Grīdas pastiprinošie elementi

Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...

30 Sep 2014, 11:59

atradu nelielu rakstu-z3 ipasniekiem viena firma razho taadus intresantus brace aizsargus...tieshi tas kas vajadziigs seedinaataam zhurkaam lai nepleestu lanzheronus;)
Diez cik mums LV paprasitu par taadu maakslas darbu :gigigi:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 
pec tada suda montazas sanak jau traktors :D :D :D es jau xbreiku noraveju nost no saveja jo sitas ta pa apaksu ka likas nu karteram pedeja diena atkal pienakusi :lol: :gigigi:

Ps: si konstrukcija diezvai ir domata lai lanzeronus nedauzitu bet gan lai pastiprinatu cabrim bundzu :gigigi:
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
Bet kupejai tak landzeroni ir zemaaka vieta par x-brace... Vai tad ne?
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
A_C
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 19 Feb 2014, 17:58
Reputācija: 3
 
Ar tādu kubiku neko kabrim nepastiprināsi.
Teorētiski tur ir jānopērk L veida profils kurš metrā diez vai maksā vairāk par 5 eur
Labi ir uztaisīta priekša. Iet sākums leņķi līdz ar to neķersies zāle un citi sūdi. Bet lai to galu saliektu būs ko pačakarēties. :D

Nepatīk tikai tas ka ar L profilu auto augstums samazināts vismaz vēl par 3 cm... Reālāk būtu uzlikt vnk biezu ņeržu ar zeņķskrūvēm lai neskrāpētu lanžeronus, leņķi darbojas vairāk kā dugas.
Pēdējais labojis A_C - 30 Sep 2014, 13:31, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Lanžeroni sanāk vienkārši "pareizā" vietā, tāpēc tie ir pirmie, kas dabūn. Manai kupejai vispār zemākā vieta ir izpūtējs, lanžeroni praktiski neskarti. Laikam facelift bundžām lanžeroni ir zemākā vieta.
Kad man bija x-brace, tad tas visu laiku strīķējās, līdz kamēr vienā brīdī atdūrās pret karteri :gigigi:
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
Man ko tad to xbrace labaak nelikt virsuu?;D
Gribu saglabaat karteri un londzikus bet negribu celt mashiinu augshaa-laikam kautkaada neiespejamaa misija :D
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
dogMa rakstīja:Lanžeroni sanāk vienkārši "pareizā" vietā, tāpēc tie ir pirmie, kas dabūn. Manai kupejai vispār zemākā vieta ir izpūtējs, lanžeroni praktiski neskarti. Laikam facelift bundžām lanžeroni ir zemākā vieta.
Kad man bija x-brace, tad tas visu laiku strīķējās, līdz kamēr vienā brīdī atdūrās pret karteri :gigigi:
Correct.

Vispār es neredzu pārāk lielu jēgu tam. Reāli tādā veidā no klīrensa sanāk patirst kādus 2-3cm.
Attiecīgi, sēdinātam auto, kam ik pa laikam apakša atsitās pret zemi pieskrūvējot to figņu apakša sitīsies visu laiku un visur. Ja iepriekš braucot pār guļošo sanāca maigi noglaudīt lonžeronu, tad tagad būs normāls pisaks, kas tiks sadalīts uz četriem punktiem kuzavā, kuri protams ar laiku ņems un izpūs.
Beigās pacelsi auto pa tiem 2-3 cm un viss būs kā sākumā ar vienīgo atšķirību, ka tev būs apvidus auto klīrenss. Ja tas, ka auto apakša atsitās pret zemi sagādā lielas problēmas, vienkāršak ir uzreiz pacelt uz augšu vai arī pagriezt skaļāk mūziku braucot pār guļošajiem. :lol:

Ko es ar to gribu pateikt - vienkāršāk ir pielāgot maršrutu un braukšanas paradumus. Ja to izdarīt nevar, tad statiskais sēdinājums ir jāaizmirst. :lol:
Pēdējais labojis ch. - 30 Sep 2014, 13:43, kopā labots 1 reizi.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
Un lai e36 pārsistu karteri imho ir jābūt neveiksmīgam. :lol: Vismaz ar M52 motoru viņš ir ļoti sakarīgā vietā un, ja vien tas nebūs akmens, citas auto daļas saņems tirecienu pirmās.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
Korekti un skaidri;)
:super:
Turpinaadim spodrinaat lonzeronus ;)
ch. rakstīja:
dogMa rakstīja:Lanžeroni sanāk vienkārši "pareizā" vietā, tāpēc tie ir pirmie, kas dabūn. Manai kupejai vispār zemākā vieta ir izpūtējs, lanžeroni praktiski neskarti. Laikam facelift bundžām lanžeroni ir zemākā vieta.
Kad man bija x-brace, tad tas visu laiku strīķējās, līdz kamēr vienā brīdī atdūrās pret karteri :gigigi:
Correct.

