Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
lolikee
Ziņojumi: 71
Pievienojies: 25 Aug 2016, 12:42
Braucu ar: 325 Touring

25 Sep 2017, 16:04

riebeklis rakstīja: 25 Sep 2017, 14:31 Tak pacietību, uzmetīs arī to džeku. Apetīte aug ēdot.

Viss kas stāstā par viņu(Reini) viņam nepatika, pieņēmums ka notirgoja vakumņiku :gigigi:

Bet jā, isti negrib nevienu kasjaku/rukazjopstva atzīt, kur nu vēl naudu atdot.
Tas mīzējs pat atbildēt nevar!
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

27 Sep 2017, 07:56

Man laiku pa laikam kaut ko vinsh uzraksta, bet dialogs nekads nesanak.

Detaļu cenas.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

27 Sep 2017, 08:17

Klau bet cenas łoti atškiras no detalas brenda ;)
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

27 Sep 2017, 08:26

Cenas pie tam diezgan adekvātas. Vienīgi tas "materiāli" punkts tāds... :gigigi:
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

27 Sep 2017, 08:41

Es jau nekur nesaku ka kaut kas overpriced, procents kads gan jau ir uzlikts. Uzturu topic dzivu :gigigi:
Profila bilde
BUHARDI
Ziņojumi: 268
Pievienojies: 03 Mai 2013, 11:31
Reputācija: 4
 

27 Sep 2017, 10:05

-AF- rakstīja: 27 Sep 2017, 08:17 Klau bet cenas łoti atškiras no detalas brenda ;)
viewtopic.php?p=547841#p547841

Klientam tikai labāko i-Sint, Prizma, Wix
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

27 Sep 2017, 10:18

:-) :-)
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

27 Sep 2017, 11:20

Elektrikjis izdomaja ka man bus IS zirneklu metinajums pa 100 eur :gigigi: (pec alpa vardiem)

Ja kāds jautās, kāpēc nebraucu un fiziski neiespaidoju to krānu, tad gandarījums par paveikto būs īss un problēmas ar varasiestādēm man negribās, tas nav tā vērts.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Pēdējais labojis riebeklis - 27 Sep 2017, 14:01, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 

27 Sep 2017, 13:12

Par detaļu cenām, nu sorry, bet tas ir nevis tiksi normāli, bet tā ir pat jābūt, ka viņa servisā ja tiek priekš kāda sagādāta ir ar uzcenojumu ap 30%, viņu sameklēt, sagādāt ar pēcapmaksu utt., ir laiks, degviela un ar to arī ir jānopelna, respektīvi neviens negrib pats gādāt, braukāt pa korķiem pakaļ, šķirstīt e-katalogus, sūtīt un rindās sēdēt, jo ir jābūt darbā (jāpelna kāposts), bet serviss lai ir lohs, pērk par savu naudu un atdod pa tik cik veikalā viņa maksā, paprasa vēl čekus katram sīkumam...
Starp citu ir tāda lieta, kā vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības cena, kur lielā daļā gadījumu tiek slēgts līgums un tu nemaz tā nedrīksti pist tirgū kopā un tirgot par to ciparu, kādu tev iedod tirgotājs...
Tas pats ar eļļas maiņām, eļļas maiņa parasti maksā 10-15eur, bet eļļa jāpērk uz vietas servisā, kur tai ir paliels uzcenojums un tevi nemaz nepieņem uz eļļas maiņu, ja atbrauc ar savu eļļu...
Vispār te neviens nevar kādu no lielajiem servisiem atļauties ar normāliem darba izcenojumiem, kur nu vēl būvēt projektu tur pēc darba stundu likmes, tāpēc meklē kādu darboni, kas ir gatavs uzņemties, bet grib lai ir pa lēto un katrai kapeikai par detaļu seko līdzi, aizdomāties vajag, ka telpas īre, kur to tavu mašīnu būvē, maksā palielu naudu, kuru no tavas kabatas arī tiek noplēsta, ne pa velti normālā auto sportā bez sponsoriem nav ko darīt, jo tas viss ir neeeeenormāli dārgi, starp forumiem ir iegājis, ka var kaut kādu projektu pa lēto izstumt pie kāda cauri, bet pastāv paliels risks, ka kaut kas nebūs līdz galam, kā gribās un tam atkal pie vainas ir nauda, jo kāds grib ko ieekonomēt un kāds ko vairāk nopelnīt...

