Enģeļacu uzstādīšana

Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 

17 Okt 2012, 12:31

Nu tad ir kāds gājis TA ar enģeļacīm kopš pēdējā posta?! Laikam jau arī būtu svarīgi piezīmēt, KUR tika izieta TA, jo no vietas (to darbiniekiem) ar tā paskatos ir starpība par to ko var likt un ko nē... :gigigi:
d[-_-]b
Profila bilde
rews
Ziņojumi: 1170
Pievienojies: 20 Nov 2011, 11:26
Braucu ar: Melnu cabrio
Atrašanās vieta: Riga
Reputācija: 1
 

27 Okt 2012, 11:44

Vakar uzstādiju Enģeļus tākā dariju to pirmoreizi un nēsmu redzējis dzīvē kā to dara kāds cits, man šis DIY galīgi nenoderēja.
Attēls
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 

29 Okt 2012, 13:13

Kāpēc tieši nenoderēja, bij kādi citi (neparādīti) zemūdens akmeņi uzstādīšanas procesā???
d[-_-]b
Profila bilde
jurcis
Ziņojumi: 860
Pievienojies: 10 Apr 2011, 11:47
Braucu ar: e30 un e46
Reputācija: 1
 

31 Okt 2012, 21:13

Ja godīgi tad tos enģeļus var izjaukt, un to nesmuko plastmasu kas ir gandriz pirksta resnuma var noņemt, paliek tikai tieva stīpiņa kuru var ļoti smuki iestrādāt lukturos un izskatās vismaz 4x smukāk. Tikai pratīgi jājauc ārā lai nesalauztu to tievo stīpiņu.
Profila bilde
mats
Ziņojumi: 253
Pievienojies: 22 Nov 2011, 23:26
Braucu ar: Bavārijas palaistuli
Atrašanās vieta: Liepāja

02 Nov 2012, 09:21

jurcis rakstīja:Ja godīgi tad tos enģeļus var izjaukt, un to nesmuko plastmasu kas ir gandriz pirksta resnuma var noņemt, paliek tikai tieva stīpiņa kuru var ļoti smuki iestrādāt lukturos un izskatās vismaz 4x smukāk. Tikai pratīgi jājauc ārā lai nesalauztu to tievo stīpiņu.
Nu tad bildes studijā :yes:
Profila bilde
Kociņš
Ziņojumi: 142
Pievienojies: 12 Dec 2012, 22:26
Braucu ar: E46
Atrašanās vieta: Saldus

19 Dec 2012, 21:28

22.novembrī izgāju skati ar eņģeļacīm. :clap:

Tas fakts, vai iziesi vai nē, manuprāt, ir tīrākā izloze, un ļoti atkarīgs kur ej TA.

Nezinu kas notiek Rīgā, mazpilsētā man izdevās.
Profila bilde
Mr.JackDaniels
Ziņojumi: 12
Pievienojies: 07 Jan 2013, 14:18
Braucu ar: 325

08 Jan 2013, 10:36

Man liekas Rigá grutak ar to bus. Jo es tagad nopirku no Madonas auto, un vins izgaja tehnisko 3 reizes ar engiliem. Bet Rigá visiem pazistiem bija problemas, nevareja iziet TA.
Profila bilde
Alps
Ziņojumi: 484
Pievienojies: 27 Okt 2011, 17:56
Braucu ar: Nissan 200sx
Atrašanās vieta: Teika, Centrs

09 Jan 2013, 04:54

Mani un manus čomus nav laiduši cauri ar eņģeļiem cauri.
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

20 Jan 2013, 12:18

es junija beigas gaju ar engeliem, protams bija izslegi bet redzet vinju vareja ka ir ieksa - izlaida, nevienu vardu, domaju tas atkariigs cik verigs ir inspektors
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
mats
Ziņojumi: 253
Pievienojies: 22 Nov 2011, 23:26
Braucu ar: Bavārijas palaistuli
Atrašanās vieta: Liepāja

05 Feb 2013, 09:30

A tos eņģeļus nevar ielikt aiz stikliem,nevis uz stikliem,tad arī tie eņģeļi tā nerēgotos un domāju skati arī izietu,jo viņi nebūtu tā redzami kā,kad ir uzlīmēti uz stikliem. :rolleyes: (nezinu vai viņi der iekš stikliem-neesmu licis.)
Profila bilde
gun4aa
Ziņojumi: 231
Pievienojies: 18 Sep 2011, 20:30
Braucu ar: 323i
Atrašanās vieta: Alūksne-Jaunlaicene

05 Feb 2013, 09:58

mats rakstīja:A tos eņģeļus nevar ielikt aiz stikliem,nevis uz stikliem,tad arī tie eņģeļi tā nerēgotos un domāju skati arī izietu,jo viņi nebūtu tā redzami kā,kad ir uzlīmēti uz stikliem. :rolleyes: (nezinu vai viņi der iekš stikliem-neesmu licis.)
der iekš stikliem. zinu ka ir ta likts,.
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

19 Feb 2013, 01:00

gun4aa rakstīja:
mats rakstīja:A tos eņģeļus nevar ielikt aiz stikliem,nevis uz stikliem,tad arī tie eņģeļi tā nerēgotos un domāju skati arī izietu,jo viņi nebūtu tā redzami kā,kad ir uzlīmēti uz stikliem. :rolleyes: (nezinu vai viņi der iekš stikliem-neesmu licis.)
der iekš stikliem. zinu ka ir ta likts,.
Pats meditēju par enģeļu tēmu, un baidījos no TA, bet tiešām - ja liek aiz stikliem, tad no ārpuses nifiga nevar reedzēt, ja nav ieslegtas, ne? :rolleyes:
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

14 Mar 2013, 13:15

Khemm, papildinājums DIY - enģeļu ielikšana no stikliņu iekšpuses:


Sekojam visam iepriekš teiktajam, līdz daļai par stikliņu izņemšanu. Kad esam līdz tam nonākuši, ar tiešām asu nazi nogriežam nost silikona virskārtu, lai tas ir līmenī ar lampas stikliņu, pats stikliņš NAV jāņem ārā:
Attēls
Attēls
Ņemam enģeļacu rinķus un līmējam klāt ar ko velamies, es izmantoju līmes pistoli, turās labi un nav jāgaida miljons gadi kāmēr nožūs. Novietošana var būt dažāda - man vienai lampai bija kautkādi origināli puļķi, pie kuriem vienmērīgi piespiežot visu engeļacs rinķi, tas bija tieši tur, kur jābūt. Otrai lampai tādu puļķu nebija, tapēc jāliek uz aci.
jebkura gadījumā - tehniski rinķa nobīde neko neietekmēs, mainīsies tik tas, cik daudz rinķis redzams skatoties no dažādiem lenķiem - ja būs galīgi šķibi ielikts, var gadīties, ka skatoties uz abiem rinķiem vienam redzes tikai kanti, bet otru redzēs pilnībā.
Lēni un kaligrāfiski aizpildam sānu daļas ar līmi (kad lampas saliks kopā tapat neko redzēt nevarēs, bet tas nenozīmē, ka var haltūrēt :lol: ):
Attēls
Attēls
Vadi, liekot enģeļus no iekšpuses, ir elementāri noslēpjami - tos gar talo gaismu reflektora augsējo malu var aizbīdīt līdz talo gaismu spuldzes vāciņam, tiesa gan, ,lai to izdarītu bija jānogriež štekeri vadiem, pēc izvilkšanas tie jāpielodē atpakaļ, galvenais atzīmēt, kurš ir kurš vads, tam izmantoju nedaudz termokembrikus. ja štekerus var dabūt garām reflektoram, tad štekerus nost nav jāgriež!:
Attēls
Izvelkam cauri:
Attēls
Attēls
Attēls
Pieliekam štekeri:
Attēls
Savienojam visus vadus, un, lai nebūtu jā čakarē lampas korpuss, sačakarējam vāciņu, lai izlaistu ārā vadus uz enģeļu bloku:
Attēls
Attēls
Tālāk viss turpinās kā teikts iepriekš - saliekam lampu un baudam savus smukos enģeļus, kurus, iespējams,TA neviens pat nepamanīs :hahaha:
Attēls
Attēls
Pēdējais labojis Kon4a - 15 Mar 2013, 09:31, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
splat
Ziņojumi: 491
Pievienojies: 28 Nov 2012, 17:51

14 Mar 2013, 13:26

Labs izklaasts :super:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

14 Mar 2013, 14:03

Viss OK, tikai nesapratu kāpēc bija jāpārgriež vadi... Var taču tāpat tos štekerīšus izlaist gar reflektoru un lampas korpusu. :rolleyes:
Attēls
Profila bilde
jurcis
Ziņojumi: 860
Pievienojies: 10 Apr 2011, 11:47
Braucu ar: e30 un e46
Reputācija: 1
 

14 Mar 2013, 14:20

Es ar nesaprotu kapēc vads jāgriež nost, vismukāk ir kad bloku pašu arī ielīmē iekšā lukturī, un bloka vadu savieno ar gabarītu vadu jo tas tāpat netiek izmantots kamēr riņi spīd.
Plusi:
Bloks ir iekš lampas, līdz ar to nemētājas kaut kur motor telpā
Netiek sabojāti lukturi
Nav lieks darbs ar vadu lodēšanām jebkurā mirklī var ielikt gabarīt lampiņu.
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

14 Mar 2013, 15:43

jurcis rakstīja:Es ar nesaprotu kapēc vads jāgriež nost, vismukāk ir kad bloku pašu arī ielīmē iekšā lukturī, un bloka vadu savieno ar gabarītu vadu jo tas tāpat netiek izmantots kamēr riņi spīd.
Plusi:
Bloks ir iekš lampas, līdz ar to nemētājas kaut kur motor telpā
Netiek sabojāti lukturi
Nav lieks darbs ar vadu lodēšanām jebkurā mirklī var ielikt gabarīt lampiņu.
Nezinu kā Jūsu lampām, bet savām es 20min nočakarējos štekeri dabūt gar reflektoru, tapēc griezu, tas nav obligāti, ja štekeri var aizdabūt garām reflektoram ;)

Bloku liku ārā, jo kā jau DIY ziklāsta sakumā bija teikts, ja bloku liek iekšā lampā tas avirāk sakarst un ātrāk nolietojas, protams, cik patiesi tas ir praksē nezinu, bet es blokus noliku lampas ārpusē, tajā stūrī kur radiators, no malas nemaz neredz :super:

Lukturi netika sabojāti arī tagad - sabojāts tikai vācinš :D

gabarītu lampiņu tpt var jebkurā brīdī ielikt, jo bloks piejūdzas pie gabarītu vadiem, atstajot štekeri :hahaha:

Teorētiski, ja slinkums kautko darīt, var to slikonu arī nost negriezt, iespejams, ka ta pat ir viegklāk nocentrēt rinķus :rolleyes:

Anyway - lielākais bonuss enģeļiem aiz stikliem ir tas, ka nav jāmeklē kur izlaist vadus no lampas ārpuses uz iekšu (caur starpsienu, kur stiprinās apaļie stikli) un ir iespeja, ka TA nemaz viņus nepamanīs - uz ātro uzmetot aci neredz ;)

EDIT: Tiešām neredz, sencis jau otro nedēļu nav pamanījis, ka man ir ielikti enģeļi :hahaha:
EDIT2: Sencis pamanīja enģeļus pēc mēneša - laikam aizstiklu variants strādā :hahaha:
Pēdējais labojis Kon4a - 22 Apr 2013, 12:02, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

02 Apr 2013, 12:38

O,būs man a šitā jaieliek. :clap:
Attēls
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 

23 Jūl 2013, 10:10

Runajot par invektoru liksanu lampas. No savas poeredzes. Pis gada laika man nodega 2 invektori,tie staveja ara no lampam,pec tam ieliku ieksa lampas un nobraukaju divas ziemas un vienu vasaru un nekadas vainas,kas notiek tge nezinu jo auto jau notirgots. Ta ka tas jaskatas katram pasam ka labak un ka paveiksies.
coupe 2.8
Profila bilde
Pāķis
Ziņojumi: 17
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 21:38
Braucu ar: savu pelēko E36
Atrašanās vieta: Jūrmala, Rīga

30 Jūl 2013, 22:42

Nu tas ka aiz stikliem man ar ta vairāk simpatizē.
Pats raustos lit, jo esošie lukturi ir labi BOSCH un stars jau otro gadu ir perfekts nu tāds ka pēc gramatas :D tāpēc negribas sačakarēt :)