18 pogu OBC Check funkcija un DIY

Profila bilde
EJANSONS
Ziņojumi: 1035
Pievienojies: 19 Mar 2013, 23:05
Reputācija: 4
 
Kon4a rakstīja:
EJANSONS rakstīja:braukaju kadu laiku ar xenoniem, ieliku parastas spuldzes tagad. taapat rada low beam failure. obc resetoju, cc kompi vienoju nost. nekadu izmainu. ko darit?
Paprovē no kāda aizņemties citu CC moduli, maybe iekšā kautkas pasvilis :rolleyes: Pats Xenonus liki vai jau bija?
pats liku. vēru vaļā cc, skatijos tos rm9 un rm10 bleķus kas atbild par priekšējām lampām. viss kartībā viņiem
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 
EJANSONS rakstīja:
Kon4a rakstīja:
EJANSONS rakstīja:braukaju kadu laiku ar xenoniem, ieliku parastas spuldzes tagad. taapat rada low beam failure. obc resetoju, cc kompi vienoju nost. nekadu izmainu. ko darit?
Paprovē no kāda aizņemties citu CC moduli, maybe iekšā kautkas pasvilis :rolleyes: Pats Xenonus liki vai jau bija?
pats liku. vēru vaļā cc, skatijos tos rm9 un rm10 bleķus kas atbild par priekšējām lampām. viss kartībā viņiem
Nu maybe tiešām paprovē pamainīt to bloku, vai arī uzmeklē googlē to tutoriāli, kur tos bleķus apgraizot var dabūt, lai nemet ārā bezjēgā to kļūdu, te kautkur foruma kāds pat kautkad lika to tutoriali, ja nemaldos ;)
Profila bilde
Churchill
Ziņojumi: 498
Pievienojies: 27 Jūn 2013, 14:16
Braucu ar: 1.8TDS
Atrašanās vieta: Lielvārdes, Jelgava
Jautājums ne pa 18 pogu obc, bet par 11 pogu obc.
Vai var uzlikt 11 pogu obc 7 pogu obc vietā, neko jaunu neliekot, nelodējot klāt?
Attēls
Profila bilde
KV_
Ziņojumi: 2628
Pievienojies: 06 Apr 2011, 14:00
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 
nevar, uzpraags auto :(
Profila bilde
Churchill
Ziņojumi: 498
Pievienojies: 27 Jūn 2013, 14:16
Braucu ar: 1.8TDS
Atrašanās vieta: Lielvārdes, Jelgava
KV_ rakstīja:nevar, uzpraags auto :(
Ja uzsprāgs, tad galvenais lai ar stilu uziet gaisā. Visi sapņo uziet gaisā stiligi.
Attēls
Profila bilde
KV_
Ziņojumi: 2628
Pievienojies: 06 Apr 2011, 14:00
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 
Uzvalciņā :D
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Spraud klāt, viss darbosies, izņemot check-control.. Rādīs Check Control Inactiv.
Profila bilde
KV_
Ziņojumi: 2628
Pievienojies: 06 Apr 2011, 14:00
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 
;)
Attēls
Profila bilde
EJANSONS
Ziņojumi: 1035
Pievienojies: 19 Mar 2013, 23:05
Reputācija: 4
 
Paprovē no kāda aizņemties citu CC moduli, maybe iekšā kautkas pasvilis :rolleyes: Pats Xenonus liki vai jau bija?[/quote]
pats liku. vēru vaļā cc, skatijos tos rm9 un rm10 bleķus kas atbild par priekšējām lampām. viss kartībā viņiem[/quote]

Nu maybe tiešām paprovē pamainīt to bloku, vai arī uzmeklē googlē to tutoriāli, kur tos bleķus apgraizot var dabūt, lai nemet ārā bezjēgā to kļūdu, te kautkur foruma kāds pat kautkad lika to tutoriali, ja nemaldos ;)[/quote]
ta tutoriala del vispar gribu salabot to cc bushanu. bet nevar jau salabot to kas ir jau sakne beigts. met failu ari ar normalam spildzem
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 
EJANSONS rakstīja: ta tutoriala del vispar gribu salabot to cc bushanu. bet nevar jau salabot to kas ir jau sakne beigts. met failu ari ar normalam spildzem
Nu drošvien tad tie xenoni kautko nebūt sasvilinajuši tam blokam, es domāju, ka drošākais ir atrast citu CC bloku un miers mājās, ja kādreiz atkal liksi xenonus, piepsraud atpakaļ veco ar apgraizītām plates līnijām, lai pr. lampas vispār ignorē ;)
Profila bilde
Wildutch
Ziņojumi: 969
Pievienojies: 06 Nov 2013, 18:36
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 1
 