P. S. Es neaizstāvu Alpu, esmu viņu vienreiz dzīvē tikai redzējis un nenodiršu riebekli, kuru nepazīstu, tas vairāk mans redzējums par visu kas notiek pēdējā laikā, lielākā problēma droši vien ir tā, ka "klienti" ir utopiskā domu lidojumā par izmaksām un "meistari" neprot vai negrib pateikt cik grib reāli un adekvāti par tādu darbu, lai nekavētu termiņus un strādātu ar attieksmi. Un tad to kāpostu pa 10-15eur lielām summām mēģina izzīst no pirksta un skaitīt klāt neizdarītas, vai nenomainītas lietas, gala rezultāts ir tāds, kā šajā situācijā un apmierināts nav ne viens, ne otrs

Par izdarībām alpam liels fuj, termiņi, komunikācija un naudas lietas ir otršķirīga lieta, tu to darbu uzņēmies, naudu par viņu saņēmi un līdz ar to mašīnu bija jāsataisa tā, lai vismaz izdarītajās lietas nav jāmeklē kāds cits, kas pārtaisa tā, kā tam jābūt...
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

27 Sep 2017, 14:00

Par degvielu/sagadi tika atseviski maksats, ta ka neredzu jegu maksat vairak par detalam. Un vispar ir iespejams pasutit detalas kuras tev atved lidz durvim. Prostest, Kalnins sameklēs un atvedis pie durvīm detaļas. Čekus neesmu redzējis neparko.

Pateikšu godigi, termiņi vel būtu sīkums, butu ari sīkums izmaksas etc, bet tas ka saskruvēt kā nakas nevar, redz ka nepareizi kaut kas izdarits, pohuj jaliek virsu, klients lohs nesapratis. Uzliek saluzushu detalju, nepareiza garuma kardanu un pateikt, bet tev jau tads bija uz auto.

Kur ir problema skruvet kartigi auto, normali paprasit samaksu un normali komunicet?
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

27 Sep 2017, 14:28

Domāju būtu bijusi abpusējā komunikācija un vēlme runāt viens ar otru,visu varētu sarunāt! Bet žēl ka tā. Kad tu maksā,gribas arī kaut kādu progresu redzēt tomēr...
No pieredzes varu pateikt,ka laba komunikācija ļauj pat nedaudz iziet ārpus termiņiem,norunām, bet ar nosacījumu,ka tas netiek pateikts pēdējā brīdī.
Par detaļu piegādi piekrītu,forumā ir daudz cilvēku,kas īsteno detaļu piegādi līdz mājas durvīm vai jebkādā citā norunātā veidā,ar to nav problēmu nekad bijis! :bmw:
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

27 Sep 2017, 15:00

vitjazz rakstīja: 27 Sep 2017, 14:28 Domāju būtu bijusi abpusējā komunikācija un vēlme runāt viens ar otru,visu varētu sarunāt! Bet žēl ka tā. Kad tu maksā,gribas arī kaut kādu progresu redzēt tomēr...
No pieredzes varu pateikt,ka laba komunikācija ļauj pat nedaudz iziet ārpus termiņiem,norunām, bet ar nosacījumu,ka tas netiek pateikts pēdējā brīdī.
Par detaļu piegādi piekrītu,forumā ir daudz cilvēku,kas īsteno detaļu piegādi līdz mājas durvīm vai jebkādā citā norunātā veidā,ar to nav problēmu nekad bijis! :bmw:
Tur jau pašā sakumā reinim nebija vēlmes skrūvet vai arī nemāk darbu plānot un darīt, tieši tas pats kas Royall. Edgaru arī uzmeta :gigigi: Jo tad kad devu pēdējo iespēju, sagatavot pirms apskates auto, arī to viņš atlika uz pēdējo mirkli.

Nevaru sagadīt, kad Artūru uzmetīs, lidz viņš sapratīs. Jo kad sāku komunicēt ar artūru un viņš teica ka reinis esot vinam apsolijis un taisa manu auto, vins isteniba neko nedarija. Ta ka pirmsākumi metienam ielikti, atlika tikai pabeigt :gigigi:
krissis
Ziņojumi: 27
Pievienojies: 06 Sep 2013, 01:14

27 Sep 2017, 20:00

vitjazz rakstīja: 27 Sep 2017, 14:28 Domāju būtu bijusi abpusējā komunikācija un vēlme runāt viens ar otru,visu varētu sarunāt! Bet žēl ka tā. Kad tu maksā,gribas arī kaut kādu progresu redzēt tomēr...
No pieredzes varu pateikt,ka laba komunikācija ļauj pat nedaudz iziet ārpus termiņiem,norunām, bet ar nosacījumu,ka tas netiek pateikts pēdējā brīdī.
Par detaļu piegādi piekrītu,forumā ir daudz cilvēku,kas īsteno detaļu piegādi līdz mājas durvīm vai jebkādā citā norunātā veidā,ar to nav problēmu nekad bijis! :bmw:
Pārtikas veikalā arī prasat ēdienu par vairumtirdzniecības cenām? Viņiem tak arī pieved klāt :super:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

27 Sep 2017, 20:11

krissis rakstīja: 27 Sep 2017, 20:00
vitjazz rakstīja: 27 Sep 2017, 14:28 Domāju būtu bijusi abpusējā komunikācija un vēlme runāt viens ar otru,visu varētu sarunāt! Bet žēl ka tā. Kad tu maksā,gribas arī kaut kādu progresu redzēt tomēr...
No pieredzes varu pateikt,ka laba komunikācija ļauj pat nedaudz iziet ārpus termiņiem,norunām, bet ar nosacījumu,ka tas netiek pateikts pēdējā brīdī.
Par detaļu piegādi piekrītu,forumā ir daudz cilvēku,kas īsteno detaļu piegādi līdz mājas durvīm vai jebkādā citā norunātā veidā,ar to nav problēmu nekad bijis! :bmw:
Pārtikas veikalā arī prasat ēdienu par vairumtirdzniecības cenām? Viņiem tak arī pieved klāt :super:
Ja nav ko pateikt,labāk paklusēt! Un,otrkārt,labāk ir izlasīt 2 reizes,pat 3,ja ar pirmo nevari iebraukt par ko iet runa! :supeer: :super:
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

28 Sep 2017, 06:33

Materiali. Jāsaka ka tā termo izolācija ir suds.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 

28 Sep 2017, 09:30

Klau riebeklis, šitais jau ir par traku, labi saprotu, ka aizvainojums, bet kādā sakarā, tu sīkumu cenas te liec, par kuru pirkšanu, pieļauju ka esat kaut kā vienojušies?
Lētie materiāli un cinks baloniņš 6eur?....
Es pērku tikai 3m cinka baloniņus un viņi maksā, negribu samelot, bet laikam 18eur gabalā un pūšamo poliuretāna šuvju mastiku 300ml par 14eur...
Līdz ar to, šeit nekādu uzmetienu tajā cenu lapā neredzu, bez sakarīgi ko tādu šeit likt...

