Kā noņemt/noregulēt "Check Control Inactive".

Profila bilde
Zolton
Ziņojumi: 10
Pievienojies: 24 Feb 2012, 22:17
Braucu ar: 320i Coupe
Atrašanās vieta: Capital City
Jāāāā... noņēmu paneli, izložņāju visu apakšu, kur vajadzētu būt CCM un esmu vīlies - nekā; izskatās, ka izņemot CC pogu manai mašīnai nekā nav ( pat logu šķidruma bačoka dačika un bremžu fiškas ar 4 kontaktiem), lai šī opcija būtu pilnvērtīga! Emmm, vai man ir vērts domāt par CCM uzstādīšanu un citām fīčām, lai CC darbotos un būtu pilnvērtīgs? Precīzāk, cik tas varētu izmaksāt, ņemot vērā, ka visdrīzāk pats es netikšu galā, tātad detaļas + darbs = ? Ls
:bmw:
dogMa! Milzīgs paldies par CCM atrašanas vietas ceļvedi :super: !
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 
ja nekļūdos tad tavu bembi bieži redzu purčikā,bet pa tēmu domāju,ka nekam tik dārgi nevajadzētu būt un runājot par darbu,gan sarunāsi ar forumiešiem,palīdzēs un paskaidros visu kas un kā liekas,vai arī vari doties pie siika&hoodija uz viņu kantori mežciemā netālu no biķernieku trases un viņi tev visu pa smuko saliks par sakarīgām cenām!
coupe 2.8
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Zolton rakstīja:Jāāāā... noņēmu paneli, izložņāju visu apakšu, kur vajadzētu būt CCM un esmu vīlies - nekā; izskatās, ka izņemot CC pogu manai mašīnai nekā nav ( pat logu šķidruma bačoka dačika un bremžu fiškas ar 4 kontaktiem), lai šī opcija būtu pilnvērtīga! Emmm, vai man ir vērts domāt par CCM uzstādīšanu un citām fīčām, lai CC darbotos un būtu pilnvērtīgs? Precīzāk, cik tas varētu izmaksāt, ņemot vērā, ka visdrīzāk pats es netikšu galā, tātad detaļas + darbs = ? Ls
:bmw:
dogMa! Milzīgs paldies par CCM atrašanas vietas ceļvedi :super: !
Tev vajag pašu CCM, bremžu slēdzīti ar 4 kontaktiem, tosola līmeņa devēju, mīzēju šķidruma līmeņa devēju un štekerus, kas nāk zem šofera kreisās kājas (zem tās plastmasas), lai varētu izlaist ķēdi caur CCM, lai baudītu gaismas etc. Ja tiešām ir vēlēšanās, tad detaļas labāk pašam meklēt un cenu pateikt grūti, bet, ja pie manis to visu vilktu, tad nez.. Nu, kādi 20Ls apm. :) To labāk caur PM tad! :super:
Profila bilde
Zolton
Ziņojumi: 10
Pievienojies: 24 Feb 2012, 22:17
Braucu ar: 320i Coupe
Atrašanās vieta: Capital City
Martinez rakstīja:ja nekļūdos tad tavu bembi bieži redzu purčikā,bet pa tēmu domāju,ka nekam tik dārgi nevajadzētu būt un runājot par darbu,gan sarunāsi ar forumiešiem,palīdzēs un paskaidros visu kas un kā liekas,vai arī vari doties pie siika&hoodija uz viņu kantori mežciemā netālu no biķernieku trases un viņi tev visu pa smuko saliks par sakarīgām cenām!
Tā ir, savu ‘vardi‘ bāzēju Purv(u)ciemā. ^_^
Tnx par padomu, domāšu kā tālāk rīkoties. ;)
Profila bilde
Zolton
Ziņojumi: 10
Pievienojies: 24 Feb 2012, 22:17
Braucu ar: 320i Coupe
Atrašanās vieta: Capital City
dogMa rakstīja:
Zolton rakstīja:Jāāāā... noņēmu paneli, izložņāju visu apakšu, kur vajadzētu būt CCM un esmu vīlies - nekā; izskatās, ka izņemot CC pogu manai mašīnai nekā nav ( pat logu šķidruma bačoka dačika un bremžu fiškas ar 4 kontaktiem), lai šī opcija būtu pilnvērtīga! Emmm, vai man ir vērts domāt par CCM uzstādīšanu un citām fīčām, lai CC darbotos un būtu pilnvērtīgs? Precīzāk, cik tas varētu izmaksāt, ņemot vērā, ka visdrīzāk pats es netikšu galā, tātad detaļas + darbs = ? Ls
:bmw:
dogMa! Milzīgs paldies par CCM atrašanas vietas ceļvedi :super: !
Tev vajag pašu CCM, bremžu slēdzīti ar 4 kontaktiem, tosola līmeņa devēju, mīzēju šķidruma līmeņa devēju un štekerus, kas nāk zem šofera kreisās kājas (zem tās plastmasas), lai varētu izlaist ķēdi caur CCM, lai baudītu gaismas etc. Ja tiešām ir vēlēšanās, tad detaļas labāk pašam meklēt un cenu pateikt grūti, bet, ja pie manis to visu vilktu, tad nez.. Nu, kādi 20Ls apm. :) To labāk caur PM tad! :super:
Skaidra bilde, paldies. Ja kaut kam nobriedīšu, padošu ziņu. ;)
Khe... šodien pārsteidzu pats sevi, atklāju, ka man pagriezienu rādītāju ruchkai ir BC manipulācijas podziņa - varu pārslēgt OBC funkcijas. :clap: Tomēr kopumā esmu vīlies par savu ‘pusfabrikāta‘ OBC CC variantu no Bavārijas autobūvētājiem; varētu to salīdzināt ar klasisko fastfood‘u - rolton zupiņu, kad makaroni ir, bet nav vērdošs ūdens! :lol: It kā lietot var, bet īstas baudas nav! :)
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Bavārieši nekļūdās :) Tur vienkārši ir home-made variants ;)
Profila bilde
Zolton
Ziņojumi: 10
Pievienojies: 24 Feb 2012, 22:17
Braucu ar: 320i Coupe
Atrašanās vieta: Capital City
Nevaru nepiekrist. Nedaudz ne par tēmu šeit... nepārstāju apbrīnot viņu entuziasmu... šonedēļ beidzot esmu nobriedis un aizšāvu uz Latbemu, lai sakārtotu beņku apsildi; iepriekšējais saimnieks teica, ka vienkārši nav kaut kas pievienots.
L-bemā teica, ka ~ 150Ls, ja es gribu sev beņku apsildi :o , jo skaistās beņķu apslides podziņas pie ātrumkloķa ir vnk. butaforijas, lai aizspraustu caurumus - nekādu sildelementu sēdekļos un pravodkas... tā es arī paliku gribot, ar savu aitas vilnas sēdekļu pārvalku, lai pakaļa nepiesalst pie ādas beņķiem. :D
Profila bilde
kristapsk94
Ziņojumi: 390
Pievienojies: 16 Okt 2012, 11:55
Braucu ar: 328. IK4
Atrašanās vieta: marupes
Reputācija: 1
 
Vai kads var pateik kur es varu interneta uzinat kas man pa kludam ir ? Kad es uzpiezu uz obc diagnostiku man tur rada ap 9 kludam vai tas nav kludas ?
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Ko tev tur rāda?
Profila bilde
kristapsk94
Ziņojumi: 390
Pievienojies: 16 Okt 2012, 11:55
Braucu ar: 328. IK4
Atrašanās vieta: marupes
Reputācija: 1
 
Viens 010500e2
Otrs 060300e2
Tre 050200e2
Cet 0408000e1
P 0310250f0
Sestais 0207000e3

Un ko nozime port un tie visi skaitli ? Tur ari daudz klodas ir ?
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1745
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 
Arī šis interesē, man 3 kļūdas rāda.
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Jāpaskatās būs, pirmo reizi redzu šādus brīnumus :rolleyes:
Profila bilde
guzlis
Ziņojumi: 705
Pievienojies: 29 Apr 2012, 23:11
Braucu ar: e91 LCI & Triumph
Reputācija: 1
 
iepirku citu 18 pogu obc un tagat neiet tas einheit kas agraak. visulaiku raada check control inactive... ja pamainu uz tiem einheitiem kas saakotneeji tajaa obc bija tad vienkaarshi iedegas visi pikselji. vaitad nebija taa ka einheits atkariigs no auto nevis no obc?
Autobusu un Mikroautobusu noma
http://www.rptransports.lv
Attēls
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Par EINHEITIEM paskaties šo topiku: http://e36.lv/forums/viewtopic.php?f=21&t=1465.
Profila bilde
huliits
Ziņojumi: 286
Pievienojies: 06 Jūn 2012, 23:35
Braucu ar: Coupe
Atrašanās vieta: Iecavas
izmeiģināju visādīgi,bet nesanāca man palaist :sad: