Amortizācija tavam E36

Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 

08 Mar 2016, 13:15

jā, bet jebkuras koilas maksā 4x TA cena. Tur vairāk ir tas, ka ja jāizvēlās starp parastu setapu vai TA, tad bieži vien izvelās TA. Priekš super spooooorta auto tak neviens neliks TA, ja var atļauties koilas-koilas :D
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...

08 Mar 2016, 13:24

Es jau ari to TA uzliku lai saprastu kas tas vispaar ir COILA...sakumaa likaas baigi zajebenj-mashiina cita-riktiigs racing kaars:D
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
Jurka
Ziņojumi: 191
Pievienojies: 17 Jūn 2015, 02:09
Braucu ar: 328T
Atrašanās vieta: Dobele
Reputācija: 3
 

08 Mar 2016, 13:56

Ko sakat par BC racing koilam BR sērijas?
3B Motorsport
Poliuretāna bukses, atbalsti, riteņu starplikas, spararati utt.
Smilsu strukla
tel: 25555122
e-pasts: [email protected]
http://www.facebook.com/3BMotorsport.lv
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...

08 Mar 2016, 14:01

man jau liekas kad BC jebkadas serijas ir labas:))
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
EJANSONS
Ziņojumi: 1035
Pievienojies: 19 Mar 2013, 23:05
Reputācija: 4
 

08 Mar 2016, 15:46

Vladlen rakstīja:
A_C rakstīja:
Atkarīgs kurām koilām. Ja neesi visas apskatiijis tad nestaasti briinumus. Sarkanajiem tecnikiem komforta atspere straadaa arii braucot ja necel auto uz max koilu augstumu. Un priekseejaam koilaam nav kam izkrist aaraa. Par zāģētām stock te neiet runa.
Man sarkanie ta jau 4 gadus stav uz masinas.. Ta maza atsperite visu laiku ir iespiesta kad e36 stav uz ratiem.. :) starpcitu tuningart(zilie ta) un ta (sarkani) ir viens ut tads pats produkts, atsperem cietiba ir vienada, amortizatori tadi pasi, atskiras atsperes un regulatora krasa..un cena.. Tas ir vnk marketings!

Protams es varu pateikt ka sarkanie ir afigenije un e36 forums brauka ar sliktiem ziliem tuningartiem, kuri nestrada un visu laiku parsitas, bet tas bus stasti kuri biezi vien ir dzirdeti plazas stojanka vai pie statika
sarkanie ta=zilie tuningart. pilnigi identiski produkti, varat pat nemeginat apstridet.

un ka jau vladlens teica, ta ir visam koiam, čomam ar TA ta ir, man ar bilsteiniem arī tā bija. tak tur ar loģiku tas ir jasaprot, jo ta atspere visām koilām ir mīksta.

un man baigi interesē, kā tu zini to ka viņa braucot strādā? nu kā tu to tieši esi ieraudzījis :lol:
Profila bilde
A_C
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 19 Feb 2014, 17:58
Reputācija: 3
 

08 Mar 2016, 16:02

Vladlen rakstīja:
A_C rakstīja:
Atkarīgs kurām koilām. Ja neesi visas apskatiijis tad nestaasti briinumus. Sarkanajiem tecnikiem komforta atspere straadaa arii braucot ja necel auto uz max koilu augstumu. Un priekseejaam koilaam nav kam izkrist aaraa. Par zāģētām stock te neiet runa.
Man sarkanie ta jau 4 gadus stav uz masinas.. Ta maza atsperite visu laiku ir iespiesta kad e36 stav uz ratiem.. :) starpcitu tuningart(zilie ta) un ta (sarkani) ir viens ut tads pats produkts, atsperem cietiba ir vienada, amortizatori tadi pasi, atskiras atsperes un regulatora krasa..un cena.. Tas ir vnk marketings!

Protams es varu pateikt ka sarkanie ir afigenije un e36 forums brauka ar sliktiem ziliem tuningartiem, kuri nestrada un visu laiku parsitas, bet tas bus stasti kuri biezi vien ir dzirdeti plazas stojanka vai pie statika
2 gadus stāv uz cabrio. Nekas nav saspiests. Atspere labi noamartizē mazos kankāļus un sabojā visu prieku zīmēt 8. Bet kā jau raimis saka. TA ir priekš sēdinājuma nevis kvalitātes.
Garāžā paskatījos ka atsperes zilajām TA un sarkanajām atšķiras ar to ka zilās ir ar plakanu virsmu. Līdz ar to labi saguļ kopā. Sarkanajām atsperes ir apaļformas. Anyway suuds. :hahaha: HSD mono way to go
Profila bilde
A_C
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 19 Feb 2014, 17:58
Reputācija: 3
 

08 Mar 2016, 16:04

EJANSONS rakstīja:
Vladlen rakstīja:
A_C rakstīja:
Atkarīgs kurām koilām. Ja neesi visas apskatiijis tad nestaasti briinumus. Sarkanajiem tecnikiem komforta atspere straadaa arii braucot ja necel auto uz max koilu augstumu. Un priekseejaam koilaam nav kam izkrist aaraa. Par zāģētām stock te neiet runa.
Man sarkanie ta jau 4 gadus stav uz masinas.. Ta maza atsperite visu laiku ir iespiesta kad e36 stav uz ratiem.. :) starpcitu tuningart(zilie ta) un ta (sarkani) ir viens ut tads pats produkts, atsperem cietiba ir vienada, amortizatori tadi pasi, atskiras atsperes un regulatora krasa..un cena.. Tas ir vnk marketings!

Protams es varu pateikt ka sarkanie ir afigenije un e36 forums brauka ar sliktiem ziliem tuningartiem, kuri nestrada un visu laiku parsitas, bet tas bus stasti kuri biezi vien ir dzirdeti plazas stojanka vai pie statika
sarkanie ta=zilie tuningart. pilnigi identiski produkti, varat pat nemeginat apstridet.

un ka jau vladlens teica, ta ir visam koiam, čomam ar TA ta ir, man ar bilsteiniem arī tā bija. tak tur ar loģiku tas ir jasaprot, jo ta atspere visām koilām ir mīksta.

un man baigi interesē, kā tu zini to ka viņa braucot strādā? nu kā tu to tieši esi ieraudzījis :lol:
Bļa kad pamainīsi koilai sēdinajumu, izgāzīsi un atkal pārregulēsi redzēsi ka viss nav saspiests. :doh:
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

08 Mar 2016, 19:55

Nu tad kā kuram tas zemums. Esmu zemāks par stock ,bet netik zems kā te lielākā daļa un man TA ir saspiesti.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

08 Mar 2016, 20:57

Vladlen rakstīja:
RENIO rakstīja:Jà.

Iesakiet konkrèti kàdus ņemt.
paldies
http://m.ebay.com/itm/Coilover-Top-Moun ... nav=SEARCH

Var nosedinat nenormali..

Vai nu no 3b, itka viniem cipars vel labaks
Nu, ko uzsūtīti no ebay!
paldies visiem par komentāriem!
Profila bilde
nleai
Ziņojumi: 513
Pievienojies: 08 Jūl 2014, 19:00
Braucu ar: e36
Reputācija: 2
 

08 Mar 2016, 22:00

Pa lielam kam tās camber plates domātas? sagāzuma, savērsuma regulēšanai? un kā saprast, ka ar viņām var nosēdināt nenormali...?
@instagram - anrijs.v
Profila bilde
DSSD
Ziņojumi: 257
Pievienojies: 05 Mai 2011, 23:57
Braucu ar: 3.0 kupeju

08 Mar 2016, 22:22

ir kads lietojis v - maxx koilas? kadas atsauksmes?
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

08 Mar 2016, 23:08

ir, divi draugi brauc, nu priekša ir nedaudz cietāka
aizmugure nu līdzīgi ka TA unīti nav pārāk

bet vēl nav iztecējušas
Profila bilde
Vladlen
Ziņojumi: 2863
Pievienojies: 23 Mai 2012, 17:14
Braucu ar: etanolu kanna
Atrašanās vieta: Mežciems
Reputācija: 21
 

08 Mar 2016, 23:59

nleai rakstīja:Pa lielam kam tās camber plates domātas? sagāzuma, savērsuma regulēšanai? un kā saprast, ka ar viņām var nosēdināt nenormali...?
Camber plates ir zemaki ne ka oem atbalsti, ar to ari rodas sedinajums..tads pats ka prefl atbalsti un fl..

Vmax cena 2x ta, brauksanas zina tads pats variants, nu un nevar stipri zemi nosedinat, ka ta
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

09 Mar 2016, 07:22

nleai rakstīja:Pa lielam kam tās camber plates domātas? sagāzuma, savērsuma regulēšanai? un kā saprast, ka ar viņām var nosēdināt nenormali...?
Teoretiski tas ir sporta detala, ciets gultńa mehānisms ar iespeju regulēt sagāzumu.
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 

09 Mar 2016, 08:06

Vladlen rakstīja:
nleai rakstīja:Pa lielam kam tās camber plates domātas? sagāzuma, savērsuma regulēšanai? un kā saprast, ka ar viņām var nosēdināt nenormali...?
Camber plates ir zemaki ne ka oem atbalsti, ar to ari rodas sedinajums..tads pats ka prefl atbalsti un fl..

Vmax cena 2x ta, brauksanas zina tads pats variants, nu un nevar stipri zemi nosedinat, ka ta
Man jau liekas, ka Vmaxx iet pietiekami zemu un braucās kā diena pret nakti ar TA. :lol:
Profila bilde
Vladlen
Ziņojumi: 2863
Pievienojies: 23 Mai 2012, 17:14
Braucu ar: etanolu kanna
Atrašanās vieta: Mežciems
Reputācija: 21
 

09 Mar 2016, 08:38

funkyasshit rakstīja:
Vladlen rakstīja:
nleai rakstīja:Pa lielam kam tās camber plates domātas? sagāzuma, savērsuma regulēšanai? un kā saprast, ka ar viņām var nosēdināt nenormali...?
Camber plates ir zemaki ne ka oem atbalsti, ar to ari rodas sedinajums..tads pats ka prefl atbalsti un fl..

Vmax cena 2x ta, brauksanas zina tads pats variants, nu un nevar stipri zemi nosedinat, ka ta
Man jau liekas, ka Vmaxx iet pietiekami zemu un braucās kā diena pret nakti ar TA. :lol:
Vmaxx nav vitnes pie stupicas, ar to nosedinat ka ar TA nevar, brauksanas zina es nekadu atskiribu nepamaniju, ka jau bija teikts aizmugure atspere visu laiku ir iespiesta, ta pat ka TA.. Koroce 350e nav tur, par savejiem 180 TA cena = kvalitate.. Tas pats la ar sarkaniem un ziliem TA, ja cena ir augstaka tas nenozime ka prece ir labaka, bet diemzel cilveki ta doma
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 

09 Mar 2016, 12:22

Uzliec abus koilus, nevis max zemu, bet ar nelielu wheel gap un tad izbrauc un pasaki. Līdz ručkai nosēdināti viņi visi būs vienādi sūdi.
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

09 Mar 2016, 19:07

Palidziet izveleties no BC Coilovers BR-series prieksh track day car. Un ko nozime Non-Coilover rear spring + damper?
Kg nozime cik cietas atsperes?
Profila bilde
Bubsons
Ziņojumi: 142
Pievienojies: 05 Jūn 2014, 12:37
Braucu ar: e36, e46

10 Mar 2016, 16:06

cik apmēram ir sēdinājums priekšā? r16 diski un riepa laikam 195/55
Attēls
Profila bilde
Markitans
Ziņojumi: 343
Pievienojies: 04 Jan 2014, 09:39
Braucu ar: m50b20tu

10 Mar 2016, 16:27

es ar gribētu apjautāties cik varētu būt sēdinājums r15 riepu izmēru neatminos iespējams 195......
Attēls