Atskaities vēl, ka iedevi viņam veikalā maksas toletei 20 centus...
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

28 Sep 2017, 09:59

kaliks rakstīja: 28 Sep 2017, 09:30 Klau riebeklis, šitais jau ir par traku, labi saprotu, ka aizvainojums, bet kādā sakarā, tu sīkumu cenas te liec, par kuru pirkšanu, pieļauju ka esat kaut kā vienojušies?
Lētie materiāli un cinks baloniņš 6eur?....
Es pērku tikai 3m cinka baloniņus un viņi maksā, negribu samelot, bet laikam 18eur gabalā un pūšamo poliuretāna šuvju mastiku 300ml par 14eur...
Līdz ar to, šeit nekādu uzmetienu tajā cenu lapā neredzu, bez sakarīgi ko tādu šeit likt...

Atskaities vēl, ka iedevi viņam veikalā maksas toletei 20 centus...
Aizvainojums? :doh: Par traku?

Tev liekas ka normāli ir izdarīt darbu caur dirsu, paprasīt naudu un nokavēt visus termiņus (5 mēneši tas murgs vilkās). Sapist detaļas, neizdarīt darbu, utt.
Kur es esmu ko pateicis ka dārgi vai ko savādāk publicējot materiālu izmaksas? Tikai piebildu ka termoizolācija no depo ir suds un lai neviens neliek, pat šeit nav parmetums skruvētājiem.

Nav neviens līgums ar reini sastādīts ko drīkstu internetā publicēt un ko nedrīkstu.

Neviens neparko nebija vienojies, vnk nopirka un piestādīja rēķinu.

Es arī saprotu tevi kalik, esi auto skruvetajs un gan jau ir sanakušas šmucītes un tev nepatīk ka tagad visi var sāk to celt augšā utt.
Par vienu tavu šmuci man izstāstīja, nu nesmuki. Ja stāsta autors gribēs pats pastāstīs.
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 

28 Sep 2017, 11:32

Kāds sakars, es teicu ka nesmuki no alpa puses par visu izdarīto, palasi iepriekšējos postus...
Pēdējais posts bija par kkādu nesakarīgu sarakstu nepareizā vietā, kāds sakars cenu lapai un un materiālu kvalitātes apspriedei metēju topi kā???
Un pēc cenu lapas var redzēt, ka visi tie materiāli ir no depo un kur prāts tādus uz projekta un sporta auto likt???

Kas attiecas uz mani, tad jaa, es skrūvēju, būvējot lietas no rokas un vienā eksemplārā rodas var rasties kļūdas, vai lieta nepildīt pilnvērtīgi paredzēto funkciju un ir jāpārtaisa, kas prasa laiku, mašīnu nekad neatdodu, kamēr tādas lietas netiek pārtaisītas ar visām no tā izrietošajām sekām, par saviem darbiem nesu atbildību, ja kādam ir ko teikt un par ko likt mani uzmetējos, tad lūdzu, nevienam neliedzu to darīt un ne no kā nebaidos...
Nav tāda vārda, visi kas var sākt kaut ko celt gaismā, ir atsevišķi sīkumi, par kuriem ir bijušas kaut kādas maznozīmīgas domstarpības un tās pašas, jo atšķīrās redzējums vai cilvēkam kaut ko gribās, bet galā izrādās nav saprašanas īsti par to, kas tas ir un ko tas nozīmē
gustavsmelnais
Ziņojumi: 27
Pievienojies: 04 Nov 2013, 17:37

28 Sep 2017, 11:44

mārtiņ tik drošs esi skatos...
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 

28 Sep 2017, 12:06

Neredzu, par ko man šeit pārdzīvot, ja ir ko teikt, tad visiem ir brīva iespēja izteikties un arī uzmetējos mani likt, ja ir par ko, tieši tāpēc šeit ir forums, nevienam sms un personiskus aizvainojumus nesūtīšu, par cik darbojos caur forumu un ar foruma lietotāju automašīnām, tad visiem ir tiesības zināt plusus un mīnusus par tiem, kam savu auto uztic, centīšos pretī sniegt saprotamu un argumentētu atbildi