18 pogu OBC uzstādīšana

Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

02 Dec 2013, 10:12

ok,skaidrs :super:
Un kā ar tiem vadiem??? Tur neviens netrūkst???
Attēls
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

02 Dec 2013, 12:28

JAUTĀJUMS:
1.Kapēc no gonga bija javelk vads uz spidometra zilo štekeri??ko viņš dod?
2.Kāpēc gongam ir trīs veidu pīkstieni? (tas īsais pīkstiens laikam ir temperatūrai,a kam domāti pārējie divi signāli??Par ko viņi brīdina??)
3.Man obc štekerī ir pievilkti šādi vadi:
a.masa
b.plus
c.plus pie ieslēgtas aizdedzes
d.apgaismojums
e.temperatūras dačiks
f.uz gongu
g. uz gongu
Vai tur ir visi dadi,ko vajag,vai vel kāds trūkst??? :o
P.S IET RUNA PAR 7.POGU OBC :yes:
Attēls
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

02 Dec 2013, 13:03

putns26 rakstīja:JAUTĀJUMS:
1.Kapēc no gonga bija javelk vads uz spidometra zilo štekeri??ko viņš dod?
2.Kāpēc gongam ir trīs veidu pīkstieni? (tas īsais pīkstiens laikam ir temperatūrai,a kam domāti pārējie divi signāli??Par ko viņi brīdina??)
3.Man obc štekerī ir pievilkti šādi vadi:
a.masa
b.plus
c.plus pie ieslēgtas aizdedzes
d.apgaismojums
e.temperatūras dačiks
f.uz gongu
g. uz gongu
Vai tur ir visi dadi,ko vajag,vai vel kāds trūkst??? :o
P.S IET RUNA PAR 7.POGU OBC :yes:
1. - gõdigi sakot nezinu, man gonga darbība nemainījās arī bez tā vada, jārokas pa shēmām, kam tas ir. Tas vads vnk nevar mainīt to, vai skan gongs vai ne, jo gonga signāli, cik noprotu pēc shēmām, nāk tikai no OBC.
2. - Ir tā - parastai "ding" ir temperatūrai, kļūdām utt., īsie "pīk pīk" ir USA vai Jap variantiem - atpakaļgaitai utt., par garo īšti nezinu, bet bija kautkas līdzīgs

3. - paskaties E36 ETM (dogma, ja nemaldos, bija kautkur ielicis, tur bija visu iespējamo variantu diagrammas). Google neko nestāsta. Bet principā ir tā, ka izklausās, ka tev ir visi vadi. Varbūt pie vainas ir tas, ka gongs nav e36. Itkā jau ir vienādi vadi visiem, bet tomēr mazums. Atrodi TIEŠĀM e36 gongu un piespraud klāt. Ja viss ok, tad skaidrs, kas par vainu. 10&11 PIN ir gonga signāls. Pārbaudi, maybe vads pa vidu salūžis vai kas.

Ja tev tas kompis ir iekšā STock, tad vados diezvai būs vaina, tīri cik salūzuši, pārdeguši vadi. Ja esi vilcis pats, tad skaties vēlreiz to shēmu, pēc kuras vilki, ne jau uz dullo savilci būsi :D
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

02 Dec 2013, 13:10

skaidrs.Memo man darbojas,vēlāk braukšu uz centra pusi,un paskatīšos,vai pīkstēs,kad t.nokritīs zem +3 :clap:
re,šitāds man ir gongs.Pats noņēmu šrotā no e36
https://www.google.lv/search?q=e36+gong ... B400%3B394
Attēls
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

02 Dec 2013, 13:27

putns26 rakstīja:skaidrs.Memo man darbojas,vēlāk braukšu uz centra pusi,un paskatīšos,vai pīkstēs,kad t.nokritīs zem +3 :clap:
re,šitāds man ir gongs.Pats noņēmu šrotā no e36
https://www.google.lv/search?q=e36+gong ... B400%3B394
Vo, pareizi, viens no pīkstieniem bija Memo domāts. Principā, vari vnk noraut termodatčiku un apskatīties, vai pīkst, jo viņu noņemot uzreiz nokrīt uz -36° ;) Es, godīgi sakot, lieku vislielākāsi aizdomas uz beigtu Gongu, nenāk man nekas cits prātā diemžēl :rolleyes:

P.S.

