Šeit var papļāpāt !!!!

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

01 Mar 2018, 11:36

maartyd rakstīja: 01 Mar 2018, 11:21
erda rakstīja: 01 Mar 2018, 11:15
janjis313 rakstīja: 01 Mar 2018, 11:05 nebrāļojoties ar nevienu forumu, tīri no loģiskā viedokļa - Zevs pateica pareizi - izmantos abus forumus! šis ir internets, te viss par brīvu. Ja kāds grib tīri par e36 runāt, tad ir iespējams, vēlies par 3er - ir arī tāda iespēja!
Ja runājam par aktivitāti - cilvēki dosies tur, kur grib, ja viņš negribēs 3er, nu nebrauks uz atklāšanu utt. Neviens nezaudēs, ja cilvēks tāpat nebūtu ieradies..

runājot par "čīkstēšanu" - vēlējāmies tikai saprast kadēļ šī foruma administrācija nevēlas, lai visi zin, ka pastāv e36 forums, jo paši teic, ka var taisīt, ja grib..
Sini lpp vien x5minets jaunaid forums,3 no tam preciza foruma adrese? Kur ir problema? Gribat reklamu 3er.lv sazinaties ar dogma vai renio un vienojaties par nosacijumiem! 3er.lv nekad nav izvietojis reklamu (man zinamu)citos forumos.tadel.gruti komentet situaciju!

3er nevajadzēja reklāmu, jo tas ir forums uz cita foruma bāzes, kur palika VISI lietotāji.
<- šo tekstu es jums acīs bāzīšu vienmēr. Ar jaunu forumu bez neviena lietotāja, man pat mēnesi nevajadzēja, lai tas būtu gandrīz tikpat aktīvs kā šis.
Tad jau vispār nedrīkst nevienu linku likt ne parakstā, ne profilā, kur tam ir paredzēta vieta.
Un vispār, kašķi ne jau es sāku, ja pareizi atminaties, es, uztaisot forumu, to pareklamēju tikai FB, kur edzis nepakautrējās iestumt savu tuftu komentārā, kā arī pēc tam privātā saziņā nozākāt mani par to, ka es kopēju, ka es neesmu lojāls, ka esmu apvainojies, jo mani neuzņēma e36 klubā. Turklāt e36 kluba statūtiem jūs sen vairs neatbilstat un labi iespringstot, varētu likvidēt biedrību, bet man tas nav vajadzīgs. Vismaz pagaidām, ja neviens man neliek priekšā akmeņus. Bet par to mazākais stāsts. Ideja ir par to, ka nav jādzēš cilvēku posti, vai arī ja idzēšat, vismaz paskaidrojiet par ko, nevis iesveriet brīdinājumus.
tev taisniba, tomer lai informetu ario e30 un e46 lietotajums, butu efektivi iespiest savu parsaukta foruma vardu vinu forumos, nu ta neuzkritoshi, parakstos un nevainigos komentaros..., bet vel lidz tam neesam tikusi. :)
apsveicu tevi ar veiksmigu forumu!
un paldies, ka noradiji uz iespejamam nepilnibam musu statutos, mes parbaudisim un vajadzibas gad. labosim! :bye:
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

01 Mar 2018, 11:42

3er patreiz turas vien uz pirkt pardot un šeit var paplapat sadalas. Auto topiki seit ir miruši .
No malas skatoties šeit valda pilnīga Miskaste un lietas labā nekas netiek darits .
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

01 Mar 2018, 11:42

erda rakstīja: 01 Mar 2018, 11:36
maartyd rakstīja: 01 Mar 2018, 11:21
erda rakstīja: 01 Mar 2018, 11:15

Sini lpp vien x5minets jaunaid forums,3 no tam preciza foruma adrese? Kur ir problema? Gribat reklamu 3er.lv sazinaties ar dogma vai renio un vienojaties par nosacijumiem! 3er.lv nekad nav izvietojis reklamu (man zinamu)citos forumos.tadel.gruti komentet situaciju!

3er nevajadzēja reklāmu, jo tas ir forums uz cita foruma bāzes, kur palika VISI lietotāji.
<- šo tekstu es jums acīs bāzīšu vienmēr. Ar jaunu forumu bez neviena lietotāja, man pat mēnesi nevajadzēja, lai tas būtu gandrīz tikpat aktīvs kā šis.
Tad jau vispār nedrīkst nevienu linku likt ne parakstā, ne profilā, kur tam ir paredzēta vieta.
Un vispār, kašķi ne jau es sāku, ja pareizi atminaties, es, uztaisot forumu, to pareklamēju tikai FB, kur edzis nepakautrējās iestumt savu tuftu komentārā, kā arī pēc tam privātā saziņā nozākāt mani par to, ka es kopēju, ka es neesmu lojāls, ka esmu apvainojies, jo mani neuzņēma e36 klubā. Turklāt e36 kluba statūtiem jūs sen vairs neatbilstat un labi iespringstot, varētu likvidēt biedrību, bet man tas nav vajadzīgs. Vismaz pagaidām, ja neviens man neliek priekšā akmeņus. Bet par to mazākais stāsts. Ideja ir par to, ka nav jādzēš cilvēku posti, vai arī ja idzēšat, vismaz paskaidrojiet par ko, nevis iesveriet brīdinājumus.
tev taisniba, tomer lai informetu ario e30 un e46 lietotajums, butu efektivi iespiest savu parsaukta foruma vardu vinu forumos, nu ta neuzkritoshi, parakstos un nevainigos komentaros..., bet vel lidz tam neesam tikusi. :)
apsveicu tevi ar veiksmigu forumu!
un paldies, ka noradiji uz iespejamam nepilnibam musu statutos, mes parbaudisim un vajadzibas gad. labosim! :bye:
Dažbrīd grūti saprast, kādi vārdi domāti, bet pārlasot aptuveni sapratu.
Kāpēc man jāliek e30 un e46 forumos, ja visa e36 auditorija ir šeit, ko jūs paši viņiem piespiedāt? Parakstā varu likt kaut dažādu reliģiju slavinošus tekstus, ja vien tas nav likuma pārkāpums. Internets, t.sk. jebkurš forums ir publiska vide, kurā atļauts izteikt pietiekami daudz, lai par to nesanāktu ziepes.
Paldies par apsveikumu, žēl, protams, ka šādus vārdus nevarēja lietotāji veltīt jums, kad 3er būtu uztaisīts no nulles. :super:
Neaizmirstiet, ka biedrības Latvijas Republikā var veidot cik vien kāro ar līdzīgiem nosaukumiem utt. Varat neiespringt :gigigi:
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

01 Mar 2018, 11:45

maartyd rakstīja: 01 Mar 2018, 11:42
erda rakstīja: 01 Mar 2018, 11:36
maartyd rakstīja: 01 Mar 2018, 11:21

3er nevajadzēja reklāmu, jo tas ir forums uz cita foruma bāzes, kur palika VISI lietotāji.
<- šo tekstu es jums acīs bāzīšu vienmēr. Ar jaunu forumu bez neviena lietotāja, man pat mēnesi nevajadzēja, lai tas būtu gandrīz tikpat aktīvs kā šis.
Tad jau vispār nedrīkst nevienu linku likt ne parakstā, ne profilā, kur tam ir paredzēta vieta.
Un vispār, kašķi ne jau es sāku, ja pareizi atminaties, es, uztaisot forumu, to pareklamēju tikai FB, kur edzis nepakautrējās iestumt savu tuftu komentārā, kā arī pēc tam privātā saziņā nozākāt mani par to, ka es kopēju, ka es neesmu lojāls, ka esmu apvainojies, jo mani neuzņēma e36 klubā. Turklāt e36 kluba statūtiem jūs sen vairs neatbilstat un labi iespringstot, varētu likvidēt biedrību, bet man tas nav vajadzīgs. Vismaz pagaidām, ja neviens man neliek priekšā akmeņus. Bet par to mazākais stāsts. Ideja ir par to, ka nav jādzēš cilvēku posti, vai arī ja idzēšat, vismaz paskaidrojiet par ko, nevis iesveriet brīdinājumus.
tev taisniba, tomer lai informetu ario e30 un e46 lietotajums, butu efektivi iespiest savu parsaukta foruma vardu vinu forumos, nu ta neuzkritoshi, parakstos un nevainigos komentaros..., bet vel lidz tam neesam tikusi. :)
apsveicu tevi ar veiksmigu forumu!
un paldies, ka noradiji uz iespejamam nepilnibam musu statutos, mes parbaudisim un vajadzibas gad. labosim! :bye:
Dažbrīd grūti saprast, kādi vārdi domāti, bet pārlasot aptuveni sapratu.
Kāpēc man jāliek e30 un e46 forumos, ja visa e36 auditorija ir šeit, ko jūs paši viņiem piespiedāt? Parakstā varu likt kaut dažādu reliģiju slavinošus tekstus, ja vien tas nav likuma pārkāpums. Internets, t.sk. jebkurš forums ir publiska vide, kurā atļauts izteikt pietiekami daudz, lai par to nesanāktu ziepes.
Paldies par apsveikumu, žēl, protams, ka šādus vārdus nevarēja lietotāji veltīt jums, kad 3er būtu uztaisīts no nulles. :super:
Neaizmirstiet, ka biedrības Latvijas Republikā var veidot cik vien kāro ar līdzīgiem nosaukumiem utt. Varat neiespringt :gigigi:
karogs roka, lai viss izdodas! peace!
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

01 Mar 2018, 11:47

Par topikiem nepiekritisu. Te turas sakarīgi topiki un ja Tu doma, ka te kādam interese, ka no suda uztaisa vel lielāku, tas etaps liekas, ka aizgāja boja kopa ar e36.lv
Nu nav interesanti lasīt , ka uz rūsas uzpush krasu un pec 3 mēnešiem auto aiziet karotēs, vai lasīt, ka nomaina logu slotas. Tas attiecas ari uz e9x topikiem, tāpēc tos nemaz neveru vala
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

01 Mar 2018, 11:49

Cipruss tavs topiks jau arī ir no laba auto par pusjatu kabri vismaz pagaidam. :hahaha:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

01 Mar 2018, 11:53

Tu esi nedaudz debils?? Parādi man kaut vienu pusjatu lietu tur

Zhurka, es nelegšu augstāk par savu dirsu, bet kad Tu varēsi kaut pusi atļauties mašīnā ielikt cik es esmu to izdarijis, tad varēsi kko smirdēt par kabri :super:
Jo pašlaik izskatas, ka Tu pat lamdu nevaru pavilkt vai pat aizdzīt auto uz normālu diagnostiku

Te ir citi , kas liek x10 vairāk par yo, ko es esmu ielicis , bet Tu pašlaik izklausies pec suņa kuram atņemts kauls :hahaha:
Pēdējais labojis cipruss18 - 01 Mar 2018, 11:57, kopā labots 1 reizi.
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

01 Mar 2018, 11:56

erda, vari sūtīt man tos brīdinājumus cik tev lien. Tas tikai parāda tavu nespēju visu pārējo priekšā.

Izmanto laiku lietderīgi, lai sezonas atklāšanā varētu atbalstītājiem piedāvāt ko vairāk nekā logo pamatskolnieka taisītā afišā.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

01 Mar 2018, 11:58

Salidzini savu auto no sakuma un tagat.
Logs ar kautkadu limlenti nolimets. Arkas sakroplotas un nemaz nesaki ka tur viss ir labi ar arkam un ka tas ir labojams parmetinot :hahaha: es atklasana redzeju un dzirdēju to kabri skanēja prātīgāk ka m40 :hahaha:
Pats labākais gada 3 reizes tirgo ar uzrakstu aprilli būs jauna skate pa nulem un auto būs perfekts . Nesaku ka tavs auto ir pilnīga huina un mesls. Ja nesakarinasi ar ebay lampinam un atmetisi napoleona plānus par sporta taburetem un nezin ko vēl tad varbūt tev viss sanaks. Bet arhīva paskatoties tavus ieprieksejos topikus neko labu neatradu.
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

01 Mar 2018, 12:01

Ko tu esi ielicis sava kabri? Hadeni nokrasoji blast lv pa 120e? :hahaha: man parakstisana savai lamatai izmaksaja uz pusi vairāk kā tavā krasotā hadene :hahaha: cipruss man zondes jau ir samainitas es meklēju iemeslu kāpēc vinas mirst nost vislaik.
Nebrīnos kad pēc kāda laika atkal foruma cilvēki ganis paradus par tavu auto labošanu un daļām
Pēdējais labojis zurkae36 - 01 Mar 2018, 12:04, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
skrv
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 01 Mai 2011, 09:54
Braucu ar: slotu pa stiklu
Atrašanās vieta: Jugla
Reputācija: 2
 

01 Mar 2018, 12:04

Davaiiiii vēēēl!!!!! 😃😃 Ir ko palasīt vizmaz
Loud N' Proud
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

01 Mar 2018, 12:05

zurkae36 rakstīja: 01 Mar 2018, 12:01 Hadeni nokrasoji blast lv pa 120e? :hahaha: man parakstisana savai lamatai izmaksaja uz pusi vairāk kā tavā krasotā hadene
:hahaha: ūber adekvāts salīdzinājums :doh: Tu vēlreiz apskaties topikā kas ciprusa kabrim pēdējo pāris mēnešu laikā ir nopirkts un nomainīts un tad padomā vēlreiz par savu tekstu!
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

01 Mar 2018, 12:16

Zevss mēs visi varam sākt skaitīt cik ieliekam savos auto. Es domāju ka es pa gadu savos naudas izmesanas projektos arī esmu diezgan labi iegrudis. Bet es nevienam nesaku tad kad tu varesi atlauties ieliet 20l degvielu tad parunasim :hahaha:
janjis313
Ziņojumi: 642
Pievienojies: 08 Mar 2017, 21:45
Reputācija: 3
 

01 Mar 2018, 12:18

erda rakstīja: 01 Mar 2018, 11:15
janjis313 rakstīja: 01 Mar 2018, 11:05 nebrāļojoties ar nevienu forumu, tīri no loģiskā viedokļa - Zevs pateica pareizi - izmantos abus forumus! šis ir internets, te viss par brīvu. Ja kāds grib tīri par e36 runāt, tad ir iespējams, vēlies par 3er - ir arī tāda iespēja!
Ja runājam par aktivitāti - cilvēki dosies tur, kur grib, ja viņš negribēs 3er, nu nebrauks uz atklāšanu utt. Neviens nezaudēs, ja cilvēks tāpat nebūtu ieradies..

runājot par "čīkstēšanu" - vēlējāmies tikai saprast kadēļ šī foruma administrācija nevēlas, lai visi zin, ka pastāv e36 forums, jo paši teic, ka var taisīt, ja grib..
Sini lpp vien x5minets jaunaid forums,3 no tam preciza foruma adrese? Kur ir problema? Gribat reklamu 3er.lv sazinaties ar dogma vai renio un vienojaties par nosacijumiem! 3er.lv nekad nav izvietojis reklamu (man zinamu)citos forumos.tadel.gruti komentet situaciju!
Nu tagad jau netiek dzēsti posti! nejau mani kādreiz ļoti uztrauca, ka kaut kas tika dzēsts, vienkārši gribēju zināt iemeslu. Mans viedoklis ir tāds, ka ja gribēs - atradīs arī to forumu.
Veiksmi jums šeit!
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

01 Mar 2018, 12:19

Es savā kupejā pēdējā mēneša laikā esmu ielicis max 80€, mans topiks nolaižams podā? :sad: bomzis
Attēls
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

01 Mar 2018, 12:26

Žurka, blasta hadeni nokrāsot maksa 200 eiro pluss pati hadene man izmaksāja 70 eiro un bukses izpreset 70 eiro-skaiti
Ja mēs ta pa visam atklāti, tad 300 eiro bija piekares remonta izmaksas tīri par darbu un vel ap 300 lidz 400 par detaļām un vel salons utt. Un nosaukt manu kabri par nopistu :doh: es maku uztvert kritiku, bet šis bija vienkārši pizģēt :hahaha:
Nixon nejauc divas dažādas lietas. Tu pats skrūve auto,
Bet zhurka kraso rūsu
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
KMG
Ziņojumi: 183
Pievienojies: 17 Nov 2016, 02:50
Braucu ar: Vācu lego

01 Mar 2018, 12:28

C'mon, kāda starpība cik naudas katrs liek savā mašīnā? Viens būve turbo projektu un ieliek ap 10k, cits vienkārši grib pārvietot savu dibenu ar e36 vai citu 3er bmw un nedara neko vairāk par apkopēm un nepieciešamu remontu. Kā var meiģināt salidzināt šos cilvēkus? Pirmkārt, galamērķi ir dažādi. Otrkart, kāds pelna 3k mēnesi, kāds pelna 500 eiro. :doh: :nenene:
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

01 Mar 2018, 12:29

Un cipruss paliek parāda pusei foruma :hahaha:
Ja cipruss es zilo sedanu nokrasoju uz rusas. Bet pieredze un rezultāts bija tā verts tas auto pat sapuvis uz ielas tika pamanits :hahaha:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

01 Mar 2018, 12:30

Tieši tā un kāds krāso nevis mašīnu, bet rūsu
Te runa gāja par to, ka ir atsijajies loti liels skaits topiku, kur bija bēdu ielejas
Un te nav nekāda sakar cik katrs pelna

Nosauc kaut vienu lietotāju, kuram es esmu kko paradā
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

01 Mar 2018, 12:31

Cipruss kurs zāļu sapuvusu kompotu krasoja? :hahaha:
Kā tikt tev nau līdzīgs stāsts ka man ar zilo