Iesakiet zolidus diskus

Profila bilde
CaK
Ziņojumi: 658
Pievienojies: 09 Jan 2015, 15:57
Braucu ar: 320 sedans

08 Jūl 2015, 22:17

Cik es saprotu, tad cilvēks šeit meklē kaut ko ikdienas braukāšanai nevis sportošanai. :)
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

08 Jūl 2015, 22:42

CaK rakstīja:
Dzhejs rakstīja:
CaK rakstīja:
nu beidz! Tiešām uzskati sevi gudrāku par BMW inženieriem?
Esi braucis ar sēdinātu auto?
Ja būtu, saprastu.
Nu man bija sēdināts bembis un jā es saprotu! :)) Aizsūti savu CV uz Bavāriju.
Aizsūti savu CV uz vietu kur pieņem cirvjus.
Ar sēdinātu auto es nedomāju atsperu zāģēšanas karaļus. Ja Tu nesaproti elementāru atšķirību starp augstu auto un zemu auto uz cietākām atsperēm, tad diez vai Tu vispār vari spriest kaut ko par BMW inženieriem un to ko viņi vēlējušies panākt.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
CaK
Ziņojumi: 658
Pievienojies: 09 Jan 2015, 15:57
Braucu ar: 320 sedans

08 Jūl 2015, 22:44

Es te izsaku savu viedokli, bet tu ķeries pie personiskiem apvainojumiem. Malacis, puikiņ! :nenene:
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

08 Jūl 2015, 22:47

CaK rakstīja: Es te izsaku savu viedokli, bet tu ķeries pie personiskiem apvainojumiem. Malacis, puikiņ! :nenene:
Puikiņ? :D Zināšanai esmu krietni vecāks par Tevi, bet kāda gan tam starpība.
Pātrauc tēlot viszini un lietās, kur neko nejēdz droši vari paturēt viedokli pie sevis.
Varbūt tad panāksi kaut kādu elementāru cieņu pret sevi. Šobrīd Tu tikai turpini spodrināt savu klauna tēlu. Un tas nav personīgs apvainojums - tas ir reāls fakts, jo pats sevi par tādu esi pataisījis.
Vari nedeldēt klaviatūru un necensties atbildēt, man stipri vienalga Tavas domas.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Alutinsh
Ziņojumi: 344
Pievienojies: 27 Nov 2014, 20:07
Braucu ar: Omegu un Kupeju

08 Jūl 2015, 23:06

R16 ir ziemai ok, vasarai r17 prasītos vismaz. Zinu zinu pats braucu ar r16 vasarā :lol:
Profila bilde
thekukanols
Ziņojumi: 749
Pievienojies: 30 Jūn 2011, 18:09
Braucu ar: 330d
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

08 Jūl 2015, 23:10

man personīgi patīk style 16 diski, un ar 205/55 gumiju nebūs arī neērti un izskatīsies tīri ok :rolleyes:
Profila bilde
CaK
Ziņojumi: 658
Pievienojies: 09 Jan 2015, 15:57
Braucu ar: 320 sedans

08 Jūl 2015, 23:11

thekukanols rakstīja:man personīgi patīk style 16 diski, un ar 205/55 gumiju nebūs arī neērti un izskatīsies tīri ok :rolleyes:
+328 :super:
Profila bilde
BadToro
Ziņojumi: 154
Pievienojies: 27 Feb 2015, 00:38
Braucu ar: Lakotu D sildītāju
Atrašanās vieta: Gintermuižas
Reputācija: 1
 

09 Jūl 2015, 00:53

apasnastj rakstīja:
Nauda pasakumam ir


Tev vajadzētu saprast, ka jautā cilvēkiem kuriem pārsvarā nav naudas - un tas ir loģiski - kāpēc, lai kāds to dotu dalbim kurš tā vietā, lai saremontētu izjāto piekari un sarūsējušo bundžu tērējas izmīcot uz āru arkas, lai uz flančiem izbīdītu ārā ceļaruļļa zemprofila riteņus (un blāāād kā tie jāpārkačā nejēgā cieti, la uz LV ceļiem neizdauzītu diskus katru dienu, bet bišķi retāk) kas, iegūtā lauziena pleca rezultātā, dolbī ārā jau tā izjāto piekari ar 7kāršu sparu :D ?

Un kur nu vēl šķūnings - ierindas daunis nofleksē atsperēm pāris vijumus, bet "biezais inženieris" notērē 30e miskastē iegādājoties pizģec cietas, vecas, nogurušas sēdinātas pederes - loģiski, ka pēc šā šķūninga piekarē (sen kliedzošā pēc remonta) nekas netiek mainīts - tā paliek tā pati stoka tikai slodzi jau nes pilnīgi citu. Tas poh - jo galvenais ir "estētiskais skats" - šrots zem kura nevar izripināt pie kortiem atrastu tenisa bumbiņu.

Šajā forumā "estētika" ir max zemas riepas ar kurām spidometrs rāda 100km/h braucot uz 80 - tam visam bonusā piderasīgā bremzēšana pie katrām sliedēm, guļošiem policistiem utt.
apasnastj rakstīja:

Man gribas atrast zelta vidu, starp komfortu un estetiskumu.


Komfortu e36 dod SVAIGAS stock atsperes, veseli amīši un vesels vis tas nejēgā lielais piekares bukšu lērums - nu un jo mazāka diametra diski jo augstākas gumijas (gumijas jāliek tādas, lai ārējais to diametrs nerādītu spiņģelī vairāk kā 5km/h nekā Tu brauc patiesībā) un mazāku spiedienu tajās jākačā - 17'' pareizas riepas ir paciets risinājums, bet vai baigi jutīsi šķirbu starp 16 un 15 šaubos. Jebkurā gadījumā ar R15, 195/65 var uz 100km/h asi apbraukt bedri svilpojot - parādiet man mīzēji geji kaut vienu gonku kur cilvēki brauc ar zemprofila riepām??? Ko F1 vai raļļos kāds min ar ceļarulli??? Ar zemprofila riepām brauc tikai beidzamie nigeri - viņiem pat ir tāds serviss, ka riteņi tiek nomāti (atceramies arī šeit dominējošo "estētu" tukšās kabatas - nopirkt nevar, bet par sms krītu iznomāt sanāktu:
Attēls


apasnastj rakstīja:

Man gribas - estetiskumu.


Tā jau gaumes lieta - kā godīgi visās skolās mācīts, praktizējošs dizainers varu tik teikt, ka katram laikam ir savas iezīmes - Tavi šābrīža diski ož pēc Ferrari F40 80to gadu buma - e36 tomēr ir svaigāka lieta un BMW deviņdesmitajos gados ir radījis lērumu labu disku - subjektīvi šķiet, ka e36 perfekti piestāv style 42 - vai tā versija Rondel 58
Attēls
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 

09 Jūl 2015, 01:33

BadToro nopelniji +1 reputācijas punktu :lol:
Profila bilde
Agita
Ziņojumi: 56
Pievienojies: 13 Apr 2015, 22:00

09 Jūl 2015, 08:26

Man ari patik style32 , tikko pati tadus dabuju ar plauktinu.
Bet vispart lidz sacinajumiem, kadi diski man patik, nonacu gandriz katru dienu 2 menesu garuma cekojot dazadus portalus ar diskiem, jo vinu tak ir looooooti daudz un dazadi, bet seit Tev tiks nozinots tikai par daziem, kuri patik citiem.
VIslabak ir sameklet vairakus variantus ar to, kas tev patik un tad tikai jautat viedokli, ja nevari izlemt :hahaha:
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

09 Jūl 2015, 08:57

PIekrītu bad toro teksta pirmajai daļai, bet pārējais gan 90% ir sastumts pilnīgs sūds.

Vai nu vecīt Tev beidzies aliņš, vai galīgi nesaproti štelli, ja raksti tādu mēslu :hahaha:
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
apasnastj
Ziņojumi: 34
Pievienojies: 30 Jūn 2015, 11:01
Braucu ar: tabureti

10 Jūl 2015, 16:35

BadToro, pilniba piekritu teiktajam. :super:
Pagaidam gan nonacu pie sledziena, ka kaut ko, kas tiesham patik un ir labs, ir gruti atrast.
Lidz ar to esmu izlemis, ka, ja tuvajakaja laika neatradishu style 66, style 21, tad ieshu win-win celju :lol: , panemshu stock diskus, kas naca virsu manam auto, jo mani tiesham piesasta OEM look :giggle:
Attēls
Profila bilde
ArnoSan
Ziņojumi: 204
Pievienojies: 24 Jūl 2012, 23:48
Braucu ar: Ploteri

10 Jūl 2015, 17:57

Varu piedāvāt melber p174 r15 pa kosmosu :hahaha: :lol:
SAVAGES CREW
apasnastj
Ziņojumi: 34
Pievienojies: 30 Jūn 2015, 11:01
Braucu ar: tabureti

29 Jūl 2015, 23:23

Līdz šīm sameklejis sev kaut ko ss'a neesmu.
Pašlaik jau mekleju BBS RC090 / style 5, vai alternativas, galvenais, lai ir plauktsб 17r, un aļa BBS old-school.
Bet ssā cenas tapat nav diezko zemas, un izvele ir nekada.
Līdz ar to domaju paķert jaunus, nu lidz 600e par komplektu.
Cik papetiju ko piedava vietejas bodes, tad nekas dīžs nav.
Ko tauta saka par alternativam?:
  • DARE RS
    Japan Racing JR9
    Rimluxe AXE
Rimluxe pie kada vieteja biedra var dabut, bet cenas gan, tadas uzskruvetas, 900e, t.i. +200eur no ražotaja cenas.

Japan Racing no stance.lv, principas ir letakais variant, no minetajiem.

Dare RS no stance.lv, cena ir ok, reputacija izkatas ka ari, neko citu pagaidam nezinu.

Varbut kads kaut ko citu var ieteikt? Varbut kads zin kur tos pašus, manis minetos, var letak paķert?
Attēls