Vispār es neredzu pārāk lielu jēgu tam. Reāli tādā veidā no klīrensa sanāk patirst kādus 2-3cm.
Attiecīgi, sēdinātam auto, kam ik pa laikam apakša atsitās pret zemi pieskrūvējot to figņu apakša sitīsies visu laiku un visur. Ja iepriekš braucot pār guļošo sanāca maigi noglaudīt lonžeronu, tad tagad būs normāls pisaks, kas tiks sadalīts uz četriem punktiem kuzavā, kuri protams ar laiku ņems un izpūs.
Beigās pacelsi auto pa tiem 2-3 cm un viss būs kā sākumā ar vienīgo atšķirību, ka tev būs apvidus auto klīrenss. Ja tas, ka auto apakša atsitās pret zemi sagādā lielas problēmas, vienkāršak ir uzreiz pacelt uz augšu vai arī pagriezt skaļāk mūziku braucot pār guļošajiem. :lol:

Ko es ar to gribu pateikt - vienkāršāk ir pielāgot maršrutu un braukšanas paradumus. Ja to izdarīt nevar, tad statiskais sēdinājums ir jāaizmirst. :lol:
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
A_C
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 19 Feb 2014, 17:58
Reputācija: 3
 
ch. rakstīja:Un lai e36 pārsistu karteri imho ir jābūt neveiksmīgam. :lol: Vismaz ar M52 motoru viņš ir ļoti sakarīgā vietā un, ja vien tas nebūs akmens, citas auto daļas saņems tirecienu pirmās.
Xbrace krabim karteri šosezon izglāba 3 reizes dēļ tā, ka asfalts aug kā sēne uz augšu. Reāli izdevīgāk man turēt mājā vienu lieku xbrace, kā mainīt eļļu un karteri katru mēnesi.
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Bet nu reāli nesuper sēdinātam ? teiksim nu es nezinu cik man ir 35-40 priekša max aizmugure ar regulācijas gredzeniem un šitādu apakšā vel vajadzētu būt spējīgam braukt daily ?
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
nezinu kas jums ar lanzheroniem,bet ne reizi nesmu vinjus atsitis
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Beerzins
Ziņojumi: 740
Pievienojies: 05 Aug 2013, 17:00
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Rīga - Jēkabpils
Tev viņu ganjau vnk nav vairs :lol:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
:hahaha: :hahaha: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Beerzins
Ziņojumi: 740
Pievienojies: 05 Aug 2013, 17:00
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Rīga - Jēkabpils
A_C rakstīja:
ch. rakstīja:Un lai e36 pārsistu karteri imho ir jābūt neveiksmīgam. :lol: Vismaz ar M52 motoru viņš ir ļoti sakarīgā vietā un, ja vien tas nebūs akmens, citas auto daļas saņems tirecienu pirmās.
Xbrace krabim karteri šosezon izglāba 3 reizes dēļ tā, ka asfalts aug kā sēne uz augšu. Reāli izdevīgāk man turēt mājā vienu lieku xbrace, kā mainīt eļļu un karteri katru mēnesi.
Par to ka asfalts aug kā sēnes,jāpiekrīt,kaut vai braucot gar alfu no centra pa pirmo joslu,gandrīz zem tā gājēju tilta,kko aizsapņojos un bams,tāds pisaks ka likās ka karteris lupatās,bet par laimi viss ok,kopš tās reizes braucu uzmanīgāk,lai gan visu vnm nevar pamanīt,it īpaši ja steidzies :sad:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
nu xbrace glabj no tadiem varbut izciljnjiem utt,bet shauos ka vinjs jus paglabs no rugja vai akmenjiem
man rugjis izgaja panai cauri ka suds,salieca pusrami,reiku un karteris dabuja pa seju
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 
zuze91 rakstīja:Bet nu reāli nesuper sēdinātam ? teiksim nu es nezinu cik man ir 35-40 priekša max aizmugure ar regulācijas gredzeniem un šitādu apakšā vel vajadzētu būt spējīgam braukt daily ?
Man sēdinājums čotka līdz arkām, nereizi vēl nēsmu neko aizķēris, speciāli jau arī neriskēju, imho problēmas ir tiem kas vēl sēdina ar riepu palīdzību :lol:
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
ok`s :sarunats:
Jaucu E46 automobiļus detaļās !