Man ar 18pogu obc viss ok, bet low beam rada gan ar xenon, gan originalajam souldzem. Domaju tpc, ka man kkas nav ar generatoru,jo pie piedarbinata apgaismojums ljoti minimali mirgo.

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 
Wildutch rakstīja:Man ar 18pogu obc viss ok, bet low beam rada gan ar xenon, gan originalajam souldzem. Domaju tpc, ka man kkas nav ar generatoru,jo pie piedarbinata apgaismojums ljoti minimali mirgo.

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk
Kļūdu dēļ ģeneratora nemestu :rolleyes:
Profila bilde
Kazhis
Ziņojumi: 110
Pievienojies: 15 Apr 2012, 21:14
Braucu ar: v6 4motion
Atrašanās vieta: Latvija, Liepāja
dogMa rakstīja:Spraud klāt, viss darbosies, izņemot check-control.. Rādīs Check Control Inactiv.

skaidrs jamēģina tad arī tā...

jautājums par drošinātājums kam ir domāts tas drošinātājs kurš saucas check control, man ir 1.8i ar 7pogu obc :gigigi:
Profila bilde
///MM
Ziņojumi: 63
Pievienojies: 13 Mai 2013, 19:13
Braucu ar: e36 M3
Vai kads seit kaa pakalpojumu var piedavat 11 pogu obc vieta loti zoliidi ielikt 18 pogu? PM
e36driver
Ziņojumi: 63
Pievienojies: 27 Feb 2014, 21:40
Atrašanās vieta: Rīga
Pāris stundas tava laika un ietaupīsi naudu alum.
Profila bilde
Amish
Ziņojumi: 1240
Pievienojies: 25 Jan 2014, 14:49
Braucu ar: M54B30 melnu kupeju
Reputācija: 2
 
///MM rakstīja:Vai kads seit kaa pakalpojumu var piedavat 11 pogu obc vieta loti zoliidi ielikt 18 pogu? PM
Useris Dogma, man ielika no 7 pogām uz 18.
Profila bilde
Kazhis
Ziņojumi: 110
Pievienojies: 15 Apr 2012, 21:14
Braucu ar: v6 4motion
Atrašanās vieta: Latvija, Liepāja
e36driver rakstīja:Pāris stundas tava laika un ietaupīsi naudu alum.

nu nezinu, varbūt ielikšanair vieglāka par izņemšanu, gan šaubos, man normāls čakars sanāca lai izņemtu obc ar pagrieziena pogu... protams vados esmu +-0 :bye:
Profila bilde
MiroMan
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 05 Aug 2012, 15:04
Braucu ar: E36,E39
Reputācija: 1
 
man sanak einheit 1:04
einheit 2:FF
ari problemas ar check control...
Attēls
Profila bilde
dexter1
Ziņojumi: 772
Pievienojies: 23 Apr 2012, 21:02
Braucu ar: E36+E46+E90
Atrašanās vieta: Jelgava - Rīga
Reputācija: 4
 
ir kādam idejas kapēc check control nerāda logu šķidruma līmeni- visu laiku rāda ''low washer fluid'', domāju ka pats pludiņš, nopirku jaunu, tāpat low fluid.
Profila bilde
EJANSONS
Ziņojumi: 1035
Pievienojies: 19 Mar 2013, 23:05
Reputācija: 4
 
dexter1 rakstīja:ir kādam idejas kapēc check control nerāda logu šķidruma līmeni- visu laiku rāda ''low washer fluid'', domāju ka pats pludiņš, nopirku jaunu, tāpat low fluid.
pareizi ieliki? pats ka biju otradak ielicis- nestradaja. der aos virzienos, bet lai stradatu vajag pareizi ielikt. tur no ta apala ir taka nogriezta kante, lai var pareizi ielikt
Attēls
pievers lai ta taisna mala ir ari pret bacoka taiso malu