Šeit var papļāpāt !!!!

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

01 Mar 2018, 06:59

Cik jaunaja e-36.lv foruma tagad ir useri?
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

01 Mar 2018, 07:21

Inferno rakstīja: 28 Feb 2018, 23:28 Tā kā erda un pārējie kluba biedri joprojām cītīgi mani ignorē vai nevar izdomāt ko man atbildēt, tad es atgādināšu kādi bija 3er.lv vadības vārdi, kad es visaktīvāk par visiem pārējiem iestājos par to, ka e36 vajag atsevišķu forumu. Pats 3er dievs aka erda pavisam atklāti man pateica, ka pilnīgi jebkurš var droši veidot savu forumu, nekādu pretenziju un heita nebija. Kāpēc tagad, kad tāds forums ir tapis, viņa vārdi nelīmējas kopā ar 3er administrācijas darbībām? Runājam vienu, domājam citu, daram trešo.

Es to vienkārši atstāšu šeit.

fff10451-64d8-4419-8146-47c010e2cf8d.jpg

6b97024a-3bed-445d-ae52-ba57c431ffb7.jpg
ko tu seit-3er.lv pazaudeji?
kapec atkal mekle kkadu taisnibu, kas finala vien ir provokativi apgalvojumi!?
ja kadam tiek dzesti posti, tad pamatojoties uz foruma lietosanas noteikumiem, ja kads sanem bridinajumu, tad pamatojoties uz foruma lietosanas noteikumiem. Kapec, lai mes atstastu kadu 3er.lv moderatora postaa, ja konkreti maartyd ir izveidojis savu forumu (kas loti atgadina 3er.lv , del sadalu nosaukumiem, bet saprotams, ka jataisia lidziga gaisotne) , kur pamata ideja ir piesaistit jaunus lietotajus, jo citadi, tacu forumam nav jega.. :D . elementars intresu konflikts, jo ari 3er.lv ir ieinteresets piesaistit jaunus lietotajus ar jauniem un spilgtiem auto /projektiem utt., ka ari noturet pozitivos biedrus, kuri pie mums jau ir no senime laikiem. :super:

tapec, netraucesim viens otram. Skaidri esat pozicionejusi savu nepatiku pret 3er.lv, tad jums ir jauna ligzdina, lidojiet uz turieni un periniet tur savas gaisas domas. Mes neesam vel pilnigi neko sakusi darit, lai no jums atbrivotos vai ka savadak pastiprinatu jusu velmi doties prom no 3er.lv, tapec visi apvainojumi un komentari, personigi, mana virziena vai visparigi pret 3er.lv ir nepamatoti un izdomati!

turpmak uz provokativiem jautajumiem vairs neatbildesu un ja tie bus provokativi, tad moderatori patur tiesibas tos dzest bez bridinajuma.
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

01 Mar 2018, 07:41

Nesaprotu inferno cepienu.
Manuprāt, un es arī tā darītu, ja kāds no ex e36.lv adminiem par modiem pat nerunājot, sagrib iet savu taku, tad lai iet, ja uztaisa citu forumu tad lai dzīvo tu, izdzēstu viņa statusu, lai neko nesastrādātu šeit, un ja daudz kko čīkstētu tad barotu ar baniem.

Nu ja jau tev te nepatīk Inferno, kāpēc tu centies te savus noteikumus uzbāzt? Šis ir privāts forums, ja nepatīk, varat doties uz fb grupām - ездюки , bmw comunity , vai e-36.lv un citām drišņām. Pat palūgtu vēl te pāris paķert līdzi :gigigi: .
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

01 Mar 2018, 07:47

Tik zinkares pec jautāju, e46.lv vel pastāv?
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

01 Mar 2018, 07:52

Priekš tevi, nē :bye:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

01 Mar 2018, 07:56

Ko tad es tādu esmu izdarijis? :hahaha:
Es vispār pedeja laika labi uzvedos :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

01 Mar 2018, 07:58

cipruss18 rakstīja: 01 Mar 2018, 07:56 Ko tad es tādu esmu izdarijis? :hahaha:
Es vispār pedeja laika labi uzvedos :hahaha:
+1
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

01 Mar 2018, 08:02

Nu bet tev tak nav e46 :D
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 

01 Mar 2018, 08:14

E36 rullē! 2 forumi :lol: neviens cits 3er modelis nevar lepoties ar tik daudz useriem

Redzēs kas būs nākotnē :D
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

01 Mar 2018, 08:42

Nu domāju, ka bija jārēķinās, ka kāds no forumiešiem atkritīs pie šāda scenārija. Ari es nebiju ekstāzē un nezinu kāds būs sabraucienu scenārijs. Domāju, ka šovasar pirmais sabraciens parādīs to atsaucīnas daudzumu.
Bet ja mēs tā globāli skatāmies, īsti pasaulē nav nekur tādu iedalījumu, ja ir bmw forums, tad visi laipni aicināti ja audi, tad visa tipa audi īpašnieki tur ir forumieši
Dažus gadus atpakal biju audi salodojuma UK. Tur bija sākot no s1 lidz vecajiem audi 100 utt-mana skatījuma bija loti grandiozs.
Tur nevienam nepisa vai tev ir uber dārgs vai lets auto-its all about fun
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

01 Mar 2018, 09:36

cipruss18 rakstīja: 01 Mar 2018, 06:59 Cik jaunaja e-36.lv foruma tagad ir useri?
Šobrīd 134, jaunākais ir kasiks. To visu var turpat apskatīties lapas lejasgalā. Un forums nav vaļā pat mēnesi.
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

01 Mar 2018, 09:51

maartyd rakstīja: 01 Mar 2018, 09:36
cipruss18 rakstīja: 01 Mar 2018, 06:59 Cik jaunaja e-36.lv foruma tagad ir useri?
Šobrīd 134, jaunākais ir kasiks. To visu var turpat apskatīties lapas lejasgalā. Un forums nav vaļā pat mēnesi.


Nu katra zina tev nav slikta doma. :super:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

01 Mar 2018, 10:03

Nu tad "moderator" pastāsti kādēļ izdzēsi manu posu. Kuri īsti noteikumi bija pārkāpti? Citu forumu pieminēšana? adrešu minēšana? vai atbildēšana uz jautājumiem?

Vai varbūt gribi ar mani pastrīdēties juridiskajās lietās par to kā izskatās cits forums, ko tu (ar mazo burtu) esi iedomājies kā līdzīgu kaut kam - jautājums KAM?
Forums kas taisīts uz publiski pieejamas bāzes un kur sadaļas/topikus veido paši lietotāji ir kaut kas līdzīgs tam ko tava šaurā pierīte tikai spēj izdomāt? Varbūt arī lietotāju radītais tagad ir tavs īpašums?
Un jā, es necienu cilvēkus kas spēj redzēt tikai vienā virzienā un kad norāda uz kļūdām, ir pārāk lepni lai klausītos. Bet tad kad sūdi sāk smelties mutē atzīst nevis kļūdas, bet uzvedas kā skolnieki.


Tomēr duras sirsniņā tas "jaunais e36" forums? Nu nabadziņi, būs jāiespringst lai noturētu lietotājus, jo kā jau iepriekš daudzi paredzēja, nevienam neinteresē kā e90 īpašnieks 2x gadā maina eļļu un mazgā mašīnu.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

01 Mar 2018, 10:42

Dzhejs rakstīja: 01 Mar 2018, 10:03 Nu tad "moderator" pastāsti kādēļ izdzēsi manu posu. Kuri īsti noteikumi bija pārkāpti? Citu forumu pieminēšana? adrešu minēšana? vai atbildēšana uz jautājumiem?

Vai varbūt gribi ar mani pastrīdēties juridiskajās lietās par to kā izskatās cits forums, ko tu (ar mazo burtu) esi iedomājies kā līdzīgu kaut kam - jautājums KAM?
Forums kas taisīts uz publiski pieejamas bāzes un kur sadaļas/topikus veido paši lietotāji ir kaut kas līdzīgs tam ko tava šaurā pierīte tikai spēj izdomāt? Varbūt arī lietotāju radītais tagad ir tavs īpašums?
Un jā, es necienu cilvēkus kas spēj redzēt tikai vienā virzienā un kad norāda uz kļūdām, ir pārāk lepni lai klausītos. Bet tad kad sūdi sāk smelties mutē atzīst nevis kļūdas, bet uzvedas kā skolnieki.


Tomēr duras sirsniņā tas "jaunais e36" forums? Nu nabadziņi, būs jāiespringst lai noturētu lietotājus, jo kā jau iepriekš daudzi paredzēja, nevienam neinteresē kā e90 īpašnieks 2x gadā maina eļļu un mazgā mašīnu.