Man bija tāds gongs kā pa labi, un vis strādāja čotka, izņemot to, ka vienā brīdī sāka konstanti pīkstēt :D
Attēls
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

02 Dec 2013, 13:30

gongs strādā,izgāju cauri gongam ar masas vadu,un ir visi trīs signāli :clap: ok tulīt aiziešu noraut dačiku,un paskatīšos :sarunats:
Attēls
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

02 Dec 2013, 13:32

putns26 rakstīja:gongs strādā,izgāju cauri gongam ar masas vadu,un ir visi trīs signāli :clap:
Hm, tad pārbaudi Pinus melnajā štekerī pie OBC, sliktākajā gadījumā, vari izvilkt divus jaunus vadus no OBC pareizajiem Piniem uz Gonga pareizajiem piniem un paskatīties kas un kā. Vrb tiešām OBC vaina (lai gan dogma saka, ka nav, es tādu variantu pieļauju, jo pašam tā bija ar 18 pogaino) :rolleyes:
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

02 Dec 2013, 13:41

a,cik ilgi viņam japīkst,kad tā temperatūra nokrīt???
Attēls
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

02 Dec 2013, 13:42

putns26 rakstīja:a,cik ilgi viņam japīkst,kad tā temperatūra nokrīt???
Jābūt vienam "Ding" un viss :clap:
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

02 Dec 2013, 14:19

viss ok :super: Noraujot t daciku,atskan viens ding,un viss,un uz memo ir pik,pik,pik :sarunats: :sarunats:
un apmainot vietām obc štekeri 10 un 11 pinu,uz memo tad skan ding, un uz temperatūras dačiku pik,pik,pik :clap: :clap: :super:
Attēls
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

02 Dec 2013, 14:23

putns26 rakstīja:viss ok :super: Noraujot t daciku,atskan viens ding,un viss,un uz memo ir pik,pik,pik :sarunats: :sarunats:
un apmainot vietām obc štekeri 10 un 11 pinu,uz memo tad skan ding, un uz temperatūras dačiku pik,pik,pik :clap: :clap: :super:
Hah, interesanta ideja apmest otrādi :D Nu prieks, ka viss iet ;)
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

02 Dec 2013, 14:26

manuprāt,to pik,pik,pik varētu labāk dzirdēt,nekā to vienu ding.
ā,un vel,ja temperatūras rādītājs braucot ir izslēgts,un ja nokrīt t zem +3,viņš iedegas,un nodingojas :clap: :super: :super: Paldies tev par padomiem :drink:
Attēls
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

02 Dec 2013, 14:28

ps,un turot nospiestu SET pogu,var pārbaudīt,vai obc pikseļi visi ir veseli,jo viņš uz pāris sekundēm parāda visas displeja iespējas
Attēls
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

02 Dec 2013, 16:33

putns26 rakstīja:manuprāt,to pik,pik,pik varētu labāk dzirdēt,nekā to vienu ding.
ā,un vel,ja temperatūras rādītājs braucot ir izslēgts,un ja nokrīt t zem +3,viņš iedegas,un nodingojas :clap: :super: :super: Paldies tev par padomiem :drink:
Yes, yes, tā viņš dara ;) Prieks palīdzēt :sarunats:
putns26 rakstīja:ps,un turot nospiestu SET pogu,var pārbaudīt,vai obc pikseļi visi ir veseli,jo viņš uz pāris sekundēm parāda visas displeja iespējas
Es zinaju, ka 18 pogu OBC ir tāda funkcija, nezināju, ka septītniekiem arī, labs info ko der zināt, paldies tev par info ;)
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

06 Dec 2013, 16:01

Kon4a rakstīja:
Ruu rakstīja:Es esmu redzējis kaut kur sludinājumos mazmotoru ar pulksteni tahometra vietā. :lol:
Es esmu nenormāli saintriģēts tagad akutko tādu redzēt, Google nevienu bildi nezin pat ar kompaktu ar šādu joku, vienīgi E30 nemotoru šiltes izmet ar Pulksteni :lol: Lab Offtopic off, iešu meklēt kādu bildi :D
Šeku reku viens sludinājumā bija - 1.6 sedans, it kā pat norādīts ka 93. gads:
pulkst.PNG
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

07 Dec 2013, 11:56

Runājot par gognu:
Ja braucot patīk skaļi klausīties mūziku,tad to gongu vispār nevar dzirdēt,vaine? :yes:
Tātad atradu tam risinājumu :clap:
ja maģim nāk tāds vads ar nosaukumu PHONE MUTE,,tad šo problēmu var atrisināt,pievienojot šo vadu OBC štekerī pie 10,vai 11 pina pēc izvēles (viens no šim piniem atbild par MEMO skaņu, otrs par temperatūras pazemināšanos skaņu) īsti vairs neatceros,kurš ir kurš :gigigi: ,bet es viņu pievienoju pie pina,kas dod signālu gongam par t.pazemināšanos
Bet tā rezultātā,ja brauc un skaļi klausās mūziku,tad tiko temperatūra nokritīs lidz +3 un zemāk,tad uzreiz maģītis pilnībā apklust uz apm,2. sekundēm,un var dzirdēt to gongu,un atkal maģītis sāk skanēt :clap: nu,kautkā tā :super:
Attēls
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

09 Dec 2013, 14:12

Ruu rakstīja:
Kon4a rakstīja:
Ruu rakstīja:Es esmu redzējis kaut kur sludinājumos mazmotoru ar pulksteni tahometra vietā. :lol:
Es esmu nenormāli saintriģēts tagad akutko tādu redzēt, Google nevienu bildi nezin pat ar kompaktu ar šādu joku, vienīgi E30 nemotoru šiltes izmet ar Pulksteni :lol: Lab Offtopic off, iešu meklēt kādu bildi :D
Šeku reku viens sludinājumā bija - 1.6 sedans, it kā pat norādīts ka 93. gads:
pulkst.PNG
Oh wow, tas izskatās tik jocīgi un nejēdzīgi :D
putns26 rakstīja:Runājot par gognu:
Ja braucot patīk skaļi klausīties mūziku,tad to gongu vispār nevar dzirdēt,vaine? :yes:
Tātad atradu tam risinājumu :clap:
ja maģim nāk tāds vads ar nosaukumu PHONE MUTE,,tad šo problēmu var atrisināt,pievienojot šo vadu OBC štekerī pie 10,vai 11 pina pēc izvēles (viens no šim piniem atbild par MEMO skaņu, otrs par temperatūras pazemināšanos skaņu) īsti vairs neatceros,kurš ir kurš :gigigi: ,bet es viņu pievienoju pie pina,kas dod signālu gongam par t.pazemināšanos
Bet tā rezultātā,ja brauc un skaļi klausās mūziku,tad tiko temperatūra nokritīs lidz +3 un zemāk,tad uzreiz maģītis pilnībā apklust uz apm,2. sekundēm,un var dzirdēt to gongu,un atkal maģītis sāk skanēt :clap: nu,kautkā tā :super:
Oho, par tādu variantu nebiju nemaz iedomājies, super! Es saku, ka tev jāuztaisa DIY, tik vispirms maybe pasērčo netā, vai visiem aftermarket maģiem tāda funkcija ir :super: Būšu LV, uzveidošu sev arī tādu fīču, jo gogs mēdz skanēt arī tad, ja beidzās, piem, logu šķidrums vai izdeg spuldzīte :super:
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

10 Dec 2013, 10:44

kad būs brīvāks laiks,tad provēsim uzcept to DIY :clap:
Attēls
Profila bilde
Rolands
Ziņojumi: 2500
Pievienojies: 13 Mar 2011, 17:49
Atrašanās vieta: Garkalne,Ādaži

19 Dec 2013, 20:14

Ja man stāv tgd 7pogu obc un es vēlos ielikt 18pogu obc ar visu slēdzi,tad tur kko vel vjg vai vnk remove&install? :D
Profila bilde
kri
Ziņojumi: 176
Pievienojies: 03 Sep 2013, 12:12

19 Dec 2013, 20:18

Tak pirmā postā publicētajā PDF viss ir smuki aprakstīts. Vajag check-control bloku, visus devējus, balto štekeri, bremžu slēdzi un izvilkt vadus.