Viens sāns zemāk kā otrs. e36 slimība?

Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Nu, man jau sāk apnikt, ka nevar tikt galā ar to, ka auto labā aizmugurējā daļa ir zemāka par kreiso.. Cik esmu novērojis, tad ne tikai man tā ir.
Kas varētu būt pie vainas pie tā visa? Tas, ka akumulators aizmugurē labajā pusē, vai tomēr vainu meklēt pašā piekarē? Atsperēs vaina nav, tas jau ir izmēģināts. Reāli, kaut kur 1-2cm zemāk, līdz ar to pretīgi izskatās.

Jūsu domas? Negribas ticēt, ka akumulators (10kg) tik ļoti spiež uz atsperi, ka tā nosēžas tik zemu.
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
Neesmu drirdējis ka tā būtu slimība - man stāv vienādi.
Moš Tev amīts ir nočakarējies...
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
dogMa rakstīja:Nu, man jau sāk apnikt, ka nevar tikt galā ar to, ka auto labā aizmugurējā daļa ir zemāka par kreiso.. Cik esmu novērojis, tad ne tikai man tā ir.
Kas varētu būt pie vainas pie tā visa? Tas, ka akumulators aizmugurē labajā pusē, vai tomēr vainu meklēt pašā piekarē? Atsperēs vaina nav, tas jau ir izmēģināts. Reāli, kaut kur 1-2cm zemāk, līdz ar to pretīgi izskatās.

Jūsu domas? Negribas ticēt, ka akumulators (10kg) tik ļoti spiež uz atsperi, ka tā nosēžas tik zemu.
nez! sac pienemt to, kaa passaprotamu lietu :lol: ari tad kad nomainiju varteikt visu piekari tikunta ari nekas nemainijas! tape es personigi tam vairs nepieversu uzmanibu. esmu dzirdejis ka tas ir no ta ka motors attiecigi griezas tai virzienaa, bet personigi tam negribu ticet.
ps nekad neesmu redzejis ka e36 butu zemaks uz otru pusi
...
Profila bilde
intis
Ziņojumi: 477
Pievienojies: 13 Mar 2011, 20:28
Braucu ar: M3 US;325TDS
Atrašanās vieta: MurMastiene
ir tāda slimība daudziem e36.
man piem. kreisā puse zemāka par labo. saliku regulējamās atsperes, pagriezu kreiso pusi augstāk, no sākuma ok, bet ātri vien atkal šķībs nedaudz palika, ne tik kā bija bez regulējamajām, bet nu ir, atsperei vijumus spiež kopā
Attēls
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
RENIO rakstīja:Neesmu drirdējis ka tā būtu slimība - man stāv vienādi.
Moš Tev amīts ir nočakarējies...
Amīts mašīnas svaru netur. Un, kad arī uzliku jaunus amīšus, tāpat nekas nemainījās.
Ir tāpat, kā saka intis.. Arī biju uzlicis regulējamās atsperes. Saregulē vienādi, tāpat ar laiku nosēžas.. Kaut kāds mistiskais gravitācijas spēks? :lol:
Bet daudziem e36 (it sevišķi kupejām) ir manīta tāda lieta.
Profila bilde
oscar
Ziņojumi: 1364
Pievienojies: 10 Apr 2011, 21:11
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Mālpils/Rīga
Reputācija: 2
 
Ir tāda pati problēma, bet man kreisā aizmugurējā daļa ir zemāka :o kadi 2cm nekā otrā pusē, tāpēc uz vaļņiem riepa brīžiem strīķējas arkā :o Un akis man priekšā nevis dupsī. Domāju, ka vaina ir atsperē, bet tagad te palasot jāsāk nedaudz aizdomāties :o
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Kurš grib notestēt uz sevīm -- uzlikt jaunas atsperes un vērot, kā sēžas? :gigigi: (domāju par tiem, kam ir šī problēma)
Profila bilde
pipars
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 29 Apr 2011, 23:15
Braucu ar: 318is
Reputācija: 3
 
nu nezinu vai atbilde ir atsperees,jo manam ar ir reguleejamaas apm gadu vecas+prieksaa coilas tik pat vecas,un tik un taa ir tie apm 2 cm starpiiba!un akis man ar ir prieksaa,pat saak palikt intresanti,jo domaaju ka man vieniigam taada probleema...nu katraa zinaa taa tam nevajadzeetu buut :drink:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Cik cilvēkiem esmu prasījis (protams, zinošiem), neviens nevarēja atbildēt uz manu jautājumu :sad:
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
dogMa rakstīja:Kurš grib notestēt uz sevīm -- uzlikt jaunas atsperes un vērot, kā sēžas? :gigigi: (domāju par tiem, kam ir šī problēma)

Man ir/bija jaunas atsperes - labā puse krietni zemāka, smuks sēdinājums, a kreisā puse gaisā kā džipam. :sad: Nu ok, man ir 100nieks aķis, bet nu tāpat. Kreisajā pusē kkur stūrī kādu akmeni iekraut? :lol:
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Man vienā pusē ir nolūzusi atspere galā, bet tāpat vienādi stāv auto :D
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
Ir kāds mērijis attalumus no atsperes augšas atbalsta līdz zemei? vai piem līdz pusas skruvei?
Profila bilde
fixed
Ziņojumi: 33
Pievienojies: 20 Mar 2011, 23:57
Braucu ar: Sabiedrisko :D
Atrašanās vieta: Rīga
Man ar nesen sašķobījās, kad samainīšu amīsus un bukses iepostēšu!
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
Cik palasiju vairakaos forumos, tad taa esot visiem bmw. redzeeju par e30 par e36 par m5 par e46.
to parasti cilvēli pamana pie zema sēdinaajuma. esot jau bijusi sena problēma kopsh shie auto dziiti uz izstaadeem.
Lielākā daļa likuši atsperēm tos gumijas paliņus biezākus, lai dabūtu līdzīgi.
standarta nevienmērības ap 10 mm.. itkaa soferis esot ierēķināts.

e46
http://www.bimmerforums.co.uk/forum/f18 ... er-t27088/
m5
http://www.m5board.com/vbulletin/e60-m5 ... other.html
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Tad, lai mierīgāks prāts, jāliek apakšā būs "palikņi" :) Bet kā tas izskaidrots? (izlasīšu vēlāk tajos saitos :lol: ) Kuzavs pats tāds, vai tomēr to var novērst ar kaut kādiem citiem paņēmieniem?
Profila bilde
intis
Ziņojumi: 477
Pievienojies: 13 Mar 2011, 20:28
Braucu ar: M3 US;325TDS
Atrašanās vieta: MurMastiene
bet reāli vaina nav kādā priekšas landžeron? jo mašīnām priekšas ir taisnas bet aizmugure šķība, virsbūve jau nepielāgojas ja vienā pusē ir sēdināta otrā parastā atspere.
Attēls
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
man gan priekša gan aizmugure labais sāns ir zemāks, aiz aizmugurējās arkas nedaudz piepaceļot ar rokām iztaisnojas.
Vai nu paredzēts šoferis, vai arī gumijas paliktņi atsperēm vainīgi
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Tūlīt tikšu pie labām regulējamām aizm. atsperēm, tad redzēs :hahaha:
Profila bilde
vilks25
Ziņojumi: 436
Pievienojies: 21 Apr 2011, 19:22
Braucu ar: e36 328
Atrašanās vieta: jekabpils
Reputācija: 2
 
pievienojos jusu klubam.manai kupejai labā puse ir zemāka,un par cik ir nolaista tā ka r17 slepjas aiz arkām- nu dikti redzās
Profila bilde
other
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 04 Jūn 2011, 22:44
Atrašanās vieta: LV
Jums visiem tas braucot traucē ??? nevar padriftēt vai kā savādāk izpausties ??? :lol:
Man laikam arī ir šķībs, bet no iekšas to neredz :lol: