Viens sāns zemāk kā otrs. e36 slimība?

Profila bilde
jonja
Ziņojumi: 182
Pievienojies: 04 Sep 2011, 14:55
Braucu ar: M50B25
Atrašanās vieta: Ventspils
cik skatos, daudziem kreisais sāns zemāks, man gan otrādi, labais sāns :hahaha: :lol:
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
izskaidrojums tak ir vienkāršs: kur vislielākais svars ir bijis, tas sāns ir zemāks. Tā kā ar auto visbiežāk brauc vadītājs, tad arī kreisais sāns zemāk, kam otrādāk - vai nu sists vai anglis :lol:
Profila bilde
jonja
Ziņojumi: 182
Pievienojies: 04 Sep 2011, 14:55
Braucu ar: M50B25
Atrašanās vieta: Ventspils
moš kādam īpašniekam bija "viegla" sieva? :pupi: :lol:
Profila bilde
KV_
Ziņojumi: 2628
Pievienojies: 06 Apr 2011, 14:00
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 
man bij skiba ar vienu puse - vaina bij taja ka atsperei augshpusee noluzis pirmais mazais rinkis
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Man ar no saakuma noluuza gabals labajai atsperei un peec tam kreisajai!
Nonjeemu abas ,nogriezu abas vienaadas un tagad ir oki :hahaha:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
KV_
Ziņojumi: 2628
Pievienojies: 06 Apr 2011, 14:00
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 
un veel ar tadu noluzushu atsperi izgaju TA, laikam tiesham pagrutak ir to pamanit ;)
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 
Esmu dzirdējis, ka e36 labā puse vienmēr kaut mazliet stāvēs uz leju, tas esot no rūpnīcas, tip lai izsvarojums un līmenis būtu vienāds, kad vadītājs ir vienīgais mašīnā. Nez cik patiesi, bet es pie tā pieturēšos :giggle:
Pēdējais labojis Kon4a - 25 Mar 2012, 01:54, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Kops
Ziņojumi: 316
Pievienojies: 21 Nov 2011, 14:14
Braucu ar: 318isKU
Reputācija: 5
 
seeingman rakstīja:izskaidrojums tak ir vienkāršs: kur vislielākais svars ir bijis, tas sāns ir zemāks. Tā kā ar auto visbiežāk brauc vadītājs, tad arī kreisais sāns zemāk, kam otrādāk - vai nu sists vai anglis :lol:
vai ari sists anglis :D
Attēls
Attēls
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 
man šķībi bija uz vienu pusi, jo amīts ielūzis bija. samainīja pret pilnīgi jaunu un tagad drusku šķīni uz otru pusi. tā vismaz pie KV_ piebraucamā ceļa izskatījās. manā sētā viss taisni liekas. :hahaha:
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2389
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Ne tikai e36 slimiba. E34 ar tas pats :lol: Jaunas visas 4 atsperes liktas, bet tā pat atškiriba ir :lol:
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
un arii e30 taa ir :D
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
carbon20
Ziņojumi: 50
Pievienojies: 16 Aug 2012, 19:43
nez kā jums bet man aizmugurei viena riepa iesēdusies dziļāk arkā nekā otra paskatījos izpētīju un zem vienas atsperes paliktas vairākas gumījas un tās puses riepa naw iesēdusies arkā , bet kāpēc tā ir iepriekšējais saimnieks izdarījis naw ne jausmas man itkā tas netraucē negribas jaukt arā :hahaha:
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
Man arī 1 sāns priekšai bija zemāks nekā otrs, izjaucu mašīnu - sapratu, kur problēma: stabiliatora stienis savērpies - noliekot uz taisnas virsmas, lai 1 "roka" guļ līdz ar zemi, otra stāvēja gaisā, aizdomas par to bija jau, kad mainīju stabilizatora atsaites - viena uzgāja forši virsū, bet lai uzliktu otru, stabilizatora roka bija diezgan jāpaspiež uz leju...
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava
Tā izlasīju visas lapas sapratu kad esmu viens no kam labā puse zemāka. Es starp citu risinājumu radu tādu kad labajā pusē papildus oem gumijām, kas nāk zem atsperēm, izgriezu un uzliku virsū 1cm biezu gumiju, no dzelzsceļa gulšņu paduškām, tā ir cieta gumija kas nāk starp sliedi, un gulsni. Tagad ir oke. Un kad ir tikai šoferis mašīnā arī viss bumbās.

:clap: :hahaha:
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Standartā e36tajam jābūt labajam sānam zemākam. Pat uz normāla savirzes stenda to rāda.