18 pogu OBC Check funkcija un DIY

Profila bilde
dexter1
Ziņojumi: 772
Pievienojies: 23 Apr 2012, 21:02
Braucu ar: E36+E46+E90
Atrašanās vieta: Jelgava - Rīga
Reputācija: 4
 
EJANSONS rakstīja:
dexter1 rakstīja:ir kādam idejas kapēc check control nerāda logu šķidruma līmeni- visu laiku rāda ''low washer fluid'', domāju ka pats pludiņš, nopirku jaunu, tāpat low fluid.
pareizi ieliki? pats ka biju otradak ielicis- nestradaja. der aos virzienos, bet lai stradatu vajag pareizi ielikt. tur no ta apala ir taka nogriezta kante, lai var pareizi ielikt
Attēls
pievers lai ta taisna mala ir ari pret bacoka taiso malu
jā, pareizi, mērīju ar voltmetru kad vaļā dod 12V, kad aizverās tad rāda 0V, itkā viss pareizi, bet OBC tāpat visu laiku rāda washer fluid low!
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Pie OBC štekera skatījies mērījumus?
Profila bilde
dexter1
Ziņojumi: 772
Pievienojies: 23 Apr 2012, 21:02
Braucu ar: E36+E46+E90
Atrašanās vieta: Jelgava - Rīga
Reputācija: 4
 
dogMa rakstīja:Pie OBC štekera skatījies mērījumus?
nē! tu domā, ka kāds no pievienotajiem vadiem nedod kaud kādu signālu? cik atceros no CM uz OBC gāja 3 vadi, kā lai es zinu kurš atbild par līmeņiem? un kurā brīdī jābūt strāvai?
Profila bilde
dexter1
Ziņojumi: 772
Pievienojies: 23 Apr 2012, 21:02
Braucu ar: E36+E46+E90
Atrašanās vieta: Jelgava - Rīga
Reputācija: 4
 
dexter1 rakstīja:
dogMa rakstīja:Pie OBC štekera skatījies mērījumus?
nē! tu domā, ka kāds no pievienotajiem vadiem nedod kaud kādu signālu? cik atceros no CM uz OBC gāja 3 vadi, kā lai es zinu kurš atbild par līmeņiem? un kurā brīdī jābūt strāvai?
Dogma help!
kasp1js
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 09 Dec 2014, 17:36
Braucu ar: pieciem cilindriem
Reputācija: 13
 
Ja jau tēma atdzīvināta varbūt kāds var palīdzēt...

Kāds varētu būt iemesls kāpēc lai kāds atslēgtu check control auto kam jau no rūpnīcas bija 18pogu obc?

Šodien pēc pamācības dabūju prom dzelteno kvadrātu tagad rāda check control inactive :hahaha:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
dexter1 rakstīja:
dogMa rakstīja:Pie OBC štekera skatījies mērījumus?
nē! tu domā, ka kāds no pievienotajiem vadiem nedod kaud kādu signālu? cik atceros no CM uz OBC gāja 3 vadi, kā lai es zinu kurš atbild par līmeņiem? un kurā brīdī jābūt strāvai?
Jā, bik neaizdomājos. Pie CC moduļa tiec? Ja jā, tad tur paskaties, vai signāls pienāk. Tā, lai izslēgtu vadu problēmas. Ja vadi viss ok, tad pats CCM ļoti iespējams, ka bik gļuko. Ļoti līdzīgi ir ar daudziem pēc xenona lietošanas.. visu laiku deg low beam failure, kaut arī lieto parastāz 55w spuldzītes. Pārdeg dzīslas u.t.t. pašā CCM'ā.
Profila bilde
dexter1
Ziņojumi: 772
Pievienojies: 23 Apr 2012, 21:02
Braucu ar: E36+E46+E90
Atrašanās vieta: Jelgava - Rīga
Reputācija: 4
 
dogMa rakstīja:
dexter1 rakstīja:
dogMa rakstīja:Pie OBC štekera skatījies mērījumus?
nē! tu domā, ka kāds no pievienotajiem vadiem nedod kaud kādu signālu? cik atceros no CM uz OBC gāja 3 vadi, kā lai es zinu kurš atbild par līmeņiem? un kurā brīdī jābūt strāvai?
Jā, bik neaizdomājos. Pie CC moduļa tiec? Ja jā, tad tur paskaties, vai signāls pienāk. Tā, lai izslēgtu vadu problēmas. Ja vadi viss ok, tad pats CCM ļoti iespējams, ka bik gļuko. Ļoti līdzīgi ir ar daudziem pēc xenona lietošanas.. visu laiku deg low beam failure, kaut arī lieto parastāz 55w spuldzītes. Pārdeg dzīslas u.t.t. pašā CCM'ā.
Uz obc visi vadi ir ok, uz pašu devēju arī, laikam pie vainas būs modulis, jo uz dzesēšanas devēju rāda to pashu kļūdu.
Tagad sēžu aptinies tajos vados un domāju- "na%&j man tas bija vajadzīgs. [emoji23]
Profila bilde
dexter1
Ziņojumi: 772
Pievienojies: 23 Apr 2012, 21:02
Braucu ar: E36+E46+E90
Atrašanās vieta: Jelgava - Rīga
Reputācija: 4
 
kasp1js rakstīja:Ja jau tēma atdzīvināta varbūt kāds var palīdzēt...

Kāds varētu būt iemesls kāpēc lai kāds atslēgtu check control auto kam jau no rūpnīcas bija 18pogu obc?

Šodien pēc pamācības dabūju prom dzelteno kvadrātu tagad rāda check control inactive :hahaha:
Tev nav check control. Tas ka 18 pogas nenozīmē ka viņš tur ir, man arī nebija, tagad sēžu un mēģinu viņu pievienot, labāk būtu dzēris visīti.