Ieslēdzi atslēgas mašīnā? DIY bezbojājumu risinājums!

Profila bilde
tomsko
Ziņojumi: 59
Pievienojies: 03 Jan 2014, 17:29
Braucu ar: 323i
Reputācija: 1
 
Šodien gadījās ta, ka atslēgas atstāju aizdedzē un aizslēdzu visas durvis. :doh:
Izrakņāju visu internetu, un vienīgās atbildes bija - sauc atslēgu meistaru vai sit ārā stiklu.
Ne vienu ne otru negribēju darīt, tādēļ saucu palīgā autodraugus un izdomājām risinājumu, kuram varat sekot arī Jūs līdzīgā gadījumā :drink:
Šo triku veicu sedanam. Ar kupeju varētu neizdoties, jo stiklam nav rāmis kuru var paliekt

Nepieciešamie rīki:
1. Kurpju aukla
2. Stingra, un pēc iespējas plānāka drāts
3. Plakans skrūvjgrieznis

Kurpju auklai pa vidu jāizveido neliela cilpiņa, kuru būs iespējams uzmaukt virsū slēgšanas pumpiņai (nevaru atrast īstos vārdus kā nosaukt, bet noteikti sapratāt!).

Paņemam skrūvjgriezni un ar tā vai arī ar roku palīdzību, paplēšam durvju augšējo stūri nedaudz vaļā un dabonam mezglu automašīnas iekšpusē, nepazaudējot nevienu no striķa galiem. Foto:
Attēls
Tālāk iebīdam to striķi tā, lai cilpa būtu blakus pumpiņai. Ideālā gadījumā, sanāks uzdabūt virsū uzreiz. Ja nē, paplēšam durvis vēlreiz, iebīdam iekša drāti un ar tās palīdzību uzbakstam cilpu virsū.

Talāk, kad cilpa ir ap pumpiņu, vienu no auklas galiem tā nedaudz stiprāk jāpavelk un abi gali jāceļ uz augšu, lai durvis atslēgtos. Pēc nelielas maharēšanās noteikti izdosies :super:

Success:
Attēls
Neizmantojiet šo pamācību ļauniem nolūkiem! Nenesu nekādu atbildību par Jūsu darbībām! :grrr:
Pēdējais labojis tomsko - 16 Feb 2014, 22:33, kopā labots 2 reizes.
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 
Nu kupejai aiz tās pumpiņas neko neizvilksi, jo tas uzliktnis ir gluds + uzliekas brīvi, nevis kā sedaniem uzskrūvējas.
d[-_-]b
Profila bilde
tomsko
Ziņojumi: 59
Pievienojies: 03 Jan 2014, 17:29
Braucu ar: 323i
Reputācija: 1
 
Pie tam arī aiz stikla daūt to striķi kupejai varētu būt neiespējami, bet neesmu gan pētījis
Profila bilde
ROLKA
Ziņojumi: 133
Pievienojies: 08 Dec 2013, 22:42
Braucu ar: Fiatu
Pagājušajā pozitivus nācās darīt tāpat :hahaha: :hahaha: Es gan taisiju vaļā aiz kloķa aizķerot drāti.
Profila bilde
Uldis
Ziņojumi: 209
Pievienojies: 15 Jūn 2012, 11:40
Braucu ar: m50b25
Reputācija: 1
 
Šitas joks ne vienu reizi vien jau darīts, 5 min un durvis vaļā
Who you choose, to be around you, It's to know WHO YOU ARE!!!
https://www.facebook.com/widesteeliesLV
matissc
Ziņojumi: 1167
Pievienojies: 30 Dec 2011, 19:44
Atrašanās vieta: Cēsis
Es iepriekshejam sedanam biju uzlicis kupejas miciites taa lai pazuud durviis, jo tracina taas sedanu tizlaas :D
Un arii aizsleedzaas durvis :D

Sent from my S3 mini using Tapatalk
Profila bilde
takeshi
Ziņojumi: 633
Pievienojies: 25 Jūl 2011, 03:03
Braucu ar: sport vagonu!
Atrašanās vieta: rigas
tas vis ir garam ja masinaj ir normala signalizacija un vina ir aizslegusies tad no ieksas ar rucku vai pulkiti tu neko vala nedabusi! :hahaha:
matissc
Ziņojumi: 1167
Pievienojies: 30 Dec 2011, 19:44
Atrašanās vieta: Cēsis
Padomaa cik no sheit esoshajaam zhurkaam varetu but tevis mineetaa signalizacija :D diezvai vairumam :D

Sent from my S3 mini using Tapatalk
Profila bilde
Reinis159
Ziņojumi: 592
Pievienojies: 30 Jan 2012, 14:59
Braucu ar: E36 2.0 coupe
Atrašanās vieta: Lubāna - Madona
Arī ir gadījies atstāt atslēgas mašīnā (kupeja), nu neko bagāžnieku vaļā, hujakš iespēru tā maigi pa pakaļējo beņķi un esam salonā, tiku galā bez nekādiem bojājumiem... :clap: :drink:
BMW - Best Motorsport Weapon
Profila bilde
Raimis_
Ziņojumi: 81
Pievienojies: 13 Mar 2013, 21:21
Braucu ar: 320i
Kurš tuvāk kā Driver (bmwpower) varētu pārstellet signalizāciju, lai nav autolock pēc 30 sek? Kaut kur Juglā, Purčikā, īsāk sakot tuvāk Berģiem.
Man patīk ieslēgties, bet manuāli, kad esmu gatavs- ar elkoni hujakš pa sēnīti :D

Eagelmaster LT 6200 + vēl viena sistēma, kuru publiski negribas rakstīt :D
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
ja viss kartibaa ar centralo un atslegas atstatas kupejaa, tad reali dabut vinjas araa tikai caur aizmugurejo sanu logu.
atspiezh to valjaa ar gaisa spilvenu tik, lai varetu attakjet loga aakjiti, (gajijumaa ja nau elektriskie aizmugurejie logi kupejai), talak jau vares dabut ieksaa atsledzinju lai atskruvetu to torx skruviti. kad tas bus izdarits, vares jau normali dabut ieksaa plaukstu un ar kadu draati izvilkt araa aclegas. nau jegas rubinat rokturus un pulkjishus jo centralaa vinjus tur aizslegtus savaitaa. tik ar tiem gaisa spilveniem vajag uzmanigi jo var deformet logus pat ar visu to ka vinji ir ruuditie. pret gaismu pat loti labi var redzet lauzienu atspulgam stiklaa, pec sadam darbibam.
es nezinu kaa cilveki tiek bagazniekaa ja centralaa aizslegusies un aclegas aizdedzee, un kaa var atspert valjaa aizmugurejo kreeslu ja vins iekjeras klipsos aiztaisot. kamer nau kartigi aiztaisijies drosibenes nestradaa :rolleyes:
...
Profila bilde
Reinis159
Ziņojumi: 592
Pievienojies: 30 Jan 2012, 14:59
Braucu ar: E36 2.0 coupe
Atrašanās vieta: Lubāna - Madona
Armando rakstīja: es nezinu kaa cilveki tiek bagazniekaa ja centralaa aizslegusies un aclegas aizdedzee, un kaa var atspert valjaa aizmugurejo kreeslu ja vins iekjeras klipsos aiztaisot. kamer nau kartigi aiztaisijies drosibenes nestradaa :rolleyes:
es neatceros kā, bet man mistiskā veidā, paķimerējoties,pabakstoties izdevās tikt iekšā salonā.. magic. :giggle:
BMW - Best Motorsport Weapon
Profila bilde
BUHARDI
Ziņojumi: 268
Pievienojies: 03 Mai 2013, 11:31
Reputācija: 4
 
Kupejai vispār easy game. Gar stiklu, zem abšifkas jāpabāž dažus mm bieza un cieta stieple (nagla vai tml arī der) un paceļam pumpiņu. Jāatrod tik pareizais tūlis un pat minūte nepaies. Vienīgi durvju gumiju tā var pačakarēt.

Pašam vecajai kupejai signalizācija bija tāda kura mēdza randomā ieslēgties. Pirmajā reizē gāja ilgāk, kamēr izdomāju, bet pēc tam ātri un vienkārši. Vispār drusku stromna pēc tam palika, ka tik vienkārši atvērt :D
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
tur jau taa lieta ka auto nevienmer lauj pacelt to pulkiti un atvert to rokturi!!! tapec te nekad nebus tads viens diy, tapec kak katram tas sigenes utt ir savadakas un ir gadijumi ka vari bakstit ar ko tu gribi un valaa dabut nevar tas durvis :gigigi:
paldies dievam man ir tads variants :gigigi:
...
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
+1 armando par to ka nevienmēr e36 varēs šādi atvērt.
ir tāda fīča kā deadlock, vecāka gadu gājuma e36 tas vairāk strādā mehāniski, ar atslēgu slēdzot, bet no 09/95 jau sāk elektroniski slēgties ar deadlock.
Ja deadlock ir aktīvs tad var puļķīšus un ručkas salonā raustīt kamēr tulznas uz rokām sametas un nekas nenotiks, pats esmu saderējis, ka atstāšu pavērtu aizm durvju logu (mehāniskais logs aizmugurē, el. logi pie deadlock aizslēgšanas man taisījās ciet) un gudrelis netiks mašīnā.
Un vispār ja auto pats var aizslēgties, vēljovairāk ja atslēgas ir aizdedzē, tad tā ir bīstama miskaste :doh:
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 
Attēls
Profila bilde
Churchill
Ziņojumi: 498
Pievienojies: 27 Jūn 2013, 14:16
Braucu ar: 1.8TDS
Atrašanās vieta: Lielvārdes, Jelgava
yanks rakstīja:
Attēls
Izlasīju visu tēmu ar nopietnu seju.
Ieraudzīju yanka iemesto bildi un pa visu auditoriju iezviedzos. ;D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Attēls
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga
Tam jokam ar aukliņu, nevajag neko vairāk par vienkārši stingru auklu. Uzsien cilpu vairāk uz vienu pusi un laid abus galus līdz aukla ir paralēli apšivkai. Virpinot aukliņu uzdabū cilpu uz pipšuka un tad aiz īsākā gala un aiz viena auklas gala velc uz augšu (lai ar leņķi būtu). Tāds joks man aizņem 20sec. Sanāca agrāk bieži atslēgas aizmirst aizdedzē, iepraktizējos. :hahaha:
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
Profila bilde
Anderss
Ziņojumi: 657
Pievienojies: 22 Apr 2011, 14:35
Braucu ar: E90 style65
seeingman rakstīja:+1 armando par to ka nevienmēr e36 varēs šādi atvērt.
ir tāda fīča kā deadlock, vecāka gadu gājuma e36 tas vairāk strādā mehāniski, ar atslēgu slēdzot, bet no 09/95 jau sāk elektroniski slēgties ar deadlock.
Ja deadlock ir aktīvs tad var puļķīšus un ručkas salonā raustīt kamēr tulznas uz rokām sametas un nekas nenotiks, pats esmu saderējis, ka atstāšu pavērtu aizm durvju logu (mehāniskais logs aizmugurē, el. logi pie deadlock aizslēgšanas man taisījās ciet) un gudrelis netiks mašīnā.
Un vispār ja auto pats var aizslēgties, vēljovairāk ja atslēgas ir aizdedzē, tad tā ir bīstama miskaste :doh:
+1 pec ta deadlock vairs pulti nevaru pierogramet , drivers izteicas ka kkads elektroshoks jauztaisa esot ?!?!
Profila bilde
Markitans
Ziņojumi: 343
Pievienojies: 04 Jan 2014, 09:39
Braucu ar: m50b20tu
Es savam e36 sedanam vispirms pazvanijos pa šrotiem uzjautāju kuri ir un kuri lētāki un tad situ stiklu :twisted: