcā MInhenē). Komplektā būs arī balta lupatiņa, atbilstoša birstīte un sūklis). Padoms no ādas speciālista- nemēģināt sākt ar kautko tīrīt... visbiežāk iekrāsojums "migrēs" krāsas slāņos (salīdzinot ar rozā- pat džinsu iekrāsojumi ir vieglāk tīrāmi). Bet pret iekrāsojumiem- KERALUX Strong Protector (100% efekts, tikai atjaunojams pēc tīrīšanas).
Maris
Ziņojumi: 20
Pievienojies: 20 Mai 2011, 09:38
Inuta rakstīja:Tīru ar Turtle wax ādas tīræmo vienmēr. Esmu izmēğinājusi arī citus ,bet labākais, kas par saprāta cenu un un neprofesionals nopērkams. Bet vislabak atkartot procesu 2x,tad labi iztīra un piedod labu spīdumu.
Vai tiešām spīdīga āda ir dikti labs rezultāts? manuprāt izskatās kā nospeķots. Visiem jauniem autiņiem ādas krāsa ir matēta, nespīdīga! Bet tas jau gaumes un paša patikšanas jautājums.
Maris
Ziņojumi: 20
Pievienojies: 20 Mai 2011, 09:38
ch. rakstīja:Savu gaišo ādas salonu iztīrīju ar švammi un fairy.
Iztīrīja daaaaudz labāk kā citi ādas kopšanai domātie līdzekļi ko biju provējis.

Pēctam tikai ar kkādu kondicionieri jāpāriet pāri, lai nesažūst viss tas pasākums.
2vi gadi pagājuši- kāds stāvoklis ādai pēc tīrīšanas ar fairy?? Pieļauju ka 2vus gadus tika tīrī"ts ar šo "labo"līdzekli. Man kā ādas speciālistam profesionāla interese un bez jebkādas "apakšdomas", vienkārši rezultāts interesē. Vai jau ir piekrāsots vai pārkrāsots?
Maris
Ziņojumi: 20
Pievienojies: 20 Mai 2011, 09:38
Rob rakstīja:Šodien izmēģināts viens tīrīšanas līdzeklis, kas aizsargā, mīkstina u.t.t, nolēmu atrādīt.
Cik ļoti iztīra, neņemos spriest, jo neesmu centies īpaši piesmērēt, kā arī, uz melna netīrumus īsti redzēt nevar.
Svarīgākais ir, saglabāt ādu, lai ilgāk kalpotu un neizskatītos, kā citiem, saplaisājusi u.t.t.
Un kādu VIENU līdzekli lieto SAVU ROKU tīrīšanai, aizsargāšanai un mīkstināšanai (tā sakot visi labumi vienā pudelē)? Ko tad veikali pilni ar dažāda stipruma ziepēm un krē'miem dažādām ādām? Roku āda arī taču ir ĀDA!
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 
Rob rakstīja:Šķiet, ka kādam nepatika manis ievietotās bildes un dalīšanās ar pieredzi to arī parādot, ka jāapdāvina mani ar negatīvu ''pieredzi'', brīnišķīgs te forums, sāk līdzināties poweram, kur pilns ar lohiem.
Powerā viss ir kārtībā, lieki piemini viņu. :lol:
Runājot par līdzekli - izmantoju tādu pašu. Nopirku, jo bija akcija, bet nepirku ar domu par tīrību, spīdumu vai ko tādu. Pirku, lai pasargātu ādu no UV, kā arī tur ir glicerīns, kas ādu padara elastīgāku.

Līdzeklis BMW - http://etk.lv/lv/info/adas-kopsanas-kom ... iltru.html
Maris
Ziņojumi: 20
Pievienojies: 20 Mai 2011, 09:38
funkyasshit rakstīja:
Rob rakstīja:Šķiet, ka kādam nepatika manis ievietotās bildes un dalīšanās ar pieredzi to arī parādot, ka jāapdāvina mani ar negatīvu ''pieredzi'', brīnišķīgs te forums, sāk līdzināties poweram, kur pilns ar lohiem.
Powerā viss ir kārtībā, lieki piemini viņu. :lol:
Runājot par līdzekli - izmantoju tādu pašu. Nopirku, jo bija akcija, bet nepirku ar domu par tīrību, spīdumu vai ko tādu. Pirku, lai pasargātu ādu no UV, kā arī tur ir glicerīns, kas ādu padara elastīgāku.

Līdzeklis BMW - http://etk.lv/lv/info/adas-kopsanas-kom ... iltru.html

Oriģinālajā aprakstā "These products are a spa treatment for the plastic, cloth, wood and leather in the interior. " vai tulkojot = SPA kopšana plastikai, audumam, kokam un ādai iekšpusē. vnk skaisti- VIENĀ pudelē (skat produkta foto!) viss un visam. un ekonomija- mājām vairs nebūs jāpērk ziepes un krēmi- smērē, uzpucē līdz spīdumam un jūties feini!
par UV- ja tiešām ir kabriolets/kompots, tad Latvijā gan STIPRI vairāk rekomendēju uzpasēt nevis UV bet skābo lietutiņu...
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 
Mairi, skatos ka šajās lietās esi spečuks. Pasaki man, kur es varu, Madonā vai Ogrē nopirkt līdzekli ādas kopšanai, kas atbilstu tavam standartam un nemaksātu vairāk par 10 eināriem? Uz Rīgu nav pa ceļam. Pasaki konkrētu firmu, bildi, vietu, cenu, un pilnai laimei bildes ar rezultātu, savādāk tagad lieki dzesē taustiņus.
Maris
Ziņojumi: 20
Pievienojies: 20 Mai 2011, 09:38
Rob rakstīja:Mairi, skatos ka šajās lietās esi spečuks. Pasaki man, kur es varu, Madonā vai Ogrē nopirkt līdzekli ādas kopšanai, kas atbilstu tavam standartam un nemaksātu vairāk par 10 eināriem? Uz Rīgu nav pa ceļam. Pasaki konkrētu firmu, bildi, vietu, cenu, un pilnai laimei bildes ar rezultātu, savādāk tagad lieki dzesē taustiņus.
Sveiks, visērtāk ārpus Rīgas pasūtīt ar piegādi www.nanoshop.lv. opcijā izvēle- ar pastu vai ar pasta kastēm. Līdzeklis tīrīšanai = KERALUX Cleaner Active Plus 250ml, cena 9.20eur. Bet vismaz 1x (vēlams gan 2x) gadā atjaunot šķiedras, lai paliktu elastīgas= KERALUX Care Lotion P 250ml, cena 17.20eur un pietiks 2-3 reizēm. Var izvēlāties komplektu CORALUX (tīrītājs 200ml, losjons 200ml, lupatiņas, sūklis), cena 22.10eur. Pielieku arī līdzekļu bukletiņu ar aprakstiem- dažādiem ādas kopšanas, tīrīšanas gadījumiem.
Buklets produkcija ADAI ar cenam-LV.jpg
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.