Hidrografika

Lūdzam pēc palīdzības vai iesakam labākos servisus/džekus, kas var palīdzēt ar tehniku!
Profila bilde
Hidrografika
Ziņojumi: 7
Pievienojies: 26 Okt 2020, 23:23

09 Nov 2020, 11:39

Sveiciens rudenī!

Vēlos piedāvāt kaut ko interesantu kluba biedriem/foruma lietotājiem par īpašu cenu. Kāpēc tieši jums? Redzam potenciālu, lielu klientu loku jūsu rindās, ņemot vērā, ka tieši šīs markas pilotiem vienmēr patīk uzlabot savus auto un pievienot kaut ko jaunu, unikālu.

Pārstāvu uzņēmumu Hidrografika, esam pavisam nesen dzimuši un nodarbojamies ar... nu, hidrografiku. Ja nav dzirdēts tāds vārds, tad varbūt būs dzirdēta ūdens apdruka vai hydro dipping. Šis process ir lielisks risinājums, ja ir vēlme personalizēt savu auto (un ne tikai auto) apstrādājot salona plastmasas elementus, restes, dzinēja vākus, diskus un citus sīkumus.

Pielikumā pievienoju mazu daļiņu no tā, ko ir iespējams izdarīt, ja ir interese par kaut ko konkrētu, lūgums sazināties ar mani vai nu Facebook lapā (Hidrografikalv), vai pa tālruni 25134847 (whatsapp, zvani, sms).

:vecis: CENAS ir ļoti individuālas un ir nepieciešams konkrēti zināt, kas ir nepieciešams un cik daudz elementi ir jāapstrādā, tāpēc, lūdzu vaicājiet. Kluba biedriem/foruma lietotājiem 10% atlaide pakalpojumiem.

Pieejami simtiem dažādu dizainu, kurus iespējams vēl vairāk personalizēt mainot bāzes krāsu. Populārākās kategorijas ir dažādi karboni un kamuflāžas. Pievienoju arī linku, kur iespējams apskatīt visus dizainus - https://www.dropbox.com/sh/8vgd8adaiy5m ... 1aIca?dl=0
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
robertsq
Ziņojumi: 97
Pievienojies: 29 Mai 2016, 18:48
Atrašanās vieta: valmiera

09 Nov 2020, 16:16

Ļoti interesanti, tīri informācijas pēc varējāt pievienot paraugu, teiksim tie paši diski kuri redzami pielikumā, ierakstīt faktorus kuri nosaka cenu, teiksim - četri, r17 diski, carbon dizainā, nosmilšoti pirms tam, kāda cena?
Ja ierakstītu vairāk paraugus, tad daudzi varētu saprast, netērēt viens otra laiku, varbūt kādam cena liksies super salda un varēs piepildīt savus slapjos sapņus :hahaha:
Profila bilde
Hidrografika
Ziņojumi: 7
Pievienojies: 26 Okt 2020, 23:23

09 Nov 2020, 16:27

Paldies par ieteikumu, izmaksas diskiem vienmēr būs nedaudz augstākas par krāsošanu, jo process tāds pats, tikai klāt nāk vēl viens posms tieši ar ūdens apdruku. Smilšu strūkla vēl nav pieejama, varbūt nākotnē, bet konkrētie diski pielikumā ir r16 un izmaksas uz komplektu sākot no 120€, ņemot vērā kādā stāvoklī tie ir.
Profila bilde
Hidrografika
Ziņojumi: 7
Pievienojies: 26 Okt 2020, 23:23

01 Dec 2020, 10:31

Laba diena, pievienoju dažus nesenos darbus. Šoreiz arī cenas norādīšu. Par lielo, tumšo komplektu klientam bija jāšķiras no 140€, divi mazie, gaišie izmaksāja 30€
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.