Iebuvets usb ladetajs!

Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 

29 Aug 2014, 14:34

sodien sezot ienaca uztaisit diezgan primitivu bet noderigu lietu, tas butu iebuvets usb ladetajs, jo biezi vien ir problema ar to kad ir jauzlade telefons masina!
Viss kas man bija vajadzigs bija:
* saplests usb auto ladetajs, (izmantoju ka stravas parveidotaju)
*kkada usb ligzda no nezinamas izcelsmes lietas
* izolacijas lenta un ass nazis,
DSC_0007.jpg

1 solis, panemam nogrizam vecajam auto ladetajam galu un tur paradas divi vadi, Sarkans un melns ( + un - )
to pasu izdaram ar usb ligzdu, notiram vadus, un ari ir tiesi tadas pasas krasas vadi, sarkans un melns
2 solis izjaucam otru galu un lidz ari paradas vadi bet nenoraujam no shemas nost, noriram galus,
3 vadus pirms parveidotaja mazliet pagarinam un pievienojam pie piepiteja vadiem lai ir patstaviga strava,
to pasu sadaram ar otru galu savienojam smuki vadus un noizolejam

Principa viss ir labi bet kur iebuvet galu? es to ieliku tuksajas bogu vietas konsule, mazliet darbs ar nazi un viss ir ok,
protams pirms liekam visu kopa, parbaudam vai strada un lade telefonu, un vai nav nekur dzirgstelu jura!


dazas bildes lai butu viss skaidraks, (bildets ar kartupeli :sad: )
DSC_0003.jpg
DSC_0004.jpg
DSC_0005.jpg
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
SmXpress
Ziņojumi: 230
Pievienojies: 02 Mai 2012, 23:09
Braucu ar: 325TDS
Atrašanās vieta: Rīga,Agenskalns

29 Aug 2014, 14:43

Shitais ir laba lieta tikai es ieteiktu pashu usb ligzdu izvilkt bardachoka un konsoli atstaat orginalajam pogaam! ;)
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 

29 Aug 2014, 14:47

ta ka man tur nekadu pogu nav (ideala komplektacija) , tad man taja vieta ari bus labi :giggle: