Jautājumi I

Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

24 Jan 2017, 07:59

Linda rakstīja:Ja akumulators tukšs negriezīs arī, pat ja ģenerators ok :hahaha:
Pa lielam pamēri spriegumu, kāds pienāk akumulatoram pie iedarbināta auto, liekas, ka robežās 13,8-14,5V bez patērātājiem ir normāli, ja neko nejaucu. Vairāk lieku uz akumulatoru, ja Tev iedarbinot viss ok, t.i. tālās normāli deg, radio skan un apgriezieni nevazājās, bet nu tas nav radītājs :lol:
Īsie gabali, jo Tu iedarbini mašīnu, kas pats par sevi patukšo nedaudz akb it īpaši aukstā laikā, ieslēdz lampas, mūziku, pavisam forši ja kāds subis bagažniekā, logu tīrītājus, pečku uz max un brauc, tas tā ja nav kāda aftermarket signalizācija vēl, kas patukšo aķi, ģenerators pa tik īsu laiku nespēj pielādēt akb. (Sievišķīgi, no elektriķa skatījuma noteikti galīgi garām skaidrojums, bet kaut kā tā. :lol: )
Pat ļoti, ļoti neslikts skaidrojums ;)
Profila bilde
Nylon
Ziņojumi: 1010
Pievienojies: 04 Jan 2013, 22:52
Braucu ar: avataru
Reputācija: 13
 

24 Jan 2017, 11:19

Kāda ir reāla atšķirība starp m52 zondēm ar dzelteno un zaļo vadu? Kas vēl ir atšķirīgs mašīnām, kuram ir dažādas krāsas zondes (vadības bloks, provodka)? Štekeri lambdām, cik saprotu, arī dažādi (t.i. ar dzelteno vadu nevar iespraust vietā, kur nāca ar zaļo vadu)? Un kuram gadam kurā krāsā zonde nāca?
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

24 Jan 2017, 11:41

Nylon rakstīja:Kāda ir reāla atšķirība starp m52 zondēm ar dzelteno un zaļo vadu? Kas vēl ir atšķirīgs mašīnām, kuram ir dažādas krāsas zondes (vadības bloks, provodka)? Štekeri lambdām, cik saprotu, arī dažādi (t.i. ar dzelteno vadu nevar iespraust vietā, kur nāca ar zaļo vadu)? Un kuram gadam kurā krāsā zonde nāca?
Štekeri točna ir dažādi.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

24 Jan 2017, 14:03

cipruss18 rakstīja:Varbut kads guru zinas.man kkas nogljukoja ekranam un palika shads fons.nerada vairs ne navigacijas iespejas utt.varbut kadam ir lielais ekrans un varu piebraukt,uzmest to u paskatiitoes kas notiek?!
NAVi bloks pieteicies, tā izskatās. Ja vēl pieteiksies TV bloks, tad vispār būs melna bilde.
Walkman
Ziņojumi: 204
Pievienojies: 27 Jūn 2015, 16:51
Braucu ar: 325
Reputācija: 1
 

24 Jan 2017, 15:50

Jautajums....

Vai ir kadam speciala atslega vai vienkarsi der kkada mucinja vai nezinu kas prieks style 5 diskiem, lai izskruvetu tas skruvites mazinjas araa?
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Attēls
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

24 Jan 2017, 16:18

Jāskrūvē ir uzgriežņi, kas ir diska iekšpusē. Derēja kautkas no torx.


Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Attēls
ASCII
Ziņojumi: 2
Pievienojies: 24 Jan 2017, 17:06

24 Jan 2017, 17:19

Sveiki!
Pašvaki jau ir, bet mož kādam bijis līdzīgi :lol: brauciens uz laukiem,180km aptuveni, turpceļā sāka mirgot akumulatora lampiņa, pat ne degt, bet tā kā blāvi mirgo, paliek biš spilgtāka, tad galīgi izdziest un pēc minūtēm piecām pazuda pa visam. Atpakaļceļā sākās joki :D braucām, sāka mirgot klimas panelis, nodziest, iet, nodziest. Pēc tam panelī iedegas abs un asc līdzi, tad pazūd viss panelis, spido, taho, degviela, temp, odo, tad obc, gaismas, šotkas, avareikas, nu, vobšem viss, kam vajag strāvu. Dzinējs turpināja darbu, līdz sāka burbuļot arī tas, izslēdzot gaismu slēdzi, atkal sāka iet gludi. Auto nostāvēja nu max pusstundu, šķil, iet, viss deg, viss strādā.. nobraucu 55km, aptuveni pie puses no distances, atkal sākās tas pats, pa vienam līdz auto mēms.. Nakti tika atstāts dus'ā, no rīta atkal viss ok, pieliec, iet, bet nogāja tikai kilometru un atkal mēms. Ja nelādētu aķi un viss šitas dēļ strāvas trūkuma, tad jau nepielektu nevienu no tām reizēm, ne tā?
Stulbi, ka auto palika laukos, kur nekādi pro elektriķi nav pieejami baigi :lol:
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

24 Jan 2017, 17:21

Walkman rakstīja:Jautajums....

Vai ir kadam speciala atslega vai vienkarsi der kkada mucinja vai nezinu kas prieks style 5 diskiem, lai izskruvetu tas skruvites mazinjas araa?
Nopirku depo laikam 6, vai 8 kanču muciñu un viss. Man liekas bija uz 11.
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

24 Jan 2017, 17:24

ASCII rakstīja:Sveiki!
Pašvaki jau ir, bet mož kādam bijis līdzīgi :lol: brauciens uz laukiem,180km aptuveni, turpceļā sāka mirgot akumulatora lampiņa, pat ne degt, bet tā kā blāvi mirgo, paliek biš spilgtāka, tad galīgi izdziest un pēc minūtēm piecām pazuda pa visam. Atpakaļceļā sākās joki :D braucām, sāka mirgot klimas panelis, nodziest, iet, nodziest. Pēc tam panelī iedegas abs un asc līdzi, tad pazūd viss panelis, spido, taho, degviela, temp, odo, tad obc, gaismas, šotkas, avareikas, nu, vobšem viss, kam vajag strāvu. Dzinējs turpināja darbu, līdz sāka burbuļot arī tas, izslēdzot gaismu slēdzi, atkal sāka iet gludi. Auto nostāvēja nu max pusstundu, šķil, iet, viss deg, viss strādā.. nobraucu 55km, aptuveni pie puses no distances, atkal sākās tas pats, pa vienam līdz auto mēms.. Nakti tika atstāts dus'ā, no rīta atkal viss ok, pieliec, iet, bet nogāja tikai kilometru un atkal mēms. Ja nelādētu aķi un viss šitas dēļ strāvas trūkuma, tad jau nepielektu nevienu no tām reizēm, ne tā?
Stulbi, ka auto palika laukos, kur nekādi pro elektriķi nav pieejami baigi :lol:
Iesaku nomèrìt ar testeri ĝeneràtora stràvu un akum ulàtoru, lai saprastu vai tieśám nav ĝeneràtors.
Profila bilde
Johnny
Ziņojumi: 1069
Pievienojies: 30 Aug 2012, 01:02
Braucu ar: 328i

24 Jan 2017, 17:47

Interesē iegūt gāzes sertifikātu, viss labi salikts un pa vietām, tikai prasās legalizēt! :bmw:
PM!
Nixon rakstīja:Jāpiepilda sapņi pirms es piepildu bāku!
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

24 Jan 2017, 18:45

ASCII rakstīja:Sveiki!
Pašvaki jau ir, bet mož kādam bijis līdzīgi :lol: brauciens uz laukiem,180km aptuveni, turpceļā sāka mirgot akumulatora lampiņa, pat ne degt, bet tā kā blāvi mirgo, paliek biš spilgtāka, tad galīgi izdziest un pēc minūtēm piecām pazuda pa visam. Atpakaļceļā sākās joki :D braucām, sāka mirgot klimas panelis, nodziest, iet, nodziest. Pēc tam panelī iedegas abs un asc līdzi, tad pazūd viss panelis, spido, taho, degviela, temp, odo, tad obc, gaismas, šotkas, avareikas, nu, vobšem viss, kam vajag strāvu. Dzinējs turpināja darbu, līdz sāka burbuļot arī tas, izslēdzot gaismu slēdzi, atkal sāka iet gludi. Auto nostāvēja nu max pusstundu, šķil, iet, viss deg, viss strādā.. nobraucu 55km, aptuveni pie puses no distances, atkal sākās tas pats, pa vienam līdz auto mēms.. Nakti tika atstāts dus'ā, no rīta atkal viss ok, pieliec, iet, bet nogāja tikai kilometru un atkal mēms. Ja nelādētu aķi un viss šitas dēļ strāvas trūkuma, tad jau nepielektu nevienu no tām reizēm, ne tā?
Stulbi, ka auto palika laukos, kur nekādi pro elektriķi nav pieejami baigi :lol:
pizdec ģeneratoram 99%
aķis pastāvot mierā atgūs daļu lādiņa - elektroķīmiskais elements kā nekā, tāpēc arī ar katru reizi nobraucamā distance samazinājās un tas reāli bendē aķi.
Profila bilde
maicins
Ziņojumi: 58
Pievienojies: 05 Jūn 2016, 19:30
Braucu ar: nemotoru

24 Jan 2017, 20:43

atvainojos par sudigu kvalitati, bet kads zin, kas tas par style siem diskiem?
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
neo722
Ziņojumi: 75
Pievienojies: 13 Jan 2015, 18:46

24 Jan 2017, 20:47

maicins rakstīja:atvainojos par sudigu kvalitati, bet kads zin, kas tas par style siem diskiem?
Cik zinu nav viniem nekads Style :D
Profila bilde
maicins
Ziņojumi: 58
Pievienojies: 05 Jūn 2016, 19:30
Braucu ar: nemotoru

24 Jan 2017, 20:49

buba rakstīja:Labvakar, man te jautājums , tikko beidzu darbu eju uz stajanku pec auto , bet atdūros nepatīkamas situācijas priekšā!
Pagriežu aizdedzi iedegas lampiņas , griežu tālāk , bet auto nešķiļas , ir tāda tikšķoša skaņa [tik,tik,tik,tik] pirmā doma galvā ir tāda ka vainīgs starteris, bet iepriekš nekādas pazīmes nebija ka starteris ietu uz beigām, un katru reizi lēca uzreiz kā pagriežu atslēgu, ir kautkas ko es varu te darīt lietas labā? Nezināju kurā sadaļā likt , jo nezinu kada problēma ar auto, tapec liku pie "jautājumi". :sad:
Manuprat ta ir tikai un vienigi startera vaina, visdrizak iet uz galu. Ja butu akumulators, tad vnk smagnejak grieztu lidz nospragtu pavisam.
Tikai jaunakiem autiniem pie pusmirusa akumulatora ir tas tikskis, kuru aprakstiji, vismaz cik es esmu saskaries.
Profila bilde
maicins
Ziņojumi: 58
Pievienojies: 05 Jūn 2016, 19:30
Braucu ar: nemotoru

24 Jan 2017, 20:49

neo722 rakstīja:
maicins rakstīja:atvainojos par sudigu kvalitati, bet kads zin, kas tas par style siem diskiem?
Cik zinu nav viniem nekads Style :D
nezini, ka vinus neta varetu atrast?
neo722
Ziņojumi: 75
Pievienojies: 13 Jan 2015, 18:46

24 Jan 2017, 20:51

maicins rakstīja:
neo722 rakstīja:
maicins rakstīja:atvainojos par sudigu kvalitati, bet kads zin, kas tas par style siem diskiem?
Cik zinu nav viniem nekads Style :D
nezini, ka vinus neta varetu atrast?
Godigi sakot nezinu. Kas virsu rakstits?
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

24 Jan 2017, 20:52

Ja Tu viņus taisies pārdot, tad lēmums ir pareizs, taču es stipri šaubos, ka kāds viņus nopirks :hahaha: Ja Tu taisies viņus pirkt, tad es pat nezinu ko teikt par Tavu gaumi... :gigigi: Ja vienkārši ziņkāre, tad diezgan neveselīga :nenene:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

24 Jan 2017, 20:54

maicins rakstīja:
buba rakstīja:Labvakar, man te jautājums , tikko beidzu darbu eju uz stajanku pec auto , bet atdūros nepatīkamas situācijas priekšā!
Pagriežu aizdedzi iedegas lampiņas , griežu tālāk , bet auto nešķiļas , ir tāda tikšķoša skaņa [tik,tik,tik,tik] pirmā doma galvā ir tāda ka vainīgs starteris, bet iepriekš nekādas pazīmes nebija ka starteris ietu uz beigām, un katru reizi lēca uzreiz kā pagriežu atslēgu, ir kautkas ko es varu te darīt lietas labā? Nezināju kurā sadaļā likt , jo nezinu kada problēma ar auto, tapec liku pie "jautājumi". :sad:
Manuprat ta ir tikai un vienigi startera vaina, visdrizak iet uz galu. Ja butu akumulators, tad vnk smagnejak grieztu lidz nospragtu pavisam.
Tikai jaunakiem autiniem pie pusmirusa akumulatora ir tas tikskis, kuru aprakstiji, vismaz cik es esmu saskaries.
Nav tā, ja tas ir tas tikšķis, ko domāju, tad manai 94. gada mašīnai arī viņš ir, un manuprāt visiem autiņiem viņš ir mazāk vai vairāk specifisks.
Kad aķis tukšs un tieši mēģinot iedarbināt, tāda interesanta skaņa, nu nevar īsti viņu aprakstīt(probably no startera nāk), bet Tu zini ja ir tā skaņa tad aķis ir tukšs, vai ar klemmēm kaut kas :lol:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
maicins
Ziņojumi: 58
Pievienojies: 05 Jūn 2016, 19:30
Braucu ar: nemotoru

24 Jan 2017, 20:55

Inferno rakstīja:Ja Tu viņus taisies pārdot, tad lēmums ir pareizs, taču es stipri šaubos, ka kāds viņus nopirks :hahaha: Ja Tu taisies viņus pirkt, tad es pat nezinu ko teikt par Tavu gaumi... :gigigi: Ja vienkārši ziņkāre, tad diezgan neveselīga :nenene:
doma ir vinus pirkt :hahaha: vai tad tik traki izskatas? piemeriju vienu, man dzivaja likas baigi ok.
varbut man gaume vnk sudiga :D
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

24 Jan 2017, 20:57

maicins rakstīja:
Inferno rakstīja:Ja Tu viņus taisies pārdot, tad lēmums ir pareizs, taču es stipri šaubos, ka kāds viņus nopirks :hahaha: Ja Tu taisies viņus pirkt, tad es pat nezinu ko teikt par Tavu gaumi... :gigigi: Ja vienkārši ziņkāre, tad diezgan neveselīga :nenene:
doma ir vinus pirkt :hahaha: vai tad tik traki izskatas? piemeriju vienu, man dzivaja likas baigi ok.
varbut man gaume vnk sudiga :D
Nu skaties pats, bet labāk tomēr nevajag :lol: