Graboņa aizmugurē

Profila bilde
mvrtins
Ziņojumi: 33
Pievienojies: 31 Mar 2015, 22:01
Braucu ar: Baltu gulbi
Atrašanās vieta: nākotnes

07 Feb 2016, 19:36


Tātad ļoti līdzīga skaņa kā video nāk no pasažieru puses aizmugurējā rata. Palielinot ātrumu līdz ar to palielinātas arī sitienu skaits. Kā arī dažreiz skaņa pazūd uz kādu mirkli un vēlāk atkal sāk grabēt. Kāda varētu būt vaina?
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 

07 Feb 2016, 19:39

varbuut gultnis..... palien zem masiinas paskaties- varbuut ko ieraudzisi
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 

07 Feb 2016, 19:39

mvrtins rakstīja:

Tātad ļoti līdzīga skaņa kā video nāk no pasažieru puses aizmugurējā rata. Palielinot ātrumu līdz ar to palielinātas arī sitienu skaits. Kā arī dažreiz skaņa pazūd uz kādu mirkli un vēlāk atkal sāk grabēt. Kāda varētu būt vaina?
neesi riepaa kautko ieduris?
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 

07 Feb 2016, 19:41

KM-Motors rakstīja:
mvrtins rakstīja:

Tātad ļoti līdzīga skaņa kā video nāk no pasažieru puses aizmugurējā rata. Palielinot ātrumu līdz ar to palielinātas arī sitienu skaits. Kā arī dažreiz skaņa pazūd uz kādu mirkli un vēlāk atkal sāk grabēt. Kāda varētu būt vaina?
neesi riepaa kautko ieduris?
bet pec skanas itkaa kalotkas suportaa grab - varbut bremzu disks sameties.... janem nost ritenis un jaskatas
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 

07 Feb 2016, 19:42

KM-Motors rakstīja:
KM-Motors rakstīja:
mvrtins rakstīja:

Tātad ļoti līdzīga skaņa kā video nāk no pasažieru puses aizmugurējā rata. Palielinot ātrumu līdz ar to palielinātas arī sitienu skaits. Kā arī dažreiz skaņa pazūd uz kādu mirkli un vēlāk atkal sāk grabēt. Kāda varētu būt vaina?
neesi riepaa kautko ieduris?
bet pec skanas itkaa kalotkas suportaa grab - varbut bremzu disks sameties.... janem nost ritenis un jaskatas
rocenei loki ja sabirst ari tada lieta var but
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q

07 Feb 2016, 19:51

man bij tāda skana pec disku maiņas, mistika karta viena skruve bij garaka, kas kera rocenes lokus, lidz pakera un samala visu!
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol:
Profila bilde
mvrtins
Ziņojumi: 33
Pievienojies: 31 Mar 2015, 22:01
Braucu ar: Baltu gulbi
Atrašanās vieta: nākotnes

07 Feb 2016, 19:57

ega rakstīja:man bij tāda skana pec disku maiņas, mistika karta viena skruve bij garaka, kas kera rocenes lokus, lidz pakera un samala visu!
Man arī parādijās skaņa neilgi pēc disku maiņas un tagad apskatoties arī izrādās, ka viena skrūve garāka par pārējām.. Paldies.
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q

07 Feb 2016, 20:16

mvrtins rakstīja:
ega rakstīja:man bij tāda skana pec disku maiņas, mistika karta viena skruve bij garaka, kas kera rocenes lokus, lidz pakera un samala visu!
Man arī parādijās skaņa neilgi pēc disku maiņas un tagad apskatoties arī izrādās, ka viena skrūve garāka par pārējām.. Paldies.
:clap: :sarunats:
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol: