Kas tas par simbolu ???

Profila bilde
rus90
Ziņojumi: 573
Pievienojies: 28 Jūn 2013, 07:01
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 2
 

31 Dec 2014, 13:08

man kompaktam tada pati dega kad motors stradaja avarijas režima deļ ta ka droseles stavokļa devejam vads bija pušu.
Attēls
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

31 Dec 2014, 13:12

unider rakstīja:Tev nav atvieglināts spararats? Es redzēju, ka blondaaajai deg šī lampiņai un viņai bija atvieglināts spararats. Varbūt vienkārši sakritība
:o :o :o
lol nau verc :gigigi:
Profila bilde
unider
Ziņojumi: 543
Pievienojies: 16 Nov 2012, 15:32
Braucu ar: 330d
Atrašanās vieta: Deautschland, Freiburg

31 Dec 2014, 13:13

seeingman rakstīja:
unider rakstīja:Tev nav atvieglināts spararats? Es redzēju, ka blondaaajai deg šī lampiņai un viņai bija atvieglināts spararats. Varbūt vienkārši sakritība
:o :o :o
lol nau verc :gigigi:
:gigigi: man pasham nav pilniigi nekaadas jausmas. Tikai minu :D
Cabooom
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

31 Dec 2014, 13:17

kā elle spararats var ietekmēt kādas lampiņas iedegšanos?
tāpat tev moš lampiņas deg vai ir ziemas vai vasaras riepas? :hahaha:

bet vispar ko var pisties blin, tak autora zagtās bildes linkā jau rakstīts transmission system indicator lamp.
manuālajai ķeselei nav nekādu smadzeņu un indikatoru, tātad ja ir manuālā kārba, tad izrauj lampiņu nafig un brauc jopt.
Tā kā Rons jau pateica
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 

31 Dec 2014, 15:12

Ak tu kungs, dažas šīs atbildes!!!

Ir tik grūti apskatīties ko tā lampiņa nozīmē? Arī automašīnai ir instrukcija, gluži kā trauku mazgājamajai mašīnai!

Šī lampiņa iedegās automātiskai ātrumkārbai
E36 3 Series Automatic transmission. It should go out after the engine has started.
Latviski tas būtu E36 3 Sērijas automātiskā kārba, lampiņai vajadzētu izdzist pēc motora iedarbināšanas.

Neesmu nekad šo lapmiņu dzīvē redzējis un nemācēšu tev nekā savādāk palīdzēt, es iegooglēju un apsaktijos visus simbolus un to nozīmi, ja tas ir no kārbas, tad es personīgi noskaidrou kādeļ man ir manūalā kārba, bet deg automāta lampiņa, pārbaudītu, vai tiešām auto nenāk no rūpnīcas automāts, vai varbūt motors ir bijis oriģināli ar automātu, varbūt spidometrs gļuko. Nav jēga klausīties muļķības par spararatiem un nepareizu krēsla lenķi, google ir pietiekami plaša, lai ar to sāktu!
Viens posts augstāk jau saka, izrauj to lampu un brauc, ja tev ir manuālā kārba :clap:
Profila bilde
byrbyr
Ziņojumi: 1683
Pievienojies: 10 Apr 2013, 13:55
Braucu ar: GO1633

01 Jan 2015, 18:11

Ja tev ir manuālā kārba, tad man šķiet, ka tai lampiņai nemaz tur nebūtu jābūt.
Secini pats, izskrūvē lampiņu vai jauc kārbu ārā ar cerību, ka pēkšņi atradīsi problēmu, lai arī varu derēt, ka nekas nemainīsies :doh:
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

01 Jan 2015, 19:18

kā jau teicu manuālajai kārbai nav nekādu dačiku kas pateiktu mašīnai, ka kaut kas nav kārtībā, respektīvi e36 manuālim no rūpnīcas salūzīs kārba, kārbas eļļa izlīs, spararats būs nepareizais, slidēs sajūgs vai whatever un lampiņa nedegs