Sajūga problēmas

Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

28 Mar 2012, 21:11

Agri :)
erda rakstīja:+1 man līdzīgi ar m20!
Vai tomēr es kko nesaprotu? :rolleyes:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

28 Mar 2012, 21:13

dogMa rakstīja:
erda rakstīja:Teorētiski, uzsilstot saķerei jābūt labākai, tāpēc arī tā ir, ka aukstam sajūgs slīd, bet siltam vēl nē. Ja pārkarsētu sajūgu, tad slīdētu arī siltam. Vienkārši sajūgs iet uz beigām.


+1 man līdzīgi ar m20!
erda, tev tak jauns komplekts. Kā var slīdēt? Ja, protams, nemasē tā, ka pārkarst sajūgs un izslīd.

Es tad neizpratu tavu tekstu! Es biju domājis, kad man auksta tā padarīšana, tad uz zemiem rpm diskonfortu neizjūtu, bet kad iesilst, tad uz zemiem RPM pat noslāpt var tas, kurš nav pieradis!

;)
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

28 Mar 2012, 21:41

Ā :giggle: Sorry.
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

29 Mar 2012, 01:04

Agris rakstīja:erda pastāsti cik tev mīkst sajūga pedāls salīdzinot ar iepriekšejo, un par braušanas plusiem un mīnusiem ar m20 sajūgu.
mikstags ir gan, bet pie ta dazu dienu laikaa pierod un viss liekas ok. noslabt gan man nesanak pat ja vienk pamet sajugu valaa :D ir gan gadijies bet tas sava tizluma del, ne sajuga, raustisanos sakumaa ari neizjutu nekadu, tagat loti minimali, to pat nevar nosaukt par raustisanos, vislielakaa atskiriba brauksanas zinja (protams ja neskaita ravirena palielinashanu) ir ka atmetot auto nedaudz nedaudz atrak zaude atrumu un pedalis ir jutigaks, tatad ja brauc atmetoties un tad bik pieskaries pedalim tad sanak tads ka neliels raviens, tas ari viss no negativajam zinjam, krietni vairak ir pozitivo lietu :super:
kompots rakstīja:Vai sajūgā var rasties mitrums ? Ja var vai tas var radīt sajūga izslīdēšanu? jo ir novērots ka sajūgs mēdz aukstam auto šad tad paslīdēt, kamēr viss nav kārtīgi uzsilis. Bet pārējā laikā nemēdz izslīdēt.
Es te gvelžu glupības, vai arī sajūgs vnk iet uz beigām ?
gadijuma nevaretu but ka tur tiek kada pile ar ellu un kamer vinja izdeg tikmer pieslid. bet itka ja ella tiek uz spararatu tad jau ari vajadzetu nelielam vibracijam but, bet nu ir dzirdeti gadijumi ka vibracijas netiek noverotas
...
Profila bilde
kompots
Ziņojumi: 2095
Pievienojies: 26 Jan 2012, 10:52
Braucu ar: e46/vaz2101
Atrašanās vieta: Saulkrasti

29 Mar 2012, 02:31

nu vibrācijas nebrīnos ja nepamanītu, vienīgi pa retam iemetas drebulis griežoties atpakaļgaitā uz zemiem apgriezieniem
Bubulis rakstīja:Nē nu pa glauno, mirusī cūka ir aizvākusies no tava salona :lol: .
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 

29 Mar 2012, 10:28

armand tev bija šāds sajūga disks?
Attēls
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

29 Mar 2012, 12:50

pie dubultaa spararata sajugs bez acperem, pie m20 spararataa jaa tads ka bildee uzradits :yes:
ps vel par sajuga slidesanu, cik mana pieredze rada ar ieprieksejiem maniem auto, sajugs sak slidet tiesi tad kad uzsilis nevis kad auksts, ja pieslid kad auksts tatad pa to laiku kamer auto stavejis ella tikusi gar gala blivslegu araa un kamer vinja nodeg no spararata tikmer pieslid
...
Profila bilde
kompots
Ziņojumi: 2095
Pievienojies: 26 Jan 2012, 10:52
Braucu ar: e46/vaz2101
Atrašanās vieta: Saulkrasti

29 Mar 2012, 16:26

Armando rakstīja:ps vel par sajuga slidesanu, cik mana pieredze rada ar ieprieksejiem maniem auto, sajugs sak slidet tiesi tad kad uzsilis nevis kad auksts, ja pieslid kad auksts tatad pa to laiku kamer auto stavejis ella tikusi gar gala blivslegu araa un kamer vinja nodeg no spararata tikmer pieslid
Rezumē skaidrībai : saprotu ka sajūgs iet uz beigām, un jāmaina nost ?
Bubulis rakstīja:Nē nu pa glauno, mirusī cūka ir aizvākusies no tava salona :lol: .
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

29 Mar 2012, 21:05

tiesi taa, jamaina nost :yes: pie reizes parliecinies ka uz spararatu netek ella virsuu
...
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

30 Mar 2012, 11:06

M20 spararatu lauciņā esmu jauniņais.
Jautājums sekojošs - kāpēc sajūgs paliek tik ļoti mīksts, ka praktiski nejūti, ka to spied? Gribētos tomēr mazliet cietāku. Tiešām negribas likt vecā tipa sajūga pedāļa atvilkšanas mehānismu.
Profila bilde
kompots
Ziņojumi: 2095
Pievienojies: 26 Jan 2012, 10:52
Braucu ar: e46/vaz2101
Atrašanās vieta: Saulkrasti

30 Mar 2012, 11:36

Armando rakstīja:tiesi taa, jamaina nost :yes: pie reizes parliecinies ka uz spararatu netek ella virsuu
tas laikam sajūga komplekta maiņu nedaudz sadārdzina. Pastāstiet man nezinītim, kādas var būt sekas tam ja uz spararata tek eļļa ?
Bubulis rakstīja:Nē nu pa glauno, mirusī cūka ir aizvākusies no tava salona :lol: .
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

30 Mar 2012, 19:45

nu nekadas parakaas sekas nebus, tik tas ka drebulis bus un pieslides sajugs bik, bet pie sajuga mainjas tu to uzreiz redzesi, ja kaukur apkart bus ellains, tad jau labak ari uzreiz to salabot, lai velak nau jacel velreiz karba nost, vot lielakas sekas bus ja brauksi ar slidoshu sajugu, beigsies ar to ka meklesi ari citu spararatu[quote="dogMa"]M20 spararatu lauciņā esmu jauniņais.
Jautājums sekojošs - kāpēc sajūgs paliek tik ļoti mīksts, ka praktiski nejūti, ka to spied? Gribētos tomēr mazliet cietāku. Tiešām negribas likt vecā tipa sajūga pedāļa atvilkšanas mehānismu.[/quote ]
varbut ka var uzlikt veco spiediena plati, kad mainiju savam pie ta nepiedomaju, nebiju gaidijis ka bus taada ackiriba, bet varbut ari nevar, del nedaudz ackiriga sajuga. sito lai pakomentee kads kurs meginaja uzlikt veco spiediena plati no m50 spararata uz m20 ratu
...
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

30 Mar 2012, 20:56

dogMa rakstīja:M20 spararatu lauciņā esmu jauniņais.
Jautājums sekojošs - kāpēc sajūgs paliek tik ļoti mīksts, ka praktiski nejūti, ka to spied? Gribētos tomēr mazliet cietāku. Tiešām negribas likt vecā tipa sajūga pedāļa atvilkšanas mehānismu.

man viņš pēc kāda laika palika cietākās!
Moš tas tik dēļ tā, ka cilindrīti biju jaunu uzlicis! Nez, sākumā tāds kā lupata bija tas pedālis, bet tagad jau kā nākas!
Pats tač brauci ar manu, neko tādu tak nepiefiksēji?!
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

30 Mar 2012, 21:02

nu manejais izmainijaas tikai nedaudz, nevienu bridi nau bijis kaa lupata :D bet tads ari palika. drizumaa paredzet ir sajuga mainja, tad ari papetishu konkretak vai ir iespejas uzlikt veco spiediena plakni paredzetu preks m50 spararata.
...
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

30 Mar 2012, 21:44

erda rakstīja:man viņš pēc kāda laika palika cietākās!
Moš tas tik dēļ tā, ka cilindrīti biju jaunu uzlicis! Nez, sākumā tāds kā lupata bija tas pedālis, bet tagad jau kā nākas!
Pats tač brauci ar manu, neko tādu tak nepiefiksēji?!
Manējais tagad ir tāds pats, kā tavējais bija, kad braucu ar tavējo :) Vēl jau variants, ka nav kārtīgi atgaisojies, bet, nu, ceru, ka paliks bik cietāks :)
Armando rakstīja:nu manejais izmainijaas tikai nedaudz, nevienu bridi nau bijis kaa lupata :D bet tads ari palika. drizumaa paredzet ir sajuga mainja, tad ari papetishu konkretak vai ir iespejas uzlikt veco spiediena plakni paredzetu preks m50 spararata.
Spiediena plate - domā kurvis?
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

31 Mar 2012, 00:28

nezinaju ka latviesu valodaa tulkojas presurre plate, tad jau laikam kurvis :D
...
Profila bilde
doubled
Ziņojumi: 48
Pievienojies: 23 Feb 2012, 17:28

03 Apr 2012, 10:08

Kā jūsuprāt m50 kurvi var uzlikt uz m20 spararata, ja m50 ir dziļais spararats (automātiski dziļais kurvis) ?!

Un jebkurš jauns sajūga komplekts - kad uzliek ir mīksts. tādam viņam ir jābūt, nevis, kā visi pieraduši braukt ar veciem nodrāztiem kurvjiem un diskiem.
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 

03 Apr 2012, 10:20

hm nevaru atrast kur kāds rakstījis ka uzlika kurvi m50 uz m20 spararata:)
Profila bilde
houseworx
Ziņojumi: 472
Pievienojies: 01 Nov 2011, 01:26
Atrašanās vieta: Jekabpils
Reputācija: 1
 

03 Apr 2012, 17:51

Negribeju taisi jaunu topiku, tapec pajautashu sheit pat >

Lieta tada, (itka/iespejams) smird sajugs, kadu iemeslu delj tas ta varetu but?
redzet un just to ka vinsh slid man pasham nesanak, nedz braukshanas ipatnibas nedz tahometra bultinja, varbut tikai uz lieliem apgriezienie stiepjot pa gangjiem bet i to vai nu tas ir loti, loti minimali, vai ari tas ir manas iedomas kas man ir radushas parkapjot no nedaudz pari pa 200zirgiem uz 1.8is :D

-kas vispar var but pa vainu, ja sajugs smird, bet (itka) neslid?

-var but ta ka sajugs iet uz beigam?, ja ta kas ir izplatitakais, ka jamaina disks un kurvis - pareizi?

-iesakat pirkt jaunu neorginalo (ganjau ka) vai varbut labak megjinat atrast mazlietotu orginalo?

-kadas varetu but izmaksas - gan, gan variantam?

*varbut Ogres rajona ir kads tiesham gudrs cilveks shaja joma un es varetu iedot izgazst ar savu nikuli, un Tu ar 99.99% parliecibu varetu pateikt, vai tas ir sajugs vai nav?(tk vai slid, vai nea un paraditu kura bridi to var just)
Attēls
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

03 Apr 2012, 20:42

ja maini tad maini visas treis lietas- sajuga disks, kurvis un izspiedej gultnis.
parasti jau ari smird tamdel ka izslid sajugs, bet gruti ta spriest caur netu, kas tev konkreti pa vainu, ieskrien kadaa servisaa un iedod kadam mehanikim izbraukt lai pasaka savas domas. un pers jaunu, kapec tu gribi pirkt lietotu sajugu?? protams vari jau ari pirkt lietotu bet kada tam jega!?
...