Mistiskas graboņas piekarē

Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 
lacis9932 rakstīja:Laba diena!!! ir tāda problēma,ka brauco pa bruģi man kkas aizmugurē grab,salona to nedzirdu bet apkārtējie dzird, skaņa tāda kā skrūvju spainis grabētu. varbut problēma plaukta buksēs? sen nēsmu viņas mainijis. varbūt kads zin apmēram kā noskaidrot kas grab :clap:
Paskaties vai Tev bremžu diska aizsargs nav nolūzis :) Daudziem e36 vini ir sarūsējuši, taču, lai nomainītu, gultnis jāupurē. :lol:

:interneta_diagnostikas_topiks: :lol:
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 
lacis9932 rakstīja:Laba diena!!! ir tāda problēma,ka brauco pa bruģi man kkas aizmugurē grab,salona to nedzirdu bet apkārtējie dzird, skaņa tāda kā skrūvju spainis grabētu. varbut problēma plaukta buksēs? sen nēsmu viņas mainijis. varbūt kads zin apmēram kā noskaidrot kas grab :clap:
vairāki varianti te var būt - bremžu kluci nodilusi, aizsargs bremžu diskam, rokasbremzes mehanisms zem bremžu diska.
isaku nonemt ratu un pakustinat vienu no bremžu kluciem un vainīgais bus ātri skaidrs.
paskaties vai tev ir dzelzitis un suporta kas notur bremžu kluci ( tas kas ieāķēts supportā) http://www.bmwe36blog.com/images/replac ... igure1.jpg
Profila bilde
lacis9932
Ziņojumi: 17
Pievienojies: 27 Mai 2012, 19:05
Braucu ar: e36 320
Lācis rakstīja:
lacis9932 rakstīja:Laba diena!!! ir tāda problēma,ka brauco pa bruģi man kkas aizmugurē grab,salona to nedzirdu bet apkārtējie dzird, skaņa tāda kā skrūvju spainis grabētu. varbut problēma plaukta buksēs? sen nēsmu viņas mainijis. varbūt kads zin apmēram kā noskaidrot kas grab :clap:
vairāki varianti te var būt - bremžu kluci nodilusi, aizsargs bremžu diskam, rokasbremzes mehanisms zem bremžu diska.
isaku nonemt ratu un pakustinat vienu no bremžu kluciem un vainīgais bus ātri skaidrs.
paskaties vai tev ir dzelzitis un suporta kas notur bremžu kluci ( tas kas ieāķēts supportā) http://www.bmwe36blog.com/images/replac ... igure1.jpg
viss ir uzlikts jauns izņemot bremžu kalotkas, un nācu pie secinājuma,kad piespiežu bremzes graboņa pazūd,tad laikam paliek vainīgas kalotkas, nomainīshu tās un tad jau redzēs.... paldies par info :super:
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 
Tā ir slimība, ja kalotkas nodilusas, viņas sak grabēt ;)
Profila bilde
dzhonsons
Ziņojumi: 256
Pievienojies: 27 Jan 2013, 22:07
Braucu ar: E46 Touringu
Atrašanās vieta: Rīga un Ķekava
Reputācija: 1
 
Neviennozīmīgi. Var izdilt arī paši suporti. Maini, vai nemainai klučus, skaņa var palikt. Tad gan palīgā var nākt vai nu svarka ar slīpmašīnu, vai jaunas daļas..
Emteks
Ziņojumi: 718
Pievienojies: 19 Mar 2015, 23:28
Pēc priekšējo amortizatoru maiņas, vienā pusē dīvaini klab. Varētu būt, ka gala skrūve amim nav labi pievilkta ?
Attēls
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 
Emteks rakstīja:Pēc priekšējo amortizatoru maiņas, vienā pusē dīvaini klab. Varētu būt, ka gala skrūve amim nav labi pievilkta ?
noteikti kad ta ari ir, pasam ta gadijas, pec tam ar gaisa pistoli riktigi novilku un tad bija klusums, :super:
Emteks
Ziņojumi: 718
Pievienojies: 19 Mar 2015, 23:28
Aizvedu uz normālu servisu un sastiprināja amīšus. Nevienas skaņas vairs nav.
Attēls
ricis
Ziņojumi: 2
Pievienojies: 25 Aug 2015, 21:14
Servī teica, ka jānomaina labais stūres pirksts. Kāds viņam ir OEM kods? Negribas nopirkt nepareizo :D
Paldies!
Profila bilde
nleai
Ziņojumi: 513
Pievienojies: 08 Jūl 2014, 19:00
Braucu ar: e36
Reputācija: 2
 
ricis rakstīja:Servī teica, ka jānomaina labais stūres pirksts. Kāds viņam ir OEM kods? Negribas nopirkt nepareizo :D
Paldies!
auto daļu veikalā pasakot ka tev vajag labo arī iedos labo.
@instagram - anrijs.v
ricis
Ziņojumi: 2
Pievienojies: 25 Aug 2015, 21:14
Jā, tas būtu vieglākais variants, bet gribas i-veikalos iemest kodu, lai redz cenu, lai nav veikalā jāpārmaksā. Vietējos mazos veikalos tas populāri :D
Profila bilde
Re5tepa
Ziņojumi: 64
Pievienojies: 03 Jūn 2015, 19:46
Braucu ar: e30/e36/e46/e91/e60
Atrašanās vieta: Liepāja
Profila bilde
nleai
Ziņojumi: 513
Pievienojies: 08 Jūl 2014, 19:00
Braucu ar: e36
Reputācija: 2
 
neko nesaprotu, aizmugurē paš. pusē ejot līkumā kaut kas skaļi klab, braucot taisni lieku skaņu nav. brižiem ir tā, ka neklab vispār, brižiem klab nenormali. nevaru saprast kur skatities.
@instagram - anrijs.v
Profila bilde
K.F.
Ziņojumi: 583
Pievienojies: 24 Feb 2015, 19:40
Braucu ar: Opeli
Atrašanās vieta: Rīga/Ādaži/Kadaga
Reputācija: 1
 
braucu pa bedrainu ceļu brīžiem, kad ir vairākas bedres pēc kārtas. ir tādi kā sitieni ar no labās priekšējās puses pie amīša.
kad iebrauc atseviškās bedrēs viss čotka, sitienu nav
skrūves itkā ir pievilktas amītim, varētu būt ka atbalsta gultnis izbeidzies?
Razbainieks
Ziņojumi: 222
Pievienojies: 05 Jūn 2011, 12:25
Braucu ar: cbr600rr
Reputācija: 1
 
K.F. rakstīja:braucu pa bedrainu ceļu brīžiem, kad ir vairākas bedres pēc kārtas. ir tādi kā sitieni ar no labās priekšējās puses pie amīša.
kad iebrauc atseviškās bedrēs viss čotka, sitienu nav
skrūves itkā ir pievilktas amītim, varētu būt ka atbalsta gultnis izbeidzies?
Man līdzīga klaboņa bija kad iekšējais šarnīrs bija beigts
Profila bilde
K.F.
Ziņojumi: 583
Pievienojies: 24 Feb 2015, 19:40
Braucu ar: Opeli
Atrašanās vieta: Rīga/Ādaži/Kadaga
Reputācija: 1
 
Razbainieks rakstīja:
K.F. rakstīja:braucu pa bedrainu ceļu brīžiem, kad ir vairākas bedres pēc kārtas. ir tādi kā sitieni ar no labās priekšējās puses pie amīša.
kad iebrauc atseviškās bedrēs viss čotka, sitienu nav
skrūves itkā ir pievilktas amītim, varētu būt ka atbalsta gultnis izbeidzies?
Man līdzīga klaboņa bija kad iekšējais šarnīrs bija beigts
man ir šāda graboņa
Razbainieks
Ziņojumi: 222
Pievienojies: 05 Jūn 2011, 12:25
Braucu ar: cbr600rr
Reputācija: 1
 
K.F. rakstīja:
Razbainieks rakstīja:
K.F. rakstīja:braucu pa bedrainu ceļu brīžiem, kad ir vairākas bedres pēc kārtas. ir tādi kā sitieni ar no labās priekšējās puses pie amīša.
kad iebrauc atseviškās bedrēs viss čotka, sitienu nav
skrūves itkā ir pievilktas amītim, varētu būt ka atbalsta gultnis izbeidzies?
Man līdzīga klaboņa bija kad iekšējais šarnīrs bija beigts
man ir šāda graboņa
Nu pameģini paskatites to suportu, jo ja vins ir izdilis tad tev plauktam visu laiku bus brīvkustība,jo trakāk izdilis jo trakāk grabēs. Man kad bija volvo 940 man ik pa laikam atbalsta bukse izdila un izlidoja ārā un haubej bukti uz āru izsita.
Profila bilde
krums
Ziņojumi: 185
Pievienojies: 29 Okt 2013, 14:26
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Rīga
Help, tātad problēma sekojoša braucot taisni skaņa tāda itkā aizmugurējās stupicas gūltnis vai reduktors maltos, griežoties līkumā skaņa tāda itkā riepa nostrīkētu kaut kur (lai gan nekur nekas nestrīķējas) un visa malšanās skaņa pazūd...
kādi varianti ??
Attēls
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 
es ieteiktu apskatities tilta buksi kas stiprinas slieksnim aizmugureja dalja
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.
Profila bilde
krums
Ziņojumi: 185
Pievienojies: 29 Okt 2013, 14:26
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Rīga
bestbmw rakstīja:es ieteiktu apskatities tilta buksi kas stiprinas slieksnim aizmugureja dalja
Tilta bukses visas rudens sākumā mainīju, pakustinājus aizmugurējo ratu un viss kustās, līdz ar to problēma gūltnī :yes:
Attēls