Neredzu ka šim forumam da jebkādā veidolā smeltos sūdi mutē. Pagaidām no malas izskatās ka tu Jāni un Mārtiņš esat tie kas kas mēģina kkādu burbuli pacelt, veidot kašķi un domājat ka šeit kādam kāds būs jāmēģina noturēt. Pagaidām kā skolnieks uzvedies tikai tu - nevajadzīgi veidojot kašķi, cenšoties kādam kko pierādīt, un publiski apvainojot foruma vadību. Tā teikt labākā aizsardzība ir uzbrukums, tikai šeit nav ne jāaizsargājas ne jāuzbrūk...

Ok, Mārtiņš malacis, uztaisīja tikai e36 forumu. Cepums viņam par to, bet jāsaprot ka tie 134 lietotāji vismaz par 90% ir 3er.lv lietotāji kas tagad apgrozīsies abos forumos. Nevajag dīrāt lāci pirms viņš nav nomedīts. To cik ļoti atīstīsies e-36 forums rādīs laiks, pagaidām tam forumam ir atīstības process un vienīgais ar ko var un vajag lepoties ir tas ka forums ir izveidots, nekas cits nav sasniegts. 3er.lv mazaktīvāks nav palicis un uzskatu ka 90% lietotāju lietos abus forumus un no šī foruma pazudīs labi ja 30 lietotāji kas ir normāla dabiskā atlase un šī foruma aktivitāti vai kvalitāti nekādā veidā neiespaidos.

No offense, tīri mans personiskais viedoklis.
Pēdējais labojis ZzevsS - 01 Mar 2018, 11:21, kopā labots 1 reizi.
janjis313
Ziņojumi: 642
Pievienojies: 08 Mar 2017, 21:45
Reputācija: 3
 

01 Mar 2018, 11:05

nebrāļojoties ar nevienu forumu, tīri no loģiskā viedokļa - Zevs pateica pareizi - izmantos abus forumus! šis ir internets, te viss par brīvu. Ja kāds grib tīri par e36 runāt, tad ir iespējams, vēlies par 3er - ir arī tāda iespēja!
Ja runājam par aktivitāti - cilvēki dosies tur, kur grib, ja viņš negribēs 3er, nu nebrauks uz atklāšanu utt. Neviens nezaudēs, ja cilvēks tāpat nebūtu ieradies..

runājot par "čīkstēšanu" - vēlējāmies tikai saprast kadēļ šī foruma administrācija nevēlas, lai visi zin, ka pastāv e36 forums, jo paši teic, ka var taisīt, ja grib..
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

01 Mar 2018, 11:12

Nedomāju , ka nevēlas, bet neatbalsta ta reklamēšanu šis foruma
Jo tas jau skaskaitāseitas uznemums :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

01 Mar 2018, 11:13

janjis313 rakstīja: 01 Mar 2018, 11:05 nebrāļojoties ar nevienu forumu, tīri no loģiskā viedokļa - Zevs pateica pareizi - izmantos abus forumus! šis ir internets, te viss par brīvu. Ja kāds grib tīri par e36 runāt, tad ir iespējams, vēlies par 3er - ir arī tāda iespēja!
Ja runājam par aktivitāti - cilvēki dosies tur, kur grib, ja viņš negribēs 3er, nu nebrauks uz atklāšanu utt. Neviens nezaudēs, ja cilvēks tāpat nebūtu ieradies..

runājot par "čīkstēšanu" - vēlējāmies tikai saprast kadēļ šī foruma administrācija nevēlas, lai visi zin, ka pastāv e36 forums, jo paši teic, ka var taisīt, ja grib..
Kā tu domā, tev kāds ļaus Rimi teritorijā reklamēt Maximu? :hahaha:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

01 Mar 2018, 11:15

janjis313 rakstīja: 01 Mar 2018, 11:05 nebrāļojoties ar nevienu forumu, tīri no loģiskā viedokļa - Zevs pateica pareizi - izmantos abus forumus! šis ir internets, te viss par brīvu. Ja kāds grib tīri par e36 runāt, tad ir iespējams, vēlies par 3er - ir arī tāda iespēja!
Ja runājam par aktivitāti - cilvēki dosies tur, kur grib, ja viņš negribēs 3er, nu nebrauks uz atklāšanu utt. Neviens nezaudēs, ja cilvēks tāpat nebūtu ieradies..

runājot par "čīkstēšanu" - vēlējāmies tikai saprast kadēļ šī foruma administrācija nevēlas, lai visi zin, ka pastāv e36 forums, jo paši teic, ka var taisīt, ja grib..
Sini lpp vien x5minets jaunaid forums,3 no tam preciza foruma adrese? Kur ir problema? Gribat reklamu 3er.lv sazinaties ar dogma vai renio un vienojaties par nosacijumiem! 3er.lv nekad nav izvietojis reklamu (man zinamu)citos forumos.tadel.gruti komentet situaciju!
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

01 Mar 2018, 11:21

erda rakstīja: 01 Mar 2018, 11:15
janjis313 rakstīja: 01 Mar 2018, 11:05 nebrāļojoties ar nevienu forumu, tīri no loģiskā viedokļa - Zevs pateica pareizi - izmantos abus forumus! šis ir internets, te viss par brīvu. Ja kāds grib tīri par e36 runāt, tad ir iespējams, vēlies par 3er - ir arī tāda iespēja!
Ja runājam par aktivitāti - cilvēki dosies tur, kur grib, ja viņš negribēs 3er, nu nebrauks uz atklāšanu utt. Neviens nezaudēs, ja cilvēks tāpat nebūtu ieradies..

runājot par "čīkstēšanu" - vēlējāmies tikai saprast kadēļ šī foruma administrācija nevēlas, lai visi zin, ka pastāv e36 forums, jo paši teic, ka var taisīt, ja grib..
Sini lpp vien x5minets jaunaid forums,3 no tam preciza foruma adrese? Kur ir problema? Gribat reklamu 3er.lv sazinaties ar dogma vai renio un vienojaties par nosacijumiem! 3er.lv nekad nav izvietojis reklamu (man zinamu)citos forumos.tadel.gruti komentet situaciju!

3er nevajadzēja reklāmu, jo tas ir forums uz cita foruma bāzes, kur palika VISI lietotāji.
<- šo tekstu es jums acīs bāzīšu vienmēr. Ar jaunu forumu bez neviena lietotāja, man pat mēnesi nevajadzēja, lai tas būtu gandrīz tikpat aktīvs kā šis.
Tad jau vispār nedrīkst nevienu linku likt ne parakstā, ne profilā, kur tam ir paredzēta vieta.
Un vispār, kašķi ne jau es sāku, ja pareizi atminaties, es, uztaisot forumu, to pareklamēju tikai FB, kur edzis nepakautrējās iestumt savu tuftu komentārā, kā arī pēc tam privātā saziņā nozākāt mani par to, ka es kopēju, ka es neesmu lojāls, ka esmu apvainojies, jo mani neuzņēma e36 klubā. Turklāt e36 kluba statūtiem jūs sen vairs neatbilstat un labi iespringstot, varētu likvidēt biedrību, bet man tas nav vajadzīgs. Vismaz pagaidām, ja neviens man neliek priekšā akmeņus. Bet par to mazākais stāsts. Ideja ir par to, ka nav jādzēš cilvēku posti, vai arī ja idzēšat, vismaz paskaidrojiet par ko, nevis iesveriet brīdinājumus.
Pēdējais labojis maartyd - 01 Mar 2018, 11:25, kopā labots 2 reizes.
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

01 Mar 2018, 11:23

erda rakstīja: 01 Mar 2018, 11:15
janjis313 rakstīja: 01 Mar 2018, 11:05 nebrāļojoties ar nevienu forumu, tīri no loģiskā viedokļa - Zevs pateica pareizi - izmantos abus forumus! šis ir internets, te viss par brīvu. Ja kāds grib tīri par e36 runāt, tad ir iespējams, vēlies par 3er - ir arī tāda iespēja!
Ja runājam par aktivitāti - cilvēki dosies tur, kur grib, ja viņš negribēs 3er, nu nebrauks uz atklāšanu utt. Neviens nezaudēs, ja cilvēks tāpat nebūtu ieradies..

runājot par "čīkstēšanu" - vēlējāmies tikai saprast kadēļ šī foruma administrācija nevēlas, lai visi zin, ka pastāv e36 forums, jo paši teic, ka var taisīt, ja grib..
Sini lpp vien x5minets jaunaid forums,3 no tam preciza foruma adrese? Kur ir problema? Gribat reklamu 3er.lv sazinaties ar dogma vai renio un vienojaties par nosacijumiem! 3er.lv nekad nav izvietojis reklamu (man zinamu)citos forumos.tadel.gruti komentet situaciju!
:super: