Uzliku sedinatas atsperes, bet joprojam parak augsti.

Profila bilde
Sasha009
Ziņojumi: 51
Pievienojies: 05 Jan 2015, 11:25
Braucu ar: Compact
Atrašanās vieta: Rezekne
Sveiki, ieliku aizmugure sedinatas atsperes , bet auto joprojam ir parak augsti. Nekadu starpliku nav. Rodas jautajums , varbut amortiatori tadi ? jo atsperes staveja uz citas e36 un bija loti zemu. Vienigas tagad stav bez dzineja , varbut svara vel maz.
E36 2.0 sedan-E36 2.0 coupe-E36 2.0 coupe-E30 1985 sedan-E38 730d -E36 M 2.8 sedan -E36 compact
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Iecelsi motoru - nosēdīsies. + vienmēr uzliekot sēdinātās un kādu laiku pabraukājot viņas vēl nedaudz sasēžas.
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Amortizatori tev neiespaidos augstumu.
Vienkārši atsperēm pārāk mazs sēdinājums
Nu un protams, ka svars ir ļoti svarīgs, ja tev nav motors, tad tas arī var būt iemesls, bet jāskatās arī kāda tev virsūve un kāda viņam, arī kāds motors tev un kāds viņam. Ja tev aizmugurē ir 2.8 setups ar lielo reduktoru, pusasīm, bremzēm, dirsa smagāka, vairāk nosēžas, ja tev stāv 1.6 kur viss maziņš, tad būs augsak

Es asavam auto tagad esmu noņēmis visas virsbūves daļas, motors pat ir iekšā un dirsa uzcēlās par kāiem 4-5 cm gaisā
Profila bilde
ValtersD
Ziņojumi: 576
Pievienojies: 29 Apr 2015, 17:04
Braucu ar: 177
Atrašanās vieta: Ādaži
Reputācija: 3
 
edzis rakstīja:Amortizatori tev neiespaidos augstumu.
Vienkārši atsperēm pārāk mazs sēdinājums
Nu un protams, ka svars ir ļoti svarīgs, ja tev nav motors, tad tas arī var būt iemesls, bet jāskatās arī kāda tev virsūve un kāda viņam, arī kāds motors tev un kāds viņam. Ja tev aizmugurē ir 2.8 setups ar lielo reduktoru, pusasīm, bremzēm, dirsa smagāka, vairāk nosēžas, ja tev stāv 1.6 kur viss maziņš, tad būs augsak

Es asavam auto tagad esmu noņēmis visas virsbūves daļas, motors pat ir iekšā un dirsa uzcēlās par kāiem 4-5 cm gaisā
Pag ko? :gigigi:

Ko maina aizmugurē tas, vai tur ir 1.6 piekare vai 2.8 piekare?
Tas viss tač neietekmē augstumu, jo stāv uz riteņiem. Ja to visu piekari sametīsi bagažniekā, tad gan jā, augstums izmainīsies.

Vai arī esmu slinkojis fizikas stundās? :gigigi:
Lietotas E36 Rezerves daļas!
Attēls
Profila bilde
Kaskadieris
Ziņojumi: 228
Pievienojies: 20 Mai 2012, 19:27
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Norway
ValtersD rakstīja:
edzis rakstīja:Amortizatori tev neiespaidos augstumu.
Vienkārši atsperēm pārāk mazs sēdinājums
Nu un protams, ka svars ir ļoti svarīgs, ja tev nav motors, tad tas arī var būt iemesls, bet jāskatās arī kāda tev virsūve un kāda viņam, arī kāds motors tev un kāds viņam. Ja tev aizmugurē ir 2.8 setups ar lielo reduktoru, pusasīm, bremzēm, dirsa smagāka, vairāk nosēžas, ja tev stāv 1.6 kur viss maziņš, tad būs augsak

Es asavam auto tagad esmu noņēmis visas virsbūves daļas, motors pat ir iekšā un dirsa uzcēlās par kāiem 4-5 cm gaisā
Pag ko? :gigigi:

Ko maina aizmugurē tas, vai tur ir 1.6 piekare vai 2.8 piekare?
Tas viss tač neietekmē augstumu, jo stāv uz riteņiem. Ja to visu piekari sametīsi bagažniekā, tad gan jā, augstums izmainīsies.

Vai arī esmu slinkojis fizikas stundās? :gigigi:
Drīzāk, ka esi slinkojis fizikas stundās! :lol:
Vienīgā detaļa kas neietekmē slodzi uz atsperi ir plaukts uz kura atspere stāv un viss pārējais, kas stiprinās pie plaukta - stupica, bremzes, ritenis...
Profila bilde
Sasha009
Ziņojumi: 51
Pievienojies: 05 Jan 2015, 11:25
Braucu ar: Compact
Atrašanās vieta: Rezekne
Man m50b20 coupe stoka. par to ka nosezas pec laika esmu pats pamanijis. nu ceru ka ieliksu dzineju iemetisu paris betona blokus un bus viss 4etka :D :super:

vell atcerejos, tur bija mazas gumijas plaksnes tam ari jabut, lai atspere nestaigatu ?
E36 2.0 sedan-E36 2.0 coupe-E36 2.0 coupe-E30 1985 sedan-E38 730d -E36 M 2.8 sedan -E36 compact
Profila bilde
Veeteks
Ziņojumi: 193
Pievienojies: 02 Dec 2015, 22:04
Braucu ar: Isku
Atrašanās vieta: Jelgava/Bauska
Sasha009 rakstīja:Man m50b20 coupe stoka. par to ka nosezas pec laika esmu pats pamanijis. nu ceru ka ieliksu dzineju iemetisu paris betona blokus un bus viss 4etka :D :super:

vell atcerejos, tur bija mazas gumijas plaksnes tam ari jabut, lai atspere nestaigatu ?
Tām plāksnēm jābūt