Visdziļākā līdzjutība.

Visi labie darbi, ko vēlamies paveikt!
Profila bilde
Patins
Ziņojumi: 568
Pievienojies: 15 Sep 2012, 10:43
Braucu ar: 328 melnu sedanu

28 Jan 2020, 09:34

Linda rakstīja: 27 Jan 2020, 23:00
Johnny rakstīja: 27 Jan 2020, 21:48 Vienkārši traģiski. Līdzjūtību tuviniekiem.
Saudzējiet sevi!

Lūgums informēt vēlāk par piemiņas braucienu un iesaku (ar viņa ģimenes starpniecību) atjaunināt vai tās pašas NX garage uzlīmes kādam izplatīt par, piemēram, 20€ un nodot to naudiņu ģimenei, vismaz atvieglos negaidīti radušos finansiālos izdevumus...
Jā, paldies par ideju... Par ziedojumiem domāju kā lai saorganizējamies. Vainags neapsriežami būs, ziedi... Pārējo ja tāds būs saliksim aploksnē tuvajiem. Droši ar idejām šeit dalamies. Katrs no mums pazina Niku kaut vai caur forumu. Teorētiski Berģu depo, tad pāris pieturas pa ceļam līdz Valmierai, lai savāktu kolonnu kopā, tur satiksimies ar Valmieriešiem, Cēsinoekiem (Patins???, Royalty jau apstiprināja), utt., un tad pa Nika mīļajiem līkumiem gar garāžu, Skaņais kalns... To galu jums labāk zināt un organizēt kopā ar 540i.
LH biedri un Valmiermuiža tuning noteikti piedalās. Par braucienu jau spriedām, tikai nezinājām vai to tuvinieki vēlās. Mēs noteikti piedalāmies. Ko līdz sekos info par atvadīšanās datumu un laiku organizējamies un palīdzam Nixonu aizvadīt skaisti!
Profila bilde
GatisB.
Ziņojumi: 1030
Pievienojies: 15 Jūl 2013, 10:56
Braucu ar: 2
Reputācija: 8
 

28 Jan 2020, 09:53

Līdzjūtības tuviniekiem :sad:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

28 Jan 2020, 10:04

Varētu iemest varbūt kontu kur ziedot
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Elizabete
Ziņojumi: 130
Pievienojies: 24 Feb 2016, 23:01
Braucu ar: E36 323i kupeju
Atrašanās vieta: Rīga

28 Jan 2020, 10:11

cipruss18 rakstīja: 28 Jan 2020, 10:04 Varētu iemest varbūt kontu kur ziedot
Pagaidām visi sēro. Vēlāk man dos ziņu par šīm visām lietām.
Insta - @elizabete.elii , @elii.e36.brilliantrot
Reinmens
Ziņojumi: 210
Pievienojies: 18 Jūn 2017, 15:40
Braucu ar: Sudraba arklu V 2.8

28 Jan 2020, 10:13

cipruss18 rakstīja: 28 Jan 2020, 10:04 Varētu iemest varbūt kontu kur ziedot
Es par.
Man pat Niks atbildēja uz manu jautājumu par e36 iekš Instagram, lai gan viens otru personīgi nepazinām.
al3xis
Ziņojumi: 59
Pievienojies: 03 Sep 2012, 17:18

28 Jan 2020, 10:37

Sveiki visiem!

Viennozīmīgi skumjš brīdis arī man, manai komandai StickerShopLV.
Zinot Niku un sadarbojoties ar viņu tika virzīti jauni projekti ne tikai NXGarage sakarībā, bet arī citos virzienos. Diemžēl šis viss ir aprāvies negaidot. Jau šomēnes bija plānots izveidot ziemas cepures ar izšūtu NXGarage logo, kā arī uz vasaras sezonu jaunas uzlīmes ar slaveno sarkano e36 un protams t-krekli un džemperi ar crazy foršiem dizainiem no mums un Aciitis.

Man rakstīja Instagram viens no šī kluba biedriem un iemeta saiti, lai varu dalīties savā.

Praktiski jau vakardien ievirzīju sarunu ar Aciitis par dizaina izstrādi piemiņas uzlīmei vai uzlīmēm. Par šo visu noteikti nevēlos nekādā ziņā nopelnīt, tas tikai un vienīgi goda un cieņas jautājums pret Niku.
Par tālāko rīcību un rezultātiem ziņošu, bet protams ir jādabū visi nepieciešamie apstiprinājumi. Uz savu galvu īsti nebūtu smuki un pareizi ko veidot, jo ļautiņi ir dažādi - sapratīs, ka veidoju popularitāti vai vēlos iesūkt kaudzi naudas uz citu nelaimi. PILNĪGI UN GALĪGI NĒ.
Tā, kā minēju augstāk, man būtu liels prieks turpināt NXGarage simboliskā piemiņas versijā.

Ja kādam ir kontakti vai iespējas noskaidrot un sakārtot jautājumus par akceptu šādai idejai, tad lūdzu sazinieties ar mani.
[email protected]
+371 25 66 0 77 3

Andris no StickerShopLV
Profila bilde
Kaktuss
Ziņojumi: 789
Pievienojies: 07 Apr 2016, 02:15
Atrašanās vieta: Jūrmala

28 Jan 2020, 10:48

al3xis rakstīja: 28 Jan 2020, 10:37 Sveiki visiem!

Viennozīmīgi skumjš brīdis arī man, manai komandai StickerShopLV.
Zinot Niku un sadarbojoties ar viņu tika virzīti jauni projekti ne tikai NXGarage sakarībā, bet arī citos virzienos. Diemžēl šis viss ir aprāvies negaidot. Jau šomēnes bija plānots izveidot ziemas cepures ar izšūtu NXGarage logo, kā arī uz vasaras sezonu jaunas uzlīmes ar slaveno sarkano e36 un protams t-krekli un džemperi ar crazy foršiem dizainiem no mums un Aciitis.

Man rakstīja Instagram viens no šī kluba biedriem un iemeta saiti, lai varu dalīties savā.

Praktiski jau vakardien ievirzīju sarunu ar Aciitis par dizaina izstrādi piemiņas uzlīmei vai uzlīmēm. Par šo visu noteikti nevēlos nekādā ziņā nopelnīt, tas tikai un vienīgi goda un cieņas jautājums pret Niku.
Par tālāko rīcību un rezultātiem ziņošu, bet protams ir jādabū visi nepieciešamie apstiprinājumi. Uz savu galvu īsti nebūtu smuki un pareizi ko veidot, jo ļautiņi ir dažādi - sapratīs, ka veidoju popularitāti vai vēlos iesūkt kaudzi naudas uz citu nelaimi. PILNĪGI UN GALĪGI NĒ.
Tā, kā minēju augstāk, man būtu liels prieks turpināt NXGarage simboliskā piemiņas versijā.

Ja kādam ir kontakti vai iespējas noskaidrot un sakārtot jautājumus par akceptu šādai idejai, tad lūdzu sazinieties ar mani.
[email protected]
+371 25 66 0 77 3

Andris no StickerShopLV
Paldies par atbildi! Neesmu kluba biedrs, bet rakstiju es tev. Es pieļauju ka šāda veida uzlīmītes (pielikumā) būtu gana. Kā arī ceru ka Linda, Elizabete vai kāds cits no vadības tev piezvanīs un visu saorganizēsiet!
Tas protams ne uz sitiena.
Ceru viss izdosies un kā jau viens šeit minēja - uzlīmes iegādāties par naudiņu, kuru vēlāk nodot Nika vecākiem. Nauda protams neatgūs dēlu, bet tas ir mazākais kā varam palīdzēt, vismaz ar finansēm.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Elizabete
Ziņojumi: 130
Pievienojies: 24 Feb 2016, 23:01
Braucu ar: E36 323i kupeju
Atrašanās vieta: Rīga

28 Jan 2020, 11:05

al3xis rakstīja: 28 Jan 2020, 10:37 Sveiki visiem!

Viennozīmīgi skumjš brīdis arī man, manai komandai StickerShopLV.
Zinot Niku un sadarbojoties ar viņu tika virzīti jauni projekti ne tikai NXGarage sakarībā, bet arī citos virzienos. Diemžēl šis viss ir aprāvies negaidot. Jau šomēnes bija plānots izveidot ziemas cepures ar izšūtu NXGarage logo, kā arī uz vasaras sezonu jaunas uzlīmes ar slaveno sarkano e36 un protams t-krekli un džemperi ar crazy foršiem dizainiem no mums un Aciitis.

Man rakstīja Instagram viens no šī kluba biedriem un iemeta saiti, lai varu dalīties savā.

Praktiski jau vakardien ievirzīju sarunu ar Aciitis par dizaina izstrādi piemiņas uzlīmei vai uzlīmēm. Par šo visu noteikti nevēlos nekādā ziņā nopelnīt, tas tikai un vienīgi goda un cieņas jautājums pret Niku.
Par tālāko rīcību un rezultātiem ziņošu, bet protams ir jādabū visi nepieciešamie apstiprinājumi. Uz savu galvu īsti nebūtu smuki un pareizi ko veidot, jo ļautiņi ir dažādi - sapratīs, ka veidoju popularitāti vai vēlos iesūkt kaudzi naudas uz citu nelaimi. PILNĪGI UN GALĪGI NĒ.
Tā, kā minēju augstāk, man būtu liels prieks turpināt NXGarage simboliskā piemiņas versijā.

Ja kādam ir kontakti vai iespējas noskaidrot un sakārtot jautājumus par akceptu šādai idejai, tad lūdzu sazinieties ar mani.
[email protected]
+371 25 66 0 77 3

Andris no StickerShopLV
Ideja super un noteikti tiks atbalstīta, bet ne tagad! Vajag laiku! Tikko sazinājos ar ģimenei tuvu cilvēku, un viņiem šobrīd visa ir par daudz! Arī palīdzēt gribētājus ar naudiņu un visādi citādi aicina gaidīt un klusumā mierīgi pieminēt Niku! Viņi zina, ka visi grib palīdzēt, tāda iespēja būs, bet vēlāk! 🙏
Insta - @elizabete.elii , @elii.e36.brilliantrot
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

28 Jan 2020, 11:53

Tieši tā. Es personīgi ar visām četrām par, bet visu to produkciju kreklus, cepures vēlāk, un tas jārunā Tev ar ģimeni. Pašam bez starpniekiem, kad viņi būs tam gatavi un vispār varēs par to domāt :)
Piemiņas uzlīmētes vajadzēs, bet tagad visu šo nobremzējam , kā lūdza Elizabete, un pieminam klusējot,ja tādu vēlmi šodien izteica vecāki.
Acīmredzot negaidīti daudz esam, kam Niks bija svarīgs, un tajā brīdī mums diez vai visiem jābūt klāt, tikai pašiem tuvākajiem draugiem, jo arī ar visu to būs ļoti daudz cilvēku. Bet, domāju, pēc tam noteikti varam ierasties nolikt ziedus, izbraukt pa Nika mīļākajām vietām, pieminēt. Svarīgākais ir ieklausīties, tuvajos šobrīd
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 

28 Jan 2020, 12:41

Personīgi nepazinu Niku, tik daudz cik satikts sezonu pasākumos, bet viņš vienmēr šķita aizrāvies ar to ko dara uz visiem 100%
Vienmēr bija interesanti sekot viņa gaitām gan auto sportā, gan to ko viņš dara garāžā.

Viņš bija arī viens no pirmajiem kas palīdzēja ar padomiem kad es cīnijos ar savu pirmo 316.


Lai forši ripo arī citās saulēs :sad:
- ikey07
Profila bilde
robertsq
Ziņojumi: 97
Pievienojies: 29 Mai 2016, 18:48
Atrašanās vieta: valmiera

28 Jan 2020, 14:01

Neliela ideja, lai padarītu šo visu krāšņāku, cik nu piemiņas brauciens var būt, ideja - ''One last ride'.
Principā vajadzīgs cilvēks ar evakuatoru, jeb pavadošo auto, kas varētu vest pirmo auto - Nixona kupeju, principā pēdējo reizi vadīt bmw kolonnu, protams, neviens nezin kas notiks ar kupeju, bet es domāju, ka būtu ļoti forši samedīt, salikt vismaz, butaforijas izskatā un ka kolonnas priekšgalā būtu tieši šis auto.

Neesiet skarbi, nav obligāti, šī ir tikai ideja/ieteikums, liekas, ka būtu ļoti forši tā. :bmw:

RIP
zhora
Ziņojumi: 66
Pievienojies: 07 Aug 2015, 19:52
Braucu ar: 328

28 Jan 2020, 14:04

robertsq rakstīja: 28 Jan 2020, 14:01 Neliela ideja, lai padarītu šo visu krāšņāku, cik nu piemiņas brauciens var būt, ideja - ''One last ride'.
Principā vajadzīgs cilvēks ar evakuatoru, jeb pavadošo auto, kas varētu vest pirmo auto - Nixona kupeju, principā pēdējo reizi vadīt bmw kolonnu, protams, neviens nezin kas notiks ar kupeju, bet es domāju, ka būtu ļoti forši samedīt, salikt vismaz, butaforijas izskatā un ka kolonnas priekšgalā būtu tieši šis auto.

Neesiet skarbi, nav obligāti, šī ir tikai ideja/ieteikums, liekas, ka būtu ļoti forši tā. :bmw:

RIP
+++
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 

28 Jan 2020, 14:11

robertsq rakstīja: 28 Jan 2020, 14:01 Neliela ideja, lai padarītu šo visu krāšņāku, cik nu piemiņas brauciens var būt, ideja - ''One last ride'.
Principā vajadzīgs cilvēks ar evakuatoru, jeb pavadošo auto, kas varētu vest pirmo auto - Nixona kupeju, principā pēdējo reizi vadīt bmw kolonnu, protams, neviens nezin kas notiks ar kupeju, bet es domāju, ka būtu ļoti forši samedīt, salikt vismaz, butaforijas izskatā un ka kolonnas priekšgalā būtu tieši šis auto.

Neesiet skarbi, nav obligāti, šī ir tikai ideja/ieteikums, liekas, ka būtu ļoti forši tā. :bmw:

RIP

Principa kupeja ir uz ratiem.
Vairāk PM.
🙏
Attēls
zhora
Ziņojumi: 66
Pievienojies: 07 Aug 2015, 19:52
Braucu ar: 328

28 Jan 2020, 14:18

Fujaks. rakstīja: 28 Jan 2020, 14:11
robertsq rakstīja: 28 Jan 2020, 14:01 Neliela ideja, lai padarītu šo visu krāšņāku, cik nu piemiņas brauciens var būt, ideja - ''One last ride'.
Principā vajadzīgs cilvēks ar evakuatoru, jeb pavadošo auto, kas varētu vest pirmo auto - Nixona kupeju, principā pēdējo reizi vadīt bmw kolonnu, protams, neviens nezin kas notiks ar kupeju, bet es domāju, ka būtu ļoti forši samedīt, salikt vismaz, butaforijas izskatā un ka kolonnas priekšgalā būtu tieši šis auto.

Neesiet skarbi, nav obligāti, šī ir tikai ideja/ieteikums, liekas, ka būtu ļoti forši tā. :bmw:

RIP

Principa kupeja ir uz ratiem.
Vairāk PM.
🙏
Pēdējais labojis zhora - 30 Jan 2020, 06:32, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

28 Jan 2020, 15:07

Šī ideja man tiešām šķiet nereāli traka... Es nezinu vai vajag, bet ja tā... Tad piekabe ir.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
al3xis
Ziņojumi: 59
Pievienojies: 03 Sep 2012, 17:18

28 Jan 2020, 15:49

Linda rakstīja: 28 Jan 2020, 11:53 Tieši tā. Es personīgi ar visām četrām par, bet visu to produkciju kreklus, cepures vēlāk, un tas jārunā Tev ar ģimeni. Pašam bez starpniekiem, kad viņi būs tam gatavi un vispār varēs par to domāt :)
Piemiņas uzlīmētes vajadzēs, bet tagad visu šo nobremzējam , kā lūdza Elizabete, un pieminam klusējot,ja tādu vēlmi šodien izteica vecāki.
Acīmredzot negaidīti daudz esam, kam Niks bija svarīgs, un tajā brīdī mums diez vai visiem jābūt klāt, tikai pašiem tuvākajiem draugiem, jo arī ar visu to būs ļoti daudz cilvēku. Bet, domāju, pēc tam noteikti varam ierasties nolikt ziedus, izbraukt pa Nika mīļākajām vietām, pieminēt. Svarīgākais ir ieklausīties, tuvajos šobrīd
Neparprotiet mani. Produkcija ka augstāk minēts domāju ka netiks realizeta. TIKAI PIEMINAS UZLĪMES varbut kkas vairāk bet TIKAI UN VIENIGI AR ATĻAUJU tad kad viss norims.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

28 Jan 2020, 17:07

:super:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Smileboy
Ziņojumi: 305
Pievienojies: 30 Aug 2014, 00:07
Braucu ar: Individuāli
Atrašanās vieta: Sigulda

28 Jan 2020, 17:14

Vot skumji, tieši skatījos 5dien instagram ka Nixons pa ilgiem laikiem kko ielicis story. Un nu jau cilvēka vairs nav.. Viņš jau te kā slavenība bija, visi viņu zināja, labs padomu devējs. RIP
Profila bilde
Patins
Ziņojumi: 568
Pievienojies: 15 Sep 2012, 10:43
Braucu ar: 328 melnu sedanu

28 Jan 2020, 17:54

Linda rakstīja: 28 Jan 2020, 15:07 Šī ideja man tiešām šķiet nereāli traka... Es nezinu vai vajag, bet ja tā... Tad piekabe ir.
Man laikam arī tas šķiet mazliet par daudz un pārspīlēti. Vairāk esmu par mierīgu izkruizēšanu pa viņa mīļākajiem spotiem un beigās ar redlainu himnu atlaist Niksonu tajsaulē!
ivov90
Ziņojumi: 90
Pievienojies: 17 Jūl 2016, 20:49

28 Jan 2020, 18:53

Patins rakstīja: 28 Jan 2020, 17:54
Linda rakstīja: 28 Jan 2020, 15:07 Šī ideja man tiešām šķiet nereāli traka... Es nezinu vai vajag, bet ja tā... Tad piekabe ir.
Man laikam arī tas šķiet mazliet par daudz un pārspīlēti. Vairāk esmu par mierīgu izkruizēšanu pa viņa mīļākajiem spotiem un beigās ar redlainu himnu atlaist Niksonu tajsaulē!


R.I.P. Nixon :sad: :supeer: