Jautājumi I

Profila bilde
Agrais
Ziņojumi: 288
Pievienojies: 21 Nov 2011, 23:37
Braucu ar: e36 kuutinju
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 2
 

23 Mai 2017, 21:04

Riks* rakstīja:
Snezhok rakstīja:Man tads jautaums!

Kads var pateikt, ja piemeram driftejot kads no masinas ir nofilmejis caur videoregistratoru ka es drifteju, un pec tam nodod to video uz policiju, man var atnakt sods par to vai kaa? :lol: :lol:

Vnk es tur iznemu vienu likumu un pec tam chalis ar dzipu ir pateicis pie luksofora ka vins nodos video ar manu driftu policija un man atnjems tiesibas :bmw:

Varbut stulbs jautajums un nedaudz berniskigs bet tomer ;)
Neko nevar atņemt! Kā tiks pierādīts ka tieši Tu biji pie stūres? Max kas var būt tas ir kkāds sods un viss!
EDIT: Punktus arī nevar iesipt
arī domāju ka nekas tam džipistam tur nesanāks....
Profila bilde
Sandiis18
Ziņojumi: 103
Pievienojies: 24 Mai 2016, 18:31
Braucu ar: BMW 325i m50b25
Atrašanās vieta: Dobeles

23 Mai 2017, 22:20

kā būtu JA 2.5 dīzelim uzliks 2.0 vai 2.8 gala bundili?
Profila bilde
RONČIKS
Ziņojumi: 49
Pievienojies: 25 Okt 2015, 00:42

23 Mai 2017, 22:42

Snezhok rakstīja:Man tads jautaums!

Kads var pateikt, ja piemeram driftejot kads no masinas ir nofilmejis caur videoregistratoru ka es drifteju, un pec tam nodod to video uz policiju, man var atnakt sods par to vai kaa? :lol: :lol:

Vnk es tur iznemu vienu likumu un pec tam chalis ar dzipu ir pateicis pie luksofora ka vins nodos video ar manu driftu policija un man atnjems tiesibas :bmw:

Varbut stulbs jautajums un nedaudz berniskigs bet tomer ;)
Visus kadrus ko noķēris videoreģistrators, var izmantot tikai lai aizstāvētu to, ka neesi vainīgs avārijā, nevis lai iegāztu citus.
Šajā situācijā trakākais varētu būt, ka viģiku ieliek delfi aculieciniekos, kur anonīmie komentētāji stāsta ka viņiem 1.6 labāk iet :gigigi: Nebūs nekas, neuztraucies.
E3sestais
Ziņojumi: 77
Pievienojies: 14 Feb 2017, 21:55
Braucu ar: BMW 325
Atrašanās vieta: Jēkabpils

24 Mai 2017, 02:19

RONČIKS rakstīja:
Snezhok rakstīja:Man tads jautaums!

Kads var pateikt, ja piemeram driftejot kads no masinas ir nofilmejis caur videoregistratoru ka es drifteju, un pec tam nodod to video uz policiju, man var atnakt sods par to vai kaa? :lol: :lol:

Vnk es tur iznemu vienu likumu un pec tam chalis ar dzipu ir pateicis pie luksofora ka vins nodos video ar manu driftu policija un man atnjems tiesibas :bmw:

Varbut stulbs jautajums un nedaudz berniskigs bet tomer ;)
Visus kadrus ko noķēris videoreģistrators, var izmantot tikai lai aizstāvētu to, ka neesi vainīgs avārijā, nevis lai iegāztu citus.
Šajā situācijā trakākais varētu būt, ka viģiku ieliek delfi aculieciniekos, kur anonīmie komentētāji stāsta ka viņiem 1.6 labāk iet :gigigi: Nebūs nekas, neuztraucies.
Lai iesniegtu policijā vinjam jābūt reģistrētam.. un neder kā pierādijums uzsāky lietvedību un saukt pie atbildības ja to nav fiksējis policijas pārstāvis vai kāda pilsētas satiksmes kamera .. un tpt lieks pisaks būs tam calim un vinjs to nedarīs ganjau... :bmw:
Metināšanas pakalpojumi BMW e36 rezerves daļas
Profila bilde
-zzhurka-
Ziņojumi: 135
Pievienojies: 21 Okt 2016, 21:21
Braucu ar: MB C180
Atrašanās vieta: Smiltene, Latvija

24 Mai 2017, 22:02

Plastmasu var salodēt ar parastu lodāmuru? Cik grūti tas ir? Kāds var dot kādus padomus
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs

24 Mai 2017, 22:06

-zzhurka- rakstīja:Plastmasu var salodēt ar parastu lodāmuru? Cik grūti tas ir? Kāds var dot kādus padomus
Arī interesē! Man logu bačoks tek :hahaha:
Profila bilde
australia
Ziņojumi: 489
Pievienojies: 01 Mar 2015, 12:17
Reputācija: 2
 

24 Mai 2017, 22:12

Snezhok rakstīja:Man tads jautaums!

Kads var pateikt, ja piemeram driftejot kads no masinas ir nofilmejis caur videoregistratoru ka es drifteju, un pec tam nodod to video uz policiju, man var atnakt sods par to vai kaa? :lol: :lol:

Vnk es tur iznemu vienu likumu un pec tam chalis ar dzipu ir pateicis pie luksofora ka vins nodos video ar manu driftu policija un man atnjems tiesibas :bmw:

Varbut stulbs jautajums un nedaudz berniskigs bet tomer ;)
Tas, ka jums vispār bija diskusija ir funny
Bet cik lielam daunim džipā ir jābūt, lai biedētu ar savu video? :D Es tagad rīgā kādu nofilmēšu uz 75km/h un biedēšu ar 80€? WTF :lol: :D
s14dst
Ziņojumi: 101
Pievienojies: 30 Jūl 2016, 10:35

24 Mai 2017, 22:12

-zzhurka- rakstīja:Plastmasu var salodēt ar parastu lodāmuru? Cik grūti tas ir? Kāds var dot kādus padomus
Vairumaa prastmasas var mieriigi, ja ir plaisa veelams lodeet ieksaa sietinju lai buutu izturiigaaks. mersedesi un veel dazaadi briinumi nelodeejas parasti, tiem gumijas vai kaut kaada cita briinuma materiaals bamperos tiek izmantots un vins vienkaarsi vaaraas un loti indiigi smird... bet taa ar parasto lodaamuru elementaari, galvenais lai plakans gals, ar spicu nav veerts cakareeties ;)
Profila bilde
-zzhurka-
Ziņojumi: 135
Pievienojies: 21 Okt 2016, 21:21
Braucu ar: MB C180
Atrašanās vieta: Smiltene, Latvija

24 Mai 2017, 22:14

Rollera plastmasa, kādu sietu likt pa vidu? Un man uz pusēm pārplīsis, kopā salodēt vēlos
s14dst
Ziņojumi: 101
Pievienojies: 30 Jūl 2016, 10:35

24 Mai 2017, 22:20

Par rolleriem nemaaceesu teikt nav bijusi nekad... man vispaar likaas ka no skiedras viss kaa mochiem :gigigi:
Bet sietu es ieteiktu kapara vai alumiinija, vienmeeriigaak uzsilst un vieglaak smuki ielodeet ieksaa, plus aatraak... bet ja plastmasa melna tad toch lodeesies ;)
Profila bilde
Edža
Ziņojumi: 342
Pievienojies: 14 Mar 2014, 17:05
Braucu ar: Silber 98'
Reputācija: 2
 

24 Mai 2017, 23:38

Krāsai vispār nekāda nozīme nav. Divu dažādu veidu plastmasām gan.
Sietu vari atrast auto veikalos, ja protams pašam nav.
Profila bilde
Ruudolfs
Ziņojumi: 536
Pievienojies: 15 Jūn 2015, 10:46
Braucu ar: 320Ci
Reputācija: 1
 

25 Mai 2017, 10:55

Touringa bagāžnieka vāku var normāli ielikt touringa bagāžniekā? :gigigi:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

25 Mai 2017, 21:05

Vajag ekspertu viedokli.

1) Kāda ražotāja bremžu diskus un klučus vislabāk likt ikdienas auto? Nav vajadzības pēc pavisam dārgajiem, jo trasē auto netiks izmantots, bet negribas likt arī pašus lētākos. Zinu, ka arī TRW un ABE funkciju pildītu bez problēmām, bet pagaidām vairāk skatos uz ATE, kurš it kā esot principā tas pats OEM.

2) Tāds pats jautājums arī par gultņiem. It kā jau visi kā viens iesaka SKF, bet dažas tantes runā, ka oriģināli esot nācis FAG :rolleyes:
he9600
Ziņojumi: 2050
Pievienojies: 03 Apr 2011, 20:22
Braucu ar: e36 323
Reputācija: 37
 

25 Mai 2017, 21:59

SKF un fag ir gan vienā cenu kategorijā, gan kvalitātē identiski.

Par bremzēm, pēc pieredzes ikdienai diski po, var likt noname/lētuci, tb der delphi, Remsa, comline, abs utt, TB ja pareizi piebraukti un bremzes sakoptas, nekas tur nevērpjas un bremzēšanā atšķirību nejūt. Klučus jāņem normālus, es izvēlētos jurid, textar, ate (ferodo, brembo par to cenu, par kuru tiek tirgoti nah nevajag, nav tās cenas vērti, performance nav spīdošs). Protams, derēs arī tie paši delphi, remsa utt, bet vai nu jāsamierinās ar ātru dilšanu (kaut gan "performancē" neuzvedas kā "mīkstie" kluči), vai čīkstoņu siltā laikā pie maza ātruma, vai lielu putekļu daudzumu. Es ņemtu jurid keramiku - "djošova i serdito"

Sent from my MotoG3 using Tapatalk
m50/m52/m54 un n42/n46 timing tūļu noma
Ms41/ms42/ms43 ews atslēgšana.
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

25 Mai 2017, 22:23

he9600 rakstīja:SKF un fag ir gan vienā cenu kategorijā, gan kvalitātē identiski.

Par bremzēm, pēc pieredzes ikdienai diski po, var likt noname/lētuci, tb der delphi, Remsa, comline, abs utt, TB ja pareizi piebraukti un bremzes sakoptas, nekas tur nevērpjas un bremzēšanā atšķirību nejūt. Klučus jāņem normālus, es izvēlētos jurid, textar, ate (ferodo, brembo par to cenu, par kuru tiek tirgoti nah nevajag, nav tās cenas vērti, performance nav spīdošs). Protams, derēs arī tie paši delphi, remsa utt, bet vai nu jāsamierinās ar ātru dilšanu (kaut gan "performancē" neuzvedas kā "mīkstie" kluči), vai čīkstoņu siltā laikā pie maza ātruma, vai lielu putekļu daudzumu. Es ņemtu jurid keramiku - "djošova i serdito"

Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Ar gultņiem viss skaidrs, paldies. Par bremžu diskiem it kā arī - sirdsmieram saliks tos pašus ATE, bet par klučiem mazliet iedzini pārdomās :gigigi:
Profila bilde
Ercix
Ziņojumi: 202
Pievienojies: 03 Dec 2011, 00:12
Reputācija: 2
 

26 Mai 2017, 04:32

dzēst
Pēdējais labojis Ercix - 27 Mai 2017, 21:17, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

26 Mai 2017, 08:37

Man vienīgajam foruma pulkstenis ir par 1h uz atpakaļu, tikko atjaunoju topiku, bet rāda, ka jau 7:35 būtu to izdarījis :lol:
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Profila bilde
Vladlen
Ziņojumi: 2863
Pievienojies: 23 Mai 2012, 17:14
Braucu ar: etanolu kanna
Atrašanās vieta: Mežciems
Reputācija: 21
 

26 Mai 2017, 08:40

LZ-222 rakstīja: 26 Mai 2017, 08:37
Man vienīgajam foruma pulkstenis ir par 1h uz atpakaļu, tikko atjaunoju topiku, bet rāda, ka jau 7:35 būtu to izdarījis :lol:
Man no mobilaja viss pareizi
s14dst
Ziņojumi: 101
Pievienojies: 30 Jūl 2016, 10:35

26 Mai 2017, 08:50

Kaadam ir informaacija vai tiesaam ir taa ka paejot kaut kaadiem noteiktiem gadiem kad auto nav gaajis TA un iestaajas kaut kaads ''noilgums''? un paarrakstot automasiinu nav jaamaksaa cela nodoklis?
Jautaaju jo dotajaa momentaa automasiinai paraads paarsniedz 4x taas veertiibu un tiks lietota tikai autosportam, taatad dziivos uz treilera, ielas neredzees nekad..
Jaa esmu zvaniijis uz csdd, bet tur neko vini nemaak pa info taalruni man pateikt konkreeti, kaa arii agraak diemzeel :lol:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

26 Mai 2017, 09:19

s14dst rakstīja:Kaadam ir informaacija vai tiesaam ir taa ka paejot kaut kaadiem noteiktiem gadiem kad auto nav gaajis TA un iestaajas kaut kaads ''noilgums''? un paarrakstot automasiinu nav jaamaksaa cela nodoklis?
Jautaaju jo dotajaa momentaa automasiinai paraads paarsniedz 4x taas veertiibu un tiks lietota tikai autosportam, taatad dziivos uz treilera, ielas neredzees nekad..
Jaa esmu zvaniijis uz csdd, bet tur neko vini nemaak pa info taalruni man pateikt konkreeti, kaa arii agraak diemzeel :lol:
Cik zinu jāmaksā nodoklis par pēdējiem diviem gadiem. Par tādu noilgumu ļoti smagi šaubos :D tāpat kkas būs jāmaksā.