Viss par 3er.lv forumu

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 

21 Jūl 2017, 23:24

Tiks publicēts info no mūsu puses ar maksimāli saprotamu skaidrojumu. Visas negācija un glupie komentāri tiks dzēsti. Lūdzu nomierinaties un savaldat savas negācijas.
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 

22 Jūl 2017, 00:56

Ok mans secinājums pēc šodienas.

Viss tiek darīts lai būtu grandiozāk un ir abiciozi plāni, tas ka nav tieši e36.lv visi piekrīt ka nav ideāli.
Daudzas stāstītās lietas bija jādzird arī uz vietas, bet nu financiālā puse arī ir iemesls [ kā jau viss šajā dzīvē ]

Dzīvosim, redzēsim, tik žēl ka nebija tie kam arī ļoti nepatika, sanāca ka visi man klupa virsū, jo biju viens no aktīvākājiem negāciju pūtējiem.
- ikey07
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...

22 Jūl 2017, 01:30

Un oar to tev liels respect;)
Nebija jau taa ka tev klupa virsuu :bye:
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

22 Jūl 2017, 02:24

Man prasās pēc kaut kāda rezumē. Pirmkārt, cik noprotu, tad sabraucienā īsti neko jaunu nepateica, viss kaut kādā ļoti švakā līmenī, neskaidri un saraustīti jau tika izklāstīts forumā, un tas ir diezgan skumji. Otrkārt, sanāk, ka visas šīs pārmaiņas ir tikai tāpēc, lai vienuviet būtu vairāk tautas, līdz ar to vairāk bablo pašiem un rezultātā ēpiskāki pasākumi. Treškārt, viss tika darīts ar tādu max. pohujismu: "mēs tā gribam un mums ir stipri jo stipri pajāt kāda viedoklis".

Pēc būtības jau sanāk, ka it kā viss tiek darīts, lai mums būtu labāk. Nesaprotu tikai kā var izdarīt kaut ko cilvēku labā, nemaz nepainteresējoties vai viņi to grib, vai viņiem to vajag, bet vienkārši to savā ziņā uzspiest.

Adminiem ieteiktu ņemt vērā tādu niansi, ka liela daļa no vecajiem forumistiem šeit uzturēsies nevis tāpēc, ka viņiem šeit baigi patiktu un viņi atbalstītu šīs pārmaiņās, bet gan tāpēc, ka jūs viņiem neatstājāt pilnīgi nekādu citu izeju, kā "pn uz FB grupām, ja kaut kas nepatīk". Stipri šaubos, ka šāda lietotāju bāze, kura bez maz vai piespiedu kārtā šeit uzturēsies (jo nekur citur LV vairs nav tik daudz "par un ap e36" materiāla kā bija e36.lv un tagad ir šeit), jums ir vajadzīga un gribēs būt jūsu pusē.
Profila bilde
nain
Ziņojumi: 40
Pievienojies: 20 Jan 2013, 22:25
Braucu ar: e46 boost

22 Jūl 2017, 03:10

Nu lab nav jau tik traka tā sapē tak arī veči, saprastu ja visu izdzēstu no e36.lv laikiem, bet pa lielam viss jau paliek pa vecam tikai pienāk klāt, bet jā varēja vecajam forumam pievienot e9x sadaļu un viss būtu atrisināts, :lol: jo e30,e46, ir jau savi forumi, tikai e9x nebija, tiem kam efinieki tāpat te neuzturēsies vel ilgi, vot ja e36,e46,e30, forumi apvienotos zem 3er tad jau butu saprotamāk, pagaidām izskatās, ka kaut kas nav līdz galam, bet nu dzīvosim redzēsim :super:
Profila bilde
buba
Ziņojumi: 319
Pievienojies: 20 Nov 2016, 10:59
Braucu ar: 320i Kūtiņa
Atrašanās vieta: Dobele
Reputācija: 2
 

22 Jūl 2017, 09:07

Viss jau būtu labi, tikkai tie lielie grandiozie pasākumi nevienam nebija vajadzīgi, tagad e36 bus tikai fons kautkam, ja savāksies tiešām tā tauta [par ko ļoti šaubos ka vispār tuvākajā laika savāksies].
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 

22 Jūl 2017, 11:21

Par visiem saīsinatiem/ nesaīsinatiem lamuvārdiem ko pamanīšu sākšu dod brīdinājumus līdz banam. Iemācieties izteikt viedokli normālā valodā.
Profila bilde
byrbyr
Ziņojumi: 1683
Pievienojies: 10 Apr 2013, 13:55
Braucu ar: GO1633

22 Jūl 2017, 11:40

Agris rakstīja: 22 Jūl 2017, 11:21 Par visiem saīsinatiem/ nesaīsinatiem lamuvārdiem ko pamanīšu sākšu dod brīdinājumus līdz banam. Iemācieties izteikt viedokli normālā valodā.
Nekādu problēmu ;)
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 

22 Jūl 2017, 11:46

Inferno rakstīja: 22 Jūl 2017, 02:24 Man prasās pēc kaut kāda rezumē. Pirmkārt, cik noprotu, tad sabraucienā īsti neko jaunu nepateica, viss kaut kādā ļoti švakā līmenī, neskaidri un saraustīti jau tika izklāstīts forumā, un tas ir diezgan skumji. Otrkārt, sanāk, ka visas šīs pārmaiņas ir tikai tāpēc, lai vienuviet būtu vairāk tautas, līdz ar to vairāk bablo pašiem un rezultātā ēpiskāki pasākumi. Treškārt, viss tika darīts ar tādu max. pohujismu: "mēs tā gribam un mums ir stipri jo stipri pajāt kāda viedoklis".

Pēc būtības jau sanāk, ka it kā viss tiek darīts, lai mums būtu labāk. Nesaprotu tikai kā var izdarīt kaut ko cilvēku labā, nemaz nepainteresējoties vai viņi to grib, vai viņiem to vajag, bet vienkārši to savā ziņā uzspiest.

Adminiem ieteiktu ņemt vērā tādu niansi, ka liela daļa no vecajiem forumistiem šeit uzturēsies nevis tāpēc, ka viņiem šeit baigi patiktu un viņi atbalstītu šīs pārmaiņās, bet gan tāpēc, ka jūs viņiem neatstājāt pilnīgi nekādu citu izeju, kā "pn uz FB grupām, ja kaut kas nepatīk". Stipri šaubos, ka šāda lietotāju bāze, kura bez maz vai piespiedu kārtā šeit uzturēsies (jo nekur citur LV vairs nav tik daudz "par un ap e36" materiāla kā bija e36.lv un tagad ir šeit), jums ir vajadzīga un gribēs būt jūsu pusē.
Pēc kāda vel rezumē tev prasās? Mēs tevis dēļ uzrīkojām sabraucienu, lai tev visu paskaidrotu, tu neatbrauci.
Uzskatu, ka neesi tiesīgs vairs te pīkstēt. Tāpat jau tev 10 reizes ir teikts, ka forumā tiks publicēts raksts par to, kas notiek. Lai interneta varoņi vai protams cilvēki, kas nespēj ierasties distances dēļ var izprast to domu.

Vēlos uzsvērt, ka vakar ieradās 3gb e90 un principā viss pārējais bija e36 un neviens nevienu nenodirsa, visi draudzīgi papļāpāja un papriecājās, ka var atkal savākties kopā.
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

22 Jūl 2017, 12:20

Kopsavilkums no manas puses. Sapisos un ierados vēlāk, tapēc iespejams kaut ko palaidu garam,bet parunajamies ar paris jūzeriem. No administracijas laikam bija renio, edzis un agris. Ramyrez ari fona kkur figureja. :lol:

Secinaju to, ka atšķiras tas kā uztveram forumu. Manas acīs perfekts forums ir e30.lv, jo lai ari aktivitate ir ļooti zema, forums satur ļoti kvalitatīvu informāciju un ļoti maz bullshita. Tikmer e36/3er administracijas acīs, tas ir forums ar ļoti zemu aktivitati un pasakumiem kur ierodas tikai 20 mašīnas.
Tā kā e36.lv aktivitate krītās (vai ari nespej sasniegt limeni kadu velas vadiba) tika nolemts paplašināt forumu,lai būtu lielāki pasākumi,lielāka aktivitāte, vairāk jūzeru,vairāk mašīnu utt.
Uz manu jautajumu,kapec nevareja atvert atsevisku forumu prieksh socialajam lietam (nu tipa ta ka satirkas e36,e46,e30 vadibas un uztaisa tadu) atbildeja ta,ka 3er iniciatori ir pati e36 vadiba. Diviem forumiem laika nepietiek utt bet e36.lv atstat kadam citam un parmesties uz jauno projektu ari negrib jo atdot e36.lv kadam butu kā "atdot savu bērnu".
Atbildi kapec tieši 3er nevis visi bmw, isti neatceros/neiebraucu. :lol:

Secinajums tads,ka visa atslegas vardi ir "aktivitate" un "pasakumi".

Manas acis pareizakais butu bijis iztirit e36 forumu no bullshita un socialas lietas parnest uz atsevisku 3er forumu. Jo tadiem juzeriem ka es,kkadi pasakumi naher nav vajadzigi. Pilnigi pietiek ar trackdayu bez jebkadam citam aktivitatem :lol:

Katra ziņā jaasaprot ka e36.lv tagad no kanalizacijas trubas neviens ārā nevilks un kā ir tā ir. No vienas puses jaatceras,ka tomer tie kas te visu organize, uztur,velta laiku utt ari ir tiesigi noteikt kas notiek un kas tiek darits.
No otras - jasaprot,ka uznemoties atbildibu par kaut ko, atbildiba janes lidz galam un nevar vnk pateikt "nepatik? Sip nuhaj".
Saprotu adminu reakciju jo zinu ka ir kad kads kritize to kas pasham liekas ahujena laba doma. Un saprotu tautas reakciju,kad bez bridinajuma un viedokla uzklausisanas izdara kaut ko kas kkada mera ietrkme dzivi.

Jebkura gadijuma vadiba uzstadijusi sev augstu latinu. Doma par 3er.lv un vagfesta limena pasakumiem ir loti laba, bet to ir arkartigi viegli aizlaist suudaa, kur beigas sanak forums kurā tiek aktīvii kultiveta e90 šķūnēšana ar stilijiem.

Izmainas konceptuali ir laba doma un par e36.lv aizieshanu sirds man nesap,bet izmaiņu izpildijums manuprat vareja but krietni labaks un es butu darijis citadak. Bet nu kā jau teicu,mums atskiras uztvere par to kadam jabut idealam forumam.

Katra zina paldies renio un parejiem,ka mierigi,bez dirshanaas paskaidroja kas un kaa un nelika iet paraudat un atnakt uz psihologa konsultacijam.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

22 Jūl 2017, 12:25

edzis rakstīja: 22 Jūl 2017, 11:46
Pēc kāda vel rezumē tev prasās? Mēs tevis dēļ uzrīkojām sabraucienu, lai tev visu paskaidrotu, tu neatbrauci.
Uzskatu, ka neesi tiesīgs vairs te pīkstēt. Tāpat jau tev 10 reizes ir teikts, ka forumā tiks publicēts raksts par to, kas notiek. Lai interneta varoņi vai protams cilvēki, kas nespēj ierasties distances dēļ var izprast to domu.

Vēlos uzsvērt, ka vakar ieradās 3gb e90 un principā viss pārējais bija e36 un neviens nevienu nenodirsa, visi draudzīgi papļāpāja un papriecājās, ka var atkal savākties kopā.
Es vai tad prasīju, lai jūs priekš manis kaut ko rīkotu? Nē, neprasīju. Un man arī neviens neprasīja, vajag man to sabraucienu vai nē, bet vienkārši uzrīkoja uz savu galvu, tā kā es uzskatu, ka arī Tu man neesi tiesīgs kaut ko pārmest par neierešanos.
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 

22 Jūl 2017, 13:37

ch. rakstīja: 22 Jūl 2017, 12:20 Diviem forumiem laika nepietiek utt bet e36.lv atstat kadam citam un parmesties uz jauno projektu ari negrib jo atdot e36.lv kadam butu kā "atdot savu bērnu".
Paldies par izklāstu, tgd apmēram ir skaidra tā doma...
Bet it īpaši, ja e36.lv uztver kā savu bērnu, tad es joprojām palieku pie sava, ka labāk to bērnu nodot bērnunamā/ļaut kādam adoptēt (lasīt - nodod citiem uzņēmīgiem cilvēkiem administrēšanai, kuriem būs laiks un nebūs pofig), nekā vnk noskalot podā (lasīt - noskalot podā)!
Uzskatīsim, ka arī es uz doto momentu esmu runājis... Pagaidām vēlmes kaut vai krāt tos pašus reputācijas punktus, kkādā veidā komunicēt jaunajā forumā nav.
d[-_-]b
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

22 Jūl 2017, 14:38

Varbūt admini vienmēr savus bērnus nolaiž podā :gigigi:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

22 Jūl 2017, 14:42

edzis rakstīja: 22 Jūl 2017, 11:46
Inferno rakstīja: 22 Jūl 2017, 02:24 Man prasās pēc kaut kāda rezumē. Pirmkārt, cik noprotu, tad sabraucienā īsti neko jaunu nepateica, viss kaut kādā ļoti švakā līmenī, neskaidri un saraustīti jau tika izklāstīts forumā, un tas ir diezgan skumji. Otrkārt, sanāk, ka visas šīs pārmaiņas ir tikai tāpēc, lai vienuviet būtu vairāk tautas, līdz ar to vairāk bablo pašiem un rezultātā ēpiskāki pasākumi. Treškārt, viss tika darīts ar tādu max. pohujismu: "mēs tā gribam un mums ir stipri jo stipri pajāt kāda viedoklis".

Pēc būtības jau sanāk, ka it kā viss tiek darīts, lai mums būtu labāk. Nesaprotu tikai kā var izdarīt kaut ko cilvēku labā, nemaz nepainteresējoties vai viņi to grib, vai viņiem to vajag, bet vienkārši to savā ziņā uzspiest.

Adminiem ieteiktu ņemt vērā tādu niansi, ka liela daļa no vecajiem forumistiem šeit uzturēsies nevis tāpēc, ka viņiem šeit baigi patiktu un viņi atbalstītu šīs pārmaiņās, bet gan tāpēc, ka jūs viņiem neatstājāt pilnīgi nekādu citu izeju, kā "pn uz FB grupām, ja kaut kas nepatīk". Stipri šaubos, ka šāda lietotāju bāze, kura bez maz vai piespiedu kārtā šeit uzturēsies (jo nekur citur LV vairs nav tik daudz "par un ap e36" materiāla kā bija e36.lv un tagad ir šeit), jums ir vajadzīga un gribēs būt jūsu pusē.
Pēc kāda vel rezumē tev prasās? Mēs tevis dēļ uzrīkojām sabraucienu, lai tev visu paskaidrotu, tu neatbrauci.
Uzskatu, ka neesi tiesīgs vairs te pīkstēt. Tāpat jau tev 10 reizes ir teikts, ka forumā tiks publicēts raksts par to, kas notiek. Lai interneta varoņi vai protams cilvēki, kas nespēj ierasties distances dēļ var izprast to domu.

Vēlos uzsvērt, ka vakar ieradās 3gb e90 un principā viss pārējais bija e36 un neviens nevienu nenodirsa, visi draudzīgi papļāpāja un papriecājās, ka var atkal savākties kopā.
Ar publicētu rakstu vajadzēja SĀKT,nevis NOBEIGT! Laikā iesākts dialogs ir laikā produktīvi iesākta saruna,kas neizveidotu šādus jautājumus.....
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 

22 Jūl 2017, 20:38

Pēc kara visi gudri
Profila bilde
Majors
Ziņojumi: 192
Pievienojies: 16 Feb 2013, 18:25
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Jēkabpils

22 Jūl 2017, 22:21

edzis rakstīja: 22 Jūl 2017, 20:38 Pēc kara visi gudri

Nu cerams tagad būsi gudrāks ;)
Profila bilde
igoooo
Ziņojumi: 116
Pievienojies: 27 Jan 2012, 20:17
Braucu ar: e36 individual
Reputācija: 1
 

22 Jūl 2017, 22:24

:D
Profila bilde
angelinajolieed
Ziņojumi: 49
Pievienojies: 20 Mar 2017, 12:00
Braucu ar: E30 M57D30
Atrašanās vieta: Ķekava

22 Jūl 2017, 23:25

Kā jau uz jumta teicu , tad es priecīgs par pārmaiņam, ka vien viet skaistu auto bus , es ar e30 pievienošos jūsu pasākumiem ja viens bus iespēja :) :sarunats: :super:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

23 Jūl 2017, 01:04

angelinajolieed rakstīja: 22 Jūl 2017, 23:25 Kā jau uz jumta teicu , tad es priecīgs par pārmaiņam, ka vien viet skaistu auto bus , es ar e30 pievienošos jūsu pasākumiem ja viens bus iespēja :) :sarunats: :super:
Vecīt nomaini niku,savādāk esmu neizpratnē....
Profila bilde
Grunte
Ziņojumi: 934
Pievienojies: 08 Okt 2014, 22:12
Braucu ar: 320icoupe
Reputācija: 2
 

23 Jūl 2017, 01:15

:clap: :clap: :clap: :supeer: